Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло заявив, що для Росії буде краще, якщо на виборах у США переможе Байден

не хуйло, а двойник хуйло

ведь всем уже ясно, что настоящий хуйло умер осенью 2023

можна підтягти зморшки, наростити щічькі, надути губи, додати або навпаки прибрати "косоокість" - все можуть пластичні хірурги.

але ніхто з них не в змозі збільшити удвічі кістки черепа, в цьому конкретному випадку збільшити нижню щелепу так, щоб підборіддя стало вдвічі вищим, з малюсінкого щурячого підборіддя справжнього хуйла в 20-40 років раптом виросло нормальне підборіддя середньостатистично ї людини у старого хуйла сьогодні в 70 років.

Бути зЄбілом (або прикидатися такими, як це робить ригоюлькашня типу мимосрали) - це використовувати дві протилежні за змістом фрази, залежно від ситуації, але з однаковою метою..  B-)

1. хуйло устраивает любой новый президент Украины, кроме Порошенко, сказал главный редактор "Эхо Москвы" Алексей Венедиктов.
2. Президент Петр Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины. Об этом заявил министр иностранных дел России Сергей Лавров
Ти - залежне від чужої думки. А у Мирослави є власні очі, вуха і мізки. Гаже за цього зловісного олігарха на пост президента у 2014 Україні годі було й шукати.

А що тоді робив в Москві Такер Карлсон?  ;o

тут ще
хуйло принизив Такера після того інтерв'ю  ;o

воно йому не сподобалося і Такер теж

вау, оце так вей , що коїться

https://www.newsweek.com/putin-humiliates-tucker-carlson-after-interview-too-soft-1870167

Vladimir Putin has complained about Tucker Carlson failing to ask him "tough questions" during their high-profile encounter last week.

тут ще
хуйло принизив Такера після того інтерв'ю  ;o

воно йому не сподобалося і Такер теж

вау, оце так вей , що коїться

Це називаєцця операція прикриття хуйловця Карлсона.

Слухайте хуйла, і сприймайте навпаки.
Про нашого баригу він теж казав, що хуже нього кацапам нікого нема.

Це називаєцця операція прикриття хуйловця Карлсона.

А я б це назвав просто виєбони  8-)

не хуйло, а двойник хуйло

ведь всем уже ясно, что настоящий хуйло умер осенью 2023

Оно тупее раз в 5 и вааще неуправляемое

Слухайте хуйла, і сприймайте навпаки.
чому ви такі тупі?  :fool:

як тільки ви почнете свої дії корелювати зі словами путлєра, він почне говорити так, щоб ви робили так, як вигідно йому

і як тільки ви почнете сприймати його слова певним чином, він почне говорити таким чином, щоб у вас сформувалось сприйняття, потрібне йому

тобто тебе не переймає "патріотизм" автора гілки, і з тієї ж самої причини - бо він заПетро?
А загалом непогано, що ти зараз підтвердив : для тебе НЕ Україна понад усе, для тебе понад усе Петро.
Теж мені.."свободівець" знайшовся
Я маячню хуйла не обговорюю, а твою - можна. Здавалося, до чого тут Петро - найбільший приватний спонсор ЗСУ.

Я маячню хуйла не обговорюю, а твою - можна. Здавалося, до чого тут Петро - найбільший приватний спонсор ЗСУ.
Якщо приватний донатор, то пожертви мають знайти своє місце в його декларації (у будь-якому вигляді!), чи не так? І де?

До речі, щодо "до чого". Пам"ятаєш, я колись запитала у тебе, які ти маєш претензії щодо висловлюваної мною позиції, то ти відповів (недослівно) : Претензія одна. Ти незаПетро.

П.С. Ти теж як цей "приватний донатор" люто ненавидиш УПА і Степана Бандеру?

Якщо приватний донатор, то пожертви мають знайти своє місце в його декларації (у будь-якому вигляді!), чи не так? І де?

П.С. Ти теж як цей "приватний донатор" люто ненавидиш УПА і Степана Бандеру?
Я знав, що в тебе люто запалає )

Я знав, що в тебе люто запалає )
о боже...Від чого???  ;o

в Трампа не має своєї команди

как же он служил в очісткє чотири роки був президентом?

о боже...Від чого???  ;o
від Петра)

від Петра)
ти вже мариш своїм Петро

Вечер перестаёт быть томным. Журналисты опубликовали репорт о том, что в 2016 году кацапы хотели мадам Клинтон а не Трампа. Кацапские пропагандисты наверное.

Ну как с этим теперь жить?!

Fox News уже педалирует.

Вечер перестаёт быть томным. Журналисты опубликовали репорт о том, что в 2016 году кацапы хотели мадам Клинтон а не Трампа. Кацапские пропагандисты наверное.

Ну как с этим теперь жить?!

:facepalm1: а жирік в траурі ігристе пив

і ото тобі в кайф це ІПСО розповсюджувати? 8-)

:facepalm1: а жирік в траурі ігристе пив

і ото тобі в кайф це ІПСО розповсюджувати? 8-)

Звичайно в кайф.
Валік це кацапський пропагандон на зарплаті.

Смішно сростерігати як дехто тягне за петра
в надіі знову отримати допуска до об*їдків з барського столу.
В будь-яку іншу мету місцевих педролюбів я просто ніколи не повірю.

Безвідносно того, що воно заявило, слід вкотре нагадати, що анексія Криму і захоплення частини Донбасу відбулось саме при президенті від Демпартіі США.
Початок повномасштабноі війни також.
Можливо, це просто співпадіння?

Теперішній політичний бомонд в штатах - це нікчеми. Їх вже мало хвилює роль сша в світі як стримуючого фактора. Претенденти - один занадто старий і м‘який, інший патологічно жадний і байдужий до всього крім грошей. Обидва побоюються хуйло і не здатні на рішучі кроки проти нього. Кацапам легко піднімати ставки і лякати їх. Але це не просто так. Без стримуючого фактора світ поглинуть війни зокрема після України хуйло посуне далі на європу, світ буде переформатовуватися, через потоки біженців буде перемішування різних рас і національностей.

Теперішній політичний бомонд в штатах - це нікчеми. Їх вже мало хвилює роль сша в світі як стримуючого фактора.
їх вже майже нічого не хвилює, крім власноі перемоги на наступних виборах.
Але навіть передвиборчу стратегію вони вибудовують ірраціонально.
В ході першого року війно було модно на ФУПі говорити, що, мовляв, штати варять парашу на малому вогні, як жабу.
Щоб часом все не виявилось навпаки - вісь зла варить США на малому вогні, як ту жабу… щоб не вискочила

Смішно сростерігати як дехто тягне за петра
в надіі знову отримати допуска до об*їдків з барського столу.
В будь-яку іншу мету місцевих педролюбів я просто ніколи не повірю.
Петро (ПЄС) залишився єдиною партією національно-демократичного спрямування. В цьому смислі я теж за Петра.

ЗІ А ви пане за кого? Схоже за дартаньяна.

їх вже майже нічого не хвилює, крім власноі перемоги на наступних виборах.
Але навіть передвиборчу стратегію вони вибудовують ірраціонально.
В ході першого року війно було модно на ФУПі говорити, що, мовляв, штати варять парашу на малому вогні, як жабу.
Щоб часом все не виявилось навпаки - вісь зла варить США на малому вогні, як ту жабу… щоб не вискочила
Міст стоїть два роки, літаків поки нема, стріляти тільки по території України, поставки зброї зупинені, на здачу ядерки на їх вимогу  і меморандум плювати.  І все це під запевнення про неухильну підтримку скільки буде потрібно. Вже мабуть не потрібно. Вони своїм сцикунством і байдужістю дойшли до того, що фактично дозволяють нас варити на малому вогні. Ну може почнуть ворушитися як півєвропи буде розхерачено.

Рінат найбільший

Вже мабуть не потрібно.
на мою скромну думку, з самого початку ім було непотрібно, в тому й суть.
Київ мав впасти за три дні чи два тижні, вцілілі війська відступали б на захід країни. Десь до Збруча.
Мужики типа Гео та Вимушеного Киянина ці плани зламали.
Все пішло не за планом…

Все пішло не за планом…
кацапський бліцкриг провалився, завдяки мужності й героїзму простих українців, тоді штати почали чухатись….
Вони давали зброю для того, щоб наша країна мала чим відбиватись, захищатись…
В цьому помилка.
Байден сам себе підставив.
Похєр на нього, Україну підставив

Байден сам себе підставив.
Похєр на нього, Україну підставив

Є таке. Проте це не відміняє того факту, що блокують допомогу респи і їх лідер

на мою скромну думку, з самого початку ім було непотрібно, в тому й суть.
Київ мав впасти за три дні чи два тижні, вцілілі війська відступали б на захід країни. Десь до Збруча.
Мужики типа Гео та Вимушеного Киянина ці плани зламали.
Все пішло не за планом…
Ото ще так зі сх. європою і балтійськими країнами буде.

Є таке. Проте  це не відміняє того факту, що блокують допомогу респи і їх лідер
так.
2021-2023 роки - це пройоби Байдена.
2024 рік - це вина Трампістів.
Вибач, я не можу забути 2021-2023 роки.
За Трампа не проголосую ні за яких обставин

Вибач, я не можу забути 2021-2023 роки.

Та ща що вибачатись. Це ж очевидно.  У Зелі теж були пройоби.

Проте, коли хуйло накопичував війська нас попереджали.

ці ігри в слова можуть означати найгірше - що Росія може суттєво вплинути на результат президентських виборів у США, і, можливо, вже впливала неодноразово, і Трамп це знає.

можна підтягти зморшки, наростити щічькі, надути губи, додати або навпаки прибрати "косоокість" - все можуть пластичні хірурги.

але ніхто з них не в змозі збільшити удвічі кістки черепа, в цьому конкретному випадку збільшити нижню щелепу так, щоб підборіддя стало вдвічі вищим, з малюсінкого щурячого підборіддя справжнього хуйла в 20-40 років раптом виросло нормальне підборіддя середньостатистично ї людини у старого хуйла сьогодні в 70 років.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Насправді це зовсім не складно

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія