Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Начштабу Азову розкритикував нашу тактику у Авдіївці

Та він кацап)
Тотально провалений
В макітрах гарно поміряних циркулем

Нахіба йому перейматися якщо базово оцінка поставлена
То тупо  коли ставиться  оцінка  після базового заперечення кандидатури
Вважати на таку "оцінку" кумедно

те, що він російського походження, немає жодного значення,
своєю військовою службою він довів багато разів, що він Українець, якого доля винесла в головкоми в дуже складний для країни момент,
і при його призначенні людей хвилювало лише одне, чи буде він виконувати безглузді накази з опи, чи буде оцінювати військову обстановку саме з фахової точки зору та берегти людей від виконання безглуздих забаганок опи

Не заметила разницу между несколькими сотнями банды Гиркина,или даже 5-7 БТГ,зашедшим под Иловайск ( которые Муженко почему то не заметил) и полномасштабным вторжением?
Заєпал ти вже . Іловайською операцією командував ваш улюблений зрадник Хомчак, ну це вже пережовувалося. Напиши про Ліпецьку хвабрику- краще виходить.

ну твоєму контролю можна позаздрити.
Ти його будеш тримати, поки кацапня до Відня не дійде.
Молодець, холоднокровний
Не стартуй
В мене зять в ЗСУ і родина  Львів Київ Одеса
І в Україні я регулярно

І не тобі я писав  срати не так ріденько
Ти ж в більшій безпеці ніж він
Чого сами ти збудився як єблан

що перші що другі забили великий хєр на підготовку, в першого альтернативни мінським не було в другого шашлики і велике будівництво...
до чого тут «перші»?
Вони були з 2014 по 2019 рік.
При других орда стояла на кордонах, а вони на шашлики запрошували.
Різницю відчуваєш?

Ну а как бы он меня нашёл, если сам слил Донецк Гиркину перед этим?
Я відкрию для вас новий, чарівний світ де багато подій прив'язуються до дат.
Ще в доісторичні часи люди помітили циклічність змін протягом доби, місяця, року.
Вони на стінах печери вугіллям робили позначки будували кам'яні обсерваторії.
Цей дивовижний світ має назву КАЛЕНДАР.
Можливо ви ще досягли такого розвитку, тому більш продвинуті люди пишуть дописи в довідниках, ну от би хоч Вікі.
Там розписана хронологія подій.
Ви будете здивовані, що ваші претензії руйнуються, бо час коли Порошенко отримав повноту влади і час, коли місцева вата блокувала рух українських військ не співпадають.
А ще є Гугл з фото де блокують рух колон.
Там, до речі, є цікаві матеріали про Шестьоркіна і Міледі - всі кажуть, що це не те, що ви подумали, що рука дрогнула і репостнула не те - та то таке.
Там навіть є про хоробрих, і я тут не жартую, хоробрих і патріотичних жителів Донбасу які стали на захист своєї домівки.
Але, згідно навіть ваших дописів на ФУПі, там немає нічого про вас, як людину, що кинулась боронити домівку.
P.S. За відкриття "календаря" не дякуйте - у мене велике, милосердне, добре серце.

накази з оп
Безглуздість оп визначить фінал
А не крики

А от оцінка після заперечення (сирський як головком це рішення на 100%  оп)  то є тупо
Якщо сказати недолуго

Не ставив себе в подібну ситуацію базовим  запереченням (безглуздість оп)
Тоді не буде проблем прислухатися до оцінки

Заєпал ти вже . Іловайською операцією командував ваш улюблений зрадник Хомчак, ну це вже пережовувалося. Напиши про Ліпецьку хвабрику- краще виходить.

Ты ещё не выпил, а уже тебя кто то ебёт... :lol:

Не стартуй
В мене зять в ЗСУ і родина  Львів Київ Одеса
І в Україні я регулярно

І не тобі я писав  срати не так ріденько
Ти ж в більшій безпеці ніж він
Чого сами ти збудився як єблан
мабуть, тобі не зрозуміти, хоч і родина в Львові, Києві, Одесі…
А хто виявиться єбланом, ти з твоєю невянучою любов’ю до зелених, чи я, час покаже.
Мабуть ти. Досвід 5 останніх років це доводить

Аналітики ISW спрогнозували дії росіян у разі ймовірного захоплення ними Авдіївки
КРАЇНА
16.02.2024

У разі окупації Авдіївки росіяни не зможуть швидко просунутися й захопити великі населені пункти на захід від міста, бо російські війська зазнали дуже великих втрат, і для захоплення нових територій їм потрібен тривалий період відновлення й відпочинку. Про це йдеться у звіті аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW) від 15 лютого.

Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі

"Потенційне захоплення Авдіївки Росією не матиме оперативного значення і, найімовірніше, принесе Кремлю лише негайну інформаційну та політичну перемогу", - пишуть аналітики.

Підкреслюється, що російська наступальна спроба захопити Авдіївку підкреслює нездатність російських військових провести успішне оперативне охоплення або оточення на Україні.

На думку аналітиків ISW, потенційне захоплення Авдіївки дало б Кремлю бойову перемогу, нехай і тактичну, для просування серед внутрішньої аудиторії напередодні президентських виборів у росії в березні 2024 року. Тобто, дало б можливість створити саме інформаційний ефект.

"Російські ультранаціоналісти, особливо ті, хто пов'язаний із "Донецькою Народною Республікою" ("ДНР"), уже давно стверджують, що захоплення Авдіївки витіснить українські сили із зони удару по Донецьку і тим самим убезпечить обласний центр окупованої Донецької області", - йдеться у зведенні.

На думку аналітиків ISW, українські сили зможуть і надалі наносити удари по російських об'єктах у ближньому тилу на околицях Донецька як вогнем із закритих позицій, так і з дальньої дистанції, незалежно від захоплення росією Авдіївки.

"Проте хуйло, імовірно, спробує представити потенційне захоплення Авдіївки як значну перемогу, що закріплює контроль над окупованим Донецьком, російському ультранаціоналістич ному співтовариству і широкій російській громадськості", - підкреслюється у зведенні.

до чого тут «перші»?
Вони були з 2014 по 2019 рік.
При других орда стояла на кордонах, а вони на шашлики запрошували.
Різницю відчуваєш?

тобто щоб починати готуватись до війни з йопнутим сусідом, треба обовязково мати війська в себе на кордоні?
якого хєра з 2014 і до початку війни на кримському напрямку замість ешолонованих оборонних рубежів був голий степ?
кого за цей пройоб вішати за яйця, першого, другого чи обох?

Я відкрию для вас новий, чарівний світ де багато подій прив'язуються до дат.
Ще в доісторичні часи люди помітили циклічність змін протягом доби, місяця, року.
Вони на стінах печери вугіллям робили позначки будували кам'яні обсерваторії.
Цей дивовижний світ має назву КАЛЕНДАР.
Можливо ви ще досягли такого розвитку, тому більш продвинуті люди пишуть дописи в довідниках, ну от би хоч Вікі.
Там розписана хронологія подій.
Ви будете здивовані, що ваші претензії руйнуються, бо час коли Порошенко отримав повноту влади і час, коли місцева вата блокувала рух українських військ не співпадають.
А ще є Гугл з фото де блокують рух колон.
Там, до речі, є цікаві матеріали про Шестьоркіна і Міледі - всі кажуть, що це не те, що ви подумали, що рука дрогнула і репостнула не те - та то таке.
Там навіть є про хоробрих, і я тут не жартую, хоробрих і патріотичних жителів Донбасу які стали на захист своєї домівки.
Але, згідно навіть ваших дописів на ФУПі, там немає нічого про вас, як людину, що кинулась боронити домівку.
P.S. За відкриття "календаря" не дякуйте - у мене велике, милосердне, добре серце.
та усі пам'ятають як він збирався ,збирався на проукраїнський мітинг в Донецьку ,але чомусь не дійшов ,як і багато хто з Донецьку ,не захистили домівку коли це можна було зробити малою кров'ю.Я пішов ,і як тисячі одеситів у ті дні ,а могли також щось скиглити у інтернеті та придумувати безліч відмазок.Пишаюсь одеситами вони зберегли українську Одесу у той час.

що перші що другі забили великий хєр на підготовку, в першого альтернативни мінським не було в другого шашлики і велике будівництво...

"Всє ані адінакавиє?" (с) Це неправда. Тобто брехня.
У 2014-2019 роках до лав ЗСУ поставлено понад 11,9 тис. зразків ОВТ та близько 1,4 млн одиниць засобів ураження
Тиць 1
https://www.kmu.gov.ua/news/u-2014-2019-rokah-do-lav-zsu-postavleno-ponad-119-tis-zrazkiv-ovt-ta-blizko-14-mln-odinic-zasobiv-urazhennya

2019
Тиць 2
https://mil.in.ua/uk/news/postavky-ozbroyennya-do-zsu-u-2019-u-rotsi-spysok-ta-kilkist/

За інші роки шукайте самі.

От чому підари завжди плутають протилежні за значенням терміни "нацизм" і "націоналізм". Нацизм - агресія до чужої нації. Націоналізм - захист своєї нації від цієї нацистської агресії. Елементарно, але ж ні.

та усі пам'ятають як він збирався ,збирався на проукраїнський мітинг в Донецьку ,але чомусь не дійшов ,як і багато хто з Донецьку ,не захистили домівку коли це можна було зробити малою кров'ю.Я пішов ,і як тисячі одеситів у ті дні ,а могли також щось скиглити у інтернеті та придумувати безліч відмазок.Пишаюсь одеситами вони зберегли українську Одесу у той час.
Одеса-Донецьк - досить різний національний склад, тому саме так.

Упс

Одеса-Донецьк - досить різний національний склад, тому саме так.
подивіться по голосуваннях ,майже один в один ,національний склад тут до чого ?

А Штати це що? Диктатура???
Тому соплежуйству ще треба придумати назву.
Але коли одна людина в палаті представників
може на пів року підвісити всю країну, а то і весь світ,
це вже точно не демократія. Або демократія що протекла.
Воно мені і раніше було дивно, чого це можна одноосібно
вирішувати, що голосувати, а що ні. Купуй одного і керуй
всією демократією. Що кремль зараз і робить.
І трамп, який зараз ніхто, екруючий партією це теж не корупція,
це демократія. Латайте дірки в своїй демократіі, поки не пізно.

Останнє редагування: 16 лютого 2024 11:09:14 від б_а_р_с

Хвалёной системы "сдержек и противовесов" не видно в упор

"Всє ані адінакавиє?" (с) Це неправда. Тобто брехня.
У 2014-2019 роках до лав ЗСУ поставлено понад 11,9 тис. зразків ОВТ та близько 1,4 млн одиниць засобів ураження
Тиць 1
https://www.kmu.gov.ua/news/u-2014-2019-rokah-do-lav-zsu-postavleno-ponad-119-tis-zrazkiv-ovt-ta-blizko-14-mln-odinic-zasobiv-urazhennya

2019
Тиць 2
https://mil.in.ua/uk/news/postavky-ozbroyennya-do-zsu-u-2019-u-rotsi-spysok-ta-kilkist/

За інші роки шукайте самі.

я взагалі то про чистий степ на кримському напрямку замість українського аналогу лінії сракіна, чи чекали з заходу на поставку парії натівських лопат?

Хвалёной системы "сдержек и противовесов" не видно в упор

Якраз видно. Все настільки стримано і рівноважно, що не працює...

Є механізми це подолати, але треба час. Розрахунок на те, що, якщо є більшість у Палаті за законопроект, то це можна зробити. Так що все буде, якщо там дійсно підтримують цей законопроект.

подивіться по голосуваннях ,майже один в один ,національний склад тут до чого ?
Як до чого? Понаїхавші кацапи в основній масі завжди були за знищення України. В Донецьку кацапів було 50%, в Одесі лише 30%. Голосування теж були дуже різними.

Якраз видно. Все настільки стримано і рівноважно, що не працює...

Только оно не работает как бы в обе стороны

подивіться по голосуваннях ,майже один в один
Вибори 2010. Донецька область за хуйлохряка 76%, Одеська область 51%.

Есть участок в Авдеевке, где бойцы 3 ОШБр в окружении, но пытаются прорвать кольцо, и им это удается, – замкомандира бригады
Он подтвердил, что оккупанты захватили укрепрайон "Зенит", но пока не закрепились.

Як до чого? Понаїхавші кацапи в основній масі завжди були за знищення України. В Донецьку кацапів було 50%, в Одесі лише 30%. Голосування теж були дуже різними.
слухай ,я тобі ось що скажу ,зі мною було точно два болгара грек і два росіяна ,а на тому боці також різні ,і українців повір там була більшість і у нас більщість.Чи ти думаєш що на на нашій стороні всі 100% українці і розмовляли виключно українською ? :laugh: а на тому боці злі русскі ? Ні звичайно .Просто ми боролись в першу чергу за свободу ,за вільну українську Одесу ,а ті хотіли у рабство у совок.Національніст ь  тут ні до чого .

це брехня.  ти свідомо не даєш пруфів, тому що пруфи показують протилежне:

Наприклад, 155мм снаряди:
July 2022: 411,000 снарядів
Oct 2022: 806,000  снарядів (тобто 400 тис за 3 міс)
Mar 2023  1,500,000+ снарядів

Тобто після Херсона/Харкова за 6 місяців дали 800+ тис снарядів, не менше як в за 7 місяців війни до Oct 2022

А вже в травні 2023 снарядів усього поставлено 2+ ляма, тобто за 2 місяці (квітень/травень 2023) постачали більш ніж раніше, 250 тис / міс проти 130 тис / міс
серпень 2022 - 5,3 млрд. Саме такий пакет дозволив провести харківську операцію
вересень 2022 - 2,8 млрд
жовтень 2022 - 1,6 млрд
листопад 2022 - 1,2 млрд. - як я і казав, скорочення у чотири рази.

То і оборона Києва, і харківський контрнаступ-це перемоги зеленого генералісімуса ілі ето другоє?
Звичайно і його також.

Пошли отдельные залпы РСЗО

Не исключено,что ЛФ в городе дещо стабилизировалась

Останнє редагування: 16 лютого 2024 11:49:45 від Donchanin

я взагалі то про чистий степ на кримському напрямку замість українського аналогу лінії сракіна, чи чекали з заходу на поставку парії натівських лопат?
А я до того що "що перші що другі забили великий хєр на підготовку" - брехня.

слухай ,я тобі ось що скажу ,зі мною було точно два болгара грек і два росіяна ,а на тому боці також різні ,і українців повір там була більшість і у нас більщість.Чи ти думаєш що на на нашій стороні всі 100% українці і розмовляли виключно українською ? :laugh: а на тому боці злі русскі ? Ні звичайно .Просто ми боролись в першу чергу за свободу ,за вільну українську Одесу ,а ті хотіли у рабство у совок.Національніст ь  тут ні до чого .

Пригадую десь кілька років тому бачив карту із результатами виборів 2010 і 12-го років по дільницях на півдні Одещини. І аналіз результатів. Там була дуже сильна кореляція між відсотком за Януковича і регіонів і відсотком етнічно неукраїнського населення. Результати в етнічно українських і неукраїнських селах відрізнялися дуже сильно.

В очередной раз убеждаюсь,что лучше военного эксперта чем Бутусов нет. Он еще в Ноябре подробно описывал ситуацию в Авдеевки и прогнозировал все так как и случилось.

підтримав!
Він і в Бахмут їздив, якщо не помиляюсь.
Теж підтримував.  (tu)
А в Париж їздив, то там собор Паризької богоматері згорів.

я не збираюсь сперечатися з іудою, який на біле каже чорне,
ви самі обрали свій шлях слугувати окупантам
+++ (tu)

Та зелень взагалі ні в чому не винна. Винні виключно або попередники, або партнери, або ще хтось. Навіть тоді коли провина зелені очевидна.
виглядає що зараз хочуть зробити винними вже наступників

Re: Начштабу Азову розкритикував нашу тактику у Авдіївці
TC

В очередной раз убеждаюсь,что лучше военного эксперта чем Бутусов нет.

:lol:

:lol:

Чо ти ржеш вилупок краківський

Пригадую десь кілька років тому бачив карту із результатами виборів 2010 і 12-го років по дільницях на півдні Одещини. І аналіз результатів. Там була дуже сильна кореляція між відсотком за Януковича і регіонів і відсотком етнічно неукраїнського населення. Результати в етнічно українських і неукраїнських селах відрізнялися дуже сильно.
то ваші мари ,сподіваюсь з циркулем не будете бігати ?Як ви вираховували що одне село з українським населенням ,а інше ні ,це як ?

Только оно не работает как бы в обе стороны
так бо сторони одна одну стримують і урівноважують.

В очередной раз убеждаюсь,что лучше военного эксперта чем Бутусов нет. Он еще в Ноябре подробно описывал ситуацию в Авдеевки и прогнозировал все так как и случилось.

Ну взагалі-то тут не треба бути прямо таки експертом  :facepalm1: Достатньо на карту подивитися.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія