Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Парррвалинахъ, стирьвецы! :lol: :weep:

Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Є оціночне  судження. Ніяких  проблем.
Але  коли  починаються  питання,  та  на них  не  дають  відповіді, то  тоді  стає  зрозумілим,  що  автор  судження брехливе  лайно.
Я  не  можу  задати питання Леросу.
Я   задаю  у  цій темі  питання  тим,  хто тут  є.
Відповіді  немає.
Висновок - брехливе  лайно  активно  постить  картинки.

Я тебе вже відповідав - ляпати язиком .. це якось не політично .

Відповідати за свої вчинки будуть всі..
І цей перець також..
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Магістр, я йому починаю нравицця, дєлай же с етім што-нібудь!! Увєдут же ж, бльядь!! :diablo:
женшшини! Ви такіє вєтрєнниє!
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

женшшини! Ви такіє вєтрєнниє!
Та яке там вєтрєнниє? Це ми вам так мстимо за недостатність уваги.  :beee:
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Ти мене  ніяк  не  цікавиш. Мене не  цікавлять  твої питання  які  стосуюсться  персоналльної інформації. По темі  тобі   є що  сказати?
Та і ти мені, власне, до сраки. Якби ще трохи менші купи відкладав, же би не спотикатись об них.
Справа в тому, що старій людині скидку зробив би. Ну хоча б як вкхавру.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

прихильники певної політсили, справа навіть не в бабці з її собакою. Собака не майно. Наступного разу зе-депутати порадять дітей продавати щоб розплатитися за комуналку.

Ви   брешете  як  порохобздьох.
Елітна  порода. та  її  утримання  це   законна  ціль  у Європі  коли  вирішується  питання  про  соцільну  допомогу тощо.
Як  авто, телевізор  тощо.
Утримання  елітної собаки    це  великі  кошти.

Ще  раз наголошую - брехати,  це  - гріх перед людьми  та  Богом.



Останнє редагування: 2 лютого 2020 20:01:35 від Stabil
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Брехня  породжує  осиновий  кіл.
:lol:
Qurrrrwa.))
Ця поганка навіть не гуглоперекладом користується, а якимось внутрівєдомственним калічним "толмачом".
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Ти про що? Яка гра? Всьо, догрались. Ніякого Петра. І "мамця" ваша теж дуже славно поучаствувала.

то треба було чесно до виборів грати, а не в лайно пхати будь-кого, хто не Петро.
Обісрали всіх опонентів, а зараз целочок з себе корчать, наче не вони загнали виборців в необхідність голосувати хоч за коміка, а не за лідера вонючих лайнометів
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Я тебе вже відповідав - ляпати язиком .. це якось не політично .

Відповідати за свої вчинки будуть всі..
І цей перець також..


Ще  раз  наголошую -  нічого не  буде!
ніяк  не  буде! Взагалі!
А  буде  персональна  роспалата   за  публічну  брехню.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Та і ти мені, власне, до сраки. Якби ще трохи менші купи відкладав, же би не спотикатись об них.
Справа в тому, що старій людині скидку зробив би. Ну хоча б як вкхавру.

ой  який   дивний  кацап.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

:lol:
Qurrrrwa.))
Ця поганка навіть не гуглоперекладом користується, а якимось внутрівєдомственним калічним "толмачом".

Rambler, а ти ж був в гілці про Висоцького, ти там Stabil не опонував, бо його аргументи тобі подобались?
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Rambler, а ти ж був в гілці про Висоцького, ти там Stabil не опонував, бо його аргументи тобі подобались?

Дивно  як  запала  та   тема  у  вашу  пам'ять.

А що  з  Висоцьким - савєтскім  мажором,  щось дивне сталося?
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Ця поганка навіть не гуглоперекладом користується, а якимось внутрівєдомственним калічним "толмачом".

)))  у  мене  класичний  суржик. І  що?
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:
ATF

Йшла 20-а сторінка, в якій штабелю було до сраки. Але супервізор додому не відпускав. Робочий день ще не закінчився.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

то треба було чесно до виборів грати, а не в лайно пхати будь-кого, хто не Петро.
То є неякісна й несвіжа брехня. Не ганьбись.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Я  на  ФУПі багато років.
15  років  буде  у  квітні. До реєстрації  читав.  Так  ось - запевняю  вас -   не працює!  Ось оце  - Обов'язково  та  годинник   - ніяк  не працює! Всі події  в  Україні  та  поза  її межами  відносно  України  -  це   "події  які сталися"  без   ось  цього   "пророцттва".

В чому пророцтво?
В виборі ?
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Ви   брешете  як  порохобздьох.
Елітна  порода. та  її  утримання  це   законна  ціль  у Європі  коли  вирішується  питання  про  соцільну  допомогу тощо.
Як  авто, телевізор  тощо.
Утримання  елітної собаки    це  великі  кошти.

Ще  раз наголошую - брехати,  це  - гріх перед людьми  та  Богом.
Дітей утримувати теж дорого. Так що чекати нових ідей від прихильники певної політсили?
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

То є неякісна й несвіжа брехня. Не ганьбись.

 :facepalm1:
все зрозуміло
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Rambler, а ти ж був в гілці про Висоцького, ти там Stabil не опонував, бо його аргументи тобі подобались?
Не пригадую деталів, але цілком можливо. Для мене світ не чорно-білий, як для деяких істот.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Йшла 20-а сторінка, в якій штабелю було до сраки. Але супервізор додому не відпускав. Робочий день ще не закінчився.


Який  дивний  педант  цей  ATF.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Дивно  як  запала  та   тема  у  вашу  пам'ять.

А що  з  Висоцьким - савєтскім  мажором,  щось дивне сталося?

запала, бо там у нас не було потиріч
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

)))  у  мене  класичний  суржик. І  що?
Стопудофф. :gigi:
Жоден суржиконосець такого не пистане. В кращому випадку - вишукана азірівка.

:facepalm1:
все зрозуміло
Не сумніваюсь. Тобі й раніше було все зрозуміло, але таки спробував наївну дешеву хуцпу встромити.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Який  дивний  педант  цей  ATF.
Ця відповідь виглядає в стілі "сам дурак"
Шукайтне іншу.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Дітей утримувати теж дорого. Так що чекати нових ідей від прихильники певної політсили?


Ось як  вилазе  нацистське   нутро  -  порівнювати  людей  з  собаками.
Я  у  захваті. Головне   що  ллюди пише і не  розуміє що таке  порівняння  і   є  прояв   нацистської ідеології.
Я  задоволений,  що  порохоботи  так  чітко  показують  соє  нацистсько  кацапське  нутро.
   
 Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Який  дивний  педант  цей  ATF.
Довбограєм ту виглядає хтось інший  ;)
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

запала, бо там у нас не було потиріч


Це  ФУП. Це  особлива атмосфера. Тому  у  мене  нема  протиріччь. Там   ми   погодились. Тут -ні! Якщо  живий  буду  -  ще   будуть  різні  моменти. Тому  все   гаразд.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Ось як  вилазе  нацистське   нутро  -  порівнювати  людей  з  собаками.
Я  у  захваті. Головне   що  ллюди пише і не  розуміє що таке  порівняння  і   є  прояв   нацистської ідеології.
Я  задоволений,  що  порохоботи  так  чітко  показують  соє  нацистсько  кацапське  нутро.
Тобто аргументів у вас немає. Ок. Питання відсутні.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Тобто аргументів у вас немає. Ок. Питання відсутні.


Аргументі  відносно  чього?  Відносно того,  що  ви  людей  порівнюєте  з тваринами  та  приписуєет   у  свої   хворобливій  уяві  це  іншим?
Тут  не  аргументи  потрібні для  вас,  а  вам  лікар для  голови.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Стопудофф. :gigi:
Жоден суржиконосець такого не пистане. В кращому випадку - вишукана азірівка.

Не сумніваюсь. Тобі й раніше було все зрозуміло, але таки спробував наївну дешеву хуцпу встромити.
дєцкій лєпєт, аж невдобно за фупчика- професіонала зі стажем   :laugh:
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Ось як  вилазе  нацистське   нутро  -  порівнювати  людей  з  собаками.
Я  у  захваті. Головне   що  ллюди пише і не  розуміє що таке  порівняння  і   є  прояв   нацистської ідеології.
Я  задоволений,  що  порохоботи  так  чітко  показують  соє  нацистсько  кацапське  нутро.
:lol: палишся,  [KA]
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Це  ФУП. Це  особлива атмосфера. Тому  у  мене  нема  протиріччь. Там   ми   погодились. Тут -ні! Якщо  живий  буду  -  ще   будуть  різні  моменти. Тому  все   гаразд.

 :gigi:
Нє, там ми з ним погодились, а не ви
Вам він не опонував, бо ми з вами на грані фола дискутували
Але дійсно, це фуп  :)
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

невже скоро Юлька?  :super:
після закону про землю
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Нє, там ми з ним погодились, а не ви
Вам він не опонував, бо ми з вами на грані фола дискутували
Але дійсно, це фуп


Я   там  Висоцьский  савєтскій  мажор ?  Для  вас  взірец? Савєтськая  звізда? А   для  мене  просто  савєтській   мажор  і  не  більше.  То  у нього  хрести на  могилах бійців  чернової  армію, то   хрестів  не  ставялть.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Аргументі  відносно  чього?  Відносно того,  що  ви  людей  порівнюєте  з тваринами  та  приписуєет   у  свої   хворобливій  уяві  це  іншим?
Тут  не  аргументи  потрібні для  вас,  а  вам  лікар для  голови.
В тому що собака не майно. А радити продати друга може тільки покидьок... або зеб1л.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

В тому що собака не майно. А радити продати друга може тільки покидьок... або зеб1л.
не мели дурниць


   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

не мели дурниць


https://www.facebook.com/zoodozor.ua/posts/702921150143168/
Кароффка, заведіть собі собачку чи кота, потім будете про закони.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Доречі, Кароффка, ви там в сусідній гілці  не відповіли чи був Зеленський з товаришами злочинцями коли піарився на загиблих в Ірані.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

В тому що собака не майно. А радити продати друга може тільки покидьок... або зеб1л.


Це  брехня.
Елітна  порода  за  30 000 гривень ,  її  утримання  це   у Європі   об'єкт  для  реєстрації  при  запиту  на  соціальну   допомогу. Як  авто, телевізор  тощо.
Дійно, існує гуманістичний  аспект,  але   у  випадку,  коли  стоїть  питання   виживання   ллюдини, то  постає  питання  продажі  собаки.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Кароффка, заведіть собі собачку чи кота, потім будете про закони.
шо значить заведіть? він у мене і так заведений. Вже 12 років ось буде через 1,5 місяці. Думаєте, від цього я змінила свою думку про те, що за чинним законодавством домашні тварини - це таки річ? Адже ж ви їх купуєте, розводите, продаєте... як річ найсправжнісіньку.

І відповідальність за їхні дії також несете як за річ, а не як за іншу рівноцінну собі людину.

Вчіть закони, щоб так не вляпуватися у власне лайно.
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Це  брехня.
Елітна  порода  за  30 000 гривень ,  її  утримання  це   у Європі   об'єкт  для  реєстрації  при  запиту  на  соціальну   допомогу. Як  авто, телевізор  тощо.
Дійно, існує гуманістичний  аспект,  але   у  випадку,  коли  стоїть  питання   виживання   ллюдини, то  постає  питання  продажі  собаки.
Ти там був?
   
Re: Парррвалинахъ, стирьвецы!  :lol:  :weep:

Це  брехня.
Елітна  порода  за  30 000 гривень ,  її  утримання  це   у Європі   об'єкт  для  реєстрації  при  запиту  на  соціальну   допомогу. Як  авто, телевізор  тощо.
Дійно, існує гуманістичний  аспект,  але   у  випадку,  коли  стоїть  питання   виживання   ллюдини, то  постає  питання  продажі  собаки.

залебобіки довели життя пенсіонерів на грань виживання  :facepalm:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія