Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У першому півріччі 2018 року реальний наявний дохід населення становив 82% від рівня 2013 року

Про це йдеться у "Звіті про фінансову стабільність" Національного банку.

У 2018 році фінансовий стан домогосподарств продовжував поліпшуватися. У І півріччі 2018 року реальний наявний дохід населення зріс на 9,8% р/р, але поки становить 82% від рівня 2013 року.



https://www.epravda.com.ua/news/2018/12/18/643673/

Останнє редагування: 18 грудня 2018 10:47:51 від argo
   
піздаболи

всі Фупчики знають, шо ми уже догнали 13й рік
   
фУПівці в середньому живуть краще пересічного, тому що ФЗВ
   
фУПівці в середньому живуть краще пересічного, тому що ФЗВ

А еще потому, что часть уже не живет в Украине  :D
   
піздаболи

всі Фупчики знають, шо ми уже догнали 13й рік

Алезка тут скаче постійно по гілкам "ми вже живемо краще ніж у 2013!". А он воно що, Міхалич!
   
Беpучи до уваги зовнішню військову агресію, "піріможні" юлині контракти, "уміле" керування Януковича, і по-суті економічну блокаду Московії цілих галузей укр.економіке - це ще нормально
   
Між іншим, мінімалка в Україні з 1 січня вже така сама як в накачаній нафто-доларами Московії
   
піздаболи

всі Фупчики знають, шо ми уже догнали 13й рік
Алєзка писав про 2011-2012
Різниця між іншим в тому що економіка тоді падала ( з 3 кварталу 2012 року) а щас росте вже 10 кварталів
   
о, ну где-то 80% от 2013 оно и есть. А то про постоянно растущий % жиров в масле слушать уже осточертело.
   
піздаболи

всі Фупчики знають, шо ми уже догнали 13й рік
30% бюджета 2019 уйдет на погашение долгов юльки-яныка -- это всё, что нужно знать о "благополучии" 2008-2013гг
   
Алєзка писав про 2011-2012
Різниця між іншим в тому що економіка тоді падала ( з 3 кварталу 2012 року) а щас росте вже 10 кварталів

+1
   
  Скільки мільйонів мають виїхати ще, щоб безробіття не було?
   
С учетом революции и войны - совсем неплохо. Продразверстки и карточной системы нет. 
   
  Скільки мільйонів мають виїхати ще, щоб безробіття не було?

Примерно 13 млн.
   
  Скільки мільйонів мають виїхати ще, щоб безробіття не було?
А від того, що віїзджають за кордон в Україні появляються нові робочі місця?
   
Між іншим, мінімалка в Україні з 1 січня вже така сама як в накачаній нафто-доларами Московії

Дуже хотілося б , але це не зовсім так.
По-перше , не зовсім зрівнялися.

"Минимальный размер оплаты труда (МРОТ) в России с 1 мая поднялся до 11163 рублей и впервые в истории сравнялся с прожиточным минимумом. "

https://lenta.ru/news/2018/05/01/izo_mrta_v_mrot/

Це  4657 гривень за курсом на сьогодні. ( 4,1723 наших за 10 їх). В нас зараз 3723.

По-друге, вони як країна-агресор вже багато років під санкціями.

Виходить, що щось таки ще заважає нам рвонути вперед..
Ми ж не під санкціями.
 




   
У 2018 році фінансовий стан домогосподарств продовжував поліпшуватися. У І півріччі 2018 року реальний наявний дохід населення зріс на 9,8% р/р, але поки становить 82% від рівня 2013 року.
Хто дурніший, той, що це написав, чи той, хто цьому вірить?
   
Хто дурніший, той, що це написав, чи той, хто цьому вірить?
Тот, кто этому не верит, т.к. нихрена не делает для роста своих доходов.
   
Напомню,  что товарищ Саакашвили рассказывал в 2015-2016 году,  что Украина будет почти 20 лет возвращаться на уровень жизни 2013 года
   
А вообще прикольно наблюдать как некоторые "патриоты" (а на самом деле косящие под них ольгинцы) тоскуют за временами Овоща (Не забывая при этом цитировать куйло)

Останнє редагування: 19 грудня 2018 09:52:48 від Alezka
   
А вообще прикольно наблюдать как некоторые "патриоты" (а на самом деле косящие под них ольгинцы) тоскуют за временами Овоща

Та ні. Якраз неприкольно спостерігати як ахметівська шістка тимчасово мімікрує під українського патріота як той хамелеон.
Донбас висмоктали , привели війну туди та втекли   ? Куди побіжите далі, коли досмокчете Україну , риги ?   
   
Та ні. Якраз неприкольно спостерігати як ахметівська шістка тимчасово мімікрує під українського патріота як той хамелеон.
Донбас висмоктали , привели війну туди та втекли   ? Куди побіжите далі, коли досмокчете Україну , риги ? 

Давай начинай ныть про зубожиння. Подпевай своей мамке   :K
   
Давай начинай ныть про зубожиння. Подпевай своей мамке   :K

Це вже неможливо Моя мама вже померла . Іншої немає.

А ти в твоєму віці вже впав маразм і забув , що я не юльок і ніколи не був ? Ну то лікуйся. Попий чогось для пам*яті.
Скільки ти дурню цю будеш нести як останній педрило для якого всі кому не подобається порошенко юльки ?
Я вільна людина ї маю свою думку.


А ось ти , холуй і лузер, будеш лизати сраку , кому завгодно , тій же юльці якщо не дай боже вона переможе.
Аби крихти з панського столу падали на підлогу де ти їх збираєш. І побіжиш  за ними куди завгодно. Як це ти вже зробив. Бо ти на цепку.
Нещасна ти людина. Жалко мені тебе. Прогонять з двору як того непотрібного собаку - з голоду здохнеш.
 



   
  Скільки мільйонів мають виїхати ще, щоб безробіття не було?
Пєця повинен дуже радіти тому що стільки мільйонів поіхало, бо вся ця маса безробітних людей просто би знесла би його з влади вже давно. А так «пар» потрохи випускають з краіни. Скоро залишаться чиновники, пенси та інтернет боти. Оце буде «економіка».
   
Та ні. Якраз неприкольно спостерігати як ахметівська шістка тимчасово мімікрує під українського патріота як той хамелеон.
Донбас висмоктали , привели війну туди та втекли   ? Куди побіжите далі, коли досмокчете Україну , риги ? 
Ну у Львів Алезка не збіжить хоча там є «ласі шматки» для ахмета, наприклад вугілля Червонограда. Тільки він свій піздак там відкриє - край бандерівський, про все нагадаємо, що воно тут писало.
   
Любитель цитат куйла и полтавский нытик взялись за свое любимое дело.  Ныть про зубожиння.  И про то, что при Овоще было лучше  (td)

   
Любитель цитат куйла и полтавский нытик взялись за свое любимое дело.  Ныть про зубожиння.  И про то, что при Овоще было лучше  (td)

В тебе совість є , холуй ? Ну хоч краплина ? Скільки ти будеш торочити ще про "мамку" , про  якісь "цитати куйла "
Наведи їх ? Тим більше я не знаю хто це. Хуйла знаю. Куйла ні . Чому ти сциш назвати речі своїми іменми, брехло ?
А ще наведи мені цитати " про то, что при Овоще было лучше  " ?

Навіщо ти брешеш  ? Навіщо ти постійно брешеш ? Ти хоч собі можеш пояснити ?

   
Любитель цитат куйла и полтавский нытик взялись за свое любимое дело.  Ныть про зубожиння.  И про то, что при Овоще было лучше  (td)

дешевий маніпулятор.
Хоч одну мою фразу приведи що "при овочі було краще"? :K

Судячи з того, що ти відкрив гілку про успіх ІТ-галузі України, до якої ти жодною сракою не приклався, у тебе попереду "пере-профілювання"?
Будеш вчити Python? :K
   
 B-)

Де корки?
Ти за межі Київа хоч інколи виїздиш?
Траса Житомир-Чуднов-Староконстантинів - 3 машини у годину.

"повні борти" в Туреччину - це 5% населення у яких є гроші - прокурори-мусара-судді-нотаріуси-депутуту різних рівнів та їх "виводки". :K
   
Людас: Овоча нам поверніть  :laugh:
   
Людас: Овоча нам поверніть  :laugh:

+1

Ну или Маккаку в крайнем случае
   
Людас: Овоча нам поверніть  :laugh:

Що ти лахаєш, стрєлка . Раденький що дурненький ?
   
+1

Ну или Маккаку в крайнем случае

Алєжка , я так розумію, ви зі стрєлкою вирішили подрочити один одному у людях на очах ?

Ти знайшов , те що від тебе я вимагав, брехло ?   Як з тобою люди поряд живуть ? Ти і їм  брешеш невпинно ? 
А шефу  ? Може ти хворий ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія