Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

СВОЮ роботу нехай веде як хоче. А от на форумі банити за дописи російською - це порушення КУ.

За дописи не українською, єдиною мовою форуму.
   
https://t.me/O_Arestovich_official/5400
Замєть, Сраке, кацапа Аріздовічя притягнула сюди не я.
   
пардон, забыла.

Заметь, Сраке, кацапа Арестовича притянула сюда не я.
   
Конституція України забороняє забороняти російську.
Навіщо її забороняти?

Просто записати в правилах, що робочою мовою форуму є українська.

А дописи корейською і хінді розглядати як злісне засмічування форуму.
   
Вже за кілька днів мовні суперечки на ФУПі зникнуть.
Єдина державна українська мова - рідна мова усіх громадян України, є запорукою єдності!

І це чудово, хіба ж ні?
открой хотя бы Википедию и прочти определение термина "ридна мова", и только тогда открывай варежку.
   
Навіщо її забороняти?

Просто записати в правилах, що робочою мовою форуму є українська.

А дописи корейською і хінді розглядати як злісне засмічування форуму.

гагага!!!


За дописи не українською, єдиною мовою форуму.
   
Русіфікація Украіни ідєт столєтія.
Нє смєй єйо трогать!
Создавайтє сєбє свою Україну гдє нібудь в Австраліі.
Я уже писал тут ранее. С какой стати я должен уезжать из своей страны, в которой прожил более полувека? И второе: чтобы что-то получить, надо что-то сделать и приложить усилие. Запретами иногда можно добиться прямо противоположного результата. СССР вместо того, чтобы купить технологию и зарабатывать миллионы на джинсах, безуспешно пытался с ними бороться десятилетие.
Еще раз повторю: вынеси язык за скобки, и тебе сразу станет видно настоящих врагов в своей стране.
   
открой хотя бы Википедию и прочти определение термина "ридна мова", и только тогда открывай варежку.

Пишіть українською. Єдиною державною мовою України, а не єдиною державною мовою країни-агресора.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я уже писал тут ранее. С какой стати я должен уезжать из своей страны, в которой прожил более полувека? И второе: чтобы что-то получить, надо что-то сделать и приложить усилие. Запретами иногда можно добиться прямо противоположного результата. СССР вместо того, чтобы купить технологию и зарабатывать миллионы на джинсах, безуспешно пытался с ними бороться десятилетие.
Еще раз повторю: вынеси язык за скобки, и тебе сразу станет видно настоящих врагов в своей стране.

СССР виробляв жинси  8-)
   
гагага. До першого бану за допис російською. Але ти можеш пес діти скільки завгодно.

бан буде за порушення правил форуму дописувати українською, а не за те, що допис зроблено відмінною від української мовою, бан може бути зoкрема і за дописи англійською, польскою чи німецькою...
   
Пишіть українською. Єдиною державною мовою України, а не єдиною державною мовою країни-агресора.
Уже пофиг на твое быкование. Ты этого хотел и ты этого добился. На форуме стало на одного русскоязычного фупчега больше. И это при том, что я НИКОГДА в своей жизни свободно не общалась на русском ни письменно, ни устно. И мне сейчас ОЧЕНЬ тяжело набирать русский текст, но я потерплю. Исключительно для того, чтобы показать рагулю насколько он тупой в своем рагулизме, что готов растоптать даже собственную Конституцию.
   
Уже пофиг на твое быкование. Ты этого хотел и ты этого добился. На форуме стало на одного русскоязычного фупчега больше. И это при том, что я НИКОГДА в своей жизни свободно не общалась на русском ни письменно, ни устно. И мне сейчас ОЧЕНЬ тяжело набирать русский текст, но я потерплю. Исключительно для того, чтобы показать рагулю насколько он тупой в своем рагулизме, что готов растоптать даже собственную Конституцию.

О, виявляється Каровка москвомовна. А хотіла вдавати, що вона україномовна захисниця московської окупантської мови. Але зрештою не витримала і перейшла на рідну.
Не гоже брехати.
   
бан буде за порушення правил форуму дописувати українською, а не за те, що допис зроблено відмінною від української мовою, бан може бути зoкрема і за дописи англійською, польскою чи німецькою...
тупой?? Конституцию иди учи. Как ты преподавал?

Английский не считается языком нацменьшин в Украине, поэтому на него ст. 10 и 24 Конституции не распространяются.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B8_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96#%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%88%D0%B8%D0%BD
   
О, виявляється Каровка москвомовна. А хотіла вдавати, що вона україномовна захисниця московської окупантської мови. Але зрештою не витримала і перейшла на рідну.
Не гоже брехати.
Іди нахуй. А от посилати я тебе буду УКРАЇНСЬКОЮ.  :gigi:
   
бан буде за порушення правил форуму дописувати українською, а не за те, що допис зроблено відмінною від української мовою, бан може бути зoкрема і за дописи англійською, польскою чи німецькою...

Саме так. Є правило - дописи українською мовою. Якщо ні, то попередження із видаленням дописів, а за повторне порушення - бан. Так функціонують форуми в усьому світі.
І ФУП теж таким має бути.
   
Саме так. Є правило - дописи українською мовою. Якщо ні, то попередження із видаленням дописів, а за повторне порушення - бан. Так функціонують форуми в усьому світі.
І ФУП теж таким має бути.
:facepalm:

це пиз да...
   
Іди нахуй. А от посилати я тебе буду УКРАЇНСЬКОЮ.  :gigi:

Скоро Ви все на ФУПі змушені будете робити українською. І це добре. Вам сподобається.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

З україною-руси до Арестовича.
Там мозок вмикати не треба. Він сам вкладе що потрібно.
:facepalm1:
Зрозуміло
ви - балабол
ПС Для довідки. Словосполучення Україна-Русь відмінюється. У вашому контексті правильно писати "з Україною-Руссю".
   
тупой?? Конституцию иди учи. Как ты преподавал?

7. Статус української мови як єдиної державної мови передбачає обов’язковість її використання на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначені цим Законом.

замість того щоб випендрюватись краще дотримуйся законів, і буде тоді в країні і злагода і повага  [ua]
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Русіфікація Украіни ідєт столєтія.
Тобто ви добровільно віддаєте коцапам привласнену ними назву "Русь" ?
На кого працюєте, Анатоль?
   
В списке виноватых со стороны Украины, все керманычи и их свита, начиная с 91 года и по сей день, которые так ине выстроили никакой внятной внешней политики и отношений с соседями которая сделала бы эту войну не возможной...

Самая большая страна Европы, так и не стала за 30 лет Государством и геополитическим суъектом...
Но это сложно...
Проще обвинить во всем русский язык, и хуйло...

Но закрывая глаза на реальность, вы становитесь марионетками кукловодов и разменной монетой в чужих B-)  играх...

Поснимаем все памятники, заговорим на мові и заживьйом?

Так смена вывесок и перестановка кроватей не влияет на успешность борделя...

 B-)
ты казлина хочешь сказать что Лукашенко правильно выстроил? Что манергейм не правильно, а сметона правильно? Про язык нечего спорить пока такие гниды на форуме.
   
7. Статус української мови як єдиної державної мови передбачає обов’язковість її використання на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначені цим Законом.

замість того щоб випендрюватись краще дотримуйся законів, і буде тоді в країні і злагода і повага  [ua]
нахуй сходити не хочеш? Заодно і Конституцію почитаєш. Адже вона має вищу юридичну силу за те, що ти там притягнув.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

ты казлина хочешь сказать что Лукашенко правильно выстроил? Что манергейм не правильно, а сметона правильно? Про язык нечего спорить пока такие гниды на форуме.
лукашенко просто ліг під РФ,
з метою законсервувати свою владу.
при цьому Лукашенко цілком добре розмовляє білоруською мовою.
   
п***а, бля ть. Тупий рагулізм, який не просто суперечить Конституції, а він її грубо порушує.

Не ругайте дядю Толика. Он тут - на ФУПе, похоже, что единственный, кто искренен в своих убеждениях. И на собеседников не кидается. Я его взгляды категорически не приемлю, но он пришел сюда не сраться, пытается их доводить. Можно с ним спорить, но хамить ему не очень конструктивно.

А все остальные, в своем большинстве - фальшивые позеры, совкового разлива, такие себе "илликиавы". Тот раскололся на фальстарте, а местные пока принюхиваются. Кидаются на украинцев, как и мечтал автор "русского мира" Глебушка - наше "солнышко", и работают на развал Украины изнутри.
   
нахуй сходити не хочеш? Заодно і Конституцію почитаєш. Адже вона має вищу юридичну силу за те, що ти там притягнув.

о, українська  (tu)  не довго дівкою була  :laugh:
ще раз, закон про мови, як цього не бажали пятиколонники, пройшов повний розгляд конституційним судом і був визнаний таким, що відповідає чинній конституції, все решта лірика...
   
о, українська  (tu)  не довго дівкою була  :laugh:
ще раз, закон про мови, як цього не бажали пятиколонники, пройшов повний розгляд конституційним судом і був визнаний таким, що відповідає чинній конституції, все решта лірика...
нахуй послать рагуля - святое дело даже на мове!!
   
Власник форуму повинен діяти в межах Конституції, так шта, адью.

І-го-го!!! (жаль що тут немає отого смайлика із конякою на ломачці.

Не повинен бо конституція не регулює права приватних власників.
Простіше: укази уряду регулюють як мають виконуватися закони а закони наповнюють змістом те що говорить конституція.
і укази не стосуються справ приватних власників.
   
нахуй послать рагуля - святое дело даже на мове!!

Ця кароффка поламалася.
   
о, українська  (tu)  не довго дівкою була  :laugh:
ще раз, закон про мови, як цього не бажали пятиколонники, пройшов повний розгляд конституційним судом і був визнаний таким, що відповідає чинній конституції, все решта лірика...
тупой прахвэссар, а где здесь, на форуме публичная сфера общественной жизни?

Ну, туппые нынче прахвессара пашли.  :facepalm:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

при цьому Лукашенко цілком добре розмовляє білоруською мовою.
справді?  ;o ніколи не чула. Виражений білоруський акцент? це є.

За 20 років перебування при владі Лукашенка білоруська мова потрапила в жалюгідний стан, її майже цілковито витіснила російська.
В авторитарній країні всі рівняються на президента, а Лукашенко якось сказав, що люди, які говорять білоруською мовою, не можуть робити нічого іншого, і додав, що, мовляв, білоруською не можна говорити про «високі матерії».
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Тіки що була з'явилась гілка про фінальне голосування з цього питання, а тепер раз і нема.....
   
Як тільки буде ухвалено рішення на користь банування за російські дописи, навряд чи я буду далі не те що тут писати українською - навіть логінитися чи заглядати сюди гостем не буду.
занотував
   
Английский не считается языком нацменьшин в Украине, поэтому на него ст. 10 и 24 Конституции не распространяются.
а це чому
серед мешканців нашої країни є й ті для кого англійська - рідна
   
при цьому Лукашенко цілком добре розмовляє білоруською мовою.
ніколи не чув як лукашенко розмовляє білоруською
трасянковий акцент є
 але майже всі виступи кацапською
по-городскому чтоб нє подумалі что он сєло нєобразованноє
   
Тобто ви добровільно віддаєте коцапам привласнену ними назву "Русь" ?
На кого працюєте, Анатоль?
Вам охота боротись за назву колонії скандинавів?
   
:facepalm1:
Зрозуміло
ви - балабол
ПС Для довідки. Словосполучення Україна-Русь відмінюється. У вашому контексті правильно писати "з Україною-Руссю".
Зросійщення - це перетворення на росіян.
А русифікація - це витіснення російською мовою (русскім язиком) української мови.

Зросійщення проводить Росія на окупованих територіях.
А русифікацію проводять і п'ята і шоста колони всередині України.

Звичайно, русифікація веде врешті-решт до зросійщення.
Хоча укроси обманюють, можливо й себе, що це не так.

В українській мові не розрізняється русскій і російський, тому можливе використання обох термінів. І русифікація і зросійщення.
Якщо розуміти, що мова йде про витіснення української мови російською.

Але більш актуальною є загроза русифікації.
Актуальна тому, що укроси взагалі не вважають русифікацію загрозою.
Бо це лише знищення української нації. А не нації укросів.

   
нахуй сходити не хочеш? Заодно і Конституцію почитаєш. Адже вона має вищу юридичну силу за те, що ти там притягнув.

Дебілка, це 7 стаття чинного ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної".
І оця імбецилка ще щось тут намагається на тему юриспруденції патякати, називаючи чинні закони "те, що ти там притягнув"  :facepalm1:
   
Конституція забороняє власнику українського форуму встановити українську робочою мовою форуму?
Конституція і Закони України зобов'язують вести форуми державною мовою. Єдине виключення - це якщо зберуться виключно кацапоязикі з метою обговорення їхньої ущемльоннасті.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Зросійщення - це перетворення на росіян.
А русифікація - це витіснення російською мовою (русскім язиком) української мови.
ма-яч-ня
Зросійщення (росіянізація, змосковщення, помосковщення )- це значно об"ємніше поняття, ніж просто витіснення української мови (за часів Володимира і Ярослава Мудрого - руської) шляхом заміни її на масковську. І торкається воно значно більшого кола понять, ніж тільки мова.
   
Актуальна тому, що укроси взагалі не вважають русифікацію загрозою.

Дядя Толик, вы манипулируете. То не "укросы" так считают. Это так считает вся украинская нация, чье мнение исключительно зафиксировано в Конституции Украины и ее законах. В противовес вашему мнению и убеждению.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія