Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Агіль Рустамзаде

Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Про що і мова, але невігласи цього не розуміють, в них є думка зробити планер нехай собі летить, а те що цей планер має мати здатність обходити протиповітряну оборону, ні не чули, а таких речей на коліні не зробиш
И шо зробіли за год?
Кроме картинок?
Ага. Хай себе летит ...и 50 кг БЧ несет...Московия большая...прилетит куда то. Особенно если много.
Год прошел. Это уже не называется "на колене"...
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде
den

Нмсд. Розробляли. Виготовлення замовляли в чайні.
Нептуну простіше - йому не треба проходити зону реб. Там де ця зона починається йому жпс вже не потрібен. Нмсд.

Нє
То модулі ще з 90 их з постійним вдосконаленням

Звімно якісь компоненти по світу купляли

Наприклад  кольчугу


П.с. щодо реб тотвинас зараз кустарні наробки ідуть на фронт
Гасять ворожі дрони

Маленькі системи ціною кілька тис долл

Робить не держава

Фірми ще й ховаються від уряду бо мали проблеми з перевірками

Хлопці яким ми купляли такі штуки - задоволені і хотіли б ще
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Ти розумієш що тобі пишуть? Це чисто москальська військова розробка. По функціоналу на ринку нічого подібного нема й не буде. Це військовий хайтек - як в когось таке є, то тільки для себе. Без цього модулю шахед - просто літаюча болванка.

Камрад просто не в темі, ініціативний невіглас. У кацапів є напрацювання в області РЕБ і протидії РЕБ, тому в них готові рішення і власна технологічна база.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

От саме близько до цього сказав Агіль. Що у нас є повний доступ до західних ринків для закупівлі електроніки і моторів і т д. На відміну від кацапів та Ірану. Півтори роки війни пройшли. А ми спромоглися замість тисяч дронів виробити десятки або в ліпшому випадку сто умовно. Що тут можна припустити крім корупції? І це в країні де до війни існувала авіаційна промисловість. Навіть я колись про приватні фірми читав які у нас легкомоторні літаки на експорт робили. Що набагато складніше ніж мопеди які кацапи випускають

Корупція тут ні до чого. Корупціонеру все одно на чому гроші дерибанити.
На будівництві підземного заводу можна вкрасти ще більше ніж на дорогах.

Це імпотенція. Нема ні організаторів виробництва, ні конструкторів ні технологів ні інженерів ні токарів зі слюсорами.

Ви згадали авіаційну промисловість. На Антонова років 10 назад робили літак, так щоб крила зробити начальник цеху поїхав на базар , знайшов там старого майстра клепальщика (чи як він називається) і вмовив його прийти і зклепати. Мабуть той майстер вже помер.

Звичайно для дронів клепати нічого не потрібно. Це просто ілюстрація до чого дійшла за 30 років «друга Франція» :(
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Нє
То модулі ще з 90 их з постійним вдосконаленням

Звімно якісь компоненти по світу купляли

Наприклад  кольчугу


П.с. щодо реб тотвинас зараз кустарні наробки ідуть на фронт
Гасять ворожі дрони

Маленькі системи ціною кілька тис долл

Робить не держава

Фірми ще й ховаються від уряду бо мали проблеми з перевірками

Хлопці яким ми купляли такі штуки - задоволені і хотіли б ще
Ваш зі мене порадував. Бажаю успіхів!
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Камрад просто не в темі, ініціативний невіглас. У кацапів є напрацювання в області РЕБ і протидії РЕБ, тому в них готові рішення і власна технологічна база.
Я то может и не в теме. Но общался с теми, кто ОЧЕНЬ глубоко в теме. Их вердикт однозначный - все решаемо. За год можно было решить з головой. В мире есть ВСЕ, ко всему можно подобрать аналоги и сделать даже лучше, если имеешь в руках готовый допиленный образец. В данном случае - дрон , который нужно скопировать.
И по их словам это ОДНОЗНАЧНО более короткий путь и более ДЕШЕВЫЙ путь, чем делать с нуля.
Другой вопрос, что видать особой заинтересованности сделать быстрее и дешевле особой нема.

Останнє редагування: 12 жовтня 2023 17:03:43 від Камрад
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Я то может и не в теме. Но общался с теми, кто ОЧЕНЬ глубоко в теме. Их вердикт однозначный - все решаемо. За год можно было решить з головой. В мире есть ВСЕ, ко всему можно подобрать аналоги и сделать даже лучше, если имеешь в руках готовый допиленный образец. В данном случае - дрон , который нужно скопировать.
И по их словам это ОДНОЗНАЧНО более короткий путь и более ДЕШЕВЫЙ путь, чем делать с нуля.
Другой вопрос, что видать особой заинтересованности сделать быстрее и дешевле особой нема.

звісно що все можна вирішити. Мацаки Восьминога чи Чорний Код в них є енергія в ресторани завозити...

Головне мотивація...
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Я то может и не в теме. Но общался с теми, кто ОЧЕНЬ глубоко в теме. Их вердикт однозначный - все решаемо. За год можно было решить з головой. В мире есть ВСЕ, ко всему можно подобрать аналоги и сделать даже лучше, если имеешь в руках готовый допиленный образец. В данном случае - дрон , который нужно скопировать.
И по их словам это ОДНОЗНАЧНО более короткий путь и более ДЕШЕВЫЙ путь, чем делать с нуля.
Другой вопрос, что видать особой заинтересованности сделать быстрее и дешевле особой нема.

Далеко не факт, що Україні продають усе, що треба. Це продукція суто військова.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Далеко не факт, що Україні продають усе, що треба. Це продукція суто військова.
Ты хоть об одном подобном случае читал?
Я нет...
Речь идет не покупке готового самолета, речь идет о закупках компонентной базы на открытом рынке. Думаю, что было бы в интересах наших, при преценденте подобного отказа придать этот случай публичной огласке. Думаю, что акции бы подобного Производителя бы резко упали..
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Фірми ще й ховаються від уряду бо мали проблеми з перевірками
О, оце вже не диво. Тут багато гарячих голів один одному закидали: "А скільки Шахедів ти зробив у гаражі для фронту!"
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

О, оце вже не диво. Тут багато гарячих голів один одному закидали: "А скільки Шахедів ти зробив у гаражі для фронту!"
Такие головы называются не «горячими». Для них другое название есть.. :shuffle:
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Я то может и не в теме. Но общался с теми, кто ОЧЕНЬ глубоко в теме. Их вердикт однозначный - все решаемо. За год можно было решить з головой. В мире есть ВСЕ, ко всему можно подобрать аналоги и сделать даже лучше, если имеешь в руках готовый допиленный образец. В данном случае - дрон , который нужно скопировать.
И по их словам это ОДНОЗНАЧНО более короткий путь и более ДЕШЕВЫЙ путь, чем делать с нуля.
Другой вопрос, что видать особой заинтересованности сделать быстрее и дешевле особой нема.

Якщо він у темі, де його прототип Шахеда?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Якщо він у темі, де його прототип Шахеда?
Долго же ты думал, чтобы такую куйню спороть
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

які проблеми?
тут черговий експартнер єрмака дрони випускає, дуже успішний бізнес, як і всі бізнеси якими він займається (кіно, будівництво), бо друзі єрмака всі напричуд талановиті люди, молоде даровання курченко і поруч не стояло

"Також Колюбаєв разом з російським режисером українського походження Олексієм Кірющенком став співвласником компанії-виробника БПЛА Culver.
Ці безпілотники, як ідеться у розслідуванні, користуються попитом у військових і їх почали купувати з коштів президентського фонду United24."

а ви- шахеди, шахеди
андрюша і друзі вирішать будь-яку проблему  :)
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Ти розумієш що тобі пишуть? Це чисто москальська військова розробка. По функціоналу на ринку нічого подібного нема й не буде. Це військовий хайтек - як в когось таке є, то тільки для себе. Без цього модулю шахед - просто літаюча болванка.
дядьку..давайте без оцього триндежу. модулі комета почали ставити відносно недавно. до цього вони теж літали без модулів і завдавали нам чималу шкоду. це не той рівень ноухау, до якого неможливо створити аналог. питання бажання, часу і фінансування. проте навіть без модулів ніякої массової штамповки простих дронів не налажено і ми радіємо волонтерським поставкам і ось сьогодні пройшла інфа що дають світчблейди 600 з дальністю 90 км. Я вже заіпався доносити просту і очевидну думку - в нас достатньо потенціалу виробляти дешеві дрони. все утикається в бажання держави створити умови для цього.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Не думаю, що шахед легко робити

Його би вже зробили поляки, наприклад. Вони піклуються про свою безпеку, налагоджують випуск корейських танків, американських хаймарсів. Тож і шахед би зробити, якби все було легко
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

які проблеми?
тут черговий експартнер єрмака дрони випускає, дуже успішний бізнес, як і всі бізнеси якими він займається (кіно, будівництво), бо друзі єрмака всі напричуд талановиті люди, молоде даровання курченко і поруч не стояло

"Також Колюбаєв разом з російським режисером українського походження Олексієм Кірющенком став співвласником компанії-виробника БПЛА Culver.
Ці безпілотники, як ідеться у розслідуванні, користуються попитом у військових і їх почали купувати з коштів президентського фонду United24."

а ви- шахеди, шахеди
андрюша і друзі вирішать будь-яку проблему  :)
Так про це тут не можна казати, бо це чиста корупція, як і копієчна стипендія боневтіковського папашки. А от трендіти про "саюзнічков" та абстрактних алігархАв, це саме те, що потрібно, щоб відволікти увагу манюпаса
Тому при Зє Україна буде воювати десятиріччами, бо йому, єрмаку, котлєтє та слугам каламойші це вигідно..
Вибрали - жеріть :K
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Не думаю, що шахед легко робити

Його би вже зробили поляки, наприклад. Вони піклуються про свою безпеку, налагоджують випуск корейських танків, американських хаймарсів. Тож і шахед би зробити, якби все було легко
Тим не менш шахеди то вкрадене і потім вже перероблене.


Зокрема, за даними Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень, безпілотник 2012 року Shahed-129 іранські інженери побудували після вивчення ізраїльського дрона Hermes-450.

Натомість розробка Shahed-191 почалася після зникнення в Афганістані у грудні 2011 року американського дрона. За кілька днів БПЛА опинився в Ірані та був показаний по телебаченню. Згодом з’явився Shahed-171, а після нього — зменшена копія Shahed-191, яку Іран міг передати Росії.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Тим не менш шахеди то вкрадене і потім вже перероблене.


Зокрема, за даними Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень, безпілотник 2012 року Shahed-129 іранські інженери побудували після вивчення ізраїльського дрона Hermes-450.
Натомість розробка Shahed-191 почалася після зникнення в Афганістані у грудні 2011 року американського дрона. За кілька днів БПЛА опинився в Ірані та був показаний по телебаченню. Згодом з’явився Shahed-171, а після нього — зменшена копія Shahed-191, яку Іран міг передати Росії.
Иран смог. 40 лет под санкциями.
А мы прям ну никак…
Опять же приходит в моск мысль. А может не сильно и стараемся. Может кому то по баблу гораздо выгоднее Бобры за 100 к денег впаривать?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

які проблеми?
тут черговий експартнер єрмака дрони випускає, дуже успішний бізнес, як і всі бізнеси якими він займається (кіно, будівництво), бо друзі єрмака всі напричуд талановиті люди, молоде даровання курченко і поруч не стояло

"Також Колюбаєв разом з російським режисером українського походження Олексієм Кірющенком став співвласником компанії-виробника БПЛА Culver.
Ці безпілотники, як ідеться у розслідуванні, користуються попитом у військових і їх почали купувати з коштів президентського фонду United24."

а ви- шахеди, шахеди
андрюша і друзі вирішать будь-яку проблему  :)

В цій гілці всі пишуть «треба випускати наші дрони, треба випускати наші дрони»
Знайшовся перець який почав випускати українські дрони.
А-А-А, Єрмак, друзі, корупція … :facepalm:
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

В цій гілці всі пишуть «треба випускати наші дрони, треба випускати наші дрони»
в цій гілці крім «треба випускати наші дрони" пишуть ще й чому досі не зроблять копію шахеда

"Все это просто отмазки. Чтобы оправдать создание кострубатых Бобров за сотню штук денег КАЖДЫЙ.
Которые, кстати так же офигенно от РЭБа падают.
Так может лучше Щахеды за 30-50 делать?"

не підкажете, любий друзь єрмака випускає дешеві дрони за 30-50 чи дорогі за сотню штук? ась?

   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

в цій гілці крім «треба випускати наші дрони" пишуть ще й чому досі не зроблять копію шахеда

"Все это просто отмазки. Чтобы оправдать создание кострубатых Бобров за сотню штук денег КАЖДЫЙ.
Которые, кстати так же офигенно от РЭБа падают.
Так может лучше Щахеды за 30-50 делать?"

не підкажете, любий друзь єрмака випускає дешеві дрони за 30-50 чи дорогі за сотню штук? ась?

Обсяги виробництва - це військова таємниця. Вдалі моделі замовляються, але виробники лайно теж женуть, а потім скиглять у бложеках, що немає замовлень. Чиєсь же літає, нє?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

в цій гілці крім «треба випускати наші дрони" пишуть ще й чому досі не зроблять копію шахеда

"Все это просто отмазки. Чтобы оправдать создание кострубатых Бобров за сотню штук денег КАЖДЫЙ.
Которые, кстати так же офигенно от РЭБа падают.
Так может лучше Щахеды за 30-50 делать?"

не підкажете, любий друзь єрмака випускає дешеві дрони за 30-50 чи дорогі за сотню штук? ась?

Ні я ні ви не знаємо які дрони випускає друг Єрмака і по якій ціні.
Я навіть не знав нічого про ці дрони. Ви написали що вони користуються попитом у військових.
То краще буде якщо тих дронів не буде?
Чи хтось заважає умовному другу Ложкіна почати випускати шахеди???
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Иран смог. 40 лет под санкциями.
А мы прям ну никак…
Опять же приходит в моск мысль. А может не сильно и стараемся. Может кому то по баблу гораздо выгоднее Бобры за 100 к денег впаривать?
---------------
Камрад, ти все камлаєш - Іран, Іран, Іран зміг.
А ти зміг би жити в Ірані?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Обсяги виробництва - це військова таємниця. Вдалі моделі замовляються, але виробники лайно теж женуть, а потім скиглять у бложеках, що немає замовлень. Чиєсь же літає, нє?
В том посте, что ты процитировал Речь не об обсягах речь о цене, не переводи стрелки.
Это раз.
Да. Литае. Но воно явно хуже по всем показателям шахеда. Вопрос зачем тогда оно нужно?
Чтобы кто то денег смог поднять. Продавая явный фуфел за сотку денег?
Это два.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Ви написали що вони користуються попитом у військових.
військові раді будь-якому дрону
якби дрони єрмакового друзя були саме тим що треба, тобто дешевим аналогом шахеда - то пафосу було б до неба
а оскільки про них (що випускаються до речі за державний кошт) пишуть не піарщики а розслідувачі - то я роблю логічний висновок
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

---------------
Камрад, ти все камлаєш - Іран, Іран, Іран зміг.
А ти зміг би жити в Ірані?
Удивил. Честно.
Прочитав первую строчку - ожидал что сейчас последует вопрос  Вхавра - « а ты бы смог …производить шахед « :laugh:
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

В том посте, что ты процитировал Речь не об обсягах речь о цене, не переводи стрелки.
Это раз.
Да. Литае. Но воно явно хуже по всем показателям шахеда. Вопрос зачем тогда оно нужно?
Чтобы кто то денег смог поднять. Продавая явный фуфел за сотку денег?
Это два.

Я не буду питати скільки шахедів ти зібрав в гаражі.
Але в Україні крім тих друзів Єрмака є люди з грошима - міліардери  Ахметов, Порошенко, багато мільйонерів.
Що їм заважає організувати випуск копій шахедів? Краще,  більше, дешевше!

П.С. Ти знаєш про які лдрони і по якій ціні йшла мова в повідомлені ділетантки? Чи просто по клавішам фуячиш…
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

військові раді будь-якому дрону
якби дрони єрмакового друзя були саме тим що треба, тобто дешевим аналогом шахеда - то пафосу було б до неба
а оскільки про них (що випускаються до речі за державний кошт) пишуть не піарщики а розслідувачі - то я роблю логічний висновок

Які нах розслідувачі? Дайте посилання щоб зрозуміти що ті розслідувачі розслідують останні 4 роки.
Тоді і зробимо логічний висновок…
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Я не буду питати скільки шахедів ти зібрав в гаражі.
Але в Україні крім тих друзів Єрмака є люди з грошима - міліардери  Ахметов, Порошенко, багато мільйонерів.
Що їм заважає організувати випуск копій шахедів? Краще,  більше, дешевше!

П.С. Ти знаєш про які лдрони і по якій ціні йшла мова в повідомлені ділетантки? Чи просто по клавішам фуячиш…

Ти дарма вважаєш, що їх не цікавлять дрони  :gigi: Такі державні кошти на дорозі не валяються.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Які нах розслідувачі?
бігус інфо, а писала українська правда пару днів тому
але ж українська правда на диво брехливе видання, а андрюшіни партнери на диво талановиті тож фуфло точно не всунуть, а про прорив у виробництві шахедів мовчать бо це державна таємниця  :gigi:
хоча якщо це саме той дрон що треба то я тільки за, хоч щоб УП не писала


Останнє редагування: 12 жовтня 2023 23:05:35 від diletant(ka)
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

бігус інфо, а писала українська правда пару днів тому
але ж українська правда на диво брехливе видання, а андрюшіни партнери на диво талановиті тож фуфло точно не всунуть, а про прорив у виробництві шахедів мовчать бо це державна таємниця  :gigi:

Що писала УП про ці дрони? Чи вона писала про інші дрони?
Яке відношення дрон Бобер має до цієї компанії?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Ти дарма вважаєш, що їх не цікавлять дрони  :gigi: Такі державні кошти на дорозі не валяються.

То чому вони ще не почали їх випуск?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Що писала УП про ці дрони
стаття була про "наш пострєл вєздє успєл" про бізнес-партнера єрмака що зрубав державних грошенят і на будівництві і на кіно і на дронах, надзвичайно талановита людина, прям як курченко
дрони на гроші з президентського фонду - це значить державні? напевно державні але непідконтрольні всіляким аудітам, але я не в темі
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

стаття була про "наш пострєл вєздє успєл" про бізнес-партнера єрмака що зрубав державних грошенят і на будівництві і на кіно і на дронах, надзвичайно талановита людина, прям як курченко
дрони на гроші з президентського фонду - це значить державні? напевно державні але непідконтрольні всіляким аудітам, але я не в темі

Ну зрозуміло, зрада зрадная єрмаковская… нах ті дрони Скіфи… і міни від Пашиського не потрібні.
Хоча ні, Пашинсбкий з Єрмаком не дружить так що нехай будуть.

Ці зрадойоби антиєрмаковці країну просруть своїми істерикам
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

То чому вони ще не почали їх випуск?

А хто тобі сказав, що не почали? Інтерес є, проблема в кадрах переважно, це нова галузь, не дуже зрозуміло, що там із кваліфікацією. Одна справа на колінці в гаражі, інша - серійне виробництво.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

А хто тобі сказав, що не почали? Інтерес є, проблема в кадрах переважно, це нова галузь, не дуже зрозуміло, що там із кваліфікацією. Одна справа на колінці в гаражі, інша - серійне виробництво.

Так якого х.я доябуються до тих хто вирішив проблему з кадрами???
Бо вони «друзі Єрмака»? Дебіли, бля :facepalm:
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

То чому вони ще не почали їх випуск?

мабуть поляки не збираються бомбити рускі енергетичні обьекти і будинки
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

мабуть поляки не збираються бомбити рускі енергетичні обьекти і будинки

Я питав не про поляків а про українців.
Не треба шахеди, які летять на тисячу кілометрів. Треба  тисячі і тисячі дронів які будуть літати на 100-200 км чи навіть менше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія