Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

Хворі - це ті, що бездоказово роблять наклепи на інших. Карма - річ реальна. Бреши далі.
про Ташбаєва?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Задирала плаття та заглядала під нігті патріоток ти. Тому і не дивно, що тут тебе глибоко зневажають. Про твій матюкливий ротик я вже взагалі мовчу. Пристойні жінки так себе не поводять.

Вийди з теми, бо знову загримиш у бан.

Ти зі своєю довгою емігрантською ковбасою в роті будеш мені вказувати що мені тут робити? А не хочеш послухати, куди тобі йти зі своїми повчаннями?

Ти вже свій вибір зробила, і зробила його давно. Що ти тут забула? Чого ти сюди лізеш, якщо за 30 срібників продалася і продала?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Найпритомніші патріоти стають на лижі при першому шухєрі.
   
Пипачька, я тут на відміну від тебе, не піддирала своє платтячько, реклямуючи свою пипку, так шта, чия б карова мичяла про "репутацію", а твоя - б точно помалкувала отам у мокру тряпочьку. Ще воно тут буде про репутацію комусь щось втірать.
Karoffka, дивлячись на твою грубість та істеричність, роблю вивід, що у тебе негаразди з чоловіками.. Через місяць приїду, можу зайти, допомогти.. :laugh:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Ти зі своєю довгою емігрантською ковбасою в роті будеш мені вказувати що мені тут робити? А не хочеш послухати, куди тобі йти зі своїми повчаннями?

Ти вже свій вибір зробила, і зробила його давно. Що ти тут забула? Чого ти сюди лізеш, якщо за 30 срібників продалася і продала?
Та не сильно огризайся. Поради слушні і скоро самі ж ними скористаєтеся, як тіко ковбаса по 300 гривень стане. А це не за горами, восени курчат порахуєте.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Karoffka, дивлячись на твою грубість та істеричність, роблю вивід, що у тебе негаразди з чоловіками.. Через місяць приїду, можу зайти, допомогти.. :laugh:

Давай ти будеш СВОЇ проблеми із чоловіками вирішувати замість реклямування на весь форум своєї золотої звиздичьки, а не перекладати свої проблеми на інших. Тебе ж ніхто не просить знайти комусь чоловіка? Ні. Ти б хоч би для себе його знайшла, бо повзаєш тут як не прикаянна - все щось випрошуєш у мене. Дик, кажу зразу: я не по дєвачьках. Випрашуй у мужиків - може хто зглянеться.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
RSP

Karoffka, дивлячись на твою грубість та істеричність, роблю вивід, що у тебе негаразди з чоловіками.. Через місяць приїду, можу зайти, допомогти.. :laugh:
Дивлячись на твоє оце кувікання можна зробити висновок що допомагаєш ти поперемінно то лівій то правій. А жінок і не бачив ніколи, бо якби бачив то херню таку б не говорив.
Вивід якщо не гугл перекладає то звучить як висновок.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Страшно сказати - клянусь? боїшся карму зіпсувати? а брехня навіть в інеті - це величезний мінус по кармі. Так шта ...

Як я уже сказала, я тут із почуття емпатії до притомних колишніх співвітчизників. Що буде з такими, як ти, мене цікавить мало. Хіба що поглузувати.
Це ти здається колись обмовилася що твоя "емпатія" до українців як "до братів наших менших - кошечок там, песиків"?
Дякую, мені така емпатія непотрібна.
Вона показує просто твій "внутрішній світ" - нахабної зверхньої особи, яка затверджується за рахунок інших. Ти що соціопат? У тебе нема кола спілкування в Канаді чи що? :S
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Та не сильно огризайся. Поради слушні і скоро самі ж ними скористаєтеся, як тіко ковбаса по 300 гривень стане. А це не за горами, восени курчат порахуєте.

А ти залишаєшся, щоб скуштувати ковбасу по 300, чи тільки щоб зараз ці бріхні розпускати? І чайку не поп*єш?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дивлячись на твоє оце кувікання можна зробити висновок що допомагаєш ти поперемінно то лівій то правій. А жінок і не бачив ніколи, бо якби бачив то херню таку б не говорив.
Вивід якщо не гугл перекладає то звучить як висновок.


 :gigi: Пардон, я не подивилася на нік - подумала, шо то Іванна таке морозить про чоловіків.


А воно чогось мужик заморачуєцця. Чого б це вдруг....
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Це ти здається колись обмовилася що твоя "емпатія" до українців як "до братів наших менших - кошечок там, песиків"?
Дякую, мені така емпатія непотрібна.
Вона показує просто твій "внутрішній світ" - нахабної зверхньої особи, яка затрерджується за рахунок інших. Ти що соціопат? У тебе нема кола спілкування в Канаді чи що? :S

Як виявилось, я тоді мала рацію. І тепер немало форумчан та інших спостерігачів зі мною погоджуються і пишуть те саме, тільки іншими словами.

Не подобається - не читай. Йди у інші теми до своїх братів по розуму і кароффку прихопи. Тут люди обмінюються інформацією у відповідності із темою дискусії.

Як каже твій новий през, дуже дякую  :laugh: .
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Найпритомніші патріоти стають на лижі при першому шухєрі.

Тому що вони патріоти. Батьківщина там, де задок в теплі.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

А ти залишаєшся, щоб скуштувати ковбасу по 300, чи тільки щоб зараз ці бріхні розпускати? І чайку не поп*єш?
А я на своїй землі.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Найпритомніші патріоти стають на лижі при першому шухєрі.
Це не перший шухер, це стагнація. Люди хочуть жити, а не все життя боротись з совками.
   
Дивлячись на твоє оце кувікання можна зробити висновок що допомагаєш ти поперемінно то лівій то правій. А жінок і не бачив ніколи, бо якби бачив то херню таку б не говорив.
Вивід якщо не гугл перекладає то звучить як висновок.
Так, з такими хамками ще не спілкувався. По справі - ліва чи права, то свої перверзії на других не переноси.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ще раз прошу всіх дописувачів - дотримуйтеся теми дискусії, інакше я буду посилати модераторам повідомлення про флуд.

Дякую за розуміння!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А я на своїй землі.

То як ти на своїй землі, нахера тоді бріхні розпускаєш? тобі ж тут жити. Чи тобі у сірка очей не позичати?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Як виявилось, я тоді мала рацію. І тепер немало форумчан та інших спостерігачів зі мною погоджуються і пишуть те саме, тільки іншими словами.

Не подобається - не читай. Йди у інші теми до своїх братів по розуму і кароффку прихопи. Тут люди обмінюються інформацією у відповідності із темою дискусії.

Як каже твій новий през, дуже дякую  :laugh: .
Звичайно я буду Кароффку читати.
Бо вона живе в Україні, а ти "канадійка" відірвана від українських реалій своєю зверхністю, нахабством та дуже специфічною "емпатією" до українців як до домашніх тварин.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Так, з такими хамками ще не спілкувався. По справі - ліва чи права, то свої перверзії на других не переноси.

Так із тобою ніхто і не намагався ще спілкуватися. Ти перший почав тут хамить із скабрезностями та ще й із переходом на особистості. І це своє хамидло ти називаєш "спілкуванням"? Боюся навіть уявити, що ти називаєш срачем, культурнінький ти наш.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

То як ти на своїй землі, нахера тоді бріхні розпускаєш? тобі ж тут жити. Чи тобі у сірка очей не позичати?
Ти здуріла? Я маю звичку завжди казати правду, так зручніше жити.
Що там, твою багіню образила? То це вона з прихильники певної політсили злигалася, неправда, чи що?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Звичайно я буду Кароффку читати.
Бо вона живе в Україні, а ти "канадійка" відірвана від українських реалій своєю зверхністю, нахабством та дуже специфічною "емпатією" до українців як до домашніх тварин.

Ти переплутав. Я маю емпатію до українців, але ти та інші прихильники певної політсили до них не відносишся. Хіба що за паспортом та місцем проживання.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Прибігла ця дура і зафлудила тему. Як вона до цього віку дожила і її ніхто не прибив?
   
Так із тобою ніхто і не намагався ще спілкуватися. Ти перший почав тут хамить із скабрезностями та ще й із переходом на особистості. І це своє хамидло ти називаєш "спілкуванням"? Боюся навіть уявити, що ти називаєш срачем, культурнінький ти наш.
Каroffka, не бреши. Ти мені вчора у другій гілці купу лайна на голову вилила. Перша причому.. Починай з себе.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти здуріла? Я маю звичку завжди казати правду, так зручніше жити.
Що там, твою багіню образила? То це вона з прихильники певної політсили злигалася, неправда, чи що?

Ти чи несповна розуму, чи з логікою не дружиш? В чому твоя "правда"? в ковбасі по 300? Дик, по такій ціні вона ВЖЕ є. Налякала їжака. Просто, я такий товар не купую. Якщо ти мала на увазі найнижчу ціну на ковбасу по 300 - дик це брехня, бо такого ще немає. Так в чому твоя "правда"? І чому ти свою брехливу "правду" екстраполюєш на Зеленського, при цьому сцикливо замовчуєш, шо і при Пецьї вже є така ціна на ковбасу?

Взагалі не зрозуміло, до чого тут був той твій висер про ковбасу по 300 та ще й в прив*язці до Зелі.


І да. Щоб двічі не вставати. Зеля - не мій кумир. Я його зараз зустрічаю по одьожкі, і його одьожка мені дуже не сподобалася. Більше не сприймаю його, ніж ставлюся до нього нейтрально, тому не треба мені ніяку любов до нього закидати. Мій крок був ВИМУШЕНИМ, бо і ти в тому числі разом із порохоботами не залишила мені іншого вибору.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Кароффка, твої страждання ніяк не торкаються мою душу. Хотіла - обрала, насолоджуйся.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
VYR

Ти зі своєю довгою емігрантською ковбасою в роті будеш мені вказувати що мені тут робити? А не хочеш послухати, куди тобі йти зі своїми повчаннями?

Ти вже свій вибір зробила, і зробила його давно. Що ти тут забула? Чого ти сюди лізеш, якщо за 30 срібників продалася і продала?

Кароффка,
годі вам сперечатись з Інанною. Вам не ділити чоловіків (вибачаюсь), тому що ви живите в різних країнах і континентах.
Але Інанна пропонує діло для тих хто бажає втілити мрію про заможнє життя на Заході.
То може і вам слід подумати про еміграцію?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Каroffka, не бреши. Ти мені вчора у другій гілці купу лайна на голову вилила. Перша причому.. Починай з себе.

Так ТАМ і треба було срать у відповідь, а не ти за мною ганяєшся по всьому форуму "я за вамі гнался всю дарогу чьтоби сказать как ви мнє бєзразлічьни". Чи я помню, де там і коли я когось нечаянно копитом боднула? Не треба було підлазить - оце і вся тобі відповідь, а не ти тут соплі намотуєш на кулак.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Кароффка, твої страждання ніяк не торкаються мою душу. Хотіла - обрала, насолоджуйся.


Дик, я не скиглю, що я обрала щось погане і виправте мою помилку. Я лише випереджаю закиди порохоботів у неправильності мого вибору. Я завчасно попереджаю їхні скигління, що я так вчинила вимушено - і все.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти зі своєю довгою емігрантською ковбасою в роті будеш мені вказувати що мені тут робити? А не хочеш послухати, куди тобі йти зі своїми повчаннями?

Ти вже свій вибір зробила, і зробила його давно. Що ти тут забула? Чого ти сюди лізеш, якщо за 30 срібників продалася і продала?
Це ваша тема? Ні. То з якого дива ви тут розкерувалися? Я представляю як ви всім рота будете закривати коли ваш клоун стане президентом.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Кароффка,
годі вам сперечатись з Інанною. Вам не ділити чоловіків (вибачаюсь), тому що ви живите в різних країнах і континентах.
Але Інанна пропонує діло для тих хто бажає втілити мрію про заможнє життя на Заході.
То може і вам слід подумати про еміграцію?

Дик, вона ж еміграцію пропонує лише шикаладнікам. Зелям вона цього не пропонує принципово.  :gigi:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Кароффка,
годі вам сперечатись з Інанною. Вам не ділити чоловіків (вибачаюсь), тому що ви живите в різних країнах і континентах.
Але Інанна пропонує діло для тих хто бажає втілити мрію про заможнє життя на Заході.
То може і вам слід подумати про еміграцію?

каровка, ти спочатку в гості з'їзди подивитися.
який там клімат, яка праця тебе очікує там, скільки годин на тиждень, яка оплата, де ти будеш жити там.
ти тоді побачиш і порівняєш з життям, яке зараз маєш, і з тим, яке тобі там пропонують.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Це ваша тема? Ні. То з якого дива ви тут розкерувалися? Я представляю як ви всім рота будете закривати коли ваш клоун стане президентом.

Ги. Я довго ждала цього дня і терпіла її зверхність і повчання з-за бугра із довгою емігрантською ковбасою у руках. Тепер настав мій час. А вона нехай слухає те, що я від неї слухала щонайменше останні 3-4 місяці.

Так шта, не треба вказувати що мені робити, бо я ваші ноги теж можу припахать.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дик, вона ж еміграцію пропонує лише шикаладнікам. Зелям вона цього не пропонує принципово.  :gigi:

в гості придивитися спочатку.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
RSP

Так, з такими хамками ще не спілкувався. По справі - ліва чи права, то свої перверзії на других не переноси.
Жінкам так не кажуть.
Навіть на форумі.
Якщо хтось хамить є кнопка до модератора. Стук стук..
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

каровка, ти спочатку в гості з'їзди подивитися.
який там клімат, яка праця тебе очікує там, скільки годин на тиждень, яка оплата, де ти будеш жити там.
ти тоді побачиш і порівняєш з життям, яке зараз маєш, і з тим, яке тобі там пропонують.

Ніхто нікого ніде не жде. Все треба заробляти і важкою працею. Смисл їздити дивитися? Треба брати і робити. Я не зрозуміла: ти пропонуєш мені за твоїм прикладом зрадити Україну? Нашла чєм гардіцца...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
VYR

Дик, вона ж еміграцію пропонує лише шикаладнікам. Зелям вона цього не пропонує принципово.  :gigi:

от я не шиколадник, але я вибирав би кращого з гіршого.
На даний момент я впевнений що Пєтя був би кращий ніж кіт в мішку. Але це моя особиста думка. Якщо торчок покаже себе кращим президентом, то буду за нього.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Інанна пропонує діло для тих хто бажає втілити мрію про заможнє життя на Заході
мериканець, українці борються - і гинуть! - за гідне життя на СВОЇЙ землі, землі своїх батьків і дітей. А ти пропонуєш чужоземну ковбасу))
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дик, вона ж еміграцію пропонує лише шикаладнікам. Зелям вона цього не пропонує принципово.  :gigi:

А нащо їм? вони ж заживуть при зе, нє?
   
Так ТАМ і треба було срать у відповідь, а не ти за мною ганяєшся по всьому форуму
Ти сама залізла в цю тему та наїхала на Inannu, а я її читав, так що ти мені потрібна як зайцю стоп-сигнал, тим більш "срати" у тебе краще виходить..
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

от я не шиколадник, але я вибирав би кращого з гіршого.
На даний момент я впевнений що Пєтя був би кращий ніж кіт в мішку. Але це моя особиста думка. Якщо торчок покаже себе кращим президентом, то буду за нього.

Ти ніяк не можеш зрозуміти, що люди можуть голосувати не тільки ЗА, а й ПРОТИ. Я теж до останнього днея не розуміла. І мене теж образив Зеля отим своїм "повстанци", бо я теж маю в сім*ї потенційного солдата. Але змушена буда голосувати за нього, щоб хоч щось змінити, бо цей дощ із неназваною війною надовго, і Пецья її закінчувати не збирається. Скільки б ми не нарощували боєздатність армії - нам росію не перемогти. І тут треба щось змінювати, бо шлях такого протистояння - шлях в нікуди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія