Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці їдуть додому, на виїзді з Польщі на кордоні – черги

Знову блін будемо мати через бляхи купу проблем.. Та шо ж таке.

Треба було якось це діло обмежувати чисто на армійські потреби, а не отак тотально.

по офиц данным потеряно 200 000 автивок. нарид должен пешком ходить?
разные очереди какие проблемы организовать?
   
А потім жаліємося що в Києві саме забруднене повітря в Європі.

 :facepalm1:  війна забруднює повітря в рази сильніше.....
   
по офиц данным потеряно 200 000 автивок. нарид должен пешком ходить?
Львівський та луцький нарід має розбомблені автівки?
Не знаєш - не пиши.
   
Невже стільки бабів знайшлося, які з дітьми вертаються і готові сісти за кермо? Їх мало б бути одиниці..
   
    А тому, що у нас все робиться, як завжди, через сраку. В ідеалі потрібно щоб було так: Набираєте номер фірми й замовляєте потрібне вам б/у авто. Невдовзі вам по Вайберу показують знайдені за вашим запитом автівки. Показують по відеозвязку ціну кожної, рік випуску, технічний стан й все таке інше. Озвучують ціну при отриманні вами того авто в Україні. Вантажать автівки на автомобілевоз, перевозять і в нас же оформляють необхідні папери. Клієнти прибувають, розраховуються згідно домовленості й забирають "залізних коней". Цивілізація, млін.  :-)o
  П.С. От стану я Гетьманом, то подібна цивілізація стане у нас нормою.  ;)
   
Re: Українці їдуть додому, на виїзді з Польщі на кордоні – черги
IgS

Ті, хто гонить машини ніби і раді пропустити але типу поліція не дає — всі в одну чергу. Це зі слів Карася.
Таке було вчора на переході Корчова/Краковець, дзвонили знайомі волонтери, які женуть 6 машин для ЗСУ.
Досі стоять в черзі з польської сторони - поліція не пустила позачергою.
   
Хотіли як краще, а вийшло не дуже.  Невже не можна написати закон як слід, щоб відсікти бариг?
   
Хотіли як краще, а вийшло не дуже.  Невже не можна написати закон як слід, щоб відсікти бариг?
Бариги теж треба. Не всі можуть самостійно поїхати і придбати авто. А так ціна на вживані автомобілі вже впала.  Нічого пананого в тому немає. Головне щоб хлам не везли, то біда.
   
Бариги теж треба. Не всі можуть самостійно поїхати і придбати авто. А так ціна на вживані автомобілі вже впала.  Нічого пананого в тому немає. Головне щоб хлам не везли, то біда.

а везуть опеля2004-2005 год
то вже хлам
нормального не привезуть бо воно дороще там ніж тут
авто після 15 року без пробігу 200-300 тисяч там дороще ніж в Україні
   
блін брати 2005 року з реальним пробігом 400 тисяч і радіти
що дешево?
да з під нього потім вилазити не буде
мастило по дорозі
акп в хлам
   
подивився щось пристойне з невеликім пробігом то все дороще ніж в Україні
все що після 15 року тим більше
а от з пробігом дохуя то да там є дешевше але не дуже це якщо авто після 15 року а не відро на колесах 2005 року
   
блін брати 2005 року з реальним пробігом 400 тисяч і радіти
що дешево?
да з під нього потім вилазити не буде
мастило по дорозі
акп в хлам

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-grand-scenic-2-0dci-150km-grand-navi-skora-xenon-hak-klima-alu-automat-ID6EsOFU.html

Чудовий кінь
3000 ойро
   
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-grand-scenic-2-0dci-150km-grand-navi-skora-xenon-hak-klima-alu-automat-ID6EsOFU.html

Чудовий кінь
3000 ойро

чудо кінь :lol:
не їде
механіка
пробіг 255 тис (сумніваюсь 100% більше)
а так да 3000 тисячі доллврів))

салон гидкій вбитий
   
Бариги теж треба. Головне щоб хлам не везли, то біда.
Шрот і везуть. Я ж писав - хлоп вже дві автівки привіз, поїхав за третьою. Зовні дуже в поганому стані. Мабуть брав по тисячу єврів. А продавати буде по три. Бо я цього алкаша волонтера знаю.
   
3000 тисячі

За три мільони мабуть феррарі.
   
Якби держава анонсувала, що пільговий період буде продовжено і після закінчення війни, то черг було б меньше.
Що було б логічно, відновлювювати економіку якось треба.
Я теж хочу пригнати, поки совість не дозволяє.
   
Сьогодні моя сусідка повернулася. Місяць десь в Польщі була-схудла дуже. Важила приблизно 160, зараз десь 130.  :laugh:
   
Я свое мнение не меняла
Шрот не шрот а самая бедная страна Европы еще и до войны нуждалась в дешевых машинах
А тем кто купил дорого и планировал так же дорого продать, я советовала чтоб не было обидно, просто купить еще одну машину в семью. ( бляху)
Но стон стоял такой, что хорошее начинание похерили
   
Сьогодні моя сусідка повернулася. Місяць десь в Польщі була-схудла дуже. Важила приблизно 160, зараз десь 130.  :laugh:
надо еще месяца на три уехать
   
Ми поанували до війни буса чи тентованого Рено Мастер на роботу брати. Але дорого .
Зараз вже всьо. Роботи нема  :(
   
надо еще месяца на три уехать
Ні, не потрібно. Вона взірець для всіх -як не можна жити в 30 років ;)
   
Re: Українці їдуть додому, на виїзді з Польщі на кордоні – черги

 люкса не чути давно.напевно теж жене бляхи  на продаж в ужгород.
 Кому війна(ті що втратили авто) .а кому бізнес горить по чорному і в добру сторону. Питання тільки -а як вони валюту дістають,коли з банків не можна її витягти? Чи то з не тих банок витягують :)
   
Люди потеряли десятки тысяч машин. Кучи просто отдали ЗСУ, но Гетьманцевым все с Ерамками не успокоится. как же мимо их? тупые ослы! Есть экономическое понятие-мультипликаторы. Запустите малый мобильный бизнес и все пойдет и налоги и все. НО.... А коли и завезут что-то такое крутое-та пусть. Не поверите, но в итоге это тоже плюс нашей экономике.
   

За восемь дней после отмены таможенных пошлин в страну было импортировано 14 300 легковых автомобилей. В том числе, десятки BMW X5, Mercedes-Benz S-Class, Audi Q7 2022 года выпуска и даже Cadillac Escalade за 3,1 млн. грн»
   
чтоб не было очередей, надо просто оформлять на других таможнях по всей стране, по нулевой ставке и пошлины и акциза, бессрочно (ну или хотя бы на 5 лет)
закрыть эту тему, наконец, навсегда


   
по офиц данным потеряно 200 000 автивок. нарид должен пешком ходить?
може менше корків буде
   
Якби держава анонсувала, що пільговий період буде продовжено і після закінчення війни, то черг було б меньше.
Що було б логічно, відновлювювати економіку якось треба.
Я теж хочу пригнати, поки совість не дозволяє.
ваша совесть зомбирована посипаками Васадзе
   
https://t.me/truexanewsua/43312
За восемь дней после отмены таможенных пошлин в страну было импортировано 14 300 легковых автомобилей. В том числе, десятки BMW X5, Mercedes-Benz S-Class, Audi Q7 2022 года выпуска и даже Cadillac Escalade за 3,1 млн. грн»

Та таи и Q8 и SLS 500 итд 2022 выпуска, генералом, штоб ездить
   
За восемь дней после отмены таможенных пошлин в страну было импортировано 14 300 легковых автомобилей. В том числе, десятки BMW X5, Mercedes-Benz S-Class, Audi Q7 2022 года выпуска и даже Cadillac Escalade за 3,1 млн. грн»
Десятки от 14 300 это доли процента. Нужно бы иметь полную статистику прежде, чем начинать кататься в истерике. Может все-таки большая часть действительно нужные авто.
   
https://www.ukr.net/news/details/economics/91039926.html
Будуть повертати мито на автівки.
   
https://www.ukr.net/news/details/economics/91039926.html
Будуть повертати мито на автівки.
Без сенсу. Буде дуже глупо виглядати: дали цукерку й миттєво відібрали.
Завоз люксових автівок - це така цікава річ, свого роду "Економічна премія Дарвіна",
тому що ринку для них у найближчому часі не буде.
   
Сцука закройте эти йопанные бляхи, бляхарей и барыг!
Самолеты не летают, параходы не плывут, поезда ходят х.з. Как.
У целой страны остался один внешний коридор и тот на Польшу, ибо не считаю Закарпатье и Черновцы коридором - ехать через Карпаты нафуй надо, да и все грузы основные идут из Польского направления.
У меня уже неделю грузы стоят из-за этих мудаков тупорылых.
   
Сцука закройте эти йопанные бляхи, бляхарей и барыг!
Самолеты не летают, параходы не плывут, поезда ходят х.з. Как.
У целой страны остался один внешний коридор и тот на Польшу, ибо не считаю Закарпатье и Черновцы коридором - ехать через Карпаты нафуй надо, да и все грузы основные идут из Польского направления.
У меня уже неделю грузы стоят из-за этих мудаков тупорылых.
Десь в душі згоден з Турчем, проте до справи думаю треба підходити більш тактовно.
Можна ІМХО бляхарів просто разом з тачкою прямо на кордоні мобілізовувати в нацгвардію.
Там Корбан щось писав про війну Тойот. А в нас буде війна блях ))
   
Десь в душі згоден з Турчем, проте до справи думаю треба підходити більш тактовно.
Можна ІМХО бляхарів просто разом з тачкою прямо на кордоні мобілізовувати в нацгвардію.
Там Корбан щось писав про війну Тойот. А в нас буде війна блях ))

Так в этом и мародерство.  Разрешили то не для продажи завозить, а для нужд ВСУ.  Что делают эти питарасы, отправляют своих баб, собирают всяких убогих инвалидов которые могут за кордон выезжать и те мародеры гоняют тачки под видом «волонтерства», на укранской стороне их ждет барыга для перепродажи, а челнок - мародер идет назад по пешему коридору за новой тачкой.
Так что наши сделали - закрыли коридоры для провоза этого говна там где есть пеший коридор.
Но этого недостаточно. Я считаю что с украинской стороны должно стоять ВСУ и все кто провез тачку сразу же принимать ее и говорить - Спасибо Ребята!
   
Принаймні для підприємств треба нульовий залишити
Взагалі, усі засоби виробництва, обладнання бажано по спрощеній процедурі без податків
   
Так в этом и мародерство.  Разрешили то не для продажи завозить, а для нужд ВСУ.  Что делают эти питарасы, отправляют своих баб, собирают всяких убогих инвалидов которые могут за кордон выезжать и те мародеры гоняют тачки под видом «волонтерства», на укранской стороне их ждет барыга для перепродажи, а челнок - мародер идет назад по пешему коридору за новой тачкой.
Так что наши сделали - закрыли коридоры для провоза этого говна там где есть пеший коридор.
Но этого недостаточно. Я считаю что с украинской стороны должно стоять ВСУ и все кто провез тачку сразу же принимать ее и говорить - Спасибо Ребята!
:gigi:  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія