Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Скажу особисту думку, мені нах не потрібен ні крим ні доунецьк ціною тисяч скоріше десятків тисяч життів  найкращих із українців..якщо можна б було "обміняти" крим та ордло на можливість ніколи більше не бачити і не чути тут рашистських уйопків та на членство в ЄС та НАТО я за двома руками

+++++
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Якщо просто вийти на якусь умовну лінію, без різниці це лінія на сьогодні чи на лютий, то перемови не будуть мати ніякої ефекту. Це як мені запросити перемови з моїм начальством про підвищення, не маючи жодних важелів впливу.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Скажу особисту думку, мені нах не потрібен ні крим ні доунецьк ціною тисяч скоріше десятків тисяч життів  найкращих із українців..якщо можна б було "обміняти" крим та ордло на можливість ніколи більше не бачити і не чути тут рашистських уйопків та на членство в ЄС та НАТО я за двома руками

Розумієш, тут справа не в тому. А в тому що підараси будуть лізти далі.
От я написав у сусідній гілці про Василівку..а самому соромно. Бо там таки наші люди.
І скільки нам треба здати , щоб путлєр од нас од'єбався ? Харків ? Суми ? Полтаву? Чернігів ? Дніпро ? Кропик ? А може Київ ?
Ми не обміняємо його, от така сумна реальність.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."
dmp

Я так скажу, зараз зовсім неважливо, що там каже Зеленський, важливо що відбувається під Попасною. А що буде далі - залежить виключно від дій під цією умовною сраною Попасною (вибачте попасняне).

А що б хотілось би: хотілось би обрати варіанти що убезпечити хоча б одне покоління від нової орківської навали, тобто сломати такі хребта кацапам.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я думаю, хоч би який апетит був у різних верств нашого населення, я думаю, що найцінніше - зберегти більше людей, військових. Це наша цінність і скарб, як показали результати цього вторгнення", - сказав він в інтерв`ю телекомпанії ICTV, показаному в суботу у форматі телемарафону.

"Не треба бути дуже жадібними щодо цього, хоча це не зовсім справедливо. Справедливо – це коли ми заберемо все… Але є земля, де вони зайшли й окупували, а є земля, де вони вже вкопувалися, глибоко на деяких територіях", - зауважив глава держави.

"Ми повинні дивитися на ціну цієї війни. Все одно все повернеться. Ми зламали хребет одній із найсильніших армій світу. Ми вже це зробили. І психологічно ми це зробили. Вони не стануть на ноги протягом найближчих кількох років", - сказав президент.

Вихід на лінію 23 лютого, за його словами, підіб`є підсумки першого етапу. "А другу частину я хотів би проговорити за столом переговорів. І щоб результатом цієї розмови була справедливість для нас", - сказав Зеленський.
  (tu)
Это подход прагматика. Который видит эту войну не через розовые очки.
Украина отработала на пять с плюсом все основные стадии войны, мобилизация, работа ГШ, ведение боевых действий с превосходящим в техническом плане противником.
 Сейчас мы уперлись в перевооружение. Жечь людей ради чьих-то хотелок или фейсбучных хомяков, глупо и тупо. Кто в теме, знает про наши потери(((.
Время к сожалению играет против нас.
 Но верим в ЗСУ, и не зрадоепем
   
На маскву!
Все остально предательство Зеленского
И если он еще раз о 23.
Надо опытного гетьмана ставить. Ну чтоб часть фупа хрюкать перестала на некоторое время

Агент Козырь передал Зеленскому шифровку из Москвы
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Поки що ми намагаємось відбитися під бахмутом
І поки складно уявить наш наступ

То ж, завойовники, варто поки попуститися
   
Поки що ми намагаємось відбитися під бахмутом
І поки складно уявить наш наступ

То ж, завойовники, варто поки попуститися


Такое впечатление что люди забыли с кем воюют и воспринимают чудеса,которые показала наша армия ,как должное.Выйти на границы 24.02 это уже будет подвиг,но им мало,им нужно с Ростовом и Кубанью.Только они в бложиках и на форумах,а кто то в окопах и танках
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Поки що ми намагаємось відбитися під бахмутом
І поки складно уявить наш наступ

То ж, завойовники, варто поки попуститися
Приєднуюся.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Поки що ми намагаємось відбитися під бахмутом
І поки складно уявить наш наступ

То ж, завойовники, варто поки попуститися

Орки в твоїй голові досі під Києвом, Житомиром, Сумами, Харків? Чи вони самі по добрій волі відійшли на заранєє подготовлениє позіціі без наступу ЗСУ?

Колаборантам дай тільки поговорити про «а не время лі сейчас сдаться»
   
Якщо просто вийти на якусь умовну лінію, без різниці це лінія на сьогодні чи на лютий, то перемови не будуть мати ніякої ефекту. Це як мені запросити перемови з моїм начальством про підвищення, не маючи жодних важелів впливу.

Дело не в линиях конечно,а в инициативе.Поэтому хуйло и не хочет переговоров до тех пор,пока она не будет на его стороне хоть в каком то виде.
   
Орки в твоїй голові досі під Києвом, Житомиром, Сумами, Харків? Чи вони самі по добрій волі відійшли на заранєє подготовлениє позіціі без наступу ЗСУ?

Колаборантам дай тільки поговорити про «а не время лі сейчас сдаться»
А кто сдается?Мы пока что в глухой обороне на том же Донбассе,да и на других участках не все так радужно.А вы уже богатеете думками про Крым и Донецк
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Дело не в линиях конечно,а в инициативе.Поэтому хуйло и не хочет переговоров до тех пор,пока она не будет на его стороне хоть в каком то виде.

В орків немає вже ініціативи давно. Все що зараз відбувається, це агонія хуйла що чіпляється за соломинку. Всі інші варіанти для хуйла це смерть, не тільки фізична але і історична. В Кремлі зараз довга черга з тих, хто хоче зайняти місце хуйла, та повішати на нього всіх дохлих собак.
   
https://twitter.com/view/status/1527929275407646722
Дуже поганий план. Взагалі треба ставити завдання по максимуму, і робити все щоб досягнути мети, а там вже як вийде. А якщо ставити за мету лише якийсь проміжний етап, то навіть і його досягнути не вдасться. Як це після загибелі такої кількості українців, руйнувань приходити до того з чого почали?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

В орків немає вже ініціативи давно. Все що зараз відбувається, це агонія хуйла що чіпляється за соломинку. Всі інші варіанти для хуйла це смерть, не тільки фізична але і історична. В Кремлі зараз довга черга з тих, хто хоче зайняти місце хуйла, та повішати на нього всіх дохлих собак.

Дай бог !
....
Сейчас Северодонецк, ситуация серьезная, мы все переживаем.
А там еще еще и еще ситуаций впереди.
Далеко до агони .
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Ще раз звертаюся до країн, які бояться надати MLRS. Бояться, що Україна буде якимось чином наступати на Росію. Хочу нагадати, що війну ми ведемо саме на своїй території. І навіть якщо хтось звик, що Донбас – це окупована територія Росією, то ми хотіли б сказати, що це не дуже добрі звички. І ми ідемо крок за кроком, і будемо йти, щоб звільняти наші території", – наголосив президент.
Зрадойопы хоть шось да найдут, шоб позавывать шо все не нак. "все не так ребябята"!!!
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я взагалі не розумію, навіщо як не один то інший арахамія, починають говорити про зупинення на якійсь точці, про домовленості, за якими орки будуть гарантами миру, і іншу х.й.ю. Їх хтось за язика тягне?
   
а шо є чим відбивати крім йобаного піздєжа ?

зараз захід скаже ідіть нафуй більше у нас нічого немає, далі шо ?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

а чому саме на лініі розмежування 23го?
можна зараз зупинитись і зберегти тищи життів вояків і мирних ..
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."
dmp

а чому саме на ліній розмежування 23го?
можна зараз зупинитись і зберегти тищи життів вояків і мирних ..

Угу. Як в Бучі.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Угу. Як в Бучі.

так президент переговори буде вести
хто з мешканців захоче - євакуюють на підконтрольні землі ..
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я давно вже казав, що самий великий ризик для України, це підкуплені украінські політики. Не вийшло Україну завоювати силою, то передадуть блокноти з кодовими рахунками на Кайманах - кому грошей на сім поколінь наперед, кому на шість, і так далі за рангом.

І тоді піде відомий наратив, випробуваний під час ковіду - кожне збережене життя безціне, і якщо нам вдасться зберегти життя однієі людини, то такі домовленості вже варті того щоб були.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

нада проста пєрєстать стрілять.......  :weep:
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Иван Васильевич меняет профессию
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."
dmp

так президент переговори буде вести
хто з мешканців захоче - євакуюють на підконтрольні землі ..

Це десь на Альфа-Центаврі таке? Вибачте, не хочу дискутувати про це.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

так президент переговори буде вести
хто з мешканців захоче - євакуюють на підконтрольні землі ..

переговоры о чем?
   
Я взагалі не розумію, навіщо як не один то інший арахамія, починають говорити про зупинення на якійсь точці, про домовленості, за якими орки будуть гарантами миру, і іншу х.й.ю. Їх хтось за язика тягне?
(tu)
Я десь розумію, що ситуація на фронті зараз вкрай важка. Полоненні маріупольці, загроза нового котла на Донбасі...
Проте фраза про жадібність, скажемо прямо, вкрай невдала. Він би ще сквалигами нас обізвав.
Говорив би краще про наші мінімальні умови чи що. Це було б зрозуміло.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Якщо вони тікають то треба гнати до москви, якщо вони готові самі вивести свої війська на межі 2/23 то тоді і справді не треба бути жадібними
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Це десь на Альфа-Центаврі таке? Вибачте, не хочу дискутувати про це.

так чого встряв?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

еацапы готовы без боя отвести до 24 ?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

переговоры о чем?

щоб небуло як в Бучі, щоб кацапи віддали Крим і Донбас

   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

З огляду на можливий бан, а це таки можліво навіть зараз після будь якого сумніву, я скажу тільки одне- ну-ну,,, Якось коментувати- це зрозумило бан днів на 10 B-)
   
Розумієш, тут справа не в тому. А в тому що підараси будуть лізти далі.
От я написав у сусідній гілці про Василівку..а самому соромно. Бо там таки наші люди.
І скільки нам треба здати , щоб путлєр од нас од'єбався ? Харків ? Суми ? Полтаву? Чернігів ? Дніпро ? Кропик ? А може Київ ?
Ми не обміняємо його, от така сумна реальність.

Я думаю, що вести якусь розмову з підарасами можна буде коли вони остаточно зав'язнуть і їм, в тч, рядовим дебілам з засраними мізками стане зрозуміло що далі вони вже точно не просунуться і при цьому кожного дня будуть дохнути сотнями і втрачати техніку десятками під артою, бпла і рсзо..про що говорити хай вирішують в оп з союзниками, своє особисте бачення я вище виклав
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

щоб небуло як в Бучі, щоб кацапи віддали Крим і Донбас


не было как в Буче где?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

зачем вообще про э о трындеть?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я думаю, що вести якусь розмову з підарасами можна буде коли вони остаточно зав'язнуть і їм, в тч, рядовим дебілам з засраними мізками стане зрозуміло що далі вони вже точно не просунуться і при цьому кожного дня будуть дохнути сотнями і втрачати техніку десятками під артою, бпла і рсзо..про що говорити хай вирішують в оп з союзниками, своє особисте бачення я вище виклав

ото як отогнать кацапів на позиціі до 24го
вони сразу прозріють і погодяться повернути Крим і Донбас

   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

ну-ну... нема слів за яки б не забанили тут
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

это фразой даются козыря в переговорах
мол отдать кемску волость не жаль
а дначит кацапам можно требовать и больше
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

не было как в Буче где?

на захоплених зараз нових землях ..
   
Хорошо бы некоторых хероев, свозить в госпиталь, на ноль не надо, а просто в госпиталь. Шоб увидели своими глазами что такое настоящая война, может и дурь бы в постах выветрилась
главное перестать стрелять... а народ куда деть? когда приедут орки и начнут уничтожать мирных но уже в товарных количествах?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія