Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи потрібно буде лікувати антивацинаторів від психічних хвороб?

Я маю на увазі останній рух проти вацинації від коронавірусу.

Деякі останні дослідження доводять кореляцію між спротивом вакцинам, дивними переконаннями типу віри у пласку землю чи расизм та психічними захворюваннями.

Я бачу по форуму що деяких не переконати та їх доведеться вакцинувати примусово а це викличе сплеск агресії та психозів.
   
можливо буде потрібно, а вакцинаторів тре лікувати негайно і обов'язково
   
можливо буде потрібно, а вакцинаторів тре лікувати негайно і обов'язково

Электричеством.
   
можливо буде потрібно, а вакцинаторів тре лікувати негайно і обов'язково
(tu)
   
Як антіваксер, то чомусь трампойоб завжди. Загадка природи.
   
Як антіваксер, то чомусь трампойоб завжди. Загадка природи.
І одночасно кремлеботи.
Згідно вашої теорії, хуйло і Трамп ліпші друзяки і набрали мільярди ботів.
   
Як антіваксер, то чомусь трампойоб завжди. Загадка природи.

Або вірує у вічний двигун, як б_а_р_с  :gigi:
   
Або вірує у вічний двигун, як б_а_р_с  :gigi:
це одне і те саме.
   
І одночасно кремлеботи.
Згідно вашої теорії, хуйло і Трамп ліпші друзяки і набрали мільярди ботів.
я з тим нічого зробити не можу. Самі ви бачіте, хто то.
   
я з тим нічого зробити не можу. Самі ви бачіте, хто то.
Та ж бачу, я і бот, і трампістка, і рука Кремля, і хто завгодно ще. Як це все уживається у вашій голові одночасно, хтозна, з логікою не дружите.
   
Та ж бачу, я і бот, і трампістка, і рука Кремля, і хто завгодно ще. Як це все уживається у вашій голові одночасно, хтозна, з логікою не дружите.
то хвора голова, не беріть собі до увагі. Живіть, як хочете, тількі не плакайте потім.
   
то хвора голова, не беріть собі до увагі. Живіть, як хочете, тількі не плакайте потім.
Так ми і не плачемо, живемо. Ридаєте ви чогось.
   
просто юридична позиція
   
Я маю на увазі останній рух проти вацинації від коронавірусу.

Деякі останні дослідження доводять кореляцію між спротивом вакцинам, дивними переконаннями типу віри у пласку землю чи расизм та психічними захворюваннями.

Я бачу по форуму що деяких не переконати та їх доведеться вакцинувати примусово а це викличе сплеск агресії та психозів.
Може когось і буде потрібно. Але то таке.
А от вас вже зараз треба лікувати від агресіі.
Поміть, цю гілку відкрив апологет вакцинаціі.
А навіщо ти її відкрив. Переконати себе, що як і еміг
що здриснув зробив все вірно, бо тут армагедон?
Так ми тебе зараз так переконаємо, що сам за ліками
бігатимеш.
Але лікувати то таке. Тебе треба бити ногами за типову
поведінку проплаченого пропагандона, що займається
маніпуляцієй і підміной понять.
От до чого тут дурість про пласку Землю.
А я скажу для чого, щоб змішати відверту єресь з
власною брехнею, яка на фоні відвертих дурощів
виглядатиме вже не такою і брехнею.
Я знаю, цьому вчать і ви один з них, грантожер,
що відпрацьовує тут гроші.
Ти дивись, щоб тобі примусово десь прутня в дупу
не встромили, примусово воно вакцинувати буде.
   
Так ми і не плачемо, живемо. Ридаєте ви чогось.
просто люблю спілкуватися з живими людьми. А так - не ридаю.
   
Може когось і буде потрібно. Але то таке.
А от вас вже зараз треба лікувати від агресіі.
Поміть, цю гілку відкрив апологет вакцинаціі.
А навіщо ти її відкрив. Переконати себе, що як і еміг
що здриснув зробив все вірно, бо тут армагедон?
Так ми тебе зараз так переконаємо, що сам за ліками
бігатимеш.
Але лікувати то таке. Тебе треба бити ногами за типову
поведінку проплаченого пропагандона, що займається
маніпуляцієй і підміной понять.
От до чого тут дурість про пласку Землю.
А я скажу для чого, щоб змішати відверту єресь з
власною брехнею, яка на фоні відвертих дурощів
виглядатиме вже не такою і брехнею.
Я знаю, цьому вчать і ви один з них, грантожер,
що відпрацьовує тут гроші.
Ти дивись, щоб тобі примусово десь прутня в дупу
не встромили, примусово воно вакцинувати буде.
+100500
   
Може когось і буде потрібно. Але то таке.
А от вас вже зараз треба лікувати від агресіі.
Поміть, цю гілку відкрив апологет вакцинаціі.

Вот вы шутите так. А на самом то деле это наукой доказанная истерия. Властью и СМИ навязанный массовый психоз. Нужно сказать, что это работает только с определенной категорией населения. Но также нужно с огорчением признать что эта категория достаточно велика.

Dr. McDonald believes the true public health crisis lies in the widespread fear which morphed and evolved into a form of mass delusional psychosis. In simpler words, the American public is suffering from mass insanity due to their delusional fear of COVID-19. Even when the statistics point to the extremely low fatality rate among children and young adults (measuring 0.002% at age 10 and 0.01% at 25), the young and the healthy are still terrorized by the chokehold of irrational fear when faced with the coronavirus.

Ну а за умственные отклонения иногда возникающие от вакцинации мы уже говорили неоднократно. Единственное, что меня беспокоит необычно высокая концентрация дописувачей с такими отклонениями у нас на форуме.



   
 Епануті антиваксери, це вже навіть не про щеплення. Це ДВІЖНЯК лівацької гопоти. Деякі навіть провакциновані!!!
   
Звичайну вакцину випробують і затверджують років так 10 -15. Ковідні вакцини 1 рік. Рано писяти кип'ятком.
   
Епануті антиваксери, це вже навіть не про щеплення. Це ДВІЖНЯК лівацької гопоти. Деякі навіть провакциновані!!!
тут ти пальцем в небо, в самій развітой странє серед антіваксерів звичайно є хіпі і таке інше, але костяк це право збочена, релігійно озабочена, пароноїдально психопатична публіка, з обмеженою мозковою активністю, люблять трампа.
   
Мені пофіг. Ось кіцька прийшла та на яйця залегла. Це лікарняна кіцка. Доведено. Мабуть я ні до чого не годний, як прийшла лікувати.
   
можливо буде потрібно, а вакцинаторів тре лікувати негайно і обов'язково

Я маю на увазі що вас обов'язково вакцинують як би ви не опиралися.
Інакше - будуть спочатку штрафи, потім - примусове лікування.

Це вже доконаний факт розвитку людства.
Також ми розуміємо що ви є психічно хворими.

Тож питання чи будуть вас лікувати від психічних хвороб чи це дорого чи нераціонально?
   
Звичайну вакцину випробують і затверджують років так 10 -15. Ковідні вакцини 1 рік. Рано писяти кип'ятком.

Тож звичайні вакцини затверджуватимуть швидше, чи не так?
   
Вот вы шутите так. А на самом то деле это наукой доказанная истерия. Властью и СМИ навязанный массовый психоз. Нужно сказать, что это работает только с определенной категорией населения. Но также нужно с огорчением признать что эта категория достаточно велика.

Dr. McDonald believes the true public health crisis lies in the widespread fear which morphed and evolved into a form of mass delusional psychosis. In simpler words, the American public is suffering from mass insanity due to their delusional fear of COVID-19. Even when the statistics point to the extremely low fatality rate among children and young adults (measuring 0.002% at age 10 and 0.01% at 25), the young and the healthy are still terrorized by the chokehold of irrational fear when faced with the coronavirus.
Ну а за умственные отклонения иногда возникающие от вакцинации мы уже говорили неоднократно. Единственное, что меня беспокоит необычно высокая концентрация дописувачей с такими отклонениями у нас на форуме.

Показати зображення...


Є дослідження які показують психічні відхилення у тих хто опирається вакцинації.
Зрозуміло що ті хто опирається, платитимуть штрафи та вони будуть метою для цілком виправданих принижень.
Ніхто не захищатиме уродів.
   
просто юридична позиція
https://youtu.be/erBPYIzxU2Q

А що там, якщо коротко? Він пояснює як можна примусити юридично усіх вакцинувати? Це неможливо зробити поки що, бо наше суспільство є недорозвиненим.
   
Багато людей в період примусової короновакцинації опинилися в печальній ситуації, коли ускладнення і смертність від вакцинації ніяк не фіксуються лікарями і наміренно спростовуються "То все від інших хвороб".
Родини померлих від короновакцинації залишаються без годувальників, родини інвалідізованих залишаються без засобів існування. Є ще багатенно ознак і наслідків цього геноциду людства.
До чого я веду - нам потрібно зараз фіксувати такі факти, накопичити достатню кількість свідчень і документальних, і у відеозаписах, і з часом організувати міжнародний публічний суд над ковідовакцинаторами .
Це нешвидко і непросто.
Поки що пропоную обговорити, як краще назбирати доказову базу і долучати постраждалих від вакцинаторів людей чи їх родичів до процесу збору фактажу.

Окремо додам: вакцинація від бета-штамму під час епідемії Дельти це також злочин.

В ДУРКУ Via.

Пацієнт готовий
   
Чому всі прапагандисти вакцин людиноненависники?

Ще один кандидат, але треба дивитися далі. Чи вакцинований? це головне питання для майбутнього розділення людства на кращих та ... недостатньо еволюційонованих
   
Вакцинаторів від оскотинювання треба лікувати :(

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108014.0
   
Я маю на увазі останній рух проти вацинації від коронавірусу.

Деякі останні дослідження доводять кореляцію між спротивом вакцинам, дивними переконаннями типу віри у пласку землю чи расизм та психічними захворюваннями.

Я бачу по форуму що деяких не переконати та їх доведеться вакцинувати примусово а це викличе сплеск агресії та психозів.

Ось деякі наукові дослідження: COVID-19 anti-vaccine movement and mental health: Challenges and the way forward
   
Чи потрібно буде лікувати

та вони ж не признают медицину, науку...в ликах можуть буты сховани чипи...чи там жидивська зараза якась...
як их ликувати ?
разве шо святой водой и крестным знамением  :(
   
можливо буде потрібно, а вакцинаторів тре лікувати негайно і обов'язково
:D  (tu)

+1
у світі і так примусова вакцинація, а чуділи тіпа ТСа вилазять і ще й пропонують ще й лікувати тих хто проти примусової вакцинації.

і похоже шо далі буде гірше (для невакцинованих)
   
:D  (tu)

+1
у світі і так примусова вакцинація, а чуділи тіпа ТСа вилазять і ще й пропонують ще й лікувати тих хто проти примусової вакцинації.

і похоже шо далі буде гірше (для невакцинованих)

то що, вакцини вже працюють?  :super:
   
Чи потрібно буде лікувати антивацинаторів від психічних хвороб?

Для чого? Трати гроші на їх лікування, а потім - ще й на вакцину?
Примусово можна лікувати лише псіхів, що чинять загрозу життю власному або чужому.

Вони зробили свій вибір, а природний відбір зробить свою справу.
   
:D  (tu)

+1
у світі і так примусова вакцинація, а чуділи тіпа ТСа вилазять і ще й пропонують ще й лікувати тих хто проти примусової вакцинації.

і похоже шо далі буде гірше (для невакцинованих)

Але нашій країні теж треба дорослішати. Тож тебе теж примусово вакцинуватимуть. Питання у тому що робити з тими хто буде опиратися незважаючи на усі переконання?
Дурнів не вилікуєш але примусити можна. А от тих хто буде "стояти на своєму" треба лікувати
   
та вони ж не признают медицину, науку...в ликах можуть буты сховани чипи...чи там жидивська зараза якась...
як их ликувати ?
разве шо святой водой и крестным знамением  :(

В Італії робиться так:
1) Хочеш в аптеку або публічне місце - здай тест дорогий за 70 годин до того.
2) Якщо маєш сертифікат вакцинації - вільний

Це мотивує багатьох
   
Электричеством.

анальным зондированием
   
Дурнів не вилікуєш але примусити можна.
фарма - не несе відповідальності за вакцину
влада - не несе відповідальності за вакцину
медзаклад - не несе відповідальності за вакцину

і ці люди називають дурнями тих, хто не хоче на таких умовах штиритися  :D

Панове, ви - йопнуті.
   
1) Хочеш в аптеку або публічне місце - здай тест дорогий за 70 годин до того.
бляха, а далі ж буде гірше.
Я фуєю.
   
В Італії робиться так:
1) Хочеш в аптеку або публічне місце - здай тест дорогий за 70 годин до того.
2) Якщо маєш сертифікат вакцинації - вільний

Це мотивує багатьох

это дискриминация, только упоротые поддержат такое поражение прав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія