Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Розкажіть про страховку авто підчас війни...

ФЗВ. Розкажіть про страховку авто підчас війни...

 B-) Вона потрібна? Чи її відмінили?
   
потрібна
   
потрибна, мне с оранти звонили о  продолжении, сказала, что пока не треба
   
потрибна, мне с оранти звонили о  продолжении, сказала, что пока не треба

Якщо ви не їздите, то можете не продовжувати страхівку.  А якщо все таки десь виїзджаєте до Франківська, то майте на увазі, поліція почала перевіряти.  Минулого тижня  мене зупиняли  і питали страховку біля Калуша, зі сторони Франека.
   
Все, як зазвичай.
   
Все, як зазвичай.

на початку війни я зустрічав таких, що щиро надіялись про повну відміну на час війни покарань за порушеня правил вуличного руху і відміну патрульної поліції.
Анархісти, мля....
   
Минулого тижня  мене зупиняли  і питали страховку біля Калуша, зі сторони Франека.

Це не може бути причиною зупинки. Але можуть зупинити під іншою причиною і перевірити поліс.

Взагалі вони дебіли, наші київські менти вже давно перевіряють через сайт https://policy-web.mtsbu.ua/

бачать там що полісу нема і починають дрюкати


   
Все, як зазвичай.
Лише там де БД не як зазвичай
   
Це не може бути причиною зупинки. Але можуть зупинити під іншою причиною і перевірити поліс.

Взагалі вони дебіли, наші київські менти вже давно перевіряють через сайт https://policy-web.mtsbu.ua/

бачать там що полісу нема і починають дрюкати

Причина зупинки тепер може бути проста: перевірка документів.  І попробуй щось  посперечатись  -  військовий час, мають право.
   
Причина зупинки тепер може бути проста: перевірка документів.  І попробуй щось  посперечатись  -  військовий час, мають право.

поліс перевіряється у разі скоєння правопорушення, документи на тз і водійське перевірити можуть звичайно
   
Лише там де БД не як зазвичай

Де БД, там форс-мажор
   
Якщо ви не їздите, то можете не продовжувати страхівку.  А якщо все таки десь виїзджаєте до Франківська, то майте на увазі, поліція почала перевіряти.  Минулого тижня  мене зупиняли  і питали страховку біля Калуша, зі сторони Франека.
я все це знаю, ні - на машині ніхто не їздить
   
поліс перевіряється у разі скоєння правопорушення, документи на тз і водійське перевірити можуть звичайно

полис проверяется просто по госномеру
его даже спрашивать не нужно есть он или нет, что бы понять...

По теме - нужен
А главное, в случае ДТП, тому законопослушному "счастливцу", что станет пострадавшим от незастрахованного, ему что , вместо денег довольствоваться сопливыми историями и  глупостями про "ОБС что не нужен"? )))  Нужно уважать  других участников движения. Ведь этот полис Ваш не для Вас, а для них, в случае чего...

Очень зря у нас нет облегченного снятия с учета и временной сдачи госномеров, ну если авто действительно не ездит. Ну как в той же Германии
Стимулирует хитрозадость совков...
   
В мене єпуча дія так досі страхівку і не показує
   
В мене єпуча дія так досі страхівку і не показує

Вероятнее всего, потому что тот тупой, кто дию делал, не имеет никакого понятия что такое вин-код авто, и просто запрограмил сравнивать с 4й строкой ТП
Но в ТП винкод - 5я строка.  И кто Вам оформлял полис, тот  понимал что заполняет вин,  но вот  с туподией не состыковалось )))

Версия почему не показывает
   
Вероятнее всего, потому что тот тупой, кто дию делал, не имеет никакого понятия что такое вин-код авто, и просто запрограмил сравнивать с 4й строкой ТП
Но в ТП винкод - 5я строка.  И кто Вам оформлял полис, тот  понимал что заполняет вин,  но вот  с туподией не состыковалось )))

Версия почему не показывает

Може бути, до речі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія