Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Убивства українських політичних і культурних діячів

То вже не дєд, а дядя? Не тягне, між Вашими 56 і моїми 67 замало років і для дяді, хоч для мене Ви і малолєтка, якщо в звичній Вам термінології.
А от з Вашою московською "думкою", що раз "Війна на дворі. Тут кожен день москалі когось убивають", то убивства українських політичних і культурних діячів вже не актуальні, то з нею дозвольте не згодитися.

Мені не 56 років, не тіш себе, прохвєсор.

Будеш дєдом - рекомендую проконсультуватися у нашого оцтового, що пожерти, щоб в деменційній голові хоч щось покращилося.

Якщо я захочу щось почитати про «вбивства культурних і політичних діячів», то куплю собі книжку, послухаю історика, а не буду читати ноунеймів франчуків, яких вже на всіх форумах послали вслід за кораблем.

Останнє редагування: 15 травня 2023 00:04:27 від Chock_Keks
   
Ви прийшли сюди знову із рекламою своєї писанини

Брехати не гарно, шановна Chock_Keks, де це Ви тут узріли рекламу?
Це мій власний особистий текст, актуальність якого ріже око московській холуйні типу Вас.
   
Брехати не гарно, шановна Chock_Keks, де це Ви тут узріли рекламу?
Це мій власний особистий текст, актуальність якого ріже око московській холуйні типу Вас.

О, деменційний дєд вже забув своє попереднє пришестя.
   
Мені не 56 років, не тіш себе, прохвєсор.

та не переживайте, 56 не така вже й погана цифра, хоч звичайно хочеться 35, але що ж.
Але Вас видають Ваші еротичні фантазії, які вже на Ваш превеликий жаль далеко в минулому.
А як дуже хочете прикинутись молодшою, киньте фантазувати тим, що давно минуло, і все буде ОК :-)
   
О, деменційний дєд вже забув своє попереднє пришестя.

Для вас, московської тут холуйні на прислужуванні в московської банди убивць під видом модераторів нема проблем щось бреханути на людину а тоді її забанити, це тут ясно видно.
Але мені цікаво це побачити, вашу брехню, точно як це і у ваших московських хазяїв, а тоді під приводом вашої власної тупої кретинської брехні - бан.
Що, вже пора?
   
та не переживайте, 56 не така вже й погана цифра, хоч звичайно хочеться 35, але що ж.
Але Вас видають Ваші еротичні фантазії, які вже на Ваш превеликий жаль далеко в минулому.
А як дуже хочете прикинутись молодшою, киньте фантазувати тим, що давно минуло, і все буде ОК :-)

Я якраз не дуже далеко відійшла від 35.  :laugh: Щось ви поганенько вивчали теорію ймовірностей. Тик-тик і все у «молоко».
   
Для вас, московської тут холуйні на прислужуванні в московської банди убивць під видом модераторів нема проблем щось бреханути на людину а тоді її забанити, це тут ясно видно.
Але мені цікаво це побачити, вашу брехню, точно як це і у ваших московських хазяїв, а тоді під приводом вашої власної тупої кретинської брехні - бан.
Що, вже пора?

Дєд, ти вже підза…в із своїми холуями. Перший раз погнали обісцяними ганчірками, а воно все одно прийшло. У вас є якісь нові свіжі мюслі крім тексту, якому вже 20 років?
І до якого місця це прикласти у 2023 році, коли і так все всім зрозуміло. Іди свого бєсогона дивись.
   
Дєд, ти вже підза…в із своїми холуями. Перший раз погнали обісцяними ганчірками, а воно все одно прийшло. У вас є якісь нові свіжі мюслі крім тексту, якому вже 20 років?
І до якого місця це прикласти у 2023 році, коли і так все всім зрозуміло. Іди свого бєсогона дивись.

Перший раз, це перу місяців тому?
В мене збереглось все ваше писання, після якого зграя брехливих покидьків учинила цілком підлий бан і видалення неугодної москальні теми.
Як це я давно звик бачити від московських холуїв, які тут хоч і під прикриттям УП, але діють точно по московському мануалу.
Тут же я не даю жодного лінку, незважаючи на Ваші настирливі пропозиції - щоб потім сказати про саморекламу.
І як ви цікаво поясните видалення ось цієї теми? Ну раз нема жодного чогось окрім голого тексту.
Про убивства українських політичних і культурних діячів.
   
Я якраз не дуже далеко відійшла від 35.  :laugh: Щось ви поганенько вивчали теорію ймовірностей. Тик-тик і все у «молоко».

А хто каже, що 21 рік від 35 до 56, це дуже далеко?
Цілком Вас підтримую, дійсно не дуже далеко.
   
Перший раз, це перу місяців тому?
В мене збереглось все ваше писання, після якого зграя брехливих покидьків учинила цілком підлий бан і видалення неугодної москальні теми.
Як це я давно звик бачити від московських холуїв, які тут хоч і під прикриттям УП, але діють точно по московському мануалу.
Тут же я не даю жодного лінку, незважаючи на Ваші настирливі пропозиції - щоб потім сказати про саморекламу.
І як ви цікаво поясните видалення ось цієї теми? Ну раз нема жодного чогось окрім голого тексту.
Про убивства українських політичних і культурних діячів.

А чого його зберігати? Чи тема у смітнику? Ну, там їй і місце. До вашого пришестя, ніхто про такого свєточа хвілософії Франчука, з фейсбуком гідним сімкарти ботоферми, не знав. Але популярність не злетіла. Не оцінив мудрий нарід бездумну копіпасту рівня курсу Філософія в магістратурі Політехніки.

Останнє редагування: 15 травня 2023 01:09:02 від Chock_Keks
   
Ой-вей, Львів прямо столиця шизофреників.

   
А хто каже, що 21 рік від 35 до 56, це дуже далеко?
Цілком Вас підтримую, дійсно не дуже далеко.

Випий таблетки філософ і напиши в приват com1, він тобі докладно розповість, як боротися з деменцією салом та оцтом.
   
Ой-вей, Львів прямо столиця шизофреників.

Щось подібне в ставленні до Львова я вже десь чув,
згадав: від зливного бачка Скабєєвої
Схоже всі московські холуї просто одностайні в ставленні до цього міста.
   
Випий таблетки філософ і напиши в приват com1, він тобі докладно розповість, як боротися з деменцією салом та оцтом.

Мені не дуже цікаво, що то за таке com1 і як воно допомогло Вам аж так, що Ви не в змозі приховати, що бідолашна чимось дуже страждала :-(
Деменцією?
   
Щось подібне в ставленні до Львова я вже десь чув,
згадав: від зливного бачка Скабєєвої
Схоже всі московські холуї просто одностайні в ставленні до цього міста.

Дєд, якби ти не бігав по форумах і торентах зі своєю писаниною у форматі pdf, то був би в курсі загальних тенденцій, і не писав би цю холуйню ( :laugh: )
Дєд-шизоїд, який каже, що не лізе без мила зі своєю «книжкою» (простигосподи)

   
Мені не дуже цікаво, що то за таке com1 і як воно допомогло Вам аж так, що Ви не в змозі приховати, що бідолашна чимось дуже страждала :-(
Деменцією?

Треба форум читати, а не використовувати його у якості серветки: кінчив і пішов. Тут достатньо тем, щоб
обкладати всіх холуями. Але вклинитися в дискусію, то не ваше. Мабуть, черги на укрпошті заважають.
   
Дєд, якби ти не бігав по форумах і торентах зі своєю писаниною у форматі pdf, то був би в курсі загальних тенденцій, і не писав би цю холуйню ( :laugh: )
Дєд-шизоїд, який каже, що не лізе без мила зі своєю «книжкою» (простигосподи)



Дякую за рекламу, але це Ваших рук справа, я Вас не заставляв.
Ну Ви там правда не помітили, що окрім pdf, там ще є fb2, але це нічо :-)
   
Треба форум читати, а не використовувати його у якості серветки: кінчив і пішов. Тут достатньо тем, щоб
обкладати всіх холуями. Але вклинитися в дискусію, то не ваше. Мабуть, черги на укрпошті заважають.

Якщо це Вас так хтось використовує, то, з огляду на Ваш поважний вік, то хоч так, але все одно співчуваю :-(
   
Дєд, ти шо думаєш це хтось читатиме?  :gigi:  :facepalm:
   
Якщо це Вас так хтось використовує, то, з огляду на Ваш поважний вік, то хоч так, але все одно співчуваю :-(

Поважають людину, що вона не здохла до певного віку тільки совки-дегани.
   
Дєд, ти шо думаєш це хтось читатиме?  :gigi:  :facepalm:

Нічого такого, шановна Chock_Keks, але коли дякують - ті, хто прочитав і зрозумів, то це дає надію, що далеко не всі на світі москальня плюс тупі люди.
   
Поважають людину, що вона не здохла до певного віку тільки совки-дегани.

Де це Ви щось про повагу угледіли? Може пора на байбай, перевтомилась?
Що ж до людей, то вони не дохнуть, а вмирають. Дохне тільки москальня зі зброєю на нашій землі. Але кому я це кажу?
То це Ви поважний вік за повагу прийняли, - це для русскоязичія може бути.
Але у нас в Україні, не знаю як там у вас, українською мовою "поважний вік" означає просто не малий вік.

Останнє редагування: 15 травня 2023 02:21:54 від Franchuk
   
Нічого такого, шановна Chock_Keks, але коли дякують - ті, хто прочитав і зрозумів, то це дає надію, що далеко не всі на світі москальня плюс тупі люди.

БУ-ГА-ГА.

   
БУ-ГА-ГА.

Показати зображення...

Це щось характерне для московських холуїв "нє чітал, но асуждаю"?
   
Це щось характерне для московських холуїв "нє чітал, но асуждаю"?

Тобі ще минулого разу все розповіли про твою писанину, шизоїд.
   
Франчук, сформулируй простыми словами максимум в трех предложениях: с какой целью ты вхерачил сюда это свое творение от 2006 года? Чтобы что?  :-)o
   
Франчук, сформулируй простыми словами максимум в трех предложениях: с какой целью ты вхерачил сюда это свое творение от 2006 года? Чтобы что?  :-)o

Добре, ось, будь ласка - спеціально для тупих московських холуїв під видом модераторів ФУП, для яких "слішком многа букофф", якщо >3 речень (прєдлажєній),
і для яких ненависне обговорення чим далі, тим більш актуальної теми московських убивств (не тільки) українських політичних і культурних діячів,
і які, щоб не так явно світитись, замість видалити погану для кацапів тему, яку ви тут похерачили в 2006, зараз перетягують її туди-сюди по різних підрозділах ФУП:

цю погану для присутньої тут москальні тему помістив (вхєрачіл, коли по-вашому) в розділ ФУП "Клуб ФУП" для обговорення чим далі, тим більш актуальної теми московських убивств українських політичних і культурних діячів.
   
для обговорення чим далі, тим більш актуальної теми московських убивств українських політичних і культурних діячів.

Эта твоя постная херня была высрана в 2006 и уже тогда была абсолютно неактуальна. Обоснуй, что эта тема именно сейчас "чим далі, тим більш актуальна"  :-)o
   
Тобі ще минулого разу все розповіли про твою писанину, шизоїд.

Минулого разу, брехливенька Ви наша Chock_Keks, Ви,
разом з іншими присутніми тут покидьками,
розповіли мені та іншим
(і негайно видалили тему, щоб це ніхто не побачив)
не про щось від мене, а про себе - які тут під видом нібито чогось українського,
утворили промосковську клоаку, наповнену кацапами-модераторами,
щоб паскудити нормальним людям, під прикриттям абстрактних українських фраз,
а коли хтось починає конкретику, то кидатись на автора всією своєю кацапською зграєю,
і коли ви бачите, що ваша паскудна брехня і кацапська лайка починає не лізти ні в які ворота, видаляєте тему,
як це і завжди було прийнято робити в усіх кацапських форумах.

Таким макаром  "працювати" на своїх московських хазяїв, це тепер московський тренд, як ми і бачимо, і то далеко не тільки на цьому ФУПі.
   
Франчук, а че тебя везде шлют на хер с твоей писательской галиматьей? Потому что ты полное ничтожество как писатель, или потому шо кругом одни москали?  :-)o
   
Эта твоя постная херня была высрана в 2006 и уже тогда была абсолютно неактуальна. Обоснуй, что эта тема именно сейчас "чим далі, тим більш актуальна"  :-)o

Не смішіть людей, шановне Медведылло (середній рід через незнання Вашої статі),
кажете після убивства Гонгадзе тема "Убивства українських політичних і культурних діячів"
почала бути "постная херня" і "уже тогда была абсолютно неактуальна" і тому "была высрана в 2006"?

Обгрунтуйте (абаснуйтє, коли по-вашому), чому це ця тема "Убивства українських політичних і культурних діячів"
почала після убивства Гонгадзе бути "постная херня" і "уже тогда была абсолютно неактуальна"?
   
Не смішіть людей, шановне Медведылло (середній рід через незнання Вашої статі),
кажете після убивства Гонгадзе тема "Убивства українських політичних і культурних діячів"
почала бути "постная херня" і "уже тогда была абсолютно неактуальна" і тому "была высрана в 2006"?

Обгрунтуйте (абаснуйтє, коли по-вашому), чому це ця тема "Убивства українських політичних і культурних діячів"
почала після убивства Гонгадзе бути "постная херня" і "уже тогда была абсолютно неактуальна"?

нафиг Гонгадзе сюда притянул? Я тебя спрашиваю про сейчас. Это ж ты утверждаешь про "чим далі, тим більш актуальна"? Или отвечай на вопросы, или иди в хер

ЗЫ. А если пишешь на украинском, так уж пиши фхотя бы фамилию Гонгадзе правильно: Ґонґадзе

Останнє редагування: 15 травня 2023 11:07:29 від Медведылло
   
Франчук, а че тебя везде шлют на хер с твоей писательской галиматьей? Потому что ты полное ничтожество как писатель, или потому шо кругом одни москали?  :-)o

Схоже для Вас, шановне Медведылло, "вєздє", це виключно типово московські форуми.
Для московської холуйні це нормально.
   
нафиг Гонгадзе сюда притянул? Я тебя спрашиваю про сейчас. Это ж ты утверждаешь про "чим далі, тим більш актуальна"? Или отвечай на вопросы, или иди в хер

Це часом не Ви щойно написали: "Эта твоя постная херня была высрана в 2006 и уже тогда была абсолютно неактуальна."?
   
Схоже для Вас, шановне Медведылло, "вєздє", це виключно типово московські форуми.
Для московської холуйні це нормально.

А ти дай ссылки, где тебя хвалят, обсуждают и просят написать что-то еще.  :weep:
   
Це часом не Ви щойно написали: "Эта твоя постная херня была высрана в 2006 и уже тогда была абсолютно неактуальна."?

У тебя там про Сташинского и 60-е годы, а не про Гонгадзе. Ты ебанутый, или делаешь вид?
   
А ти дай ссылки, где тебя хвалят, обсуждают и просят написать что-то еще.  :weep:

Флуд, флейм і офтопік, це ваш, покидьків невідомих народів (за нац. ознакою),
московських холопів (за призначенням) спосіб відвернути увагу від актуальної теми.
Це абсолютно звичне для тих, хто не вперше участвує в промосковських форумах.

Так Ви обгрунтуєте (абаснуєтє, коли по-вашому), чому це ця тема "Убивства українських політичних і культурних діячів"
почала в 2006, тобто після убивства Гонгадзе, бути "постная херня" і "уже тогда была абсолютно неактуальна"?
Чи підете вслід за своїм радним крейсером Масква?
   
У тебя там про Сташинского и 60-е годы, а не про Гонгадзе. Ты ебанутый, или делаешь вид?

А Ви ще спробуйте тут сказати, що московська банда убивць після 1960-х зникла.
Чи помінялась начисто, і її тодішні методи "уже тогда была абсолютно неактуальна"
Чи це наразі занадто для московського холуя, який ще має надію що прикриття працює?
   
Флуд, флейм і офтопік, це ваш, покидьків невідомих народів (за нац. ознакою),
московських холопів (за призначенням) спосіб відвернути увагу від актуальної теми.
Це абсолютно звичне для тих, хто не вперше участвує в промосковських форумах.

Так Ви обгрунтуєте (абаснуєтє, коли по-вашому), чому це ця тема "Убивства українських політичних і культурних діячів"
почала в 2006, тобто після убивства Гонгадзе, бути "постная херня" і "уже тогда была абсолютно неактуальна"?
Чи підете вслід за своїм радним крейсером Масква?

от же ж тупое... Я ж тебя понятным языком (я представляю, как у тебя сейчас рванет, дятел упоротый  :lol: ) спросил: почему СЕЙЧАС вдруг эта тема атуальна как никогда. И про "тогда" я тебе написал. Ты ж там ни слова про Гонгадзе не писал, а все про какого-то Сташевского из 60-х годов (ща опять рванет!).

И что ты тут нам на втором году войны хочешь доказать? Что все москали нам враги? Дебил? Мы это и так знаем  [ua]

Ну все, иди в хер, старый маразматик. Без ссылок, указывающих на то, насколько твоя писанина ценна для человечества, больше с тобой общаться не буду.  :-)o
   
от же ж тупое... Я ж тебя понятным языком (я представляю, как у тебя сейчас рванет, дятел упоротый  :lol: ) спросил: почему СЕЙЧАС вдруг эта тема атуальна как никогда. И про "тогда" я тебе написал. Ты ж там ни слова про Гонгадзе не писал, а все про какого-то Сташевского из 60-х годов (ща опять рванет!).

И что ты тут нам на втором году войны хочешь доказать? Что все москали нам враги? Дебил? Мы это и так знаем  [ua]
Ну все, иди в хер, старый маразматик. Без ссылок, указывающих на то, насколько твоя писанина ценна для человечества, больше с тобой общаться не буду.  :-)o

Розумію, чому московська холуйня дуже хоче, щоб Сташевський і Гонгадзе були типу
"Эта твоя постная херня была высрана в 2006 и уже тогда была абсолютно неактуальна."
- для московської банди убивць неприйнятно, щоб теперішні її методи, які вона використовує ну дуже задовго до 1960-х років,
були зрозумілі для багатьох людей.

А що якийсь нікому не відомий анонімний мудило Медведылло, який і гадки не має надавати тут
"ссылок, указывающих на то, насколько" його "писанина ценна для человечества"
(вимагаючи такі від співрозмовника)
припиняє абщацца з моєю скромною особою,
то це да, агромная катастрофа :-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія