Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

А чому хтось має платити за вашу квартиру?
можна порадити вам займатися проблемами канади? еге ж?
і не чипатеи мене більше.
   
Re: Про субсидии  :S

да?
Домик тыквы?
   
Re: Про субсидии  :S

скількі коштує такий счетчик і його проект і установка???

мы заплатили по 300 грн с квартиры
учитывая, что экономия составляет примерно 6-8 тысяч в год - это оказалось выгодно

хотя сосед, пенсионер, на субсидии - орал что в рот он имел этот счетчик, у него льготы и субсидия, ничо он платить не будет
заплатил. Убедили, так сказать.
   
Re: Про субсидии  :S

4000-5% = 3800?
А как платить 5 процентов и как доказать реальный доход, если это люди платят приватно? мне в субсидии сказали, что надо за месяц заплатить 860 грн налогов, за полгода, тогда дадут субсидию, нам вдвоем надо около 10 000, тоже нету(
   
Re: Про субсидии  :S

4000-5% = 3800?

Можете расшифровать?
   
Re: Про субсидии  :S

Домик тыквы?

дачный домик. кстати, вполне ничего так
800 грн в год взнос + свет каждый месяц (но свет, конечно, дорогой, по 1,7 за киловатт)

С другой стороны - удобно.
я так прикинул - если бы я жил один, то жил бы на даче
до работы всё равно ехать примерно столько же, кк и сейчас, зато всё своё, участок, лепота, собаке раздолье
зимой, конечно, там есть моменты, но дело привычки
   
Re: Про субсидии  :S

мы заплатили по 300 грн с квартиры
учитывая, что экономия составляет примерно 6-8 тысяч в год - это оказалось выгодно

хотя сосед, пенсионер, на субсидии - орал что в рот он имел этот счетчик, у него льготы и субсидия, ничо он платить не будет
заплатил. Убедили, так сказать.
я щось не зрозуміла - у вас загальний счетчик на опалення? тоді яким чином ви економити, якщо немає поквартирного учета?
   
Re: Про субсидии  :S

чому не згадуємо пенсіонерів, найбільш незахищену верству населення, яка все життя чесно офіційно працювала ?
пенсіонери як мали так і матитмуть субсидії.
   
Re: Про субсидии  :S

Можете расшифровать?
5% с фопа
там, на самом деле, не всё так просто, есть еще взносы и всё такое прочее. но в целом не так много выходит
   
Re: Про субсидии  :S

я щось не зрозуміла - у вас загальний счетчик на опалення? тоді яким чином ви економити, якщо немає поквартирного учета?

Ну, общий счетчик уже экономит мне примерно 50% оплаты
а так - прикручиваю батарею, чтобы расход был меньше
да, я, наверное, один такой дебил у нас в подъезде - остальные просто открывают форточки, если жарко
но я считаю, что быть мудаком только потому что кто-то другой ведёт себя как мудак - это нехорошо
поэтому я стараюсь вести себя как сознательный гражданин

   
Re: Про субсидии  :S

А как платить 5 процентов и как доказать реальный доход, если это люди платят приватно? мне в субсидии сказали, что надо за месяц заплатить 860 грн налогов, за полгода, тогда дадут субсидию, нам вдвоем надо около 10 000, тоже нету(

Не знаю, видимо, оформить как зачисление наличных средст за оказанные услуги и уплатить налог
когда мне за халтуру приходят деньги на счет - я просто говорю буху что с этой суммы надо заплатить налоги, и он платит
   
Re: Про субсидии  :S

стосовно родин з маленькими дітками.
якщо дитина віком до 3-х років, то мати знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиной і має офіційний дохід - допомогу від держави , яка враховується при нарахуванні сібсидії.
у такої сім`ї буде найбільша субсидія, оскільки ця допомога менше прожиткового мінімуму, якщо я не помиляюся.

незахищеними будуть родини, де дитині вже більше 3-х років, а мати на роботу ще не вийшла.
ми всі мали такі скрутні часи і кожен шукав свій вихід. цей період не тягнеться вічність.
   
Re: Про субсидии  :S

Не знаю, видимо, оформить как зачисление наличных средст за оказанные услуги и уплатить налог
когда мне за халтуру приходят деньги на счет - я просто говорю буху что с этой суммы надо заплатить налоги, и он платит

А где бухгалтера брать, или к нотариусу идти заверять, что тебе заплатили именно 4000? Как вообще это делается?
   
Re: Про субсидии  :S

А где бухгалтера брать, или к нотариусу идти заверять, что тебе заплатили именно 4000? Как вообще это делается?
95% фопов делают это сами, нет там ничего хитрого
почитайте профильные форумы
   
Re: Про субсидии  :S

Так пусть же любезное правительство выступит наконец с заявлением. Не работаешь/работаешь за установленные нами копейки - сам виноват - не имеешь права жить в родительской городской квартире. Дачный домик, сарай, чумной барак.
   
Re: Про субсидии  :S

незахищеними будуть родини, де дитині вже більше 3-х років, а мати на роботу ще не вийшла.
ми всі мали такі скрутні часи і кожен шукав свій вихід. цей період не тягнеться вічність

Так, кінець 80х-початок 90х з дітьми дуже важко було, навіть порівнювати з теперішніми труднощами не варто
   
Re: Про субсидии  :S

стосовно родин з маленькими дітками.
якщо дитина віком до 3-х років, то мати знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиной і має офіційний дохід - допомогу від держави , яка враховується при нарахуванні сібсидії.
у такої сім`ї буде найбільша субсидія, оскільки ця допомога менше прожиткового мінімуму, якщо я не помиляюся.

незахищеними будуть родини, де дитині вже більше 3-х років, а мати на роботу ще не вийшла.
ми всі мали такі скрутні часи і кожен шукав свій вихід. цей період не тягнеться вічність.

что интересно, из моих коллег работать из декрета вышли все, в течении 3х месяцев
никто не сидел до 3х лет, хотя возможность была у всех
почему так? не знаю

зы бабушек и прочих не наблюдалось
   
Re: Про субсидии  :S

стосовно родин з маленькими дітками.
якщо дитина віком до 3-х років, то мати знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиной і має офіційний дохід - допомогу від держави , яка враховується при нарахуванні сібсидії.
у такої сім`ї буде найбільша субсидія, оскільки ця допомога менше прожиткового мінімуму, якщо я не помиляюся.

незахищеними будуть родини, де дитині вже більше 3-х років, а мати на роботу ще не вийшла.
ми всі мали такі скрутні часи і кожен шукав свій вихід. цей період не тягнеться вічність.

Да, люди ищут разные выходы, недавно на ленте В ФБ была темка, молодая женщина зарабатывает на трассе, и дочку маленькую тягает с собой на руках, в процессе "работы" я не знаю куда ее девала, люди сильно возмущались конечно) ее вроде оштрафовали на 80грн.
   
Re: Про субсидии  :S

Так пусть же любезное правительство выступит наконец с заявлением. Не работаешь/работаешь за установленные нами копейки - сам виноват - не имеешь права жить в родительской городской квартире. Дачный домик, сарай, чумной барак.
правительство не устанавливает верхний предел зарплат, вы можете заработать сколь угодно большую сумму
   
Re: Про субсидии  :S

там, на самом деле, не всё так просто, есть еще взносы и всё такое прочее. но в целом не так много выходит

Много выходит.
700 фопа и под 900 пенсионній
Плюс накладные расходы
   
Re: Про субсидии  :S

Да, люди ищут разные выходы, недавно на ленте В ФБ была темка, молодая женщина зарабатывает на трассе, и дочку маленькую тягает с собой на руках, в процессе "работы" я не знаю куда ее девала, люди сильно возмущались конечно) ее вроде оштрафовали на 80грн.
такі жінки були у всі часи. ця історія не має відношення до теми субсидії.
   
Re: Про субсидии  :S

Много выходит.
700 фопа и под 900 пенсионній
Плюс накладные расходы
полный бак моего корыта - 1500+300 масло (жрёт как не в себя)
так что 700+пенсионный не так и много
   
Re: Про субсидии  :S

Почему в Германии родственникам неевреям оплачивают квартиру и дают 400 евро? Они дурачки?
   
Re: Про субсидии  :S

Почему в Германии родственникам неевреям оплачивают квартиру и дают 400 евро? Они дурачки?
Германия одна из  самых  богатых стран Европы. просто могут себе позволить.
   
Re: Про субсидии  :S

Я в шоці, власники житла вартістю в сотні тисяч грн клянчать у держави платників податків 3 тис на субсидію, бо їм нема за що гріти свою сраку.
Але житла не розміняють, це ж як так, це не по панятіям. Хочиться і рибку з'їсти і на чужому х-ю в рай заїхати.

Не маєш грошей утримувати житло - хто тобі винен?

Останнє редагування: 16 серпня 2018 18:53:57 від andry
   
Re: Про субсидии  :S

Я в шоці, власники житла вартістю в сотні тисяч грн клянчать у держави платників податків 3 тис на субсидію, бо їм нема за що гріти свою сраку.
Але житла не розміняють, це ж як так, це не по панятіям.

ну, на самом деле такая ситуация, во первых, "исторически сложилась", во вторых - у нас нет цивилизованного рынка жилья, поэтому сменить местожительства - это огромная проблема
ну и еще пара минорных факторов
   
Re: Про субсидии  :S

у нас нет цивилизованного рынка жилья

Тому і не має, поки будуть субсидії власникам квартир вартістю від 15-20 тис баксів і вище. Не буде субсидій, скоренько намалюється ринок.

У селі повно хат пустує, усі хочуть жити в місті, при чім субсидіанти - ще й за чийсь рахунок.

Останнє редагування: 16 серпня 2018 19:00:57 від andry
   
Re: Про субсидии  :S

Я в шоці, власники житла вартістю в сотні тисяч грн клянчать у держави платників податків 3 тис на субсидію, бо їм нема за що гріти свою сраку.
Але житла не розміняють, це ж як так, це не по панятіям. Хочиться і рибку з'їсти і на чужому х-ю в рай заїхати.

Не маєш грошей утримувати житло - хто тобі винен?
На что менять однушку? Пенсия 1600, зарплата 6000 и это в Киеве.
   
Re: Про субсидии  :S

Тому і не має, поки будуть субсидії власникам квартир вартістю від 15-20 тис баксів і вище. Не буде субсидій, скоренько намалюється ринок.

У селі повно хат пустує, усі хочуть жити в місті, при чім субсидіанти - ще й за чийсь рахунок.
То что стоило 100 тыщ 10 лет назад, теперь стоит 20. Цивилизованный рынок - это когда оно будет стоить 2? Во заживем...
   
Re: Про субсидии  :S

То что стоило 100 тыщ 10 лет назад, теперь стоит 20. Цивилизованный рынок - это когда оно будет стоить 2? Во заживем...

Товар коштує стільки, скільки за нього можуть заплатити. Ні копійки більше.
   
Re: Про субсидии  :S

На что менять однушку? Пенсия 1600, зарплата 6000 и это в Киеве.

Безкоштовно не консультую, на жаль, зверніться до спеціалістів. Натякну. У багатьох країнах власне житло - розкіш. Більшість людей житло орендують.
   
Re: Про субсидии  :S

Подали месяц назад документы на субсидию по оплате квартиры. Я работаю, жена занимается детьми.
Вчера пришел отказ. Аргумент - жена не работает, значит субсидия не положена.

Что это за фигня? И что делать?

Идти работать не предлагать  :shuffle:

Не працює, значить повинна підписати договір з податковою, про зобов'язання платити ЄСВ кожний місяць.
При цьому за 3 місяці попередніх повинно бути заплачено.
А інакше ніяких субсидій.

ти ж #запетра?   :pooh_lol:
   
Re: Про субсидии  :S

(tu)

П. С. ТСу: Для офіційно непрацюючої людини рахують дохід в дві мінімальні ЗП, здається. Сусідці так сказали.

Саме так.
Плюс договір з податковою на уплату ЄСВ кожен місяць,
плюс 4 ЄСВ за попередні місяці.

 
   
Re: Про субсидии  :S

*3 ЄСВ
   
Re: Про субсидии  :S

так что 700+пенсионный не так и много

Єто и есть єкономия на субсидии :)
Хрен на хрен. Только с кучей гемора
   
Re: Про субсидии  :S

Del

Останнє редагування: 16 серпня 2018 19:43:54 від Quark_p
   
Re: Про субсидии  :S

Субсидія може призначатись тим, у кого немає власного житла і їх доходу не вистачає на оплату комунальних послуг в орендованому житлі, звісно в межах розумного. А якщо людина має власне житло і її доходу не вистачає на його утримання, то субсидію теж можна надати, але не безкоштовно - загальна сума субсидії має бути обтяженням цієї нерухомості. При продажі її чи при отриманні у спадок цей борг має бути покритий. Так буде чесно.
   
Re: Про субсидии  :S

Субсидія може призначатись тим, у кого немає власного житла

Україна з часів СРСР так збудована. що практично у кожного є власне житло, особливо у пенсіонерів
   
Re: Про субсидии  :S

Может - работу нормальную найти?
Например, врач-это хорошая работа? Нужная как минимум. Чистыми- около 4000 грн. Може всем в программисты податься, а, пороходрыщи?
   
Re: Про субсидии  :S

Україна з часів СРСР так збудована. що практично у кожного є власне житло, особливо у пенсіонерів

Тому я надав пропозицію і для варіанту наявності житла у власності. Виходячи з цього ваш коментар не доречний, просто прочитайте мій пост далі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія