Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Українському народу чхати.

Тільки що поговорила з деякими родичами та знайомими, деякими дуже близькими. Дуже важке враження від розмови. Голосуватимуть за Зе.  Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.

Я вмиваю руки. Сподіваюсь лише на колективну мудрість українського народу, але по динаміці очікую найгіршого.

Oh well. Я зробила все, що могла.
   
Українському народу чхати.

Тільки що поговорила з деякими родичами та знайомими, деякими дуже близькими. Дуже важке враження від розмови. Голосуватимуть за Зе.  Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.

Я вмиваю руки. Сподіваюсь лише на колективну мудрість українського народу, але по динаміці очікую найгіршого.

Oh well. Я зробила все, що могла.

Скинь їм пісню на сон. Утро вечора розумніше
   
Дуже важке враження від розмови. Голосуватимуть за Зе.  Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.
Дежавю..Такий стан у мене був у Севастополі в 2014-му.. Перед "референдумом". Знайомі, друзі (тепер бувші) з виряченими очима та  криками " Хуже не будет... ". Так то була кримська вата. А зараз хто.???

Останнє редагування: 21 квітня 2019 01:04:15 від Сдриснувший с Севастополя
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Дежавю..Такий стан у мене був у Севастополі в 2014-му.. Перед референдумом. Знайомі, друзі (тепер бувші) з виряченими очима та  криками " Хуже не будет... ". Так то була кримська вата. А зараз хто.???

Та я взагалі в шоці. Реально говорять кацапськими штампами - мої родичі, генетичні українці. Вони перетворилися в кацапів за ментальністю  ;o

Це продукт телевізора. Більш нічим пояснити не можу.
   
Та я взагалі в шоці. Реально говорять кацапськими штампами - мої родичі, генетичні українці. Вони перетворилися в кацапів за ментальністю  ;o

Це продукт телевізора. Більш нічим пояснити не можу.

Так, до вислову " Хто володіє інформацією, той володіє миром" можна додати - "А також тот, хто розповсюджує її в своїх інтересах та цілях.."
   
Мелодія лагерна. Видає нквд
Погугліть будь ласка хто такий Тризубий Стас...
   
Українському народу чхати.

Тільки що поговорила з деякими родичами та знайомими, деякими дуже близькими. Дуже важке враження від розмови. Голосуватимуть за Зе.  Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.

Я вмиваю руки. Сподіваюсь лише на колективну мудрість українського народу, але по динаміці очікую найгіршого.

Oh well. Я зробила все, що могла.

Уявляєш, як Кнуряка заїбав усіх своєю війною?
   
Погугліть будь ласка хто такий Тризубий Стас...

Ок
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Українська земля сплюндрована ,
Півдонбаса артою знесено ,
А вони обирають клоуна,
Бо їм неймовірно весело.

Ллється воїнів з ран сукровиця ,
А холопи з душею сірою,
Завтра нам обирають клоуна,
Бо сторіччями блазням вірили

Бо ж століттями в рабстві смажені,
Та росли на полях совковості,
Всім єством обирає ряжених,
Дух кріпацтва в гухих свідомості

Хата скраю з парканом підлості,
А "ВІТЧИЗНА" звучить "ОТЄЧЄСТВО",
Зранку молиться Богу ситості
"ГРАЖДАНІН" України зречений.

З окупантом брати навіки .
"КЛЄВЫХ ПЕСЕН " мотив зіпсований ,
Намугикує люд безликий,
Щоби завтра обрати клоуна

Знай не буде з Кремля прощення,
Бо ж немає у нас майбутнього ,
Аж допоки живе "НАСЄЛЄНІЄ",
Громадянське суспільство з
трутнями

Українська земля сплюндрована ,
Півдонбаса артою знесено ,
А раби обирають клоуна,
Бо ж рабам неймовірно весело.

Олександр Квітень
м . Мукачево
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Уявляєш, як Кнуряка заїбав усіх своєю війною?

  війни ще не було, зараз почнеться...

   голосування за Зе - це голосування за війну..
 
   
  війни ще не було, зараз почнеться...

   голосування за Зе - це голосування за війну..
Та розпад Країни..
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Уявляєш, як Кнуряка заїбав усіх своєю війною?

До речі, один із знайомих навіть Леніна згадав і як було класно при совку. І як зараз все хріново і ковбаса не та. Тобто такий, як ти.

Я вже не стала сперечатися, враховуючи поважний вік індивіда. А що - в нього всі діти та внуки за кордоном, можна і за зе голоснути.
   
Українська земля сплюндрована ,
Півдонбаса артою знесено ,
А вони обирають клоуна,
Бо їм неймовірно весело.

Ллється воїнів з ран сукровиця ,
А холопи з душею сірою,
Завтра нам обирають клоуна,
Бо сторіччями блазням вірили

Бо ж століттями в рабстві смажені,
Та росли на полях совковості,
Всім єством обирає ряжених,
Дух кріпацтва в гухих свідомості

Хата скраю з парканом підлості,
А "ВІТЧИЗНА" звучить "ОТЄЧЄСТВО",
Зранку молиться Богу ситості
"ГРАЖДАНІН" України зречений.

З окупантом брати навіки .
"КЛЄВЫХ ПЕСЕН " мотив зіпсований ,
Намугикує люд безликий,
Щоби завтра обрати клоуна

Знай не буде з Кремля прощення,
Бо ж немає у нас майбутнього ,
Аж допоки живе "НАСЄЛЄНІЄ",
Громадянське суспільство з
трутнями

Українська земля сплюндрована ,
Півдонбаса артою знесено ,
А раби обирають клоуна,
Бо ж рабам неймовірно весело.

Олександр Квітень
м . Мукачево

Геніально
   
До речі, один із знайомих навіть Леніна згадав і як було класно при совку. І як зараз все хріново і ковбаса не та. Тобто такий, як ти.

Я вже не стала сперечатися, враховуючи поважний вік індивіда. А що - в нього всі діти та внуки за кордоном, можна і за зе голоснути.

Бог йому суддя. Нехай доживає
   
   
Геніально

Але скотиритися, не бажаємо,
Якщо надіються- не дочекаються,
Непорозуміння виженемо,
В третій раз і в останнєє
   
Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.

Оце й є типовий порошенківський підхід - залякування.
Не знаю, що Ви там за аргументи "проти" знайшли (скоріш за все, стандартний набір фейків-сташилок), але ж їх явно не вистачило - аргументи "за" виявилися сильніші.
Може, все ж таки, колективна мудрість українського народу (я на неї теж сподіваюсь) - це саме мудрість на відміну від Ваших фантазій?
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Оце й є типовий порошенківський підхід - залякування.
Не знаю, що Ви там за аргументи "проти" знайшли (скоріш за все, стандартний набір фейків-сташилок), але ж їх явно не вистачило - аргументи "за" виявилися сильніші.
Може, все ж таки, колективна мудрість українського народу (я на неї теж сподіваюсь) - це саме мудрість на відміну від Ваших фантазій?

  аргументів за Зе не існує,

   там один "аргумент": "ми бачили це в кіно і тому голосуємо за кіно!"
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Джон Сміт
1 год ·
Завтра на участках свободные граждане встретятся с рабами.
Рабы не умирали за свободу. Рабы получили свободу, но не знают, что с ней делать. Они хотят приколюх.
Их много.
Между тем, кто спас Приватбанк, и тем, кто его обворовал, они выбирают второго, свято уверенные, что они голосуют против воровства и коррупции.
Между тем, кто позорил их страну, и тем, кто ее поднял на невиданную высоту, они выбирают первого.
Небесная Сотня, жертву которой они не ценят, дала им демократию, а узурпатор-Порошенко во время войны эту демократию не отменил, за что имеет все шансы поплатиться.

Завтра они могут победить.

Но они победят только, если миллионы разочарованных не пойдут на выборы. Разочарование это снова их оружие. Все как в 2010.
Пойдите на выборы.
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Господи. Я знаю, что мы это заслужили.

Господи. Я знаю, что мы провалили экзамен. Я знаю, Господи, что мы – 30 миллионов уклонистов, осознанно отказавшихся защищать свою страну. Я знаю, Господи. Мы заслужили Зеленского. Это было бы честно – нация уклонистов заслуживает президента-уклониста. Но есть 300 тысяч, которые пошли. 1% - это мало, я знаю, Господи. Но Ты спасал народы и ради десяти праведников.

Я знаю, Господи, мы предали Украину. Мы предали сами себя, и мы были счастливы принять состряпанное другими оправдание своему предательству – коррупция, кумовство, Липецкая фабрика. Как будто коррупция, кумовство – это что-то отдельное от нас, чужое. Как будто не у каждого из нас была своя маленькая «Липецкая фабричка» на майл.ру, Вконтакте или в российских платежных системах. Эти фабрички и сейчас никуда не делись, я знаю, Господи, но взгляни и на тех, кто нашел в себе силы от них отказаться.

Я знаю, Господи, нация любителей халявы заслуживает президента-паяца. Нация лицемеров, вся вера которых исчерпывается двумя днями поста и крашеными яйцами, заслуживает термос вместо Томоса. Я знаю, Господи.

Я знаю, Господи. Нация уклонистов, уставших от напоминаний о войне, заслуживает стать посмешищем для нынешних и будущих народов. Я знаю, Господи, нация, проголосовавшая за пустоту, пустоты и заслуживает. Я ЗНАЮ, ГОСПОДИ! Но разве Ты не спасал народы ради десяти праведников?

Господи. Я знаю, что Порошенко, тот Порошенко, которого мы видим последние пять лет, – это не наш уровень.

Господи. Я знаю, что наш уровень – это Ющенко, Тимошенко, Янукович. Это наш честный уровень. Это то, чего мы на самом деле стоим.

Господи. Я знаю, что этого Порошенко мы получили авансом, что этого Порошенко мы получили на время тяжелейших испытаний. Я знаю, что этого Порошенко заслужили не мы. Не мы, а те, кто пошел под беркутовские пули не за коммуналку и не за субсидии. Я знаю, Господи!

Я знаю, Господи, президент-карикатура – честная оценка нации, где для большинства коммуналка и зрелища – приоритет №1. По мощам – и елей. Я знаю, Господи... Но горстка из нас выстояла в огне февраля 2014 не за коммуналку. И 300 тысяч стояли в огне не за коммуналку. И мы продолжаем стоять, Господи. Глупцы радуются, ничтожества переобуваются, подлецы потирают руки, а все бесово полчище – от последней сепарской иуды до хуйло лично – наслаждается предвкушением нашего позора. Но мы стоим, Господи, стоим не за коммуналку, стоим здесь и сейчас – под градом плевков, насмешек, дерьма и угроз. И кто знает, против чего нам еще придется стоять. И мы выстоим, Господи. Не можем не выстоять. Потому что Ты спасаешь только до тех пор, пока есть кому стоять.
(Дмитрий Мельничук)
Приєднуюсь до молитви (Дмитрия Мельничука)
   
Джон Сміт
порохобот
   
  аргументів за Зе не існує,

   там один "аргумент": "ми бачили це в кіно і тому голосуємо за кіно!"

Це - Ваш антиаргумент: так легше виправдати власне невігластво, власний фанатизм, власну релігію...
   
Re: Не спи, моя рідна ЗЕМЛЕ, прокинься, моя Україно

Що мене дивує - що навіть український музичний слух (консонансовість, співзвучність) є ізшизофренізований російською (дисонантизує, не корелює найочевидніше та найелементарніше): співає в кличному відмінку Україно - а кличного на рідну землю вже розуму не вистачило: https://ua-mova.livejournal.com/1328034.html?thread=18599586#t18599586

Music: Мандри - Не спи моя рідна земля ЗЕМЛЕ

Не спи моя рідна земле -
Бо тебе від рими й кличного відокремлять!
Не спи мій рідний народе:
Тебе приспали, мово - геть суржикошкоду!
Не спи мій рідний, мовний Ісусе:
Спаси нас і землю од суржикоспокуси!


   
Українському народу чхати.

Тільки що поговорила з деякими родичами та знайомими, деякими дуже близькими. Дуже важке враження від розмови. Голосуватимуть за Зе.  Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.

Я вмиваю руки. Сподіваюсь лише на колективну мудрість українського народу, але по динаміці очікую найгіршого.

Oh well. Я зробила все, що могла.

От тепер ти нарешті маєш зрозуміти, як ситуацію бачиш ти, і як її бачать люди з середини воюючої країни.
Це як всіх потрібно було дістати, щоб навіть попри залякування рідної чи добре знайомої людини не
змінити своє рішення. Думай, чому воно так.
   
Що мене дивує - що навіть український музичний слух (консонансовість, співзвучність) є ізшизофренізований російською (дисонантизує, не корелює найочевидніше та найелементарніше): співає в кличному відмінку Україно - а кличного на рідну землю вже розуму не вистачило: https://ua-mova.livejournal.com/1328034.html?thread=18599586#t18599586

Music: Мандри - Не спи моя рідна земля ЗЕМЛЕ

Не спи моя рідна земле -
Бо тебе від рими й кличного відокремлять!
Не спи мій рідний народе:
Тебе приспали, мово - геть суржикошкоду!
Не спи мій рідний, мовний Ісусе:
Спаси нас і землю од суржикоспокуси!


Вам шашечкі чи їхати?
   
Господи. Я знаю, что мы это заслужили.

Господи. Я знаю, что мы провалили экзамен. Я знаю, Господи, что мы – 30 миллионов уклонистов, осознанно отказавшихся защищать свою страну. Я знаю, Господи. Мы заслужили Зеленского. Это было бы честно – нация уклонистов заслуживает президента-уклониста. Но есть 300 тысяч, которые пошли. 1% - это мало, я знаю, Господи. Но Ты спасал народы и ради десяти праведников.

Я знаю, Господи, мы предали Украину. Мы предали сами себя, и мы были счастливы принять состряпанное другими оправдание своему предательству – коррупция, кумовство, Липецкая фабрика. Как будто коррупция, кумовство – это что-то отдельное от нас, чужое. Как будто не у каждого из нас была своя маленькая «Липецкая фабричка» на майл.ру, Вконтакте или в российских платежных системах. Эти фабрички и сейчас никуда не делись, я знаю, Господи, но взгляни и на тех, кто нашел в себе силы от них отказаться.

Я знаю, Господи, нация любителей халявы заслуживает президента-паяца. Нация лицемеров, вся вера которых исчерпывается двумя днями поста и крашеными яйцами, заслуживает термос вместо Томоса. Я знаю, Господи.

Я знаю, Господи. Нация уклонистов, уставших от напоминаний о войне, заслуживает стать посмешищем для нынешних и будущих народов. Я знаю, Господи, нация, проголосовавшая за пустоту, пустоты и заслуживает. Я ЗНАЮ, ГОСПОДИ! Но разве Ты не спасал народы ради десяти праведников?

Господи. Я знаю, что Порошенко, тот Порошенко, которого мы видим последние пять лет, – это не наш уровень.

Господи. Я знаю, что наш уровень – это Ющенко, Тимошенко, Янукович. Это наш честный уровень. Это то, чего мы на самом деле стоим.

Господи. Я знаю, что этого Порошенко мы получили авансом, что этого Порошенко мы получили на время тяжелейших испытаний. Я знаю, что этого Порошенко заслужили не мы. Не мы, а те, кто пошел под беркутовские пули не за коммуналку и не за субсидии. Я знаю, Господи!

Я знаю, Господи, президент-карикатура – честная оценка нации, где для большинства коммуналка и зрелища – приоритет №1. По мощам – и елей. Я знаю, Господи... Но горстка из нас выстояла в огне февраля 2014 не за коммуналку. И 300 тысяч стояли в огне не за коммуналку. И мы продолжаем стоять, Господи. Глупцы радуются, ничтожества переобуваются, подлецы потирают руки, а все бесово полчище – от последней сепарской иуды до хуйло лично – наслаждается предвкушением нашего позора. Но мы стоим, Господи, стоим не за коммуналку, стоим здесь и сейчас – под градом плевков, насмешек, дерьма и угроз. И кто знает, против чего нам еще придется стоять. И мы выстоим, Господи. Не можем не выстоять. Потому что Ты спасаешь только до тех пор, пока есть кому стоять.
(Дмитрий Мельничук)
Приєднуюсь до молитви (Дмитрия Мельничука)

Гарна молитва. Але не такі ми вже і слабі, щоб не здолати Зе-технологію. Все буде добре
   
Шановне товариство, ви даремно хвилюєтесь. Президентом України де-факто буде Коломойський.
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Українському народу чхати.

Тільки що поговорила з деякими родичами та знайомими, деякими дуже близькими. Дуже важке враження від розмови. Голосуватимуть за Зе.  Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.

Я вмиваю руки. Сподіваюсь лише на колективну мудрість українського народу, але по динаміці очікую найгіршого.

Oh well. Я зробила все, що могла.
Задовбала й родичів ? :laugh:
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Оце й є типовий порошенківський підхід - залякування.
Не знаю, що Ви там за аргументи "проти" знайшли (скоріш за все, стандартний набір фейків-сташилок), але ж їх явно не вистачило - аргументи "за" виявилися сильніші.
Може, все ж таки, колективна мудрість українського народу (я на неї теж сподіваюсь) - це саме мудрість на відміну від Ваших фантазій?

Якби український народ був колективно мудрим, він би зараз жив у еквіваленті США. Адже традиції демократії дуже старі. Але ні, український народ любить колективно убиватися, починаючи з Хмельницького, любить, коли його винищують, сам йде у лапи мучителям і так уже майже 350 років.
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Господи. Я знаю, что мы это заслужили.

Господи. Я знаю, что мы провалили экзамен. Я знаю, Господи, что мы – 30 миллионов уклонистов, осознанно отказавшихся защищать свою страну. Я знаю, Господи. Мы заслужили Зеленского. Это было бы честно – нация уклонистов заслуживает президента-уклониста. Но есть 300 тысяч, которые пошли. 1% - это мало, я знаю, Господи. Но Ты спасал народы и ради десяти праведников.

Я знаю, Господи, мы предали Украину. Мы предали сами себя, и мы были счастливы принять состряпанное другими оправдание своему предательству – коррупция, кумовство, Липецкая фабрика. Как будто коррупция, кумовство – это что-то отдельное от нас, чужое. Как будто не у каждого из нас была своя маленькая «Липецкая фабричка» на майл.ру, Вконтакте или в российских платежных системах. Эти фабрички и сейчас никуда не делись, я знаю, Господи, но взгляни и на тех, кто нашел в себе силы от них отказаться.

Я знаю, Господи, нация любителей халявы заслуживает президента-паяца. Нация лицемеров, вся вера которых исчерпывается двумя днями поста и крашеными яйцами, заслуживает термос вместо Томоса. Я знаю, Господи.

Я знаю, Господи. Нация уклонистов, уставших от напоминаний о войне, заслуживает стать посмешищем для нынешних и будущих народов. Я знаю, Господи, нация, проголосовавшая за пустоту, пустоты и заслуживает. Я ЗНАЮ, ГОСПОДИ! Но разве Ты не спасал народы ради десяти праведников?

Господи. Я знаю, что Порошенко, тот Порошенко, которого мы видим последние пять лет, – это не наш уровень.

Господи. Я знаю, что наш уровень – это Ющенко, Тимошенко, Янукович. Это наш честный уровень. Это то, чего мы на самом деле стоим.

Господи. Я знаю, что этого Порошенко мы получили авансом, что этого Порошенко мы получили на время тяжелейших испытаний. Я знаю, что этого Порошенко заслужили не мы. Не мы, а те, кто пошел под беркутовские пули не за коммуналку и не за субсидии. Я знаю, Господи!

Я знаю, Господи, президент-карикатура – честная оценка нации, где для большинства коммуналка и зрелища – приоритет №1. По мощам – и елей. Я знаю, Господи... Но горстка из нас выстояла в огне февраля 2014 не за коммуналку. И 300 тысяч стояли в огне не за коммуналку. И мы продолжаем стоять, Господи. Глупцы радуются, ничтожества переобуваются, подлецы потирают руки, а все бесово полчище – от последней сепарской иуды до хуйло лично – наслаждается предвкушением нашего позора. Но мы стоим, Господи, стоим не за коммуналку, стоим здесь и сейчас – под градом плевков, насмешек, дерьма и угроз. И кто знает, против чего нам еще придется стоять. И мы выстоим, Господи. Не можем не выстоять. Потому что Ты спасаешь только до тех пор, пока есть кому стоять.
(Дмитрий Мельничук)
Приєднуюсь до молитви (Дмитрия Мельничука)

Сильні слова. Чому ті, хто так не почуває (а їх тисячі, я знаю), не йдуть в президенти?
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

От тепер ти нарешті маєш зрозуміти, як ситуацію бачиш ти, і як її бачать люди з середини воюючої країни.
Це як всіх потрібно було дістати, щоб навіть попри залякування рідної чи добре знайомої людини не
змінити своє рішення. Думай, чому воно так.

Хех, вони мені навіть твоїми словами відповіли - ось живеш собі там, тобі там добре, то і живи, а сюди свій ніс не пхай, ми самі знаємо, як краще.

Але вони не знають, як краще.

До речі, їх родичі, що голосують все-таки за Порошенка, в такому ж шоці і такому песимізмі.

Це просто питання контрасту цінностей.
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Хех, вони мені навіть твоїми словами відповіли - ось живеш собі там, тобі там добре, то і живи, а сюди свій ніс не пхай, ми самі знаємо, як краще.

Але вони не знають, як краще.

До речі, їх родичі, що голосують все-таки за Порошенка, в такому ж шоці і такому песимізмі.

Це просто питання контрасту цінностей.
Пані Інанна, а хто Ви за професією, якщо не секрет?
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Пані Інанна, а хто Ви за професією, якщо не секрет?

Я вже писала. Професія називається management consultant.  А що?
   
Уявляєш, як Кнуряка заїбав усіх своєю війною?
А хуйло вас війною випадково не заїбав ?
   
Мелодія лагерна. Видає нквд

А слова - наче вчора написав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія