Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Могилёв: Янукович бежал после штурма Администрации Президента :K

Пірат прикольна консерва
Основні пости на писані останнім часом хоч регістрація 2006
До грудня 2013 по пару постів в рік
   
+1
За Фломастером я помічав подібне і раніше,а ось Біллі здивував

Юльок білі бонс готовий навіть хуйла підтримати лиш б славу нагадити
   
20 февраля фашистская Московия напала в Украину. Уже с этой даты дАнецкий хряк был уже обречен.

Как Хряк мог быть обречен, если он был один из элементов и инструментов по нападению?
   
За Фломастером я помічав подібне і раніше,а ось Біллі здивував

Чим здивував? Могілев вільно виступив по телебаченню. Так же виступлять Бойко, Шуфрич, Азаров, Янукович і рота їм не заткнути, бо це цензура.
От забанили pirata, це цензура на ФУПі. Чого добилися? В країну повертаються риги, а на ФУПі обговорюють бетон, пральну машину та ціцьки, бо тут, на ФУПі вже перемога така, що нема опонентів, то нема і питань для дискусії.
Чи не це потрібно бригаді Медведчука?

   
Вже писав раніше (років 2 тому) -- повторю свою версію.
Спочатку порядок подій.
1. Штурм Майдану в ніч на 19-те, який не досяг мети.
2. 19-го -- мляві перестрілки.
3. 19-го Хряк почав вивозити речі (це стало відомо після того, як в Межигір'ї знайшли записи з камер спостереження).
4. 20-го -- розстріли на Інститутській.
4. ВРУ ухвалюэ рішення про виведення силовиків з Киэва. Голосують всі, навіть риги.
5. До вечора 21-го продовжуються перемовини з Хряком.
6. 21-гт ввечері Гориничі повідомляють, що за домовленістю Хряк буде презом до осені. Майдан обурений. На сцені виникаэ Парасюк з ультиматумом -- або негайна відставка Хряка, або штурм урядових будівел.
7. Практично в ці ж години Хряк покидаэ Межигір'я і виїздить в голф клуб поблизу Харкова.
8. В Харкові "з'їзд" ригів і комуністів.
Їхній (хуйло) задум був таким.
1. Розізлити Майдан розстрілами. (Тоді вони виглядали абсолютно невмотивованими).
2. Спровокувати штурм урядових будівель.
3. Хряк в Харкові вилазить на сцену і благаэ хуйло допомогти відновленню констиуційного ладу.
3. Той засилаэ своїх головорізів -- в Киэві море крові.
4. Через кілька днів хуйло з хряком в Киэві на параді як миротворці.
Ніхто б в Европі нічого не пікнув би.
АЛЕ.
Штурмів не відбулось.
В Харкові -- потужний про-український мітинг.
План не спрацював.
Тоді запустили інший -- по Криму.
Тут використали елемент попереднього плану -- хряк "попрохав" хуйло ввести війська.
До речі, саме цим пояснюэться маршрут виїзду Хряка через Крим -- він мав ніби то з Криму просити хуйло. Ніби то своїми очима побачив загрозу усскоізичному насэлэнію.
Адже з Харкова до кордону з Московіэю -- 10 хвилин машиною.
А він поперся на південь через дві чи три області. Бо мав бути в Криму, як легітипний.

 (tu)

Причому в Крим Янук потрапив через Анапу, про це свідчить його охоронець.
   
Чим здивував? Могілев вільно виступив по телебаченню. Так же виступлять Бойко, Шуфрич, Азаров, Янукович і рота їм не заткнути, бо це цензура.
От забанили pirata, це цензура на ФУПі. Чого добилися? В країну повертаються риги, а на ФУПі обговорюють бетон, пральну машину та ціцьки, бо тут, на ФУПі вже перемога така, що нема опонентів, то нема і питань для дискусії.
Чи не це потрібно бригаді Медведчука?

Ну то давайте тут Шарія та решту російських адептів з відвертою брехнею тут постити.Вони ж теж виступають в інеті-на телебаченні
І якби ви були б уважним,то прочитали ,що пірат робив це далеко не вперше
   
Ну то давайте тут Шарія та решту російських адептів з відвертою брехнею тут постити.Вони ж теж виступають в інеті-на телебаченні
І якби ви були б уважним,то прочитали ,що пірат робив це далеко не вперше

Я не слідкував особисто за діяльністю пірата, то маю судження саме тільки за цю гілку.
Виходило так, що oleg kievsky дійсно щось наплутав з хронологією, то ж і отримав опонентів. Дискусія набирала обертів в бажанні людей відновити правду, але тут хлоп і одного із дописувачів просто банять. Все це виглядає так, що нібито сів грати в шахи, а виявилось, що грають в Чапаєва.
То якщо це така цензура, то це рух в хибному напрямку.

   
Я не слідкував особисто за діяльністю пірата, то маю судження саме тільки за цю гілку.
Виходило так, що oleg kievsky дійсно щось наплутав з хронологією, то ж і отримав опонентів. Дискусія набирала обертів в бажанні людей відновити правду, але тут хлоп і одного із дописувачів просто банять. Все це виглядає так, що нібито сів грати в шахи, а виявилось, що грають в Чапаєва.
То якщо це така цензура, то це рух в хибному напрямку.

Ти просто йобане завистливе гівно
   
Ну то давайте тут Шарія та решту російських адептів з відвертою брехнею тут постити.Вони ж теж виступають в інеті-на телебаченні
І якби ви були б уважним,то прочитали ,що пірат робив це далеко не вперше

А речника МЗС кацапії Марію Захарову можна?
Бо тут її допис взахльоб цитують без купюр
   
Ти просто йобане завистливе гівно

Ещё один прекрасный образец дискуссии.
Билли Бонс реалистично описывает события в этой ветке, высказывает свою оценку событий.
Ему отвечает коротким оскорблением какой-то рагуль вообще не способный связать трёх слов.
Отвечает не по сути поста, а чисто чтоб нахамить.
И это считается охеренно патриотично.
Ну-ну....

   

А речника МЗС кацапії Марію Захарову можна?
Бо тут її допис взахльоб цитують без купюр

Її цитують хіба що в якості стьобу.Відучуваєте різницю?
   
+100500 (tu)  :-B

Ну ще й намагилися щось в Харкові замутитии, Овоча там потримали недовго, але вирішили врешті решт забрати його в Рашу.

В Харькове пытались не "щось" замутить, а прообраз будущих ДНР и ЛНР.

Тогда был срочно созван съезд из делегатов восточных областей Украины и просто "уважаемых человеков". Весь зал уже тогда был обвешан колорадскими лентами. Но никто не говорил причины съезда, но все чего-то ждали.

Гепа с Допой нервно бегали по холлу и всё время говорили по телефону. В зал Гепа так и не зашёл - видимо, как существо высокоорганизованно е и остро жопочуящее, он понял, что лучше этого не делать. За что, скорее всего, и получил позже свою пулю.

Итак, Гепа в зал не вошел и речи "Отечество в опасности" не произнёс. Сидевший где-то недалеко Янукович, который должен был, вероятно, приехать на этот съезд, выскочить, как черт из табакерки, на сцену и объявить что-то типа того, что Киев захвачен, а легитимное правительсто сейчас находится в Харькове и попросить помощь Хуйла, или провозгласить новую, правильную республику, без проклятого для него Киева (тут можно только фантазировать) так и не приехал, потому что Гепа не подготовил почву.

Легитимизировать это буйство должны были депу таты своим голосованием - типа, выбор и воля народа. Но не срослось.

Но план такой был. Иначе Овощу незачем было ехать в Харьков. Но Гепа чего-то или кого-то  струсил и поломал всю игру. За что и расплатился, повторюсь,  пулей, сделавшей его инвалидом. А нынешняя власть, вероятно, именно за это же  ему потом тихо на тормозах спустила все закидоны в сепаратизме и оставила его во главе города.

После всего этого съезд тихо распустили и офуевшие от удивления (а что это было, Зин?) "делегаты" вышли на улицу, где их должны были развлекать в натыканных возле здания палатках и поднимать их боевой дух.

Но развлекалова не было. И вообще никого не было. И делегаты тихо рассосались и уехали в свои ебеня.

Как-то так было. И косвенно это подтверждает сам Янык, когда у него брали интервью, зачем он поперся в Харьков. Он ответил, что должен был приехать на съезд, но в последний момент типа передумал.

Останнє редагування: 17 лютого 2018 16:54:59 від шуша
   
Ещё один прекрасный образец дискуссии.
Билли Бонс реалистично описывает события в этой ветке, высказывает свою оценку событий.
Ему отвечает коротким оскорблением какой-то рагуль вообще не способный связать трёх слов.
Отвечает не по сути поста, а чисто чтоб нахамить.
И это считается охеренно патриотично.
Ну-ну....

Ваше то ти ж б***ь не вкурсі а серенув
А це чмо під ніком білі бонс чомусь хамить регулярно в мою сторону хоча я навіть не знаю хто це
Тому тут все логічно
Кстаті зауваження я ніколи не хамлю першим вата і кацапи не в счьот
Кстаті я тебе рагульом і редиска називав?
   
Ваше то ти ж б***ь не вкурсі а серенув
А це чмо під ніком білі бонс чомусь хамить регулярно в мою сторону хоча я навіть не знаю хто це
Тому тут все логічно
Кстаті зауваження я ніколи не хамлю першим вата і кацапи не в счьот
Кстаті я тебе рагульом і редиска називав?

Не знаю, шо там у вас регулярно, нет желания вникать.
Речь идёт исключительно о методах ведения дискуссии.
Если обиделся на рагуля, извини.
Просто стиль у тебя такой... точнее, стилистика...

   
А це чмо під ніком білі бонс чомусь хамить регулярно в мою сторону хоча я навіть не знаю хто це

Тому що є підозра, що ти працюєш на Медведчука, мета: прикриваючись патріотичними лозунгами перетворити форум у інфантильне провладне болото одобрямса.
Після чого залишиться тільки чекати, коли чергове падло піде продавати країну Кацапстану.
   
Назови мне главного бенефициария Майдана?

оскільки процеси що ініціювали майдан ще не завершені про головного бенефіциара мову вести ще рано
   
Не знаю, шо там у вас регулярно, нет желания вникать.
Речь идёт исключительно о методах ведения дискуссии.
Если обиделся на рагуля, извини.
Просто стиль у тебя такой... точнее, стилистика...

Та я не обіжаюсь в принципі ніколи на незнайомих
   
В Харькове пытались не "щось" замутить, а прообраз будущих ДНР и ЛНР.

Тогда был срочно созван съезд из делегатов восточных областей Украины и просто "уважаемых человеков". Весь зал уже тогда был обвешан колорадскими лентами. Но никто не говорил причины съезда, но все чего-то ждали.

Гепа с Допой нервно бегали по холлу и всё время говорили по телефону. В зал Гепа так и не зашёл - видимо, как существо высокоорганизованно е и остро жопочуящее, он понял, что лучше этого не делать. За что, скорее всего, и получил позже свою пулю.

Итак, Гепа в зал не вошел и речи "Отечество в опасности" не произнёс. Сидевший где-то недалеко Янукович, который должен был, вероятно, приехать на этот съезд, выскочить, как черт из табакерки, на сцену и объявить что-то типа того, что Киев захвачен, а легитимное правительсто сейчас находится в Харькове и попросить помощь Хуйла, или провозгласить новую, правильную республику, без проклятого для него Киева (тут можно только фантазировать) так и не приехал, потому что Гепа не подготовил почву.

Легитимизировать это буйство должны были депу таты своим голосованием - типа, выбор и воля народа. Но не срослось.

Но план такой был. Иначе Овощу незачем было ехать в Харьков. Но Гепа чего-то или кого-то  струсил и поломал всю игру. За что и расплатился, повторюсь,  пулей, сделавшей его инвалидом. А нынешняя власть, вероятно, именно за это же  ему потом тихо на тормозах спустила все закидоны в сепаратизме и оставила его во главе города.

После всего этого съезд тихо распустили и офуевшие от удивления (а что это было, Зин?) "делегаты" вышли на улицу, где их должны были развлекать в натыканных возле здания палатках и поднимать их боевой дух.

Но развлекалова не было. И вообще никого не было. И делегаты тихо рассосались и уехали в свои ебеня.

Как-то так было. И косвенно это подтверждает сам Янык, когда у него брали интервью, зачем он поперся в Харьков. Он ответил, что должен был приехать на съезд, но в последний момент типа передумал.

Міг бути варіант оголошення Харкова столицею України. Вже ж і досвід є, більшовицький Харків проти УНРівського Києва.
   
Тому що є підозра, що ти працюєш на Медведчука, мета: прикриваючись патріотичними лозунгами перетворити форум у інфантильне провладне болото одобрямса.
Після чого залишиться тільки чекати, коли чергове падло піде продавати країну Кацапстану.

Тобіш коли викидають з фупу вату і ольгінців це зле?
   
Міг бути варіант оголошення Харкова столицею України. Вже ж і досвід є, більшовицький Харків проти УНРівського Києва.

Тоже вполне возможно. Но "что-то пошло не так".
   
ты вообще не понял о чём я говорил
крым к нам не приблизится и никто его нам не вернёт, я думаю, что его мы безвозвратно потеряли
запад преследовал и преследует собственные цели по отношению к росиии, а украинский кризис и крым в частности выступили просто наживкой

головна мета заходу по відношенню до росії до її вторгнення в україну була побільше торгувати і поменше дратувати
   
кстаті  кинули мені ссилочку

пірат виявився кондовим ватним кацапом  :weep:

що не дивно я про це давно говорив


   
хм шкода ровера забанили
чого?
   
Но план такой был. Иначе Овощу незачем было ехать в Харьков. Но Гепа чего-то или кого-то  струсил и поломал всю игру. За что и расплатился, повторюсь,  пулей, сделавшей его инвалидом. А нынешняя власть, вероятно, именно за это же  ему потом тихо на тормозах спустила все закидоны в сепаратизме и оставила его во главе города.

Говорят Гепе позвонил Коломойский и сказал, шо если Гепа рыпнеца, то мишпуха исключит Гепу из евреев.
   
Говорят Гепе позвонил Коломойский и сказал, шо если Гепа рыпнеца, то мишпуха исключит Гепу из евреев.

Не говорят, а сам Коломойский это говорил
   
Не говорят, а сам Коломойский это говорил

И в благодарность за это алкашка отжала у Бени "Приват".
   
И в благодарность за это алкашка отжала у Бени "Приват".
:facepalm1:
   
:facepalm1:

Не отжали?
   
И в благодарность за это алкашка отжала у Бени "Приват".

Кто такая "алкашка"?
   
Не отжали?

канешно ні . він сам його скинув . вивівши з нього все що можна .
а тепер ще і подоїть державу на судових позовах .

   
канешно ні . він сам його скинув . вивівши з нього все що можна .
а тепер ще і подоїть державу на судових позовах .

Ну, тут можна посперечатися, але не буду, бо не володію всією інформацією.

Але те, що я читала від Дубілета (не, знаю, правильно ли написала прізвище) та тієї топ-менеджерки, що почала в Фейсбуці викладати інформацію, шантажуючи Нацбанк, що зажилив їй гроші, говорить про трохи протилежне. Але вона, та дівуля,  видалила ті сторінки, а я їх не копіювала, на жаль.
   
Кто такая "алкашка"?


   
Показати зображення...

Хто ето?
   
шуша якщо б коломойського віджали банк так як ти кажеш проти його волі

то б***ь шухер був такий що пісдец . вплоть до бойових дій
   
шуша якщо б коломойського віджали банк так як ти кажеш проти його волі

то б***ь шухер був такий що пісдец . вплоть до бойових дій

Мопед не мой:



"Бывший топ-менедждер ПриватБанка Дмитрий Дубилет зарекался, что не будет писать и комментировать национализацию ПриватБанка, но, как утверждает Дубилет, вчера произошла самая настоящая сенсация.

“Важно понимать, что Виктория была одним из непосредственных участников национализации. Она работала проектным менеджером в связке Министерства финансов, НБУ и Администрации Президента. После национализации Виктория перешла работать в государственный ПриватБанк секретарем Набсовета. Виктория раскрывает, что по сути банк забрали из-за нелюбви к Коломойскому.

Вот цитата:

“Мог ли Беня петлять дальше? Шансы были бы, если бы не его вечерние прогулки под Укрнафтой и сакраментальным “Кофе идешь пить?” … Это предрешило исход истории… Иностранные институты не понимали, как можно оставлять 50% расчетной системы в руках человека, который если что грозит батальйонами”.

Так впервые публично заявлено, что банк забрали не из-за угрозы клиентам, а из-за неправильного поведения Коломойского. И потому, что банк занимал слишком большую долю рынка”, – написал Дмитрий Дубилет на своей странице в социальной сети.

В своем посте он утверждает, что официальное лицо практически впервые признало, что НБУ осознанно бил по самому слабому месту банка — по вкладчикам.

“То есть одной рукой НБУ давал банку рефинансирование под 30%, чтобы покрывать оттоки из-за войны и кризиса, а другой рукой еще больше разгонял панику среди вкладчиков и юрлиц, чтобы они забирали деньги из банка. … я мечтаю, что когда-нибудь в Украине появится власть, которая будет действовать в интересах общества, а не потому что она с кем-то поссорилась. Я мечтаю, чтобы когда-нибудь в Украине будут действовать по законам, а не из “революционной целесообразности”. Я благодарен Виктории за ее смелость. Яркая иллюстрация того, что так или иначе правда всегда выходит наружу”, – подытожил он."


   
Хто ето?

Госпожа Угги. Гонтарева.


   
+1
За Фломастером я помічав подібне і раніше,а ось Біллі здивував
Може ви знаєте що таке "свобода слова"?
Чому всі повинні бути причесані під одну гребінку? І чому ви вважаєте, що ця гребінка єдино вірна?
А потім вам стає ніяково через 5 років.
То ви слухайте опонентів і переконуйте їх. Переконав-переміг, забанив нізащо-програв.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія