Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
17 вересня 2021 16:47:03
Охренеть
Так пусть сажают нотариуса
а нотариус причем? дело нотариуса вообще-то зафиксировать уже состоявшуюся сделку! :facepalm:
нотариус налоговый агент  :facepalm:
налоговым агентом нотариус является только если через себя пропускает налоги. ни один нотариус с этим не связывается и отправляет платить в банк напрямую в казну, а потом просто делает сканы этих платежек и подгружает в реестр.
2
17 вересня 2021 15:34:51
В начале сентября Государственная фискальная служба арестовала 18 объектов недвижимости Балашова на 200 млн грн. В ГФС сообщили, что в течение 2018−2019 годов предприниматель якобы продал свою недвижимость по заниженной стоимости, недоплатив в качестве обязательного сбора около 9,6 млн гривен.

По словам Балашова, речь о продаже квартиры в клубном доме New York в Печерском районе Киева, стоимость которой была определена лицензированным оценщиком, а сделку проводил официальный нотариус.
Охренеть
Так пусть сажают нотариуса
а нотариус причем? дело нотариуса вообще-то зафиксировать уже состоявшуюся сделку! :facepalm:
3
1 вересня 2021 14:49:07
готові. навіть 3000 це дуже мало враховуючи поточний стан демографії.
4
20 серпня 2021 15:40:12
я знаю у знайомих які брали квитки Київ-Стамбул-Київ через Ківі

то по факту їм продали квитки Київ - Софія (через Стамбул) та Стамбул - Кишинів (через Київ)
Я от цього ніяк не можу зрозуміти, як квиток на переліт Київ-Стамбул-Софія може бути дешевшим ніж Киів-Стамбул, якщо перша частина це один і той самий рейс і літак?
особливості авіаційного маркетингу)
але це проблеми авіакомпаній. а от за спроби наказувати пасажира за те що він зійшов посередині треба ці авіакомпанії наказувати штрафами та судовими позовами.

щодо боротьби райана з посередниками - питання вирішується елементарно - на рівні апі відключається можливість купівлі на сторонніх сайтах й усе, тільки доступ до розкладу та інформації по рейсам та цінам. тому це не боротьба а така собі імітація.
5
18 серпня 2021 13:39:44
Нафіга створювати ще одне джерело корупції? Всі держпідприємства служать лише кормушками для чинуш.
безглузде питання у якому вже є відповідь. щоб було джерел для харчування зелепнів! :facepalm:
6
5 серпня 2021 19:26:05
я не можу зрозуміти, в чому проблема?
"Проблема" в законах

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Rent_control_in_New_York

Подібні обмеження і у Відні.
Вже писав як нещодавно орендар при віізді подав на власника в суд і поверну "переплачену" за 5 років оренди суму в 15К євро. Ставку в контрольному органі  АК  перевірили і вона виявилася завищеною. Суд підтвердив хоча власник відбивався повертати.

І в угоді можна писати що орендар буде платити наприклад100500 мільонів але якщо є закон що обмежує ставку ренту суду ті угоди по барабану.
.


Загалом в містах де орендарів більше ніж власників  Берлін 82% Відень 75% НЙорк 66% закони прописані більше на захист орендаря ніж власника.
Там де муніципального житла хоча б 25% (Відень 40%) відношення до власника як до спонсора щоб зубожильців розселяти.
Хрен ще виселиш з власного житла.
Усср 1 в 1

Перегляньте посилання вище


В Нью -Йорку регулюється законами понад мільйон квартир.

Контроль орендної плати обмежує ціну, яку орендодавець може стягувати з орендаря, а також регулює послуги, які орендодавець повинен надавати.

Якщо їх не надати, орендар може отримати нижчу орендну плату. За межами Нью -Йорка уряд штату визначає максимальну орендну плату та підвищення тарифів, і власники можуть періодично подавати заявки на збільшення.

....

В НЙ власник квартир зі стабілізованою ставкою ренту хоча б компенсаційні пільги отримує.
Відень - ніц(

Австрія - будь яка угода з терміном до 3 років в суді практично автоматично визнається безтерміновою і виселити орендаря геморой на роки.

Буде сидіти поки сам не виіде.
Мінімум траба писати термін  3роки
І в цьому випадку орендарю потрібно надати -15% знижки від ругульованоі ставки.
Щоб не втрачати -15% ставки потрібно давати термін більше 5 років.
....
Украіна далека від подібних реалій)
а у вас з орендарями, особливо з тими хто платить за будинки вартістю в мільйони ойро по 100-200 ойро на місяць, нещасні випадки не трапляються?  :gigi:
7
5 серпня 2021 12:33:01
жаль что его не спросили "почему россия сама правильно не борется с ковид-19?" ну или если борется то почему результаты такие херовые? X(
8
2 серпня 2021 12:37:10
)) Ну яке питання така і відповідь.
Насправді періодично займалася. Тока я все одно не бачу зв'язку з подвигом олімпійки.
Та нет там подвига... Там есть идиоты в руководстве... И правильный диктатор их должен наказать... А критиковать идиотов в руководстве имеет право каждый... И публично...

А ежли Вы против публичной критики и декларации своих мнений, то фуле Вы тут делаете?
От фулє Ви тут пізд наговаріваєте?
Я дійсно хотіла зрозуміти в чому проблема пробігти дистанцію на 200 метрів довшу за звичні для витривалої олімпійки. Ну і наслухалася всякого. Ладно би від розумних людей а не просто заангажових політичєскіграмотни х.
Тепер просто сміюсь, зранку до пообід я необідчівая.
ще раз. пробігти не проблема. взагалі. вона й марафон пробіжить. ну буде більшу частину пішки йти). перша проблема показати більш-менш адекватний результат. а друга проблема - те що її зняли з змагання до якого вона готувалася і де могла показати результат.
9
30 липня 2021 20:46:54
ну не зря ж его незаконно завели в раду. теперь надо отрабатывать)
10
28 липня 2021 14:08:47
рнбо уже не только суды подменяет, а еще и нкре? и заняться больше нечем? :facepalm:
11
27 липня 2021 14:34:22
неправильно написал: в п.2 синод киевский, а собор москосвский!
12
27 липня 2021 14:32:57
Вони не є філією.
Це самоврядна церква.
Вони вміло приховують, що є філією.
Довести то в суді не реально.
НМД була непогана спроба з перейменуванням, але для тих хто зараз при владі це питання не актуальне.
вообще элементарно:
1) Предстоятель Украинской Православной Церкви избирается епископатом Украинской Православной Церкви и благословляется Святейшим Патриархом Московским и всея Руси.
2) Решение об образовании или упразднении епархий, входящих в Украинскую Православную Церковь, и об определении их территориальных границ принимаются ее Синодом с последующим утверждением Архиерейским Собором (московским синодом, а не киевским!!!).
3) Решения Поместного и Архиерейского Соборов (московских!!!) являются обязательными для Украинской Православной Церкви.
4) В Украинской Православной Церкви действует собственная высшая церковно-судебная инстанция. При этом суд Архиерейского Собора (московского!!!) является церковном судом высшей инстанции для Украинской Православной Церкви.

это из устава РПЦ. что тут еще доказывать?
13
26 липня 2021 09:25:06
   Ще про куму. (Уривки із моєї книги) ;)
   Пізніше інший мій кум розповідав таке:
   - Жодне торжество у нас не обходиться без спиртних напоїв. І я не проти в гостях чарку випити. Та ось після одного такого гостювання у твоєї куми мене чомусь стало непереборно тягнути до спиртного. Увійшовши у запій, став пропивати нажите добро. А тут ще й хвороби обсіли, бізнес розладнався. Дійшло до того що, жінка зібрала речі, дітей й покинула мене в час коли я після падіння з вишні лежав у лікарні. Приголомшений таким поворотом подій, взяв усі фотографії й став до знахарів їздити. Так усі вони, ясна річ мені чужі й між собою не знайомі, в один голос заявляли, що мені пороблено на непереборну тягу до спиртного, розлад сім'ї, втрату здоров'я, грошові втрати. Переконували, що й із вишні я впав не випадково. Також усі вони, ніби зговорившись, запевняли, що негативний вплив іде від жінки, котра живе поряд й вказували на фотографіях на твою куму. Давали свячену воду й вчили яким ритуалом очистити хату, давали заговори та молитви від негативного впливу. Завдяки тій науці та захисту святих, став байдужим до спиртного, здоров'я та бізнес налагодились, одружився вдруге.
  Я підтримав тему:
  - Якось і мене вона пригостила домашнім вином із червоної смородини. Не відмовився – вірив тому що: я їй тільки добра зробив отож зла не заподіє. Яка наївність! Через декілька хвилин за дивних обставин упав із груші - гілка під ногами різко зламалась. Схопився за іншу, але й ту ніби бритвою зрізало. Мне врятувало те, що в момент падіння встиг благально крикнути: "Господи, Боже мій!" В результаті відбувся легким переляком.
  Якось у компанії чужих людей зайшла мова про моїх сусідів. Я повідомив, що ми кумами стали. Один із присутніх сказав таке:
  - Твоя кума - добра штучка. Знаю: працював з нею у магазині. Якось ми разом щось святкували. Твоя кума першою покинула гулянку - поспішала кудись. Хтось помітив, що вона забула сумочку. Я до присутніх: "Давайте відкриємо та й усі побачимо що там. Ви ж то розійдетесь, а вона потім скаже, що її обікрали". У сумочці був зошит. Розкрили а там... заговори, заклинання, прокляття. Аж тут щось майнуло за вікном. Ми зошит поклали на місце й закрили сумочку. В кабінет влетіла розпашіла твоя кума й істерично: "Де моя сумочка!?"
  Одного дня до нас в хату завітала заплакана мама куми й розповіла таке:
  - Моя свекруха була відьмою. З усієї околиці з'їжджались до неї люди вирішити ту чи іншу проблему - знали, що та уміє і добре, і зле. Коли помирала, то кликала, щоб передати знання та силу. Усі поховалися, а от дочка моя підійшла. Під час поховання несподівано зірвався такий вітер, що аж дерева ламав... Нещодавно моя дочка поїхала з чоловіком у своїх справах а мене на ніч закрила. Так цілу ніч у хаті хтось ходив! Я до ранку тремтіла під ковдрою від страху й молилась! Сьогодні моя дочка звинуватила мене у тому, що у її відсутність я... накакала у бачок парового опалення, котрий аж під стелею й зі скандалом вигнала! У неї, певно, галюцинації. Та хіба я ворог рідній дитині?
  Ми були ошелешені почутим. І це таке відношення до рідної мами! Про свекруху й мови немає - її кума навіть на поріг не пускає...
   :facepalm1:
вот именно  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:
21 век: попы, колдуны, ведьмы  X(
14
15 липня 2021 20:57:09
Да всё понятно. У Бидона совсем хреново и нужно отвлечь внимание мудаков, хотя бы самых тупых вроде Маковия или димца. "Новостями" из Кремля от 2016-го года
Да мне то плевать что на немощного деда что на патлатого.Два говна импотента
Да без проблем. Просто повторю очевидное. Из Кремля таких "утечек" не бывает. Тоесть либо санкционировано лично Путиным либо просто богатая фантазия писаки-"журналиста". Я склоняюсь ко второй версии.
вот этот агент передал:
https://www.bbc.com/russian/features-49658685
15
15 липня 2021 20:55:45
От якщо є ДОСТОВІРНІ ДОКУМЕНТИ по прийняттю і здійсненню рішень ПО ВТРУЧАННЮ У ВИБОРИ В США, то це було б зовсім інше.
визначені завдання для мо, фсб та свр достатньо? :gigi:
16
14 липня 2021 09:38:26
З 2027 року в ЄС буде заборонено інтенсивне тваринництво
А в ЄС нема інтенсивного тваринництва, там самі малі ферми.
блеат.
розкажіть товаришу, шановні дописувачі,шо інтенсивне тваринництво,це не величина фермикількість тварин в ній.
а зв'язку між цими параметрами точно немає ніякого? :lol:
17
9 липня 2021 19:42:37
А звичайна гривня яка - аналогова ?
Звичайну гривню "друкують". А зараз в тренді "майнити".
друкують тільки готівку, а це маленька частка грошової маси. безготівкову гривню ніхто не друкує.
18
9 липня 2021 18:53:33
как водитель который едет по дорогам.... могу пропиарить сокар. на мой взгляд они молодцы... когда зашли на рынок поставили одну из самых высоких планок на рынке и после колхозных местных заправок выглядели очень и очень. Что это дало??? весь рынок подтянулся к их стандарту. в принципе если мне в дороге нужно остановиться на заправке... и есть выбор. выберу сокар.

если выкупят глуско... на мой взгляд тоже будет гут. сеть расширят, под свои стандарты надеюсь подтянут. для водителя это будет хорошо.  Насколько понимаю за их спиной азербайджан.... тоже не думаю что это плохо
и мудачук з товаришами гарний куш отримають на закордонні рахунки
тут ведь какая фигня... сбу наехало на глузко по формальным причинам...  доказать что его хозяин мендведчук вряд ли получится. Это такой себе патриотический беспредел..... и наезд на медведчука.  и слава богу результатом будет выдавливание его с рынка.
на самом деле официально: Согласно данным Youcontrol, 100% собственником ООО «Глуско Украина» (прежнее название «Протон Энерджи Украина») является швейцарская компания «Глуско Энерджи СА» (Glusco Energy SA), конечным бенефициарным собственником которой является Нисан Моисеев. Кроме того, Моисеев выступает учредителем Proton Energy Group SA.

то что моисеев где то там целуется с медведчуком.... к делу не пришьешь...
о, даже не какие-то острова, а целая швейцария  :laugh:
19
9 липня 2021 18:51:56
Чи не було ніякого арешту?
тю, продал оффшор который владел сеткой. оффшорной юрисдикции на украинские санкции глубоко пофиг.
собственно для этого в первую очередь оффшоры и предназначены.
Так физически майно на территории Украины - заправки, магазинчики, земля может где-то выкуплена, бензовозы....

Или это не считается майном?
считается. но принадлежат они какому нибудь LTD на островах (в украинских реестрах так записано), которое уже принадлежит чуку. т.е. чук - конечный бенефициар. если чук продаст это лтд - в украинских реестрах ничего и не поменяется, но фактическим конечным бенефициаром будет уже новый владелец лтд. и повлиять на это ни рнбо, ни суды у нас не могут.
20
9 липня 2021 18:20:25
арешт майна не означає арешт акцій
вообще-то акции это майно. поэтому если речь идет об аресте всего майна - то как раз означает
21
9 липня 2021 18:17:56
Чи не було ніякого арешту?
тю, продал оффшор который владел сеткой. оффшорной юрисдикции на украинские санкции глубоко пофиг.
собственно для этого в первую очередь оффшоры и предназначены.
22
4 липня 2021 13:53:30
Розказую про крадіжку на кілька мільйонів у Львові цього тижня ;)  народ на форумі підкинув ще декілька подібних ситуацій. Ну а поліція у нас ..   ну таке білет продавати бабулькам
Ну, вариантов либо типичного раздолбайства, либо подлога работниками Покупателя или Продавца совсем исключать нельзя, ессно. Но поставить такое "на поток" - тануна, малореально.
В нашей компании о прибытии сегодня  фуры под серьёзную загрузку, манагер, отвечающий за конкретную отгрузку, знает минимум вчера, причем Покупец вчера же присылает по электронке марку и номер машины, скан доверенности, скан паспорта или в/у шофера. При отгрузке оператор по аыписке доков опять-же сканирует паспорт или в/у. и отправляет манагеру, отвечающему за отгрузку.
Бывает поломка машины, конечно, тогда опять же Покупец присылает весь перечень доков на замену.
Пока, тьфу-тьфу-тьфу, без проколов.
Та якраз ось це все є але все підробка :facepalm:
та ну бред. если ты можешь делать левые доверенности, то фуры двойники нахер не нужны. нужны только левые номера чтобы потом сложнее было найти. иначе чего тогда не получать товар который вобще без фур вывозится просто по левым доверенностям? ну или не снимать деньги в банке по левым паспортам?
23
3 липня 2021 15:46:03
Що означає "з порушенням технології"?
Замінив скло на вікнах на двокамерку. Як можна "порушити технологію"?
Будинок обклав "вентильованим фасадом", 50мм мінвати (товще не виходило, були деякі технологічні обмеження), причому не пластик чи метал поверх, а цегляна плитка.
Горище - закинув по всій площі стелі 100мм мінвату
Що можна "порушити"?
Он, тут в гілці те ж саме, за запевненнями, дало подвійну економію газу

А в мене економія практично не спостерігається (якщо в кубах рахувать) - диво, та й годі

Може все-таки газовики хімічать з газом?
ветробарьер поставил между фасадом и утеплителем?
что такое "цегляна плитка"? керамогранит?
откуда основные утечки тепла смотрел? может через вентиляцию? или через подвал? или через окна?
- поставив, звичайно. Фірма робила, яка такі фасади робить
- цегляна плитка - торгове найменування "марморок". Монтується ось так
Показати зображення...
- витік тепла не дивився - нажаль, прилад недешеве задоволення.
до підвалу деякий витік є, я свідомо знизу не дуже підлогу утеплював, бо мені треба у підвалі плюсова температура, там комунікації, був прецедент, коли труба з водою замерзла (ще до утеплення стін)
по фасаду ок.
прилад не потрібен. потрібен фахівець з приладом. зимою прийде за годину-дві все подивиться. півтора року назад "тепловий паспорт" щось близько 10000 грн обійшовся, але на досить великий будинок - два поверхи більше 1000 кв.метрів та за безготівковим розрахунком. на приватні будинки та за кеш казали раза в 4 дешевше.
24
3 липня 2021 15:28:19
угу-угу
Я вклався!
От тіки диво дивне якесь
Скільки не вкладуюсь, а щомісячне споживання майже не скорочується! За тих же самих умов. Вже й шкло на вікнах змінив, й хату мінватою утеплив...
Я навіть зробив "ход конем" - поставив інверторний кондіціонер минулого року. Восени та нвесні постійно підтоплювали кондиціонером.
А споживання майже не міняється!

Не інакше, бабка пошептала!
Чи може газовики?
ні, просто „вклався“ неякісно, неграмотно, з порушенням технології, викинув гроші на вітер
Що означає "з порушенням технології"?
Замінив скло на вікнах на двокамерку. Як можна "порушити технологію"?
Будинок обклав "вентильованим фасадом", 50мм мінвати (товще не виходило, були деякі технологічні обмеження), причому не пластик чи метал поверх, а цегляна плитка.
Горище - закинув по всій площі стелі 100мм мінвату
Що можна "порушити"?
Он, тут в гілці те ж саме, за запевненнями, дало подвійну економію газу

А в мене економія практично не спостерігається (якщо в кубах рахувать) - диво, та й годі

Може все-таки газовики хімічать з газом?
ветробарьер поставил между фасадом и утеплителем?
что такое "цегляна плитка"? керамогранит?
откуда основные утечки тепла смотрел? может через вентиляцию? или через подвал? или через окна?
25
1 липня 2021 16:47:51
Основне- електрика, допоміжне- ДВС?
може бути резервна батарея, може - генератор, а може бути і те, й інше разом
переважно генератор, тобто невеличкий пропеллер, що задіюється при відсутності струму, i крутиться завдяки зустрічному повітряному потоку i забезпечує аварійне живлення ключових систем
і навіщо воно потрібне? авіоніка жре практично нічого, мікроскопічний резервний акумулятор все вирішить. а гідравліка взагалі незрозуміло для чого на такому маленькому літаку? шасі схоже взагалі не прибирається, а фізичної сили більш ніж достатньо щоб керувати малим літаком.
26
29 червня 2021 20:00:58
Уряд затвердив максимальний розмір плати за разовий проїзд автошляхами, побудованими на умовах концесії, - Владислав Криклій
побудованими на умовах концесії
побудованими
ЗАКОН УКРАЇНИ Про концесію
Цитувати
11) концесія - форма здійснення державно-приватного партнерства, що передбачає надання концесієдавцем концесіонеру права на створення та/або будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт та технічне переоснащення), та/або управління (користування, експлуатацію, технічне обслуговування) об’єктом концесії, та/або надання суспільно значущих послуг у порядку та на умовах, визначених концесійним договором, а також передбачає передачу концесіонеру переважної частини операційного ризику, що охоплює ризик попиту та/або ризик пропозиції;
Тобто, реконструкція та капітальний ремонт вважаються будівництвом.
та то фіг с ним. а шо - велике крадівництво тепер вже концессія? а куди ж бюджетні гроші розпиляли? :weep:
27
29 червня 2021 19:53:47
Показати зображення...
Как вы думаете, "инвесторам" передадут участки в поле для строительства нормальных дорог с нуля или отдадут лучшие магистрали уже построенные на деньги налогоплательщиков, чтобы там просто поставили шлагбаумы и рубили бабло ?  :gigi:
навіщо ви відбираєте в людей час задаючи питання на які відповідь очевидна?!

ви ж самі знаєте що "отдадут лучшие магистрали уже построенные на деньги налогоплательщиков, чтобы там просто поставили шлагбаумы и рубили бабло" :)
(tu)
28
6 червня 2021 16:40:04
Тоді доведеться визнати що матерія може  перетворюватися в атрибут...
для начала пусть даст определение что в его понимании материя
обирай https://en.wikipedia.org/wiki/Matter#Definition
тогда твой вопрос является глупым. согласно определению частица ответственная за электромагнитное взаимодействие является материей.
29
6 червня 2021 15:48:06
Ну тут ще треба додати що матерія в чистому вигляді без енергії (руху частинок, збуджень там всяких) також не існує. Тому вони невіддільні одне від одного і становлять ОДНЕ.
енергія АТРИБУТ матерії. Погугли значення поняття атрибут
Тоді доведеться визнати що матерія може  перетворюватися в атрибут...
для начала пусть даст определение что в его понимании материя
30
6 червня 2021 14:54:25
Я не знаю из-за чего у вас там возник спор, но с формальной точки зрения, costashu прав. Нет "чистой" энергии самой по себе. Нет перехода чистой энергии в материю и наоборот. Энергия - это характеристика материи, и есть переходы одного вида материи в другой с изменениями значений энергии. Да, говорят, что при столкновении частиц произошло такое-то выделение энергии. Но под этим подразуемевается, что мы получили фотоны, либо какие-то другие частицы, с определенным количеством энергии. А не саму по себе энергию. Такова современная абстрактная модель и насколько я знаю, ничего кардинально нового не изобрели.
Ну тут ще треба додати що матерія в чистому вигляді без енергії (руху частинок, збуджень там всяких) також не існує. Тому вони невіддільні одне від одного і становлять ОДНЕ.
енергія АТРИБУТ матерії. Погугли значення поняття атрибут
энергия это не атрибут, а мера взаимодействия :facepalm:
31
5 червня 2021 20:20:38
світлом  X(
8-:
яке питання так й відповідь :weep:
32
5 червня 2021 20:12:11
світлом  X(
33
2 червня 2021 13:48:13
ой.. Боинги на прикол, включая 737мах?
"США временно прекращают сервисное обслуживание авиатехники на территории Беларуси. "(с)
о, а это уже удар ниже пояса. теперь актуален вопрос не куда будем летать, а будем ли летать вообще. особенно если эмбраеры такое же заявят.
34
2 червня 2021 13:42:10
Моторколеса на автомобиль не ставят, даже на Таврии. Ибо дорого эксплуатировать.
Коробку в данном случае оставили бо мотор слабый.
В чому дорожнеча експлуатації моторколеса?
Велика непідресорена маса в колесах.
Вимагає складної підвіски і амортизаторів, використання дорожчих полегшених електродвигунів (замість одного простішого і дешевшого).
с этим согласен. но все равно как минимум надо было выбросить коробку и поставить вместо нее фиксированный редуктор. такой чтобы на проектируемых максимальных оборотах двигателя была максимально допустимая скорость машины. экономия на весе и уменьшение потерь приличное было бы. я уже не говорю об удобстве управления.

видео смотреть некогда. они там рекуперацию запилили?
35
2 червня 2021 11:57:19
Блть так что ?
Фуп одобряет?
да
36
1 червня 2021 19:41:22
Виглядає, що замість звичайного двигуна присобачили через перехідники якийсь електромоторчик. А все решта без змін. Тому що на відео є кадри, де водій перемикає швидкість на штатній механічній коробці передач.

Скоріше всього купили якийсь китайський конструктор. І всунули в Таврію.

Добре хоч не вживають цих дебільних «прорив» і «немаючааналогів».
Конструювати й виготовляти кастомну коробку передач то якось жирно, вийде електрична Таврія по ціні Тесли.
А чому б і ні? Ото був би прорив так прорив - електормобіль з механічною коробкою передач і механічним щепленням (муфтою). То був би світовий фурор. Маск би вдавився від заздрості.

 :gigi:
это был бы номер X(
37
1 червня 2021 19:40:38
Виглядає, що замість звичайного двигуна присобачили через перехідники якийсь електромоторчик. А все решта без змін. Тому що на відео є кадри, де водій перемикає швидкість на штатній механічній коробці передач.

Скоріше всього купили якийсь китайський конструктор. І всунули в Таврію.

Добре хоч не вживають цих дебільних «прорив» і «немаючааналогів».
Конструювати й виготовляти кастомну коробку передач то якось жирно, вийде електрична Таврія по ціні Тесли.
зачем вообще коробка передач в єлектрокаре?? скорость и направление вращеня отлично регулируются током в очень широком диапазоне.
поставил пару моторколес и радуйся. и потерь на трение в коробках, раздатках и прочем барахле нет.
38
1 червня 2021 16:23:03
коробку передач оставили :facepalm:
39
27 травня 2021 17:44:48
как только достал биту надо было бить сзади по фольксу. с двумя капитально переломанными ногами уже навряд ли когда-то махал бы.
І водій би сів за нанесення тяжких тілесних за такі "офуєнні" поради, ну або відбашляв.
Я так і не зрозумів, напшикав балончиком уйопку в пику чи ні? Бо шось доволі жваво уйопок поїхав.
Якби "тереном" у фейс отримав, то вже б нікуди не поїхав.
не сел бы. максимум - превышение самообороны. с учетом состояния аффекта, наличия у нападающего холодного оружия... ну может немного отбашлял бы чтобы правильно квалифицировали. зато не преступник сразу наказан.
40
26 травня 2021 22:34:14
как только достал биту надо было бить сзади по фольксу. с двумя капитально переломанными ногами уже навряд ли когда-то махал бы.

Повна версія