Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ИМХО, Донбасс будут сливать …

Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Зуби показують?

Не понял про зубы. Смысл моих слов - там большинство нормальных людей. И они может не за украинский язык но за Украину.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

А може ця катавасія взагалі  заради відновлення диппредставництв  :gigi:
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Толковий аналіз Турч.
Тіко нах нам ця пустеля луганда ?

Что бы ослабить нас на лет 20-30
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Я хочу Крим.
Луганду не хочу фінансувати.
Вже фінансували кармільців йопаних колись.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Не понял про зубы. Смысл моих слов - там большинство нормальных людей. И они может не за украинский язык но за Украину.

Там - ідіоти і бидло.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

У меня друзья в Донецке, поэтому знаю. Скажу, зря вы так.

Я все це розумію, тому співчуваю вам. Але це не значить, що я не правий. Се ля ві...
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

А може ця катавасія взагалі  заради відновлення диппредставництв  :gigi:

Вполне.
Типа ну коль диалог начался, давайте вернем диппредставительсва и начнем выдавать визы  :weep:
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Не понял про зубы. Смысл моих слов - там большинство нормальных людей. И они может не за украинский язык но за Украину.

та знаєм-знаєм
і коцапи теж за Україну
але щоб без української мови
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Что бы ослабить нас на лет 20-30

Ну от…
Нафуй це на схід най ідуть.
Не треба нам цей забутий Богом край.
В раісююю
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Он социопат знает когда реально отгребёт люлей. Но вот не понимаю… Америка показала зубы, допустим рашка начала отползать. Ну так и продолжайте… « а теперь Крым отдай или все равно получишь». Нащупали ему болевую точку и вперёд до границ 2014 года

Рано еще радоваться, что-то я пока зубов особых не увидел. Договорились договариваться. Начинают начинать. Это пока еще ни о чем.

Единственное что можно отметить, что Хуйло реально зае6ал Байдена с этими своими игрищами гомосяцкими - нападу/не нападу, и Байден нащелкал босяку по носу какими-то хуёвыми перспективами. Хуйло присел и сидит тихо, пока что. Но это не значит что он будет без дела сидеть, тоже ведь будет новые пакости придумывать. Как вот с газовым кризисом недавно.
 
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

коли чую фразу "інвестиції в відновлення Донбасу" - виникає питання
інвестиції - це коли ти потім повертаєш вкладене
як вони хочуть ті інвестиції повертать? хто буде то все повертати? вкладуть в Донбас, а повертати Україна?
в що інвестиції? в вугілля? в шахти?

а потім згадую схему яку провернули з "зеленими інвестиціями"
і все стає на свої місця - що вони мають на увазі

навидають кредитів, набудують попочлєнцам нових квартир - а віддавати буде хто? Україна
заєбісь інвестиція

Ось саме тому я і проти повернення окупованих територій.в усякому разі за сьогоденних реалій
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Дороговато обходится Россиюшке сие кошмарение

Ну, похоже, що Рашка вже теж доходить до такої думки  8-)
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Повертати тільки після депортації всіх громадян параші і після виплати всіх репарацій.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

300000 паспортов это люди, когда Хуйла интересовал скотт? И как эти паспорта мешают процессу? Наоборот Хуйлу только в плюз, ввести в полит тело Украины 300000 ватанов

і який плюз в цьому Україні?
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Там - ідіоти і бидло.

Ваше право думать что хочется. Такое заключение свидетельство ограниченности.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

куйню типа в НАТО можно, но нельзя размещать определенные типы вооружений, воинских формирований и прочего  на территории Украины.
А оте "нєльзя"  Україні від якої інституції   буде висловлюватися.
Від імені Москалів?відразу накуй
Від імені США ?смішно,куйло напало на Україну яка здала ЯЗ а США як гаранти  тер цілісності ще й вимагатимуть в потерпілої сторони щось там не розміщувати?
Це приниження в першу чергу для США
Від імені НАТО? то нехай йдуть в дупу.Хто вони нам такі.
І головне  питання ,яка причина не розміщувати ,бо так хоче хуйло?

Це буде дійсно куйня.

   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Согласие Хуйла на привлечение США к Нормандскому формату - пожалуй, самая главная новость переговоров с Байденом.

Я не знаю, что это означает, но похоже на то, что Хуйло с Байденом пришли к какому-то общему сценарию разрешения украинского кризиса и в ближайшее время приступят к его воплощению. Это может быть что угодно - от восстановления статус-кво до раздела и ликвидации Украины. Мы просто не знаем, в какой парадигме действует Байден - максимально жестко давить на Хуйло и вертеть все его хотелки на хую или же не обострять.

Завтра Байден позвонит нашему чму и что-то ему озвучит. Вряд ли выложит все карты, скорее всего, это будет алгоритм нескольких первых шагов, которые чмо со своим 95-м чмырдосником должно будет выполнить.
Вот по этим шагам мы что-то и начнем понимать. Но это не точно.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Не понял про зубы. Смысл моих слов - там большинство нормальных людей. И они может не за украинский язык но за Украину.

Вони за радянську Україну.називай речі своїми іменами.Донбас наполегливо йшов до свого успіху.це було навіть неозброєним оком видно ще за 5 років до подій 2014 року
І подумай сам: як люди в незалежній Україні можуть бути проти української мови? А все ж просто: для них Україна-це не Батьківщина,а виключно місце проживання
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

і який плюз в цьому Україні?

А Хуйло когда-то что-то делал в плюс Украине?
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Вони за радянську Україну.називай речі своїми іменами.Донбас наполегливо йшов до свого успіху.це було навіть неозброєним оком видно ще за 5 років до подій 2014 року
І подумай сам: як люди в незалежній Україні можуть бути проти української мови? А все ж просто: для них Україна-це не Батьківщина,а виключно місце проживання

Не по теме ветки отвечу кратко. Никто не против языка. Все орки сбегут оставшихся сбу причешет.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Там проукраїнськи налаштованих, або навіть нейтрально налаштованих щодо України людей 10-15%, максимум. На хрена цю гангрену приєднувати до тіла України? Якось би міцно, надійно заморозити цю ситуацію, а московити нехай іпуться з тою територією «народом даубасу», як собі хочуть
Не вийде.
Вони існують саме для того щоб постійно нагадувати Україні про своє існування. Кацапстан завжди буде ковиряти цю "рану" ножиком.
Тому снайпери та мінометні обстріли там будуть звичайним явищем. Нажаль :(
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Запроста, между НАТО и РФ куча подобных договоров что и где можно и нельзя размещать
На території третіх ,суверенних країн
 ;o
Це ти описав вологі мрії хуйло,які ніколи не збудуться.Двохполяр ний світ.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Не по теме ветки отвечу кратко. Никто не против языка. Все орки сбегут оставшихся сбу причешет.

 :D   Вже злякалися, і не проти мови, навіть СБУ згадують....

Мабуть там життя кращає і кращає...
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Дороговато обходится Россиюшке сие кошмарение

навіть 1 млрд доларів на рік то є ДРІБНИЦЯ
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

они может не за украинский язык но за Украину.

так не можна
україна без української мови - див. білорусь
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

А Хуйло когда-то что-то делал в плюс Украине?

Ніхто нічого ніколи не робив в плюс Україні. Ми все це повинні робити самі.

Півмільйона орків з раша-паспортами нам нахер не треба ні за яких умов.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Договора СНВ -1, СНВ -2 и прочие. Помните как Хуйло залупалось, когда НАТО хотело противоракетные установки от Ирана в Польше ставить
Польще член НАТО ,ми ні.Воно само нас не бере.А вимоги значить буде виставляти?
Самому не смішно?
Це буде занадто навіть для зебуїнів.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

:D   Вже злякалися, і не проти мови, навіть СБУ згадують....

Мабуть там життя кращає і кращає...

Странный ты мужик. Никто ни чего не «злякався», язык фенечка кацапов и болуканов.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Это говорит что Хуйло обмякло и обвисло. Наверное Дед ему вчера по телевизору озвучил что-то очень интимное.

Показати зображення...
Може поясните хто "в темі", що це за жирна кацапка яку постійно тулять у всі фото? :laugh:
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

взагалі то там уже є віртуальна анексія
тобто ФОРМАЛЬНО наче нічого немає
а ФАКТИЧНО є повністю кацапстан
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Странный ты мужик. Никто ни чего не «злякався», язык фенечка кацапов и болуканов.

Ти розмовляєш мовою кацапів. Второпало?

Не злякалися - і добре. Будете там гнити ще років 50.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

так не можна
україна без української мови - див. білорусь

Да согласен. Но и без Крыма и Донбасса Украины нет.

На счёт языка - на вскидку в 1991 году только запад был на украинском. В 2004 центр стал больше украинским. В 2014 видя ускользание рашка сыграла на этой карте. «Русскими» оставались восток и Крым. Вот они и затормозили процесс. Сначала возвращение территорий и через 19 лет там украинский язык. Начинается с первого класса школы.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Може поясните хто "в темі", що це за жирна кацапка яку постійно тулять у всі фото? :laugh:

це супружніца одного лаптя з ЦУГу

локальний мем  :gigi:
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

А вот это уже наша головная боль, поцелуй вдовца тебе на прощание, так сказать.
Кстати, паспорта РФ для этого и нужны, кто захочет уедет за поребрик
Так отож. І їх не тисячі, їх десятки тисяч, а разом з такими же уєбанськими родичами - сотні тисяч.
Хочеш, щоб така істота опинилась поруч з тобою на київських вулицях? Я особисто - манав. Відповідно ж десятки тисяч українців, що пройшли ато, родичі загиблих, рватимуть їх живйом.
І нікуди ця падаль не поїде, їм ще європка ніштяків насипле, як страждальцям.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Ти розмовляєш мовою кацапів. Второпало?

Не злякалися - і добре. Будете там гнити ще років 50.

Я говорю на удобном мне языке. Могу с тобой общаться ещё на трёх. Ты смотри где ты гнить будешь, за других не расписывайся.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Я говорю на удобном мне языке. Могу с тобой общаться ещё на трёх. Ты смотри где ты гнить будешь, за других не расписывайся.

Другого шансу вже небуде . Донбасянє показали своє жлобське кацапське нутро.

Тепер тільки радикальні методи.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Другого шансу вже небуде . Донбасянє показали своє жлобське кацапське нутро.

Тепер тільки радикальні методи.

Все будет Украина. Свою радикальность оставь себе.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Они сами сбегут. Задача СБУ выяснить кто есть ху. За маленькое вознаграждение - местные сами сдадут соседей, успевай записывать.
Куди сбєґут? Нафуй вони де потрібні? Тим більше, це місцеві, у них виводки в ґорловках/коміссаровках, з писданутими мамашками і синками-ауєшниками.
Не будь наївним, бо і СБУ у нас таке, як є, тобто порєшать готове.
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Не по теме ветки отвечу кратко. Никто не против языка. Все орки сбегут оставшихся сбу причешет.

Я тобі ще раз скажу: я не з малюнків знаю,що таке донецька публіка.а тим паче та публіка,яка там зараз залишилась.тому вважаю,що саме на сьогодні вертати окуповані території-це помилка.цих людей хоч залий грошима,але Україна для них одначе буде поганою
   
Re: ИМХО, Донбасс будут сливать …

Все будет Украина. Свою радикальность оставь себе.

Буде навчання дебілів на їхньому, дебільному досвіді.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія