Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально коли дописувач на форумі пропонує пристрилити Україну?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135536.0

От мені цікаво, як значний відсоток форумчан в одних гілках просто таки прикопують Україні, і корупція, і Зеленський і взагалі, краще не починати бо вкрадуть з такими ж істеричними вимогами в інших гілках дайте зброю волкі позорніє. Адже більш менш розумна людина мала б розуміти, що якщо все те що вони заявляють в перших гілках наполовину правда, то Україну треба не рятувати, а просто пристрелити щоб не мучилась. Які хімічні процеси проходять в голові таких людей?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135536.0

який пункт порушено?
   
Цитата:
Цитувати
Троп (грец. τρόπος — «зворот») — це прийом виразності, що реалізується на рівні слова чи словосполучення. Слово, вживане в переносному значенні для характеристики будь-якого явища за допомогою вторинних смислових значень, актуалізації його «внутрішньої форми» (Олександр Потебня).

Не?
   
Тімі  я  дивуюсь твоїй  "логіці",  якщо напишу  "розумовим здібностям"  ти  образишся.
 Не  ображайся

Останнє редагування: 9 вересня 2023 19:38:31 від ElGuider
   
Тімі  я  дивуюсь твоїй  "логіці",  якщо напишу  "розумовим здібностям"  ти  образишся.
 Не  ображайся
Даний дописувач не вперше вкидає ідею що Україна 3 сорт. Фактично він це і посиав. Підпадає під пункт правил коли людина зумисно знущається з символів держави.

Я говорю очевидні речі. Просто цей дописувач і раніше такі вкиди робив і включав дурку, тіпа я не я і корова немоя. Цікавий такий прийом донести ІПСО і мол це не я кажу це я чуже приніс. В даному випадку він пропонує пристрилити державу щоб не мучалась вигадуючи причини. Замість боротись з причинами просто знищити дераву.

Але для тебе це нормальн. Головний же ворог не РФ а Ахметов. Так?
   
Але для тебе це нормальн. Головний же ворог не РФ а Ахметов. Так?
головний  ворог це  хуйло з  хуйлостаном
   
головний  ворог це  хуйло з  хуйлостаном
А ті хто йому помагає і закидує зрадницькі ідеї, для тебе нормально? )))

ну-ну. В деяких це не погляд на життя  а задля сміху закиадають тупим Українцям такі ідеї, ЩО РФ сильніша  і краще здатись, ця думка формулюється по різноному. Але завжди задля сміху і через зневагу до України.
   
головний  ворог це  хуйло з  хуйлостаном
не так страшні московські воші..(с)
автора знаєш, "інтелектуал" ти наш?
   
не так страшні московські воші..(с)
автора знаєш, "інтелектуал" ти наш?
ти правий воша петя  параша,  а  ти всього навсього  гнида
   
ти правий воша петя  параша,  а  ти всього навсього  гнида
арльонак,  :dopovid:
   
арльонак,  :dopovid:
арльонак  ти наш,  парашенський
   
арльонак  ти наш,  парашенський
кайся, скотиняко! :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія