Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Здаватись без бою як національна риса

Re: Здаватись без бою як національна риса

добровольці, волонтери як рух давно знищено

гадаєте -в разі загострення й драпу зсу , на добровольців більше не можна сподіватися?
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

ефективної протидії ті катери у тій ситуації дати не могли у принципі. Це окрім інформації, що БК не було на катерах.
Тільки намагатися втекти маневруванням, що они й робили, поки не розстріляли.

То з якого генетичного дефекту, вони поперлись через окупований продив, якщо могли «тільки маневрувати»? Розрахунок ризиків в такій ситуаціі під силу 8-річній дитині. Ні, тут випадок набагато системніше.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Воно ще тут дописує?
Воістину, перетворили фуп на зрадобський нужник :facepalm1:
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

То з якого генетичного дефекту, вони поперлись через окупований продив, якщо могли «тільки маневрувати»? Розрахунок ризиків в такій ситуаціі під силу 8-річній дитині. Ні, тут випадок набагато системніше.
Дали завдання та поплили. Через своє море з свого порту у свій порт. Через протоку, прохід через яку гарантовано договорами.
Військові виконують завдання, а не питання задають.

Взагалі, з такими дивакуватими постановками питань та тез, як на цій гілці, "якісь генетичні дефекти" радше вже у Вас.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Якщо у вас єдина претензія до того що я сказав що украінці з нації козаків перетворились у націю бляхарів, є те що я зараз працюю та живу за межами України, то прошу не турбуватись.
Бляхар то і є сучасний козак.
Козак в побутовому сенсі фуй клав на державні інституціі бо по факту тоді держави не мав.

Чи були тоді окремі козаки героями на полі бою а не в побуті?
Без сумніву.
Чи не засцить окремий бляхар як прийде тепер його час бути героєм?
Впевнени що не засцить.
І героєм теж стане. Без сумніву.

Але в щоденному житті не на полі бою бляхар має козацьку архаіку та анархію в голові і повну недовіру до державних інституцій. І пох що то украінська держава. Голоси розкажуть що то баріги. Держава зло. Той сигнал первинний.

Протиставити бляхара і "козака" є помилкою.

   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Дали завдання та поплили. Через своє море з свого порту у свій порт. Через протоку, прохід через яку гарантовано договорами.
Військові виконують завдання, а не питання задають.

Взагалі, з такими дивакуватими постановками питань та тез, як на цій гілці, "якісь генетичні дефекти" радше вже у Вас.

Хто дав завдання? Який телепінь що не зміг прорахувати два кроки наперед?
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

гадаєте -в разі загострення й драпу зсу , на добровольців більше не можна сподіватися?

добровольці хіба не люди?
чи не бачать що відбувається?
чи рвуться черговий раз закривати тілами амбразуру?
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Хто дав завдання? Який телепінь що не зміг прорахувати два кроки наперед?
Не знаю, хто дав завдання. Йдіть, проінформуйтеся, виясніть хто і поясніть йому особисто, який він телепень, а Ви увесь такий супер-розумник заднім числом.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Закони еволюціі вказують на те, що слабкі, нездатні захиститись, будуть витерті назавжди з генетичного простору.
"Слабкі та нездатні захиститися" Українці можуть назавжди витерти з генетичного простору такі нації як мадяри, естонці чи словаки, можливо і французів з італійцями. Справа в кількості та озброєнності.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

"Слабкі та нездатні захиститися" Українці можуть назавжди витерти з генетичного простору такі нації як мадяри, естонці чи словаки, можливо і французів з італійцями. Справа в кількості та озброєнності.

Можливо, але поперед цим, потрібно навчитись не здаватись без бою у масштабно мілких конфліктах.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Радник десь питав чо ковбасників не люблять  :weep:
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Можливо, але поперед цим, потрібно навчитись не здаватись без бою у масштабно мілких конфліктах.

так ти гірший за них

дезертир  :weep:
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Радник десь питав чо ковбасників не люблять  :weep:

Люблять, не люблять, це питання не релевантне, та я і не дівчина що хоче щоб мене любили. Питання як зробити так, щоб збройні сили Україні перестали бути об’єктом насмішок та сприймались в світі не  як синонім «я здаюсь».
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Люблять, не люблять, це питання не релевантне, та я і не дівчина що хоче щоб мене любили. Питання як зробити так, щоб збройні сили Україні перестали бути об’єктом насмішок та сприймались в світі не  як синонім «я здаюсь».

з таких ковбасників як ти

котрі сєбали на більш теплі місця

відмовляючись боротись з системою

а в подальшому, боротись з кацапими

можна було б створити 4-5 армій

але ви вибрали шлях дезертирства, а тепер там сидячи шось повчаєте ?

Роби заклик на форумах з емігрантами - нехай покидають сімї, роботу - беруть своїх синів і приїздіть, покажіть як потрібно власним прикладом
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Можливо, але поперед цим, потрібно навчитись не здаватись без бою у масштабно мілких конфліктах.

СТУЛИ ПЕЛЬКУ… !!!!!

Дякую!!! 
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

А шестеро поранених звідки тоді, якщо "без бою"?

А де жертви росіян, якщо "з боєм" ?
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Люблять, не люблять, це питання не релевантне, та я і не дівчина що хоче щоб мене любили. Питання як зробити так, щоб збройні сили Україні перестали бути об’єктом насмішок та сприймались в світі не  як синонім «я здаюсь».

Тільки ВЛІСНИМ ПРИКЛАДОМ!! 
ТОБІ ЦЕ ВДАСЦЯ..!!!

Ти ж бля - тільки клаву таптать можешь десь там а не навіть на передке та навіть не в Україні ..

Тому СТУЛИ ПЕЛЬКУ.. 
Ще раз дякую..

   
Re: Здаватись без бою як національна риса

з таких ковбасників як ти

котрі сєбали на більш теплі місця

відмовляючись боротись з системою

а в подальшому, боротись з кацапими

можна було б створити 4-5 армій

але ви вибрали шлях дезертирства, а тепер там сидячи шось повчаєте ?

Роби заклик на форумах з емігрантами - нехай покидають сімї, роботу - беруть своїх синів і приїздіть, покажіть як потрібно власним прикладом


а смысл американцу ехать за вас воевать?

выж всё равно потом снова какого нибудь януковича выберете.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

з таких ковбасників як ти

котрі сєбали на більш теплі місця

відмовляючись боротись з системою

а в подальшому, боротись з кацапими

можна було б створити 4-5 армій

але ви вибрали шлях дезертирства, а тепер там сидячи шось повчаєте ?

Роби заклик на форумах з емігрантами - нехай покидають сімї, роботу - беруть своїх синів і приїздіть, покажіть як потрібно власним прикладом
це демагогія. і відступ в бік від питання.
(ти в чомусь може і правий а в чомусь ні. То інша дискусія. Можливо багато людей вибрало не  боротьбу з вітряками а іншу дорогу)

питання поставлено дуже коректно.
навчитись не здаватись без бою у масштабно мілких конфліктах.

як на мене, в керч. протоці 25 листопада відбувся або договорняк або просер.
в дуже дрібному конфлікті.

то як можна сподіватися на перемоги в більших сутичках???
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Люблять, не люблять, це питання не релевантне, та я і не дівчина що хоче щоб мене любили. Питання як зробити так, щоб збройні сили Україні перестали бути об’єктом насмішок та сприймались в світі не  як синонім «я здаюсь».
Це хіба важливо? Ви дітвак якийсь, що на Вас хуйло взяття на понт діють?

Краще ніж вестися на "чікен", промоделюйте собі ситуацію - Ви командир катеру, у Вас п'ятеро підлеглих міленіалс, мирний час, нападають у багатократній перевазі, у тому числі з використанням авіації, на Ваш катер, зброя дуже малоефективна проти нападників, підкріплення не буде, база далеко.
Максимальний шанс, що пацанів повбивають, кіть щось.

Ви не віддасте наказ зупинитися і не чинити опір?
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Питання як зробити так, щоб збройні сили Україні перестали бути об’єктом насмішок та сприймались в світі не  як синонім «я здаюсь».

Щоб були збройні сили України треба щоб була Україна.
А поки-що це уламок СРСР.
З уламком армії від СРСР.

Але поки- що ніхто навіть і не розуміє, що головною задачею в Україні має бути формування української нації.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Це хіба важливо? Ви дітвак якийсь, що на Вас хуйло взяття на понт діють?

Краще ніж вестися на "чікен", промоделюйте собі ситуацію - Ви командир катеру, у Вас п'ятеро підлеглих міленіалс, мирний час, нападають у багатократній перевазі, у тому числі з використанням авіації, на Ваш катер, зброя дуже малоефективна проти нападників, підкріплення не буде, база далеко.
Максимальний шанс, що пацанів повбивають, кіть щось.
моя ридалЬ  :weep:
ми точно говоримо про воєнний корабель? а не про дитячий катамаран?
якщо це дитячий катамаран, то краще перевезти по суші і не підставлятися під ганьбу.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

А де жертви росіян, якщо "з боєм" ?
А звідки жертви у росіян? Хіба що самі по собі стріляли б.
Втім, й так свій же корабель протаранили
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Замість обговорення проблеми "обговорення" ТС.
А про проблему, які її причини і як її вирішити ніхто ні слова.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

 ТС-гидотна ковбасня. Несе повну х..рню. Може ще й кацап.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

моя ридалЬ  :weep:
ми точно говоримо про воєнний корабель?
Ні, ми ТОЧНО НЕ говоримо про корабель, а про катер 50 т.тоннажем, який не був створений для протистояння воєнним кораблям, ні тим більше авіації
І БК не мав вірогідно, як проскакувала інформація.

Останнє редагування: 27 листопада 2018 10:43:31 від MartinFierro
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Це хіба важливо? Ви дітвак якийсь, що на Вас хуйло взяття на понт діють?

Краще ніж вестися на "чікен", промоделюйте собі ситуацію - Ви командир катеру, у Вас п'ятеро підлеглих міленіалс, мирний час, нападають у багатократній перевазі, у тому числі з використанням авіації, на Ваш катер, зброя дуже малоефективна проти нападників, підкріплення не буде, база далеко.
Максимальний шанс, що пацанів повбивають, кіть щось.

Ви не віддасте наказ зупинитися і не чинити опір?

цікава аналітика
перевага  в кількості завжди буде на боці москалів, з зрозумілих причин
а ми не зможемо клепати катери в такому темпі,як їх здаватимуть
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Можливо, але поперед цим, потрібно навчитись не здаватись без бою у масштабно мілких конфліктах.
А ти не хочеш звернутися  до американського народу та уряду з призовом виконати Будапештський Меморандум, оголосити Росії війну і відстояти міжнародне право? Давай, створюй рух та починай акції-ми вас підтримаємо. Не хочеш повоювати зі справжнім сильним російським противником? А то попривикали безкарно "бомбити папуасів", а деякі ще хочуть щоб їхня колишня батьківщина  перетворилася на ядерну пустелю.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

ТС-гидотна ковбасня. Несе повну х..рню. Може ще й кацап.
єврей, скоріш за все.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Крим, Донбас, котли, вишки, рибаки, зараз якийсь буксир з катерами. Вся історія захисту та відстоювання незалежності України - це через раз фарс «здався без бою». Втомило, набридло.

Покласти своє життя в бою є самою шановною смертю в історії людства, де правші воїни будуть жити завжди в пам`яті та у потустороньому житті, відповідно до всіх світових культурних спадщин.

Коли нарешті українське хуторянська ідеологія поразництва буде замінена на ідеологію бійців? А зараз українці перетворились з козаків на націю бляхарів, таких же нікчемним створінь, що окуповують найнижчі штабелі в еволюціі мавпоподібних.

Баньте мене якщо моя точка зору не до вподоби. Єдине що я хочу - це бачити в українцях бійців а не зубожнілих невдах.
Може краще на контракт і в ООС? Там бракує мужніх камікадзе.
А в нас дещо інші цілі.

Насправді автор просто відпросився б з тих кораблів, засцявши навіть іти туди, чорту в зуби.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

ТС-гидотна ковбасня. Несе повну х..рню. Може ще й кацап.

так,це серйозні контраргументи (tu)   
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

а смысл американцу ехать за вас воевать?

выж всё равно потом снова какого нибудь януковича выберете.

от порошенка вже вибрали
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

А кто в Украине учил народ иначе поступать ?
Кто идеолог ?


   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Крим, Донбас, котли, вишки, рибаки, зараз якийсь буксир з катерами. Вся історія захисту та відстоювання незалежності України - це через раз фарс «здався без бою». Втомило, набридло.

Покласти своє життя в бою є самою шановною смертю в історії людства, де правші воїни будуть жити завжди в пам`яті та у потустороньому житті, відповідно до всіх світових культурних спадщин.

Коли нарешті українське хуторянська ідеологія поразництва буде замінена на ідеологію бійців? А зараз українці перетворились з козаків на націю бляхарів, таких же нікчемним створінь, що окуповують найнижчі штабелі в еволюціі мавпоподібних.

Баньте мене якщо моя точка зору не до вподоби. Єдине що я хочу - це бачити в українцях бійців а не зубожнілих невдах.
ваше мнение очень важно для нас. обязательно пишите еще.
 К людям построившим такое сильное государство как США обязательно нужно прислушиваться.
 
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

це демагогія. і відступ в бік від питання.
(ти в чомусь може і правий а в чомусь ні. То інша дискусія. Можливо багато людей вибрало не  боротьбу з вітряками а іншу дорогу)

питання поставлено дуже коректно.
навчитись не здаватись без бою у масштабно мілких конфліктах.
як на мене, в керч. протоці 25 листопада відбувся або договорняк або просер.
в дуже дрібному конфлікті.

то як можна сподіватися на перемоги в більших сутичках???

чому з вітряками ?

ти подивись на це глобально

скільки громадян, які не захотіли боротись сєбало за роки незалежності ?  мільйонів 10 ?

Поколіннями закладено шо потрібно сєбати звідси

і ті хто свалив звідсти, також не хотіли помирати з пенсією у 30 баксів, як і ті на катері

чи ти думаєш пацан 99 року відважний воїн ? Вийнятки звичайно є з одного та іншого боку, такі як Правосек Сєвер

Наприклад Сліпак, який все покинув і приїхав на війну

але це вийнятки

   
Re: Здаватись без бою як національна риса

цікава аналітика
перевага  в кількості завжди буде на боці москалів, з зрозумілих причин
а ми не зможемо клепати катери в такому темпі,як їх здаватимуть
Ну. "Москітний флот", про який точать ляси, це коли не два катери проти восьми малих кораблів, а два десятки проти одного корабля.
І ні, темп не задовільний. Але у України сухопутна армія у пріоритеті, ще чудо, що щось клепати почали.
   
Бляхар то і є сучасний козак.
Козак в побутовому сенсі фуй клав на державні інституціі бо по факту тоді держави не мав.

Чи були тоді окремі козаки героями на полі бою а не в побуті?
Без сумніву.
Чи не засцить окремий бляхар як прийде тепер його час бути героєм?
Впевнени що не засцить.
І героєм теж стане. Без сумніву.

Але в щоденному житті не на полі бою бляхар має козацьку архаіку та анархію в голові і повну недовіру до державних інституцій. І пох що то украінська держава. Голоси розкажуть що то баріги. Держава зло. Той сигнал первинний.

Протиставити бляхара і "козака" є помилкою.

а ще "бляхар" то є ковбой
а йому кажуть - а ну плати нам за коня
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

а ще "бляхар" то є ковбой
а йому кажуть - а ну плати нам за коня

так держава - той же вимагач, вона за все вимагає їй частку платити
але чомусь саме за бляхи почалося
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Кожен прохід військових човнів через Керченську протоку тепер буде нагадувати проїзд в Донецький аеропорт через сепарський шмон.
   
Re: Здаватись без бою як національна риса

Можливо, але поперед цим, потрібно навчитись не здаватись без бою у масштабно мілких конфліктах.

Коли забанять цю мілку кацапуру?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія