Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

Цікаво буде подивитись, про заборону георгієвської стрічки я жодного схвального слова від рашистів не чув, все було навпаки. Пукани у них рвуться просто не по дитячому. Отже питаю - де саме вони свою радість стосовно цього закону показували і приклад з радістю їх адвокатів.
Та нє..
Воно вам треба? Ви ж у Києві. Воно вам ні до чого.
3арплата двацять. Навкруги Україна. Де - ті вороги?
Кілометрів за 800-900 км звідти? Усе вже позаду.
У Києві усе гаразд. Тільки гарячої води б ще нашару ...
А усі ти ніщеброди-щури по кутах  країни ...  тільки заважають розвиватись.
Та й довбойбї ще намагаються мати свою точку зору.
Як би не вони - у Києві, як у Польщі б жили.
Ні .. усе їм мало ..
 


Останнє редагування: 17 серпня 2018 22:13:46 від Анетум
   
Re: Про субсидии  :S

"Двадцять" можливо заробляти й по райцентрах. Потрібно тільки жопу від дивану відірвати й почати працювати пахати на себе.
Наприклад в райцентрах, та і в селах також, потрібні сантехніки, майстри з монтажу та реконструкції систем опалення, електрики, майстри по монтажу та обслуговуванню кондиціонерів, систем супутникового телебачення, автослюсарі тощо...  Працюй руками та головою ! Але працюй сам чи з напарником. Непотрібно шукати вакансії в газатах.
Алеж нашим мрійникам, аба хитросдєланим, подавай роботу у офісі, щоб у білій сорочці, щоб каву пити увесь день, поглядаючи на годинника. А повернувшись додому, щоб не думати про роботу. Ну і соціал у вигляді субсидії.  Ну щоб як при совку було...

   
Re: Про субсидии  :S

"Двадцять" можливо заробляти й по райцентрах. Потрібно тільки жопу від дивану відірвати й почати працювати пахати на себе.
Наприклад в райцентрах, та і в селах також, потрібні сантехніки, майстри з монтажу та реконструкції систем опалення, електрики, майстри по монтажу та обслуговуванню кондиціонерів, систем супутникового телебачення, автослюсарі тощо...  Працюй руками та головою ! Але працюй сам чи з напарником. Непотрібно шукати вакансії в газатах.
Алеж нашим мрійникам, аба хитросдєланим, подавай роботу у офісі, щоб у білій сорочці, щоб каву пити увесь день, поглядаючи на годинника. А повернувшись додому, щоб не думати про роботу. Ну і соціал у вигляді субсидії.  Ну щоб як при совку було...
отэто ты загоняешься, порохобот  :lol:
   
Re: Про субсидии  :S

Оце порада! Дійсно, людина разбірається в проблємі
Нє то шо остальниє напісалі ...
Оце да! Пойті елєктріком ілі сантехніком прямо до  Водоканалу.
Офіциально..как положено платіть налогі
Тєм болєє - вакансії на бірже єсть!!
http://reni-odessa.od.ua/vakansii

   
Re: Про субсидии  :S

предлагаю уебаться апстену
Вилізла консерва з 15 року 300 повідомлень і починає гвалт....  :lol:
 

 ,,,дорогу знаєш! :punish:
   
Re: Про субсидии  :S

"Двадцять" можливо заробляти й по райцентрах. Потрібно тільки жопу від дивану відірвати й почати працювати пахати на себе.
Наприклад в райцентрах, та і в селах також, потрібні сантехніки, майстри з монтажу та реконструкції систем опалення, електрики, майстри по монтажу та обслуговуванню кондиціонерів, систем супутникового телебачення, автослюсарі тощо...  Працюй руками та головою ! Але працюй сам чи з напарником. Непотрібно шукати вакансії в газатах.
Алеж нашим мрійникам, аба хитросдєланим, подавай роботу у офісі, щоб у білій сорочці, щоб каву пити увесь день, поглядаючи на годинника. А повернувшись додому, щоб не думати про роботу. Ну і соціал у вигляді субсидії.  Ну щоб як при совку було...

  Гладко розписуєте. "Пжиття по-новому" вже в реалі?  ;o  А дурні українці не хочуть працювати за окрайчик... ото біда! :gigi:
   
Re: Про субсидии  :S

от совки ! Де я писав про роботу на водоканалі ? У нас, коли потрібен сантехнік, до водоканалу не звертаються - шукають провірених по знайомих і платять скільки назве. Також і з електриком - до жеку не ходять, щоб відремонтувати проблеми з проводкою у помешканні.
   
Re: Про субсидии  :S

от совки ! Де я писав про роботу на водоканалі ? У нас, коли потрібен сантехнік, до водоканалу не звертаються - шукають провірених по знайомих і платять скільки назве. Також і з електриком - до жеку не ходять, щоб відремонтувати проблеми з проводкою у помешканні.
До чого тоді твій пост про РОБОТУ?
Чи кожен калим тре заносити до нахлібників у ГНА?
   
Re: Про субсидии  :S

Цитата: Анетум
До чого тоді твій пост про РОБОТУ?
Бо підняли плач, що "заробити можливо тільки в Києві та Харкові" . Хотів донести, що заробляти можливо срізь ! Але будь майстром своєЇ справи, про твою майстереність будуть знати й купуватимуть продукт твоєї праці. Але розумію, що пишу тут дарма, адже не порад тут шукають, а просто кожен собі заробляє дописами. Ну... це також варіант можливо. Успіхів.
   
Re: Про субсидии  :S

Бо підняли плач, що "заробити можливо тільки в Києві та Харкові" . Хотів донести, що заробляти можливо срізь ! Але будь майстром своєЇ справи, про твою майстереність будуть знати й купуватимуть продукт твоєї праці. Але розумію, що пишу тут дарма, адже не порад тут шукають, а просто кожен собі заробляє дописами. Ну... це також варіант можливо. Успіхів.
Для барана аргумент... не більше.
 Фахівець високого рівня зароблятиме у Європі на два порядки більше.
 В Україні не працюватиме.
 Ще зтикнетесь з ситуацією, коли позаріз потрібен фахівець - а його ніде взять.
 Бо платити у двадцять разів більше неспроможні.

 ПиСи. Знаєте, звідки беруться фахівці?  B-)
 
   
Re: Про субсидии  :S

Фахівець високого рівня зароблятиме у Європі на два порядки більше.
 В Україні не працюватиме.

Вочевидь ти навіть рахувати добре не вмієш. От наприклад якийсь сантехник в Україні на приватних замовленнях заробляє 200 - 400 доларів на місяць, це більш ніж реально, а якщо він фахівець високого рівня, то і більше $500. На два порядки більше, це по вашим словам в Європі він буде заробляти від $50'000 на місяць. Ви дійсно настільки "розумний"?  ;o
   
Re: Про субсидии  :S

Вочевидь ти навіть рахувати добре не вмієш. От наприклад якийсь сантехник в Україні на приватних замовленнях заробляє 200 - 400 доларів на місяць, це більш ніж реально, а якщо він фахівець високого рівня, то і більше $500. На два порядки більше, це по вашим словам в Європі він буде заробляти від $50'000 на місяць. Ви дійсно настільки "розумний"?  ;o
Ваше розуміння "високий" рівень не виходить за рамки "змінити кран на кухні".
 Скільки коштує гібочник? Зварювальний? Діагностична апаратура?
 Десятку мой однокашник таки заробляв.
 Зараз своя фірма.;)
 Знаєте, чому не в Україні?
 Бо дурні будуть чубитися між собою, поки їх стрижуть.
 Тема то про субсидії.
 Купили дурнів на руб пучок "ціна не важлива, держава компенсує", а РЕАЛЬНО сплачують всі.
 Бо державні гроші, що мали іти на поліпшення життя громадян, ідуть у кишені таких собі шоколадних нуворішів.
 Але Вам то не важливо, Ви занурені у москальську парадигму "законності" і блюєте на співгромадян.
 Чисто москальська "шляхетність". :(
 

 ПиСи. А кран Вам завжди поміняє дядя Вася за пляшку. Тариф вже сто років не міняється.

Останнє редагування: 18 серпня 2018 03:13:20 від Топа
   
Re: Про субсидии  :S

Ваше розуміння "високий" рівень не виходить за рамки "змінити кран на кухні".  Скільки коштує гібочник? Зварювальний? Діагностична апаратура?
Десятку мой однокашник таки заробляв.

Я тобі дурню навів приклади, що у нас сантехних високого рівня легко більше $500 заробляє і це не рівень "замінити кран на кухні". В Європі він знайде роботу на $50'000 на місяць? Розберись нарешті що то таке "на два порядки більше", це зовсім не те саме, що в 20 разів більше. $10'000 на 2 порядки більше $100, а $2000 на один порядок більше $100, хоча більше в 20 разів.


Останнє редагування: 18 серпня 2018 12:29:16 від Raha
   
Re: Про субсидии  :S

Я тобі дурню навів приклади, що у нас сантехних високого рівня легко більше $500 заробляє і це не рівень "замінити кран на кухні". В Європі він знайде роботу на $50'000 на місяць? Розберись нарешті що то таке "на два порядки більше", це зовсім не те саме, що в 20 разів більше. $10'000 на 2 порядки більше $100, а $2000 на один порядок більше $100, хоча більше в 20 разів.
Я Вам розумному можу пояснити, що в математиці прийнято при логарифмі десятичному більше одиниці називати "на два порядки".
 
 Бажання чіплятися до дрібниць видає в Вас повну нездатність обгрунтувати власну позицію у цілому.

 Характерно для щікаладних, які захищають бузувірську систему субсидій.
 
   
Re: Про субсидии  :S

Я Вам розумному можу пояснити, що в математиці прийнято при логарифмі десятичному більше одиниці називати "на два порядки".

Таки дурень, "на" - це саме НА СКІЛЬКИ більше, а не скільки.

 
Цитувати
Бажання чіплятися до дрібниць видає в Вас повну нездатність обгрунтувати власну позицію у цілому.

Я лише здивувався вашим вочевидь не правдивим твердженням. Моя позиція - ви хрінь написали і саме по цьому питанню я свою позицію викладав. Спробуйте надалі точніше висловлювати свою точку зору та використовувати при цьому слова, значення яких ви точно розумієте.
   
Re: Про субсидии  :S

 Брехло, що до рук інструменту не брало.
 Рахуймо.
 Вартість робіт у цій галузі - приблизно десять відсотків від загальної смєти.
 Тобто протягом місяці міфічний "водаправодчік" має отримати замовлень по договорах мінімум на на п'ять косих.
 Рахуймо ще розходники на обладнання(що окремо не оплачуються)  і амортизацію
 Це мінімум п'ять відсотків від вартості роботи, частіше десять.
 Тобто з міфічних 500 змушений витратити на це тридцятку.
 Плюс "страховка" на випадок форс мажору.
 Плюс перезаклад на те, що замовник не обдурить.
 Плюс криша або біла сплата податків...

 Навіть якщо працювати чисто "в чорну"(а це неможливо), потрібно на місяць стабільних 5.500 - 7000 заказівмовлень(нахапався суржику, фуп читаючи).
 Для маленького містечка це АБСОЛЮТНО не реально.
 Тому Ваші розповіді про стабільний чистий заробок водопроводчика у 500 мериканських рублів - це розповіді про масового Стаханова на пару з Пашею Ангеліною.

 Писали б вже про те що знаєте.
 Що юлясука і мизапетра. B-)

 


Останнє редагування: 18 серпня 2018 16:17:07 від Топа
   
Re: Про субсидии  :S

Брехло, що до рук інструменту не брало.

Набір мого інструменту далеко не кожному німцю по кишені, до речі мені саме німецькі інструменти більш до вподоби.
Так що ти зі своїми недолугими фантазіями можеш прямувати якраз прямо в дупу.

 :lol:
   
Re: Про субсидии  :S

Я тобі дурню навів приклади, що у нас сантехних високого рівня легко більше $500 заробляє і це не рівень "замінити кран на кухні". В Європі він знайде роботу на $50'000 на місяць? Розберись нарешті що то таке "на два порядки більше", це зовсім не те саме, що в 20 разів більше. $10'000 на 2 порядки більше $100, а $2000 на один порядок більше $100, хоча більше в 20 разів.
Живеш в паралельному світі? Тоді б всі жиди пішли б сантехніки! X(
   
Re: Про субсидии  :S

Набір мого інструменту далеко не кожному німцю по кишені, до речі мені саме німецькі інструменти більш до вподоби.
Приколіст, він руками щось робить  :lol:
   
Re: Про субсидии  :S

Тому Ваші розповіді про стабільний чистий заробок водопроводчика у 500 мериканських рублів - це розповіді про масового Стаханова на пару з Пашею Ангеліною.

Ти все більше показуєш себе нікчемним дурнем. От навіщо ти брешеш? Що я про $500 писав? Це не звичайний рядовий сантехнік, а сантехнік ВИСОКОГО РІВНЯ. Зайди на форум stroimdom - у таких сантехників ЧЕРГА з замовлень. Розумієш? В ЧЕРЗІ люди стоять, чекають поки майстри звільняться. І працюють вони по всій Україні.
   
Re: Про субсидии  :S

Набір мого інструменту далеко не кожному німцю по кишені, до речі мені саме німецькі інструменти більш до вподоби.
Так що ти зі своїми недолугими фантазіями можеш прямувати якраз прямо в дупу.

 :lol:
 
 По суті нема чого сказати?
 Тоді зрозуміло.

 Це я ще не брав до уваги того моменту, що великі обсяги робіт виконують фірми, а не одинаки.
 І фірма не буде платити Ваші міфічні 500 спеціалісту.
 З багатьох обставин.
 Або буде, одному з двох десятків.
 Тому Ваш міфічний "пересічний високваліфікований водопроводчик що отримує 500" - сферичний кінь у ваккуумі.
 Вгамуйтеся вже, поверніться до топіку.
   
Re: Про субсидии  :S

Ти все більше показуєш себе нікчемним дурнем. От навіщо ти брешеш? Що я про $500 писав? Це не звичайний рядовий сантехнік, а сантехнік ВИСОКОГО РІВНЯ. Зайди на форум stroimdom - у таких сантехників ЧЕРГА з замовлень. Розумієш? В ЧЕРЗІ люди стоять, чекають поки майстри звільняться. І працюють вони по всій Україні.
  Так я і кажу про сферичного коня.
  Бо на субсидії деруть гроші не з коней, а із звичайних пересічних.
  Що ще не зрозуміло??? B-)
   
Re: Про субсидии  :S

По суті нема чого сказати?
 Тоді зрозуміло.

Читай вище, дурнику.
Тобі ще вчитись та вчитись перш ніж ти щось почнеш розуміти.

Цитувати
Тому Ваш міфічний "пересічний високваліфікований водопроводчик що отримує 500" - сферичний кінь у ваккуумі.
 Вгамуйтеся вже, поверніться до топіку.

От же покидьок, ну чого ти таке смердюче лайно? Чого ти брешеш? Цитую те що я писав: "в Україні на приватних замовленнях заробляє 200 - 400 доларів на місяць, це більш ніж реально, а якщо він фахівець високого рівня, то і більше $500". Де ти бачиш, що я писав про пересічного? Фахівців високого рівня дуже мало і їх аж ніяк пересічними не можна назвіати. Ти сам, дурень, завів розмову про фахівців високого рівня, а тут вже на пересічних скотивcя, що сидять в якомусь болоті та чекають замовлень.
   
Re: Про субсидии  :S

Читай вище, дурнику.
Тобі ще вчитись та вчитись перш ніж ти щось почнеш розуміти.

От же покидьок, ну чого ти таке смердюче лайно? Чого ти брешеш? Цитую те що я писав: "в Україні на приватних замовленнях заробляє 200 - 400 доларів на місяць, це більш ніж реально, а якщо він фахівець високого рівня, то і більше $500". Де ти бачиш, що я писав про пересічного? Фахівців високого рівня дуже мало і їх аж ніяк пересічними не можна назвіати. Ти сам, дурень, завів розмову про фахівців високого рівня, а тут вже на пересічних скотивcя, що сидять в якомусь болоті та чекають замовлень.
що у нас сантехних високого рівня легко більше $500 заробляє
Ще потім туруси про два порядки розводили.
 В ігнор. Доброго здоров'ячка і гарного настрою.


Останнє редагування: 18 серпня 2018 16:32:41 від Топа
   
Re: Про субсидии  :S

  Так я і кажу про сферичного коня.

Ух... ти ДУРЕНЬ. Ось тобі популярний будівельний форум https://www.stroimdom.com.ua/forum/ - там є декілька фахівців високого рівня, що працюють по всій Україні. Особисто я заплатив приватному майстру за роботу по сантехниці/опаленню декілька тисяч доларів і це мені ще пощастило, що він зміг вставити моє замовлення в свій графік. А ти про якихось сферичних коней мариш. Йди вчись, дурень брехливий.
   
Re: Про субсидии  :S

 В останній раз Вам кажу - тема про субсидії, про пересічних.
 А Ви, вочевидь, будете доводити, що топ з півсотні українських сантехніків - це і є пересічні в цілому.
 Не вбачаєте пересмикування?
 І занадто багато брудної лайки, як для заїжджого юзера, не знайомого з українськими реаліями.
 Ви записані в троляки.

 В ігнор, поки не буде публічних вибачень за особисті образи. B-)
 
 

Останнє редагування: 18 серпня 2018 16:42:37 від Топа
   
Re: Про субсидии  :S

В останній раз Вам кажу - тема про субсидії, про пересічних.

Цитую ВАШ ВЛАСНИЙ ПОСТ:  Фахівець високого рівня зароблятиме у Європі на два порядки більше.
Фахівець високого рівня і пересічний - то дуже велика різниця.

Цитувати

 А Ви, вочевидь, будете доводити, що топ з півсотні українських сантехніків - це і є пересічічні в цілому.
 Не вбачаєте пересмикування?

Звісно вбачаю пересмикування - ви, як нікчемне лайно, намагаєтесь пересмикувати. Самі написали про фахівців високго рівня, а потім намагаєтесь мені пришити, що я вважаю їх пересічними. А я такого не казав і вважаю лише тих пів сотні з топа фахівцями високого рівня і про них саме і веду мову. 
   
Re: Про субсидии  :S

 Рахо, відчепися - все 'дно не читатиму.
 Крім образ та флуду - жодної вагомої думки по топіку.
 Наполягаю на вибаченнях, які ще хтось процитує - бо Ваші повідомлення зникли.
 Як і здоровий глузд такого спілкування. B-)
   
Re: Про субсидии  :S

Рахо, відчепися - все 'дно не читатиму.

То є добре, не будете більше намагатись оббріхувати мене, приписуючи те що я не казав.
Натомість у мене збереглася можливість відстоювати свою точку зору.

Зараз в Україні склалися такі умови, що висококваліфіковани х фахівців стає все менше і менше і попит на них зростає. Пересічні "сірі мишки" сидять на копійчаних зарплатнях та скиглять про погану владу та таке інше. А ті хто стають висококваліфіковани ми фахівцями або заробляють в Україні нормальні гроші, як у прикладі топових сантехників, або їдуть за кордон. Заробляти в Україні можливо і жити в Україні добре теж можливо, але це не означає, що висока зарплатня впаде сама собою з неба, у нас добре зараз заробляють ті хто добре працюють, звісно за виключенням ситуації з різного роду брудними чинушами. А пересічні продовжують слугувати яскравою ілюстрацією приказки "під лежачий камінь вода не тече".
   
Re: Про субсидии  :S

Цитата: Raha
Зараз в Україні склалися такі умови, що висококваліфіковани х фахівців стає все менше і менше і попит на них зростає. Пересічні "сірі мишки" сидять на копійчаних зарплатнях та скиглять про погану владу та таке інше. А ті хто стають висококваліфіковани ми фахівцями або заробляють в Україні нормальні гроші, як у прикладі топових сантехників, або їдуть за кордон. Заробляти в Україні можливо і жити в Україні добре теж можливо, але це не означає, що висока зарплатня впаде сама собою з неба, у нас добре зараз заробляють ті хто добре працюють, звісно за виключенням ситуації з різного роду брудними чинушами. А пересічні продовжують слугувати яскравою ілюстрацією приказки "під лежачий камінь вода не тече".
Добре зказано ! Згоден на 100 відсотків.
   
Re: Про субсидии  :S

Добре зказано ! Згоден на 100 відсотків.
Знайшли один одного. (tu)  :lol:
   
Re: Про субсидии  :S

Для топових сантехніків не знайдеться в Україні достатня кількість топових замовників! Зараз головна проблема, що різко впав попит!
   
Re: Про субсидии  :S

Вилізла консерва з 15 року 300 повідомлень і починає гвалт....  :lol:
 

 ,,,дорогу знаєш! :punish:

Человек, у которого 16 тыщ говнопостов, и который ноет о "где бля взять денег никто мне не плотит" пытается послать человека, у которого 300 сообщений и который советует "а ты поработать не пробовал?"
не пробовал меньше трындеть на форумах (ты же не только на фупе зависаешь, а еше на паре-тройке болталок), а пойти и реально поработать?
Глядишь, перепала бы лишняя копеечка
   
Re: Про субсидии  :S

Вочевидь ти навіть рахувати добре не вмієш. От наприклад якийсь сантехник в Україні на приватних замовленнях заробляє 200 - 400 доларів на місяць, це більш ніж реально, а якщо він фахівець високого рівня, то і більше $500. На два порядки більше, це по вашим словам в Європі він буде заробляти від $50'000 на місяць. Ви дійсно настільки "розумний"?  ;o
;o  Сантехнік 50000 :facepalm1:
   
Re: Про субсидии  :S


Зараз в Україні склалися такі умови, що висококваліфіковани х фахівців стає все менше і менше і попит на них зростає.


И да, и нет.

Украина к сожалению деградирует как страна в которой востребованы именно высококвалифицирова нные специалисты. Они здесь попросту не нужны. Так сложилось.
   
Re: Про субсидии  :S

И да, и нет.

Украина к сожалению деградирует как страна в которой востребованы именно высококвалифицирова нные специалисты. Они здесь попросту не нужны. Так сложилось.
ну почему, нужны
просто мало нас, хрен найдешь, это да
а учить долго и тяжело.
   
Re: Про субсидии  :S

ну почему, нужны
просто мало нас, хрен найдешь, это да
а учить долго и тяжело.

Не нужны. Я не про айти - это вообще люди мира, где интернет там и Родина.

Я про людей которые имеют дело с материальными активами
   
Re: Про субсидии  :S

Не нужны. Я не про айти - это вообще люди мира, где интернет там и Родина.

Я про людей которые имеют дело с материальными активами

Ой, ты при риальне мир...
тогда можно я поправлю свой ответ, да?

"ну почему, нужны
Просто мало их, хрен найдешь, это да
а учить долго и тяжело"


Если ты нихуя никому не нужен - значит ты нихуя никому ненужный рукожопый мудак. Всё очень просто
А хорошие счетоводы - они всегда нужны (С)
   
Re: Про субсидии  :S

Вся Україна, яка на заробітках в Польщі- працює за мінімалку-9 з чим-то злотих. Їх вистачає оплатити житло з комунальними послугами в Польщі,при цьому їм автоматично нараховують на батьківщині  2-3 тис грн за опалення, поки вони знаходяться в Польщі. А тут парадокс,українському манюпасу-ніщеброду безробітному і бомжу "нараховують "   в дві мінімальні зарплати. А після підняття ціни на газ-5-10 мінімальних зарплат. І вони все рівно бідні,як церковні миші..
   
Re: Про субсидии  :S

ну почему, нужны
просто мало нас, хрен найдешь, это да
а учить долго и тяжело.

Хлопчики, ви таку ціну дерете за свої послуги, а мені всього лише в кранові замінити ремкомплект, або картридж... того і змушена навчитися сама все це робити. А ви все чекаєте що вас хтось покличе на роботьонку за 2-3 косарєй зелених, а сраного крана починить не хочете. То як же я можу знати, на що ви здатні, щоб замовити вам чи батарею перенести на півметра дальші, чи сантехніку замінити на пластик із стальки? Бо змішувачі на кухні і у ванні я вже і без вас сама поміняла.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія