Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

глава ООН оголосив "надзвичайну кліматичну ситуацію"

глава ООН оголосив "надзвичайну кліматичну ситуацію"

На саміті G7 генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що липень 2019 року був найспекотнішим місяцем в історії, і 2015-2019 роки, швидше за все, стануть найспекотнішими роками за всю історію метеоспостережень.

Про це повідомляють "Новини ООН".

Гутерріш наголосив, що приїхав на зустріч світових лідерів, щоб мобілізувати політичну волю для участі в організованому ним саміті з питань клімату, який пройде у вересні в Нью-Йорку "на полях" Генеральної асамблеї ООН.

"Згідно з даними Всесвітньої метеорологічної організації, рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досяг найвищої позначки за всю історію людства: такий рівень концентрації CO2 існував 3-5 мільйонів років тому, тоді і температура була значно вище, і рівень морів був від 10 до 20 метрів вище", - сказав генсек.

Він нагадав про стрімке танення льодовиків в Гренландії. Тільки в липні там розтануло 179 мільярдів тонн льоду. Одночасно пожежі в Сибіру, ​​на Алясці, в Канаді, в Гренландії за полярним колом і в Амазонії в червні і липні цього року привели до викидів десятків мегатонн вуглекислого газу в атмосферу.

"Все, що відбувається - це надзвичайна кліматична ситуація. Сьогодні вона набагато гірше, ніж в Парижі (на момент прийняття Паризької угоди щодо клімату в 2015 році - ред.) І наукові дані це підтверджують. Як відзначають експерти Міжурядової групи зі зміни клімату, ми повинні втримати підвищення температури в межах 1,5 градусів за Цельсієм по кінця століття, досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2050 року, на 45% скоротити викиди парникових газів до 2030 року", - заявив глава ООН.

Він підкреслив, що країни повинні докладати більше зусиль для виконання Паризької угоди. Багато обіцянок щодо боротьби зі зміною клімату не виконуються. Більше того, заходів, передбачених цією угодою, вже недостатньо.

"Саміт "Великої сімки" - прекрасна можливість звернутися до міжнародного співтовариства ... Країни "Сімки" повинні стати прикладом для інших країн", - сказав глава ООН.
   
Re: глава ООН оголосив "надзвичайну кліматичну ситуацію"

2019 року був найспекотнішим місяцем в історії,
Я б так не сказав.
   
короче, якщо не зупинити викиди вуглецю, спалення та вирубку лісів, забруднення океану., то до кінця сторіччя всю прибрежну зону затопить,  декілька мільярдів людей стануть переселенцями., деякі країни напрклад сау, оає, зтануть непридатними для життя взагалі.,
ну і плюс сопутсвующие проблеми це відсутніть якісної води для багатьох мильярдів і  хвороби
   
Я б так не сказав.

ну голова оон сказав, якісь данні використовував же
он в гренладії аномально тепло
зараз в сибиру српека, хоча зазвичай сніжок вже падав
   
короче наші внукі мальдіви під водою зможуть тільки побачити, якщо так
а правнуки вже і лондона не побачать, бо він під воду піде
   
традиційно, члени ООН висловили глибоку стурбованість
і повернулись до своїх справ
   
короче наші внукі мальдіви під водою зможуть тільки побачити, якщо так
а правнуки вже і лондона не побачать, бо він під воду піде

Тю, будемо їздити в відпустку на американські пляжі в Гренландію.
   
традиційно, члени ООН висловили глибоку стурбованість
і повернулись до своїх справ
:gigi:  [A]
   
Київ сподіваюся не затопить?
   
це ще при Ною було, весілля, пляски, аж поки потоп не почався який вбив 99% людей

видно скоро буде новий потоп. людям вже тісно на Землі
   
це ще при Ною було, весілля, пляски, аж поки потоп не почався який вбив 99% людей

видно скоро буде новий потоп. людям вже тісно на Землі
якраз в людей багато шансів врятувати ся. Тварин шкода.
   
традиційно, члени ООН висловили глибоку стурбованість
і повернулись до своїх справ

 (tu)  :laugh:

ПиСи нарешті крим стане островом і не треба рити канал...
   
що липень 2019 року був найспекотнішим місяцем в історії,
:pooh_lol:
   
(tu)  :laugh:

ПиСи нарешті крим стане островом і не треба рити канал...

Крим стане Мальдівами.

   
Я б так не сказав.

А ти думав він сказав про температуру яка у тебе була?  :lol:
В Україні як раз липень був нижчий за норму...І набагато холодніший за спекотний червень

Ну чому ви такі?
Виводиться середня температура по формулі на планеті. ..Саме про неї він і каже
+ дійсно аномалія у Арктиці цього року

Останнє редагування: 27 серпня 2019 09:29:26 від Ukraine
   
А ти думав він сказав про температуру яка у тебе була?  :lol:

Ну чому ви такі?
Виводиться середня температура по формулі на планеті. ..Саме про неї він і каже
+ дійсно аномалія у Арктиці цього року
і на скільки зріс рівень океану?
   

Средняя температура поверхности Земли

Под средней температурой поверхности Земли подразумевают количество градусов не в каком-либо конкретном месте, а усредненную цифру со всех точек нашего Земного шара. Например, если в Москве температура воздуха составляет 30 градусов, а в Санкт-Петербурге 20, то средняя температура в области этих двух городов будет составлять 25 градусов.


При расчете средней температуры Земли берут показания не с конкретного региона, а со всех областей Земного шара. На данный момент средняя температура Земли составляет +12 градусов по Цельсию.

Минимум и максимум

Самая низкая температура была зафиксирована в 2010 году в Антарктиде. Рекорд составил -93 градуса по Цельсию. Самой жаркой точкой на планете является пустыня Деште-Лут, расположившаяся в Иране, где рекордная температура составила + 70 градусов.



Останнє редагування: 27 серпня 2019 09:36:37 від Ukraine
   
На саміті G7 генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що липень 2019 року був найспекотнішим місяцем в історії, і 2015-2019 роки, швидше за все, стануть найспекотнішими роками за всю історію метеоспостережень.
Привів би графіки, замість пустопорожнєго niздєжа.
   
На данный момент средняя температура Земли составляет +12 градусов по Цельсию

Саме ось цей показник йде у гору

   
Дивно, що навіть в Україні дехто не помітив аномальну посуху
   
На данный момент средняя температура Земли составляет +12 градусов по Цельсию

Саме ось цей показник йде у гору
друже, цей показник має приводитись с точністю до сотої. і бажано привести його за останні 50 років. але мабуть це не вигідно, бо буде видно, що це дурня.
   
Дивно, що навіть в Україні дехто не помітив аномальну посуху
я помітив в україні аномально вологі травень і липень.
   
я помітив в україні аномально вологі травень і липень.
Маячня, Дніпро і Десна не розливалися цього року, а зараз навіть Шацькі озера пересихають, про малі річки мовчу - там цвіль стоїть.
   
я помітив в україні аномально вологі травень і липень.

десь за останні 50 років примітив, чи просто написав дурню?
   
десь за останні 50 років примітив, чи просто написав дурню?
Так за остані 50 років. Дуже часто у травні посуха, приказка " два дощі в маю, і агроном noxyю" не на пустому місці виникла. В цьому році травень у центрі України був дуже вологий.
   
друже, цей показник має приводитись с точністю до сотої. і бажано привести його за останні 50 років. але мабуть це не вигідно, бо буде видно, що це дурня.

Дурня Дурня заспокойся :lol:
Воно так по трохи піднімається що для тебе здається що нічого не міняється
Але вже дуже скоро все зміниться і підняття пришвидшиться





Останнє редагування: 27 серпня 2019 10:02:54 від Ukraine
   
Так за остані 50 років. Дуже часто у травні посуха, приказка " два дощі в маю, і агроном noxyю" не на пустому місці виникла. В цьому році травень у центрі України був дуже вологий.

вперше чую таку приказку, "маю" "похую" це десь в нєчєрнозєм'є таке
і регулярних посух в травні не пам'ятаю
ще графіками будемо мірятись? 
   
вперше чую таку приказку, "маю" "похую" це десь в нєчєрнозєм'є таке
і регулярних посух в травні не пам'ятаю
ще графіками будемо мірятись? 
в нєчєрнозєм'є посух не буває.
http://svatovo.ws/rayono_traven_prikazki.html
   
На саміті G7 генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що липень 2019 року був найспекотнішим місяцем в історії, і 2015-2019 роки, швидше за все, стануть найспекотнішими роками за всю історію метеоспостережень.

Про це повідомляють "Новини ООН".

Гутерріш наголосив, що приїхав на зустріч світових лідерів, щоб мобілізувати політичну волю для участі в організованому ним саміті з питань клімату, який пройде у вересні в Нью-Йорку "на полях" Генеральної асамблеї ООН.

"Згідно з даними Всесвітньої метеорологічної організації, рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досяг найвищої позначки за всю історію людства: такий рівень концентрації CO2 існував 3-5 мільйонів років тому, тоді і температура була значно вище, і рівень морів був від 10 до 20 метрів вище", - сказав генсек.

Він нагадав про стрімке танення льодовиків в Гренландії. Тільки в липні там розтануло 179 мільярдів тонн льоду. Одночасно пожежі в Сибіру, ​​на Алясці, в Канаді, в Гренландії за полярним колом і в Амазонії в червні і липні цього року привели до викидів десятків мегатонн вуглекислого газу в атмосферу.

"Все, що відбувається - це надзвичайна кліматична ситуація. Сьогодні вона набагато гірше, ніж в Парижі (на момент прийняття Паризької угоди щодо клімату в 2015 році - ред.) І наукові дані це підтверджують. Як відзначають експерти Міжурядової групи зі зміни клімату, ми повинні втримати підвищення температури в межах 1,5 градусів за Цельсієм по кінця століття, досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2050 року, на 45% скоротити викиди парникових газів до 2030 року", - заявив глава ООН.

Він підкреслив, що країни повинні докладати більше зусиль для виконання Паризької угоди. Багато обіцянок щодо боротьби зі зміною клімату не виконуються. Більше того, заходів, передбачених цією угодою, вже недостатньо.

"Саміт "Великої сімки" - прекрасна можливість звернутися до міжнародного співтовариства ... Країни "Сімки" повинні стати прикладом для інших країн", - сказав глава ООН.

Яскравість Сонця невпинно зростає , але вони , тобто звіздоболи на трибунах , виключно про земні причини волають , що означає - бізьніс обслуговують і нічого іншого . ))
   
Дурня Дурня заспокойся :lol:
Воно так по трохи піднімається що для тебе здається що нічого не міняється
Але вже дуже скоро все зміниться і підняття пришвидшиться

https://www.youtube.com/watch?v=_8-WQjjvpx0
приведи середню темперутуру по планеті за 1882-2012 роки. Дві колонки по 130 значень.
А мультики малюють для таких "впєчатлітельних", як ти.
   
Яскравість Сонця невпинно зростає


На скільки відсотків за останні 100 років?

   
в нєчєрнозєм'є посух не буває.
http://svatovo.ws/rayono_traven_prikazki.html

я погано знаю погоду в нєчєрнозєм'є, сперечатись не буду
хоч графіків так і не побачив 
   
На скільки відсотків за останні 100 років?

Перепитайте в гугля , бо я не довідник , а от , що перець та помідори тра сьогодні сіткою або старими гардінами вкривати , бо палить - хвакт .

Суб'єктивне враження - 40-45 років тому , Сонце - гріло , пригрівало , зара - пече .
   
приведи середню темперутуру по планеті за 1882-2012 роки. Дві колонки по 130 значень.
А мультики малюють для таких "впєчатлітельних", як ти.

Ти що зовсім недалекий? Вивчи хоча б як діє вуглекислий газ кількість якого на максимальному рівні і збільшується
Він затримує тепло біля поверхні. ..Саме тому піднімається температура
Чи ти хочеш поспорити з науковими фактами? :lol:
Може ти ще віриш що Земля плоска? :lol:
   
я погано знаю погоду в нєчєрнозєм'є, сперечатись не буду
хоч графіків так і не побачив 
я хочу побачити графіки і таблиці від тих,, хто вбачає надзіичайну кліматичну ситуацію. Один з них сказав, що в Україні посуха, без графіків. Я сказав що нема, теж без графіків.
   
я хочу побачити графіки і таблиці від тих,, хто вбачає надзіичайну кліматичну ситуацію. Один з них сказав, що в Україні посуха, без графіків. Я сказав що нема, теж без графіків.

Ольгерд сказав?
Ну спробуй з ним про графіки поговорити  :laugh:
   
Для вело
За 20 сторіччя офіційно на 0.74 по цельсію піднялась
Які тобі ще б***ь докази потрібні?

Ви навіть інетом не навчились користуватись.  Виникає питання нахуй він вам?



Останнє редагування: 27 серпня 2019 10:48:25 від Ukraine
   
В Европушке жарко стало. Вот и засуетились. Если бы в Африке, было бы пох.
   
Для вело
За 20 сторіччя офіційно на 0.74 по цельсію піднялась
Які тобі ще б***ь докази потрібні?

Ви навіть інетом не навчились користуватись.  Виникає питання (x) він вам?

Показати зображення...

А що таке "терпература норми" на графіку?  :S
   
А що таке "терпература норми" на графіку?  :S

Краще дивись з 1960. А особливо останні 10-20років
Ланцюгова реакція запущена і схоже ніяких зменшення викидів поступові вже її не зупинять. Далі тільки гірше.ще й ліси вирубують. Крива підвищення у найближчі 10 років може взагалі вертикальною стати

Короткочасне припинення росту тільки зменшення активності сонця може зробити. Мінімум Маундера

Останнє редагування: 27 серпня 2019 11:05:48 від Ukraine
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія