Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

субсидії отримали 5,5 млн сімей, середній розмір – 2000

Мєнт, спалять твій котедж. Разом з тобою.  Вчи історію. Нічого особистого.

Від цього в домівках неспроможних утримувати житло стане тепліше?
   
Нищеброды лают, караван идет, закончится все тем, что начнут их принудительно отселять в социальные клоповники с 10м2 общей, и улицы мести заставят.

Ви забули - від суми та від тюрми не зарікайся. Якщо хтось зараз не має можливості утримувати свою нерухомість то це не привід принижувати його гідність.
Продасть нерухомість та купить щось собі по кишені, так що "фільтруйте базар".
   
Нужен закон, получаешь субсидию, перепеши недвижимость государству. И живи себе спакойно B-)

В нас є " гасудаство  " ?  ;o

Що це за люди ? Ахмєтов ? Фірташ? Коломойськіи ?
   
Re: субсидії отримали 5,5 млн сімей, середній розмір – 2000

Від цього в домівках неспроможних утримувати житло стане тепліше?
утримувати майно і опалювати майно-це мабуть різні речі. чи опалювати будинки(особливо в селі)-обовязок? І якщо вони в селі не опалюють будинки-забирати в них ці будинки ?
   
Не зарекайся от сумы, грызуняка "по 17"...
А то оставит Бог с твоим большим носом, вздёрнешься ещё, оналитег ты подзалупный... B-) 

а я и не зарекаюсь
жизнь по-всякому может сложиться, может и  я неожиданно окажусь жителем гетто
а может, ты окажешься
ктстати, а чо ты так занервничал?
што, шансы велики?  :laugh:

работай старательнее, не сори деньгами, не ищи шары - и не окажешься на обочине жизни!   :buba:
   
утримувати майно і опалювати майно-це мабуть різні речі. чи опалювати будинки(особливо в селі)-обовязок? І якщо вони в селі не опалюють будинки-забирати в них ці будинки ?

Опалення обов'язкове в деяких багатоповерхових будинках, де немає індивідуальної системи опалення. Особисто мені здається не правильним, що є послуга отримувати яку мешканець зобов'язаний без права відмови, але я розумію, що то особливості такого виду нерухомості. А з індивідуальними будинками там все просто - маєш можливітсть, то купуєш енергоносії, не маєш - не купуєш. Не розумію звідкіля взагалі у вас виникло таке питання.
   
Від цього в домівках неспроможних утримувати житло стане тепліше?

Коли почалося рубілово 100 років назад в 1917 це вже нікого не ібало.

Чому і кажу про історичний досвід.
   
а я и не зарекаюсь
жизнь по-всякому может сложиться, может и  я неожиданно окажусь жителем гетто
а может, ты окажешься
ктстати, а чо ты так занервничал?
што, шансы велики?  :laugh:

работай старательнее, не сори деньгами, не ищи шары - и не окажешься на обочине жизни!   :buba:

Твоя доля бути вбитим по-звірячому з високою ймовірністю. Знову нічого особистого. Тільки тому що ти маєш чисті нігті.
Так робили в 1917.
   
Здається це Ваша голосувалка вивела Порошенка кращим президентом  серед гірших?

а була якась інша альтернатива?

   
Ви забули - від суми та від тюрми не зарікайся

И тому есть яркий пример



   
И тому есть яркий пример

Ось тому я над нужденними і не насміхаюсь.
Але нужденні з нерухомістю у власності - то якесь дивне явище. Не завжди, бо нерухомість буває різна, але трапляється.
   
Re: субсидії отримали 5,5 млн сімей, середній розмір – 2000

Опалення обов'язкове в деяких багатоповерхових будинках, де немає індивідуальної системи опалення. Особисто мені здається не правильним, що є послуга отримувати яку мешканець зобов'язаний без права відмови, але я розумію, що то особливості такого виду нерухомості. А з індивідуальними будинками там все просто - маєш можливітсть, то купуєш енергоносії, не маєш - не купуєш. Не розумію звідкіля взагалі у вас виникло таке питання.
Квартира-особиста власність, де я сам вирішую опалювати її чи ні. І спільна власність-допоміжні приміщення-утримувати їх обовязок.   забирати квартири за несплату  опалення-незаконно.Відключити їх від цо-це можна.
   

Нищеброды лают, караван идет, закончится все тем, что начнут их принудительно отселять в социальные клоповники с 10м2 общей, и улицы мести заставят.

Ви забули - від суми та від тюрми не зарікайся. Якщо хтось зараз не має можливості утримувати свою нерухомість то це не привід принижувати його гідність.
Продасть нерухомість та купить щось собі по кишені, так що "фільтруйте базар".

Та да... Іліта боґєма - вона така! Потоптатися по меньш успішному, погавкати на більш успішного.... До речі, Амід - чим закінчилась та брудна епопея з Муравським?
   
Квартира-особиста власність, де я сам вирішую опалювати її чи ні.

У мене ще є квартира у власності, але я там не живу і взагалі ніхто там не живе, так що опалення мені там не потрібно. Але я розумію що то є квартира в багатоповерхівці з централізованим рпаленням. Там опалення є банально обов'язковим незалежно від того потрібно воно вам чи ні. Якщо таке "обтяження" нерухомості вас не влаштовує - продавайте її та обирайте нерухомість без такого обтяження, наприклад з автономною системою опалення. Поки що так, нажаль.

Цитувати
забирати квартири за несплату опалення-незаконно. Відключити їх від цо-це можна.

Про забирати за несплату - жодного разу не зустрічав щоб хтось таке пропонував. Вам таке наснилося чи що? Якщо у людини є борги, то по суду можно стягнути з нього майно на погашення боргів. Стосовно квартири - квартиру по суду можуть продати, як і інше майно, і з отриманої суми погасити борг, а решту повернути. Про відкючення - звісно це вірно, але лише там де це можливо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія