Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Кошулінський набрав тіки 2 відсотки???

Re: Чому Кошулінський набрав тіки 2 відсотки???
slp

:lol:  бооооже яке кончене

и это еще одна причина почему я против нациков
я за старый добрый капитализм - государства должно выполнять только роль 'ночного сторожа'
а нацики явно заражены левацкой идеологией

Ну слухай,пам*ятаєш як на окупованих територіях(до 2022 року в сенсі) нищили Просвіту? Вона доречі в і Донецьку і Луганську була. Виникли в 1868 році на хвилинку! А толку? Все чого вони досягли там це якийсь захудалий офіс в чорта на кулічках і пару старих бабів і дідів які буцім щось робили. Та курва якби щось реально робили то не було б такого що сталося в 14-му році.
Ну от вони роблять все, що можуть в таких умовах - припинили політичну діяльність і пішли воювати. Не те, щоби це не їх рівень - бути центральною владою, бо як показали останні події, президентом може бути хто-завгодно, від бандюка до клоуна, але на це має бути рішення олігархів і медіамагнатів.

Свобода выродилась в маргинальную партию, и кандидат от нее или даже как-то с ней связанный, автоматически становится непроходным независимо от личных качеств, будь он хоть с нимбом над головой. Вот представьте себе, что на следующих выборах президента выйдет кандидат из Квартала и, допустим, Леша Костусев, певец Славко. Много они наберут? С какого перепугу нормальный человек в здравом уме будет за них голосовать. Вот аналогично и с Кошулинским. Надо формулировать опрос по-другому: За какие заслуги или достижения народ должен голосовать за Кошулинского. 

Agh

Це той потужний політик, що рекламував туалет у Франеку? ;o

Украинцы не приемлют идеологию национализма
И это радует - так победим !
А наци всегда будут получать свой 1-2 процент

Яке прикре самогубство.

и это еще одна причина почему я против нациков
я за старый добрый капитализм - государства должно выполнять только роль 'ночного сторожа'
а нацики явно заражены левацкой идеологией

І головне щоби ґасударство було єдине і світове. Але то 'нацики' заражені лівацькою ідеологією...  :facepalm1:

Кацапський шиз.

А толку? Все чого вони досягли там це якийсь захудалий офіс в чорта на кулічках і пару старих бабів і дідів які буцім щось робили. Та курва якби щось реально робили то не було б такого що сталося в 14-му році
Просвіта насправді зробила велику справу.
вона була підгрунтям, на якому росли наступні покоління.
її успіхи не вимірюються кілограмами сала чи метрами стрибків.
Окремо про Просвіту сучасності. Голова обласної просвіти - чиновник, який займається рекетом і бере хабарі. На моє підприємство робив наїзд, вимагав хабаря, хабаря не дали, він довів справу до суду, суд ми програли, виплатили якісь мізерні штрафи, але робота підприємства була зупинена на кілька днів, сотні тисяч гривень збитків. Чувак для наїзду використовував нормативи СССР брежнєвських та хрущовських часів тільки щоб натягнути на суд і штрафи. Голові просвіти не заважало радянське законодавство, яке просто несумісне з викликами сучасності. А ще він натягнув нас за те, що ми взяли інвалідів на роботу, яким мали нарахувати відпустки на 2 дні довше ніж іншим, це при тому, що інваліди взагалі приходили коли хотіли і брали відпусток де факто вдвічі більше ніж неінваліди. За результатами перевірки ми скоротили штат на 10 людей які звалили закордон на заробітки.
Це все що я тепер знаю про Просвіту - кодло ще те, яке нормально долучилося до демографічної катастрофи, занепаду та злиднів нашої країни. Реально, організація покидьків.

Свобода выродилась в маргинальную партию
Насправді виродились виборці. Якщо партія достойна, але ти не голосуєш, значить проблема в тобі.

Насправді виродились виборці. Якщо партія достойна, але ти не голосуєш, значить проблема в тобі.
Ну конечно, выродились, раз умеют думать головой и считать свои доходы. И видят, что в стране уничтожены целые отрасли, зашкаливающая безработица, население уменьшилось в полтора раза, а партия, которая позиционирует себя как патриотическая ничего не делает для восстановления и борется со своими же гражданами.

Украинцы не приемлют идеологию национализма
И это радует - так победим !
А наци всегда будут получать свой 1-2 процент
Бачу ти задоволений попередніми виборами з їх результатами. Тепер вибиратимеш між хуйлом і хуйльонишем.

Ну конечно, выродились, раз умеют думать головой и считать свои доходы. И видят, что в стране уничтожены целые отрасли, зашкаливающая безработица, население уменьшилось в полтора раза, а партия, которая позиционирует себя как патриотическая ничего не делает для восстановления и борется со своими же гражданами.
див. попередній комент

У нас взагалі відсутні політичні партії...

У нас взагалі відсутні політичні партії...
виправдання на трієчку

Ольгред каже Петро Олексійович став головним спонсором Свободи.

+ ЗМІ.
Бо хто ж побачить його випромінення, якщо його нема в телевізорі?

Кошулинський був в телевізорі досить часто, ставши заступником голови ВР був там щоденно. І Свобода досить активно його піарила перед виборами.
АЛЕ ЯКЩО НЕМА ЩО ПРОДЕМОНСТРУВАТИ ОКРІМ СІРОСТІ ПЕРЕСІЧНОГО РЯДОВОГО МАНЮПАСА, ТО НІЯКЕ ТБ НЕ ПОКАЖЕ ТЕ ЧОГО НЕМА.

див. попередній комент
Попередни выборы закончились с таким исходом только потому, что во втором туре против Петра был именно этот оппонент. Очевидно, что у Порошенко выиграл бы любой, поэтому имеем то, что имеем.
Я не хочу исписывать простыни, тут уже все сто раз сказано пересказано про двухпроцентных кандидатов. 

Окремо про Просвіту сучасності. Голова обласної просвіти - чиновник, який займається рекетом і бере хабарі.

ти сплутав Просвіту, яка має понад столітню позитивну історію, надто на Галичині, з твоїми особистими стосунками з продажним чиновником. За такою логікою треба проклясти Україну і український прапор, бо є чиновники, які під цим прапором наживаються (навіть зараз - "золоті яйця").
Загалом, Просвіта виконала свою історичну місію за свої 150 років і, власне, вже не є аж такою потрібною, оскільки тепер громадяни мають можливості задовольняти свої культурологічні потреби цілком легально.
І те лайно, що причепилося до колеса історї Просвіти, не може дискредитувати значення цієї колись масової української організації, з якої вийшли сотні відомих громадських діячів.

Українці їм не такі, виборці їм не такі
Не буде для вас інших українців та виборців
А ви завжди будете горді та обісрані

Українці їм не такі, виборці їм не такі
Не буде для вас інших українців та виборців
А ви завжди будете горді та обісрані
Просто некоторые путают причину и следствие. Если человек имеет высшее образование, у него может быть значок на груди. Но наличие ромбика у гражданина не гарантирует образования и специальных знаний. Если кто-то надел вышиванку и ботает на чистейшем украинском, это не делает из него патриота и тем более не гарантирует, что он может руководить страной. Ну не станет же нормальный человек трахаться с редиска только на том основании, что последний надел на себя женское платье.

Бот работает и искажает мою мысль.
 Ну не станет же нормальный человек трахаться с пед*растом только на том основании, что последний надел на себя женское платье.

Хто сказав що він порядний?? на лице так виглядає?
Він дійсно так виглядає, але одного вигляду недостатньо для обрання у високу владу.

Насправді свобода має десь 10%. Але  проголосували в 2019 році в першому турі за Порошенка, бо інакше він не проходив у другий тур.

Бля... яке я мурло((( Голосив за Кошулінського та презирав членососа азірова- вашого пєдю(((
І шо за народ у країні??? І хуйло їбе вола , а не зачистить нас - усю цю шваль та непотриб, шо проти катьки та лисого підара з рф голосив((( Але ж і ви поки, як завжди, бздите нас вирубати(((
Мало грошей переводять???
Але як мені - то знову краще Кошулінскій ніж підари та членососи ригапеді.
Dixl.

а чи не тому, що у Свободі були такі кадри як Мохницький,  Швайка, Фаріон ..... ,  та й Головко виявися не краще їх

Двійник vadyma.Так ж тупа істота що не може осилити мову але щось ригає про Кошулинськго

slp

Двійник vadyma.Так ж тупа істота що не може осилити мову але щось ригає про Кошулинськго

еще раз
украина двуязычна
и русский и украинский - это наше все

slp

Бачу ти задоволений попередніми виборами з їх результатами. Тепер вибиратимеш між хуйлом і хуйльонишем.

поэтому я за скорейшее освобождение силами всу
и
и возможность опять голосовать за проевропейскую партию - в данном случае ес порошенко

узкій ізик розумію виключно якщо говорить волонтер або Воїн
купую виключно з оголошень українською
практика показує що узке вбиває

slp

І головне щоби ґасударство було єдине і світове. Але то 'нацики' заражені лівацькою ідеологією...  :facepalm1:

Кацапський шиз.

конечно
всемирное правительство это окончательное торжество капитализма=свобода+демократия+свободное пердпринимательство на всей планете
фактически Золотой век

slp

узкій ізик розумію виключно якщо говорить волонтер або Воїн
купую виключно з оголошень українською

практика показує що узке вбиває

ограничиваешь себя

ограничиваешь себя
кацапів огранічую і підтримую своє

Кошулінський порядна людина. Це проблема « Свободи» як такої.Іноді таке буває, коли об‘єднання більшості порядних людей працювали на ворога. « Свобода» була успішним прожектом мацькви, але в кінцевому результаті самі свободівці виявилися патріотами,завдяки тим же порядним людям. Але виборець вже розачарувався.

Кошулінський порядна людина. Це проблема « Свободи» як такої.Іноді таке буває, коли об‘єднання більшості порядних людей працювали на ворога. « Свобода» була успішним прожектом мацькви, але в кінцевому результаті самі свободівці виявилися патріотами,завдяки тим же порядним людям. Але виборець вже розачарувався.
процитую крайнє речення-головне щоб виборець не розчарувався в батах Свобода та Карпатська Січ і багатьох інших....

Демократический лидер должен быть трибуном. Суперпорядочный профессионал не станет вождем, демагог -легко.
Многим зайдет типаж Гитлера - фронтовик, из народа,  герой, националист, социалист, оратор.

для  [KA] ів і свиня друг,тому і мав успіх члєнін сталін та інша несисть.
насправді в Україні пожинаємо плоди члєніна сталіна та іншої пятої колони.Але думаю і надіюся,українці виправлять ситуацію...

поэтому я за скорейшее освобождение силами всу
и
и возможность опять голосовать за проевропейскую партию - в данном случае ес порошенко

ну, принаймні інтонацію змінив, може таки щось дійшло.

slp

ну, принаймні інтонацію змінив, може таки щось дійшло.

я ничего не менял
может до вас дошло - надо стремиться к скорейшему освобождению ТОТ  и возвращению прежнего времени

я ничего не менял
может до вас дошло - надо стремиться к скорейшему освобождению ТОТ  и возвращению прежнего времени

Ясно, горбатого могила виправить.
Давай от почнем з тебе, можеш описати як саме ти "стрємішся" або твої діти, наприклад до "скорєйшего освобождєнія тот"? Які ваші дії? Сидіти і чекати з нєгодованієм на фупі?

slp

Ясно, горбатого могила виправить.
Давай от почнем з тебе, можеш описати як саме ти "стрємішся" або твої діти, наприклад до "скорєйшего освобождєнія тот"? Які ваші дії? Сидіти і чекати з нєгодованієм на фупі?

да

да

ти шо їбанутий?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія