Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко закликав Радбез ООН ввести миротворців на Запорізьку АЕС

от сьогодні розмовляв з Іваном з Лиману, 60 років. хату розбито, все втрачено, повертатись нікуди. живе на 2000 грн. його слова:тре було віддати нах лугандон і укріплювати лінію оборони яку було збудовано в 14-19 рр.

А потім віддати поступово Херсон, Харків, Запоріжжя, Мтколаїв, Одесу, Дніпро, Київ, Львів, Ужгород? Агент Лоліта може нам подарувати лише Мінськ-3, 4, 5...
   
Не люблю я кума мертвечука, чому він лізе в те що не в його компетенції? Треба якійсь дієвий закон проти таких самопіарщиків щоб не лізли, бо коли треба був імпотентний, а тут просто донстопмінав безкоритний))
   
А потім віддати поступово Херсон, Харків, Запоріжжя, Мтколаїв, Одесу, Дніпро, Київ, Львів, Ужгород? Агент Лоліта може нам подарувати лише Мінськ-3, 4, 5...
людина втратила все, його також можна зрозуміти. все прахом та й попереду чорна дірка.
   
людина втратила все, його також можна зрозуміти. все прахом та й попереду чорна дірка.
А те, кто все втратыв в ОРДЛО, которое ты предлагешь отдать - их не надо понимать?
   
Чи були приклади в  історії коли миротворці ООН мали охороняти об'єкт,  саме ОБ'ЄКТ?
   
Не люблю я кума мертвечука, чому він лізе в те що не в його компетенції? Треба якійсь дієвий закон проти таких самопіарщиків щоб не лізли, бо коли треба був імпотентний, а тут просто донстопмінав безкоритний))
ніхто тебе не заставляє його любити.
імпотентний при діпконсернах зберіг Україну і такі як Іван вдячні саме за йому і саме за подаровані роки мирного життя. ти ж можеш казати, що завгодно.
   
Не люблю я кума мертвечука, чому він лізе в те що не в його компетенції? Треба якійсь дієвий закон проти таких самопіарщиків щоб не лізли, бо коли треба був імпотентний, а тут просто донстопмінав безкоритний))

Демократія в нас. Має право.
   
Є - ядерна загроза, яку  СТВОРИЛА  своїми  діями кацапія. Де хоча би санкції  ООН та МАГАТЕ?
   
ніхто тебе не заставляє його любити.
імпотентний при діпконсернах зберіг Україну і такі як Іван вдячні саме за йому і саме за подаровані роки мирного життя. ти ж можеш казати, що завгодно.
можете помовчати? Ви лише більше переконуєте що й  цього разу  він піариться, бо знову почали тут рекламу "цієїхуєти"
   
А те, кто все втратыв в ОРДЛО, которое ты предлагешь отдать - их не надо понимать?
я пропоную дивитися на речі реально.
   
От это видно сразу "настоящего президента" - сразу ООН за рога берет - давай миротворцев. А кто ими будет, какой баран их вводить соберется, и что НАМ это даст, его не интересует. Он типа стратег - "Прокукурікав, а там хай і не світає"(с) Загребельний.
   
я пропоную дивитися на речі реально.
Если бы ты умел на них так смотреть, то понял бы, что это пустое словоблудие. Как ты представляешь РЕАЛЬНО ввод миротворцев? Даже если представить, что кацапы согласятся - те кто, подойдет им, не подойдут нам. А без нашего согласия они могут кого угодно из своих союзников пусттиь и выдав им голубые каски назвать миротворцами.
А реальные миротворцы без их согласия КАК будут брать объект под охрану? Высадятся на "голубом вертолете" и кацапы им покорно передадут станцию? У ООН нет своих вооруженных сил - значит это будут ХЗ кто, кто согласится послать солдат в центр войны?
   
Демократія в нас. Має право.
Голова опозиційної партії до народу України такий кмітливий пізднєсмєн/палітік, як піаритися то демократія, а як повістка в суд то у нас злочинна влада.
   
Если бы ты умел на них так смотреть, то понял бы, что это пустое словоблудие. Как ты представляешь РЕАЛЬНО ввод миротворцев? Даже если представить, что кацапы согласятся - те кто, подойдет им, не подойдут нам. А без нашего согласия они могут кого угодно из своих союзников пусттиь и выдав им голубые каски назвать миротворцами.
А реальные миротворцы без их согласия КАК будут брать объект под охрану? Высадятся на "голубом вертолете" и кацапы им покорно передадут станцию? У ООН нет своих вооруженных сил - значит это будут ХЗ кто, кто согласится послать солдат в центр войны?

 :good:
   
Голова опозиційної партії до народу України такий кмітливий пізднєсмєн/палітік, як піаритися то демократія, а як повістка в суд то у нас злочинна влада.

В нього адвокати дорогі. Може повістками підтиратись.
   
от сьогодні розмовляв з Іваном з Лиману, 60 років. хату розбито, все втрачено, повертатись нікуди. живе на 2000 грн. його слова:тре було віддати нах лугандон і укріплювати лінію оборони яку було збудовано в 14-19 рр.

Для Івана з Ліману його хата важливіша ніж доля держави.
І вам схоже також (td)

Крім того не зрозуміло хто повинен був віддати Лугандон?
Порошенко?
   
В нього адвокати дорогі. Може повістками підтиратись.
та він і сам нам дорого обходиться, а ще рідня його, куми, ботохверма...
   
та він і сам нам дорого обходиться, а ще рідня його, куми, ботохверма...

Ледве зводить кінці з кінцями
   


геноцид в Руанді  голубі каски не могли зупинити, навіть не змогли захистити ПМіністра, тут каже ,що 10 миротворців загинуло. ще десь каже , що вони ...peacekeepers,not peacemakers  .   поки війна, не пришлють.   Але на темі ЗАЕС треба наголошувати , збирати ГА ООН, намагатися виводити рф з РадБезу.   нмсд, ООН буде тільки майданчик для обговорень, воно недієздатне, якщо її очільнику, представникам країн Африки, КНР, Індії та ін  неважливі життя українців , то краще мати сильні регіональні союзи , НАТО+.
   
як вiн уже всiх за@бав, цей петя 5точкiн

та в мене, та я!!!
   
як вiн уже всiх за@бав, цей петя 5точкiн

та в мене, та я!!!
Порошенко, на відміну багатьох наших політиків, завжди пропонує реально корисні речі. 
   
як вiн уже всiх за@бав, цей петя 5точкiн

та в мене, та я!!!

  що знову переляк у ФУПівських лаптів від Петра?

  це правильна реакція - минулого разу Петро, через міжнародні суди, доїв вас, лаптів, на мільярди USD, так само тепер здоїть...
   
  що знову переляк у ФУПівських лаптів від Петра?

  це правильна реакція - минулого разу Петро, через міжнародні суди, доїв вас, лаптів, на мільярди USD, так само тепер здоїть...
при слові Порошенко кацапи, як побиті собаки скавучать:lol:
   
Если бы ты умел на них так смотреть, то понял бы, что это пустое словоблудие. Как ты представляешь РЕАЛЬНО ввод миротворцев? Даже если представить, что кацапы согласятся - те кто, подойдет им, не подойдут нам. А без нашего согласия они могут кого угодно из своих союзников пусттиь и выдав им голубые каски назвать миротворцами.
А реальные миротворцы без их согласия КАК будут брать объект под охрану? Высадятся на "голубом вертолете" и кацапы им покорно передадут станцию? У ООН нет своих вооруженных сил - значит это будут ХЗ кто, кто согласится послать солдат в центр войны?

  так само як це було в Кореї,

  там також твої лапті були проти вводу військ ООН, але війська ООН були створені та задіяні в операції
   
Є - ядерна загроза, яку  СТВОРИЛА  своїми  діями кацапія. Де хоча би санкції  ООН та МАГАТЕ?

  при Петрі вже б Україна скликала Радбез і пропонувала б проект своєї резолюції для вирішення питання уйобінгу лаптів з ЗАЕС,

   натомість зараз, без Петра, єдине що робить ОП це - оплачує свою ботоферму на ФУПі з темником - "нічого робити не треба тому що ніколи нічого робити не треба!"
   
  що знову переляк у ФУПівських лаптів від Петра?

  це правильна реакція - минулого разу Петро, через міжнародні суди, доїв вас, лаптів, на мільярди USD, так само тепер здоїть...

 :lol:

а ти у нас не лапоть. що ти можеш, гнида?
   
Порошенко, на відміну багатьох наших політиків, завжди пропонує реально корисні речі.

давай, доведи... з  миротворцями вiн обiсрався. що там ще?
   
давай, доведи... з  миротворцями вiн обiсрався. що там ще?
глянь карти України за роки війни станом на травень 2014 і станом на серпень 2022.
   
ну і станом на травень 2019.
   
давай, доведи... з  миротворцями вiн обiсрався. що там ще?

  тобі ж вже сказали що Петро виграв міжнародні суди,
 
   без Петра позови або відкликали або програли...

   судівство імені Портнова...

   
:lol:

а ти у нас не лапоть. що ти можеш, гнида?

  можу вас, лаптів, ганяти,

   а що тобі ще треба?
   
глянь карти України за роки війни станом на травень 2014 і станом на серпень 2022.
Карта України змінилась? Наче ні.
   
ну і станом на травень 2019.

ну то як порівнювати яблука і апельсини. кажи вже конкретніше. якби петро був при владі, то...?
   
 
  саме час під кожною штаб-квартирою МАГАТЕ - Відень, Нью-Йорк, Женева, Токіо, Торонто організувати мітинги з макетами знищеного Чорнобилю...

   най весь світ побачить своє майбутнє...

   є чим зайнятися Петру,

   бо зелені, в цей час, зайняті тільки своєю ботофермою на ФУПі

 

   
  можу вас, лаптів, ганяти,

   а що тобі ще треба?

я вже сказав, ти - гнида, ти - ніхто і звати тебе ніяк, ганяльщик  :laugh:
   
саме час під кожною штаб-квартирою МАГАТЕ - Відень, Нью-Йорк, Женева, Токіо, Торонто організувати мітинги з макетами знищеного Чорнобилю..


ну так організовуй, крикливий ганяльщик лаптів  :lol:
   
розкажіть це Sky News та купі інших закордонних каналів, які постійно беруть в Пороха інтерв'ю  :laugh:

як би так зробити, щоб в Україні нікого, крім зелених, не було, еге ж?
+
   
піариться на рівному місці. Раша поставить вето. Радбез нічого не вирішує

Насправді якщо поставить вето і потім щось станеться - будуть бити однозначно по зухвалій ботексній морді.
   
ну так організовуй, крикливий ганяльщик лаптів  :lol:

  ці мітинги відбудуться, а потім твоя лапатна ботоферма відкриє перелякані гілки на ФУПі - "Петро піариться біля МАГАТЕ!"

   такі самі як і ця гілка...
   
Насправді якщо поставить вето і потім щось станеться - будуть бити однозначно по зухвалій ботексній морді.
Дипконсьорнами? какой ужас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія