Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я удивлю если расскажу из Корана кто должен оберегать половые органы B-)

Сура 24 31 аят
Скажи верующим женщинам, чтобы они опускали свои взоры и оберегали свои половые органы. Пусть они не выставляют напоказ своих прикрас, за исключением тех, которые видны, и пусть прикрывают своими покрывалами вырез на груди и не показывают своей красы никому 

Дочитую священный Коран :read:

..священным его назвать  ......
   
Сметана, у тебя за дверью до сих пор стоит человек в черной одежде.

Спроси у него, что он хочет
   
Сметана, у тебя за дверью до сих пор стоит человек в черной одежде.

Спроси у него, что он хочет

обидел мусульманина  :S

Кстати Мухаммаду являлся черный большой ангел. - просвещаю  B-)

   
Сура 24 31 аят
Скажи верующим женщинам, чтобы они опускали свои взоры и оберегали свои половые органы. Пусть они не выставляют напоказ своих прикрас, за исключением тех, которые видны, и пусть прикрывают своими покрывалами вырез на груди и не показывают своей красы никому 

Дочитую священный Коран :read:

..священным его назвать  ......
Зовсім не удивіш..
Бо боротьба двох начал - женочого  і мужского -. Зпочатку був матріархат..який переріс з кохання в блядинство .. .щоб це блідинсктво  зупинити з'явився патрархат - йоги мета верховенство чоловічого  начала над жіночим..  .. в інших релігіях це інь/янь наприклад..
Твій егоїзм вказує на те що в тебе є проблеми у відношеннях з жінкою..саме тому що ти її заіпав своїм егоїзмом .
   
Зовсім не удивіш..
Бо боротьба двох начал - женочого  і мужского -. Зпочатку був матріархат..який переріс з кохання в блядинство .. .щоб це блідинсктво  зупинити з'явився патрархат - йоги мета верховенство чоловічого  начала над жіночим..  .. в інших релігіях це інь/янь наприклад..
Твій егоїзм вказує на те що в тебе є проблеми у відношеннях з жінкою..саме тому що ти її заіпав своїм егоїзмом .

э не 30 аят

Скажи верующим мужчинам, чтобы они опускали свои взоры и оберегали свои половые органы. Так будет чище для них. Воистину, Аллаху ведомо о том, что они творят.

   
Але її теж можна зрозуміти... Блабла сит не будеш..
   
э не 30 аят

Скажи верующим мужчинам, чтобы они опускали свои взоры и оберегали свои половые органы. Так будет чище для них. Воистину, Аллаху ведомо о том, что они творят.

Так ти її ще і не кохаеш...
   
иметь четыре жены и от кого его оберегать  орган :weep:
   
иметь четыре жены и от кого его оберегать  орган :weep:

Від "вожделения"
   
Від "вожделения"

так порвут же на лоскутки  :laugh:
   
иметь четыре жены
А ось це чувак так сталося що баб дофіга а мужиків вбивають.. бо мужики з глузду з'їхали  - вбивають один одного щоб доказати у кого хер довший.

І для довідки гени чінгізхана складають 10%  всього генафонду планети Земля.. інстинкти... Еволюція.
   
А ось це чувак так сталося що баб дофіга а мужиків вбивають.. бо мужики з глузду з'їхали  - вбивають один одного щоб доказати у кого хер довший.

І для довідки гени чінгізхана складають 10%  всього генафонду планети Земля.. інстинкти... Еволюція.

так арабы новорожденных девочек убивали во времена Мухамада, вот потому на моё мнение как исследователя ислама там и зародилась эта антихристианская религия  :(
   
Відкрийте на суре Корова та прочтіть кінец сьомого стіха та початок восьмого.
   
так арабы новорожденных девочек убивали во времена Мухамада, вот потому на моё мнение как исследователя ислама там и зародилась эта антихристианская религия  :(
Ніт... Помиляєшся.. ... А після?
   
иметь четыре жены и от кого его оберегать  орган :weep:

Ти спочатку визначся, чи вистачить в тебе калима, щоб віддати його за чотирьох жінок, грошей на чотири весілля та грошей, щоб достойно утримувати кожну - тобто треба як мінімум окрему кімнату для кожної, а краще - окремий будинок, а також повне утримання кожної жінки та навчання її дітей, рівну увагу до кожної жінки, а потім вже будеш міркувати, до кого сьогодні присунути свій орган, якщо ще вистачить на це сили та натхнення.
   
Відкрийте на суре Корова та прочтіть кінец сьомого стіха та початок восьмого.

он весь такой мутный ели я дам вам прочитать свои наработки по Корану то вы его забудете !

Не сомневаюсь, Вы просто не способны как и все люди видеть его обан и снять туман !!
   
Да. Тут від однієї сховатися складно, а як чотире, то гарантовано знайдуть.
   
Да. Тут від однієї сховатися складно, а як чотире, то гарантовано знайдуть.

І кожна зі своїми капризами та хотєлками. B-)
   
он весь такой мутный ели я дам вам прочитать свои наработки по Корану то вы его забудете !

Не сомневаюсь, Вы просто не способны как и все люди видеть его обан и снять туман !!
шановний пан Сметана, питаю ввічливо та з повагою. Навіть не питаю, прохаю. Навчіть, як ви проебали мозок.
   
Може, знадобиться.
   
Може, знадобиться.

Настоящему посланнику от Бога неое.
   
тобто, жорсткоі хімії не треба?
   
тобто, жорсткоі хімії не треба?

ПРОЧИТАЛИ ??
   
І кожна зі своїми капризами та хотєлками. B-)
а в мене і барабана нема....
   
ПРОЧИТАЛИ ??
встиг.
   
только у такого народа и мог развиться ислам  :(
   
Пусть они не выставляют напоказ своих прикрас, за исключением тех, которые видны
Хто тут специалист, розтлумачте, какие прикрасы у женщины видны, а какие нет? :shuffle:
   
Хто тут специалист, розтлумачте, какие прикрасы у женщины видны, а какие нет? :shuffle:

 :laugh:

Ислам дело темное, там такой туман шо мама мия ....
   
Тільки очі, бо без очей башку розшибе. Ну, ще кісті рук, робота не відміняеться.
   
Тільки очі, бо без очей башку розшибе. Ну, ще кісті рук, робота не відміняеться.

Вы прочитали то шо я показывал ?
   
я манти жеру у вахабіта. Він зовсім не багатий, дві дружини. Каже більше не може, дружини мають жити в достатку. Ну, досить порядний підхід.
   
Відкрийте на суре Корова та прочтіть кінец сьомого стіха та початок восьмого.

Майже саме таким принципами діяли крестоносци.

Але Андрій Первозванго маючи меча  .. перемогал словом .

   
я манти жеру у вахабіта. Він зовсім не багатий, дві дружини. Каже більше не може, дружини мають жити в достатку. Ну, досить порядний підхід.

Про мусульманскую порядочность о котой всем внушают вы бросьте
   
Вы прочитали то шо я показывал ?
вище сказав, що да.
   
Настоящему посланнику от Бога неое.
Утирок - заіпав своїм егоїзмом..

Слава яку тобі потрібно це грех..
І побачити що це грех - тобі самозакоханасть не лозволяє.
   
Про мусульманскую порядочность о котой всем внушают вы бросьте
схуялі? Чі то не люди, де всякі є. І такі і сякі?
   
вище сказав, що да.

Ну и как вы теперь спец по исламу ? .. такого я не показываю, пока работаю ...
   
Ну и как вы теперь спец по исламу ? .. такого я не показываю, пока работаю ...
мені іслам цікав. Не більше. Я атеіст, та з релігій мені будізм самий близький. Іслам проходить зараз те, що в середньовіччя проходило хрістіансьтво. Тож, чекайте на ріки кровіщи! Насправді, дуже мірна, розумна, гуманна, та, як не дивно, проста релігія. Йдить в Тріпітаке пошукайте інструкцію, як камінням підтіратися.
   
І ще чувак. 

Ти як приземлений винен знати що час немає значення. І на все потрібен час. І все стане вчасно..

Тому прибери свій погляд.. але невміеш.
   
мені іслам цікав. Не більше. Я атеіст, та з релігій мені будізм самий близький. Іслам проходить зараз те, що в середньовіччя проходило хрістіансьтво. Тож, чекайте на ріки кровіщи! Насправді, дуже мірна, розумна, гуманна, та, як не дивно, проста релігія. Йдить в Тріпітаке пошукайте інструкцію, як камінням підтіратися.
А вони ні чим не відрізняються насправді - кожна релігія відповідає тому Або іншому, який відповідає і по часу і по розвітку, того або іншого роду..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія