Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Який же я був дурень". Як британець шукав кохання в Україні

І чому мені його не шкода  8-)

Может потому что ты такая же прошмондо как и героиня этого цыганского триллера?
   
+ 2015 року його друг попросив допомогти створити новий проєкт з підтримки дітей, що тікають з зони конфлікту на сході України.
B-)
:diablo:  знайшли кого жаліти  :facepalm1: 
П. с.
А ввс наші давно спаскудилися, тулять всякий шлак, як і радіо свобода  :-G
хоч би для виду щось з іншої сторони запостили, но нєт, барін іносранєц і найкорумпованіша країна  :bueee:
   
Дебилы из бригады "сам виноват". Чувака обманули,а полиция отказывается расследовать. Вот в чем проблема,а его сексуальные предпочтения и глупые решения не должно вас беспокоить

Ну должен же он был видеть что мадам явно не его калибра. Не мальчик.
   
Дебилы из бригады "сам виноват". Чувака обманули,а полиция отказывается расследовать. Вот в чем проблема,а его сексуальные предпочтения и глупые решения не должно вас беспокоить

Що розслідувати ? Його шахрайські схеми по відмиванню грошей ? Я думаю тим має займатися поліція його країни
   
Дебилы из бригады "сам виноват". Чувака обманули,а полиция отказывается расследовать. Вот в чем проблема,а его сексуальные предпочтения и глупые решения не должно вас беспокоить

Оце саме головне в цій історії:  таке можливо взагалі,  бо поліція не тільки відмовляється розслідувати,   а і кришує все це....  :X
   
Может потому что ты такая же прошмондо как и героиня этого цыганского триллера?

Може патамучта в мене в голові не так пусто як в тебе ?  8-)
   
:diablo:  знайшли кого жаліти  :facepalm1: 
П. с.
А ввс наші давно спаскудилися, тулять всякий шлак, як і радіо свобода  :-G
хоч би для виду щось з іншої сторони запостили, но нєт, барін іносранєц і найкорумпованіша країна  :bueee:
так і не жалію. глянь що я писала раніше в цій темі. скоріш за все тут мала бути якась оборудка з крадівництвом бабла блгодійного фонду.
   
Оце саме головне в цій історії:  таке можливо взагалі,  бо поліція не тільки відмовляється розслідувати,   а і кришує все це....  :X

Що саме ? Тирення і відмивання грошей ? Нічо що він якось забагато на благодійності наскирдував і побіг з тим до "найкорумпованішої країни світу" приймати участь в схемах  ? Як думаєш, чому ?
   
так і не жалію. глянь що я писала раніше в цій темі. скоріш за все тут мала бути якась оборудка з крадівництвом бабла блгодійного фонду.

Так я не про тебе, а про місцевих юродивих які побиваються за Джеймсом

Однозначно мутка на фінансах, хотів ще й тьолу прицепом, але щось пішло не так і він звернувся до бандюків  :facepalm1:
Залишать голим - босим, так йому і тре

Останнє редагування: 23 червня 2021 19:17:33 від SvitLana
   
Ну не тільки ЮК. У дойчів теж є доволі багато ідіотів, або «временно помешанніх».

У нас правда є це більше «проходімцов» - їх значно більше ніж ідіотів там. Війна на сході, знаєте лі, залишила їх певний прошарок «без средств к достойному существованію». Доводиться ізголяться - на одного ідіота - 3-4 проходімца наших. Конкуренція.

До мене постійно підходять різного роду німецькі люди, інколи колегі по работі, із предложенієм помогти їм привезти «жену» зі сходу. Це все підживлюється якимось міфами «берегинь» із епох першого і другого явленія тевтонів ненці. Саме тоді пару «вдалих екземплярів» «дойтче зольдатен унд офіцірен» привезли в обозі на рейнщину. Трудолюбиві і «многа рожают».

Я тоді завожу «тимчасових ідіотів» в місцеве Укр товариство (можу і в церкву звозить) – щоб вони, так сказать, на месте могли вдохнути дух «сучасних укр. пампушек».

Рівень обізнаності зашкалює з обох сторін. Все застлано пеленой – друга франція комора європи, українська це друга російська, із України найкраще їхать айтішніком, а якщо виїхать то відразу будеш працювать в долині, рожать краще в ньюйорке, квартиру треба покупать в кьолні, етс. етс.

Цей весь треш ... За звичай в багатьох потенційних жертв вже другі відвідини «наших вечорниць» активує механізми самосохраненія. Однак залишається якась невелика кількість упоротих – хай їдуть на розтерзаніє шакалам – їм вже нічим не можна помогти. Ги.
   
Що саме ? Тирення і відмивання грошей ? Нічо що він якось забагато на благодійності наскирдував і побіг з тим до "найкорумпованішої країни світу" приймати участь в схемах  ? Як думаєш, чому ?

Подумав, що хитріший, ніж українські кидали?  :D
   
Подумав, що хитріший, ніж українські кидали?  :D

Ну ми ж тут типу тупі папуаси, а вони білі люди ))  бгг
От уяви себе на місці мєнта що слухає цю історію , ржали певно всім відділком  :laugh:
   
Видите ли, реакция на эту история обыкновенная гендерная ненависть. Потому что мужик по определению мерзок и грязен в своих побуждениях,а если он старше и "пузатый" то вообще.

Для сравнения предлагаю представить аналогичную история где жертва- женщина (таких историй дохрена). Сразу будет немеряно жалости и сетований по поводу бездеятельности полиции.

Поэтому единственное интересное в этой истории это напоминания о нашей коррупции и беспределу.
   
Видите ли, реакция на эту история обыкновенная гендерная ненависть. Потому что мужик по определению мерзок и грязен в своих побуждениях,а если он старше и "пузатый" то вообще.

Для сравнения предлагаю представить аналогичную история где жертва- женщина (таких историй дохрена). Сразу будет немеряно жалости и сетований по поводу бездеятельности полиции.

Поэтому единственное интересное в этой истории это напоминания о нашей коррупции и беспределу.

Ніт, це подається в новинах як лавсторі, а на другому плані, десь там, нєвінниє шалості Джеймса з грошима
Хоча все зовсім не так, на першому "благодійність" і шахрайство, люблю - куплю то білий шум

По прєдєлу він гроші на якусь аферистку перераховував і женився на ній ? :facepalm1: 
   
Видите ли, реакция на эту история обыкновенная гендерная ненависть. Потому что мужик по определению мерзок и грязен в своих побуждениях,а если он старше и "пузатый" то вообще.

Для сравнения предлагаю представить аналогичную история где жертва- женщина (таких историй дохрена). Сразу будет немеряно жалости и сетований по поводу бездеятельности полиции.
ну візуалізуй цю історію: заурядної зовнішності феміна, яка не розуміє англійської, з ними завжди перекладачка і не було секаса.

і з такими вводними він "Тому він зробив рішучий крок - вирішив переїхати до України й почати нове життя з Іриною. Він звільнився з роботи і продав свій будинок. Разом з Іриною вони почали шукати місце для спільного проживання в Одесі.
Тому для Джеймса не було несподіванкою, коли Ірина запропонувала незвичайну схему переказу 200 тисяч доларів "квартирних" грошей в Україну.
Замість того, щоб покласти гроші на особистий рахунок Ірини, Джеймсу сказали, що він має покласти їх на рахунок компанії її подруги Христини, організаторки весіль."

і шлюбних аферистів повно, і розводять жінок на останнє майно. але там співвітчизники, і хоч секас присутній.
   
ну візуалізуй цю історію: заурядної зовнішності феміна, яка не розуміє англійської, з ними завжди перекладачка і не було секаса.

і з такими вводними він "Тому він зробив рішучий крок - вирішив переїхати до України й почати нове життя з Іриною. Він звільнився з роботи і продав свій будинок. Разом з Іриною вони почали шукати місце для спільного проживання в Одесі.
Тому для Джеймса не було несподіванкою, коли Ірина запропонувала незвичайну схему переказу 200 тисяч доларів "квартирних" грошей в Україну.
Замість того, щоб покласти гроші на особистий рахунок Ірини, Джеймсу сказали, що він має покласти їх на рахунок компанії її подруги Христини, організаторки весіль."

і шлюбних аферистів повно, і розводять жінок на останнє майно. але там співвітчизники, і хоч секас присутній.

Ага )) вона з ним не спала і тому Джеймс все продав і загнав гроші якійсь тьотяндрі  в "найкорумпованішу країну світу :facepalm1: 
Не приїхав сам походити - придивитися де буде жити, не її забрав в своє щасливе законослухняне європейство, а поперся мутки мутити в Україну ) ще й з бандюками зв'язався ))

Апд.  Чувак декілька місяців підживав в Одесі і не міг придивитися собі квартиру  :S  :facepalm1:  валантьор )

Останнє редагування: 23 червня 2021 19:41:24 від SvitLana
   
В мене була одна знайома якій африканець купив квартиру так як думав, що після цього вона вийде заміж за нього, а вона після цього втекла в Киів, там зняла квартиру, влаштувалася на роботу і від нього переховувалася. Вони з моєю подружкою на двох знімали квартиру.
   
В мене була одна знайома якій африканець купив квартиру так як думав, що після цього вона вийде заміж за нього, а вона після цього втекла в Киів, там зняла квартиру, влаштувалася на роботу і від нього переховувалася. Вони з моєю подружкою на двох знімали квартиру.
---
Ну,молодчині вони обидві,що сказати! (tu)  :-)o
   
Я раніше до коронавірусу часто іздив в потягах в купейних вагонах і там часто можна зустріти наших жінок з іх іноземними женихами. Багато хто з женихів часто налякано озираються по сторонах. Мабуть ім наговорили про Украіну в іх краінах.
   
Мабуть, в даному випадку, в Одесі працювало ціле агенство і його "нареченій" дістався невеликий %. Вона сама не змогла би його так обробити - ідеальна дівчина його мрії.
   
Ну, скажімо так,  тут чистісінький схематоз.  Якщо в справі бандоський адвокат і йде доволі широкий розголос - це були не його гроші й здається, місцеві кидали взяли те,що їм не належало і ніколи належати не буде. Ніяких наречених там і не планувалося, просто виконавці з нашої сторони були взяті негодящі. Думається, що вони ьаки відповіли за крисятнічєство  :gigi: 
   
Коли британський працівник благодійної організації заручився з молодою українкою, він думав, що будує для них нове життя в Одесі. Але він помилявся.

Показати зображення...


теж мені, нашов.
На фото - лядь класична. На таких не женяться. Тьху.
   
теж мені, нашов.
На фото - лядь класична. На таких не женяться. Тьху.
В неї не було з ним близьких стосунків, щоб в нього не виникали такі думки. Так думаю, що влаштувалася на роботу в шлюбне агенство і по його навчанню розповідала йому гарні історії і без неї розповідали по Вайберу. І в тому агенстві і зараз працює.
   
розповідала йому гарні історії і без неї розповідали по Вайберу
до речі, ще однин аргумент проти одруження онлайн. Тьху.
   
В неї не було з ним близьких стосунків, щоб в нього не виникали такі думки. Так думаю, що влаштувалася на роботу в шлюбне агенство і по його навчанню розповідала йому гарні історії і без неї розповідали по Вайберу. І в тому агенстві і зараз працює.

Хоспадя, та які стосунки ?
Благодійний фонд, гроші, волонтерство, схематоз, де ти тут місце стосункам знайшов ?
Я розумію що африканець хотів би жити десь в Одесі , але не Джеймс, який так боявся легально завезти гроші в "найкорумпованішу країну" )))
   
Хоспадя, та які стосунки ?
Благодійний фонд, гроші, волонтерство, схематоз, де ти тут місце стосункам знайшов ?
Я розумію що африканець хотів би жити десь в Одесі , але не Джеймс, який так боявся легально завезти гроші в "найкорумпованішу країну" )))
Що по такій схемі ще хтось гроші легалізує?
   
до речі, ще однин аргумент проти одруження онлайн. Тьху.
В них було спілкування не тільки онлайн.
   
В них було спілкування не тільки онлайн.
та то понятно. Маю на увазі, коли знайомляться онлайн заради одруження, то це фунья. Може іноді й норм, але в цілому - фунья.
   
є до речі фільм доволі непоганий, про отакі одруження. Кажись там ніколь кідман була жонешкой.
І кажись чоловік у фільмі був британец :D
   
та то понятно. Маю на увазі, коли знайомляться онлайн заради одруження, то це фунья. Може іноді й норм, але в цілому - фунья.
Попит є інакше подібним агенствам важко би було працювати.
   
В них було спілкування не тільки онлайн.

Бгг, героїня наша Кузьменко наприклад )) теж після розлучення "розбагатіла"  B-)
   
Що по такій схемі ще хтось гроші легалізує?

Це одна з навязчивих ідей а ля "Мужікі всі казлі!" - "Порошенко Кличко Британець все вкрав! Схематоз!"
   
Попит є інакше подібним агенствам важко би було працювати.
та блін я не питаю чи є попит. Я кажу шо онлайн одруження це фунья. Тим більше з такими ненаблядними
   
та блін я не питаю чи є попит. Я кажу шо онлайн одруження це фунья. Тим більше з такими ненаблядними
Ну тоді перекладачка Юлія може тебе з нею познайомити, як цього британця познайомила.
   
та блін я не питаю чи є попит. Я кажу шо онлайн одруження це фунья. Тим більше з такими ненаблядними

Яке онлайн ?) Він жив в Одесі ))
   
Яке онлайн ?) Він жив в Одесі ))
не знаю, fralex каже шо онлайн
   
не знаю, fralex каже шо онлайн
Я сказав, що вона крім того хоче познайомитися онлайн.  Але вже з іншою біографією.
   
"Чоловік Ірини Андрій відповідає, що тут якась плутанина, і він передасть наші контакти дружині. Вона не перетелефонувала, але ми знайшли в мережі її профіль знайомств. Вона вказана як розлучена няня, котра обіцяє: "Моє серце належатиме одному чоловіку, лише одному"."
   
Я раніше до коронавірусу часто іздив в потягах в купейних вагонах і там часто можна зустріти наших жінок з іх іноземними женихами. Багато хто з женихів часто налякано озираються по сторонах. Мабуть ім наговорили про Украіну в іх краінах.

Угу. Наговорили.

Особисто знайомий з одним, НЕ ІНОЗЕМЦЕМ, який не те що до ковіду - до Криму, вирішив провідати Батьківщину. І по лютій ностальджі проїхатись поїздом до ЮБК. Звісно що в СВ, а не як раніше плацкартом. Щоб вже по-людськи, з комфортом. Хоч всі радили летіти літаком.

Проїхався… Вночі тихо зайшли, тихо порадили мовчати, тихо все вигребли і тихо пішли. Всі решта у вагоні, включно з провідниками, звісно що зробили вигляд що нічого не чули і не бачили.

Клявся всіма святими - щоб я хоч ще коли, хоч ногою ступив ТУДИ…

 :gigi:
   
Що по такій схемі ще хтось гроші легалізує?

Угу. Щось ті нещасні $200К на схематоз аж ніяк не тягнуть. А на тупий кидок шахраїв якраз нормуль, може навіть трохи забагато.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія