Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ну от хто на вольку стуканув?

ну от хто на вольку стуканув?
nik

Гади, з ким тепер спiлкуватися?  :weep:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Гади, з ким тепер спiлкуватися?  :weep:
Згоден, на 10 днів Вольку це багато.

Хіба Волька грубіян? Уявити його веселим чоловічьком і все не виглядає, як хамство, а виглядає якщо щось веселе. Наче хлопчик грається.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Питайте модерів.

Якшо його забанили за то, шо він зобиджав Миросю, то то саме я на нього стукнула. :cray:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Питайте модерів.

Якшо його забанили за то, шо він зобиджав Миросю, то то саме я на нього стукнула. :cray:
Мене??? Та боже збав! Ніколи Вольтер мене не зобіжав. Взагалі я згодна з характеристикою яку трохи вище дав ТімміАпостол
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Мене??? Та боже збав! Ніколи Вольтер мене не зобіжав. Взагалі я згодна з характеристикою яку трохи вище дав ТімміАпостол
Значить, то був не Волька.

Я просто пам*ятаю, що хтось на тебе гаркнув на рівному місці усілякими образливими словами, то я і дятлонула. Признаю.

Але кажись, модери на мої скарги не реагують, то я особо і не переймаюся.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Саксаул в последнее время совсем спаскудился - он и еще парочка педоросов продуцируют только кудахтанье и хлопанье крыльями - "все пропало, спасайся". Видимо ему дали время поработать над репертуаром. B-)
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Ось на це я стукнула:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1059374.msg23337216#msg23337216


Каюсь. Не стрималася.  :blush2:

Прасці, Волька, але то точно на 10 днів не тягне. Там максимум 1 день і то під питанням. Значить, там був ще один якийсь чийсь стук як мінімум.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Саксаул в последнее время совсем спаскудился - он и еще парочка педоросов продуцируют только кудахтанье и хлопанье крыльями - "все пропало, спасайся". Видимо ему дали время поработать над репертуаром. B-)
Нє, він просто нєрвнічяє. Пецья ж без корита, плохо спить.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Нє, він просто нєрвнічяє. Пецья ж без корита, плохо спить.
Та за Петю он бы так не нервничал. Видно сам без корыта остается. B-)
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Та за Петю он бы так не нервничал. Видно сам без корыта остается. B-)
Думаєш?


А я думаю, чого він такий псіхічєский стає. Мабуть входить до числа отих 6-7 форумних петрових ботів.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?
nik

Ось на це я стукнула:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1059374.msg23337216#msg23337216


Каюсь. Не стрималася.  :blush2:

Прасці, Волька, але то точно на 10 днів не тягне. Там максимум 1 день і то під питанням. Значить, там був ще один якийсь чийсь стук як мінімум.

и все???  :facepalm:  :-X

   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

и все???  :facepalm:  :-X
;o а тобі мало? ти так вдома з дружиною розмовляєш саме на таких тонах?

Тоді таки ігнорь мене і не вздумай підглядати.

І да, там не могло бути такого строку. 1 день, а не 10. Так що, не тільки я, а може бути, що то зовсім і не я. Зазвичай на мої стуки не реагують, то я вже особо і не стукаю.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?
nik

та я навіть не знаю, хто ти! корова якась... а то сам вольтер!!! а ти знаєш, шо він ще піонером боровся з комуняками!!! сам казав, що назло втоптав червоний прапор у коровяче гімно на зірниці. так що більше так не роби, то ти, а то вольтер!
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

та заспокойтеся!
Якщо Вольтера й забанили не помилково, то очевидно що НЕ через ту його "дурепу"
Адже не секрет, що "дурепа" - то найлагідніше на що здатен сьогоднішній Вольтер стосовно непедрюків
а він себе не стримував :weep:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Питайте модерів.

Якшо його забанили за то, шо він зобиджав Миросю, то то саме я на нього стукнула. :cray:

Та ти шо?  ;o Миросю - і раптом дурепою назвали?

Нє, ну, це безумовно заслуговує, щоб настучали модеру ! Молодець, Кароффка!

То, може, Кароффка, ти разом і  на Миросю теж настучиш? Якщо в тебе так гарно виходить?

 Ну, для симетрії -  бо вона, наша цнотлива Мирося,  яку ніззя називати дурепою, на мене тут всяким сипала у сусідній гілці: там і мерзота була, і прищелепкувата, і прибацана?

 Як вважаєш, на 10 днів бану теж потягне?

І ще - а якщо я теж лагідно назву Миросю мерзотою у відповідь, - ти на мене будеш стучати?

Останнє редагування: 7 листопада 2019 11:33:18 від шуша
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Ну, для симетрії -  бо вона, наша цнотлива Мирося,  яку ніззя називати дурепою, на мене тут всяким сипала у сусідній гілці: там і мерзота була, і прищелепкувата, і прибацана?

 Як вважаєш, на 10 днів бану теж потягне?

І ще - а якщо я теж лагідно назву Миросю мерзотою у відповідь, - ти на мене будеш стучати?
а я теж застосовувала проти тебе брудні засоби?
теж приписувала тобі ганебні слова чи дії - явно у розрахунку на ефект "ложечок"?
у скількох гілках ти повідомила про те, що я вимагала у натіві якихось "звітів" і по-дурнячому запитувала у неї "гдє дєньгі, Зін?" ?
га, шуша?
і то була не помилка з твого боку - то було цілком свідоме оббріхування опонента!
скільки разів я запитувала у тебе, де ти знайшла подібні вимоги від мене, а ти перебігала до іншої гілки і вже там повідомляла, що Мирослава вимагала "звітів" і питала про гроші?
скільки разів ти відповіла по суті питання? Нуль.
та розумна людина на твоєму місці принаймні захлопнула би пащеку у мій бік, але ж не ти... :bueee:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

До речі, шуша.
Про застосування тобою цього брудненького методу наголошували на цих сторінках й інші юзери, і не раз.
Але тобі все як з гуся..
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

а я теж застосовувала проти тебе брудні засоби?
теж приписувала тобі ганебні слова чи дії - явно у розрахунку на ефект "ложечок"?
у скількох гілках ти повідомила про те, що я вимагала у натіві якихось "звітів" і по-дурнячому запитувала у неї "гдє дєньгі, Зін?" ?
га, шуша?
і то була не помилка з твого боку - то було цілком свідоме оббріхування опонента!
скільки разів я запитувала у тебе, де ти знайшла подібні вимоги від мене, а ти перебігала до іншої гілки і вже там повідомляла, що Мирослава вимагала "звітів" і питала про гроші?
скільки разів ти відповіла по суті питання? Нуль.
та розумна людина на твоєму місці принаймні захлопнула би пащеку у мій бік, але ж не ти... :bueee:

Не пінься.

В наступний раз, коли з твого чорного рота посипляться у мій бік  отакі епітети, які вже сипалися - буду жати доповідь. Правда, Кароффка? Можна ж?

   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Гнійна піна повалила з тебе, зокрема, у попередньому пості.
Притомна людина на твоєму місці або відморозилася би або принесла лінк на мій пост, що має ознаки вимог звітів від натіві.
але у тебе цілком очікувано знайшовся третій шлях - це заявити, що від своїх брудних методів боротьби з опонентами ти не тільки не відмовляєшся, але й вправно застосовуватимеш їх і надалі - з наступним стуком модерові, коли вчергове отримаєш віртуального ляпаса за свої брудні обмови.  :bueee:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Не пінься.

В наступний раз, коли з твого чорного рота посипляться у мій бік  отакі епітети, які вже сипалися - буду жати доповідь. Правда, Кароффка? Можна ж?
БГГГГ. А то ты до сих пор сдерживалась. :lol:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

БГГГГ. А то ты до сих пор сдерживалась. :lol:

На Миросю? Пока сдерживалась. И на фига, спрашивается?

Больше не буду. Кароффка же вряд ли будет защищать меня так же ревностно, как вот Миросю, которую обозвали дурепой. 

Придётся уж самой.  :gigi:

Или все-таки Кароффка и мне поможет? Ась?
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Та ти шо?  ;o Миросю - і раптом дурепою назвали?

Нє, ну, це безумовно заслуговує, щоб настучали модеру ! Молодець, Кароффка!

То, може, Кароффка, ти разом і  на Миросю теж настучиш? Якщо в тебе так гарно виходить?

 Ну, для симетрії -  бо вона, наша цнотлива Мирося,  яку ніззя називати дурепою, на мене тут всяким сипала у сусідній гілці: там і мерзота була, і прищелепкувата, і прибацана?

 Як вважаєш, на 10 днів бану теж потягне?

І ще - а якщо я теж лагідно назву Миросю мерзотою у відповідь, - ти на мене будеш стучати?
Шуршуньчик, а от не підябуй. Згадай, як ми з тобою заклалися робити цю спільноту чистішою від образ?

Ти що сказала? Давай ти будеш стукати на моїх політичних однодумців, а я на твоїх.

Так от, я виконувала свою частину угоди і не більше.

І да, зверни увагу, я і сама стала менше матюкатися і ображати опонентів, бо очищення оточнення треба починати перш за все із себе  :weep:

А ти така нє хароша, із подвійним дном.

Я не пройду повз, якщо музчинчачий нік обіжає дєвачьку.... а може й пройду, знаючи, шо слідом ЗАВЖДИ шастає шушенька і вона все вилиже. Тобто, підчистить, помітить, ознайомить із цим загал.

Чи то вона тільки за мною шастає?  :weep:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

На Миросю? Пока сдерживалась. И на фига, спрашивается?

Больше не буду. Кароффка же вряд ли будет защищать меня так же ревностно, как вот Миросю, которую обозвали дурепой. 

Придётся уж самой.  :gigi:

Или все-таки Кароффка и мне поможет? Ась?
дурась
типова поведінка педрюків - гадять на голови, але отримавши отвєтку, миттю здіймають вереск : а нас за що?
востаннє
не гребуватимеш брудними прийомами для боротьби з політопонентами - щоразу отримуватимеш по носу, неприємно
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Шушенька, то що, вже не очищаємо форум від бруду, бо це очищення більше б*є по ТВОЇХ, ніж по моїх однодумцях?

Так, шушенька?
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Шушенька, то що, вже не очищаємо форум від бруду, бо це очищення більше б*є по ТВОЇХ, ніж по моїх однодумцях?

Так, шушенька?

ну чому ж.

Очищаємо, добра справа, Кароффка! та й ти стала чемною дамою, це правда!

Тільки втокмач ці умови істеричній Миросі, що по уговору "ти будеш стукати на моїх політичних однодумців, а я на твоїх."

Бо її, бач, кожен раз кондратій хватає, якщо я повз проходжу, та щось не коментую - одразу починає репетувати: "де шуша?"

Хоча, не треба Миросі нічого втокмачувати. Хай собі живе  усвіті мародерів, педрюків, калірованих дітей та свінарчуків.

Не заважай їй камлати. Ще спугнеш...



Останнє редагування: 7 листопада 2019 18:12:36 від шуша
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

шуша, ти скотилася до примітивізму?
ну що ж, цілком закономірно :)
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?
nik

и що сказала? Давай ти будеш стукати на моїх політичних однодумців, а я на твоїх.

 :facepalm1:  мрак...
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

:facepalm1:  мрак...
;o шо значить "мрак"? Це Шуша мені таке предложила. Ну, я і согласилася. Не посилать же було її...
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

промазала.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

Волька, зопалу, не добираючи виразів, тут добряче припечатав декого. Як на мене, то цілком заслужено отримали від нього тачку чоловічих статевих органів. Проте, якщо словосполучення не зовсім парламентські, то нема чого ображатися, якщо забанять.  :tongue:
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

;o шо значить "мрак"? Це Шуша мені таке предложила. Ну, я і согласилася. Не посилать же було її...

Чого викручєшся, як вуж на пательні?

Таке враження, що не доросла людина пише, а середня група дитячого садика.

Інфантілізм - це, звичайно, дуже мило і навіть мімімішно, але тільки з вуст молоденької дівчинки, а не дорослої тьоті, яка весь час прикидається тут дівчинкою-дошкільнятком.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

 ;o Шушенька, а шо тобі не так?

Угода була? була.

Я свою частину добросовісно виконувала. Зрідка.

Що і визнала. Не побоялася взяти на себе відповідальність.

А тобою застуканих он повна банно-прачешна по 10-12 юзверів щодня.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

;o Шушенька, а шо тобі не так?

Угода була? була.

Я свою частину добросовісно виконувала. Зрідка.

Що і визнала. Не побоялася взяти на себе відповідальність.

А тобою застуканих он повна банно-прачешна по 10-12 юзверів щодня.

та ти шо?

 Не їж бєлєну на вечерю замість клєвєра, і не буде в тебе марень та галюцінацій про баню і прачешню.
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?

від своїх брудних методів боротьби з опонентами ти не тільки не відмовляєшся, але й вправно застосовуватимеш їх і надалі - з наступним стуком модерові, коли вчергове отримаєш віртуального ляпаса за свої брудні обмови.  :bueee:
знайома схемка! колись на ДД саме з її допомогою Тетяна-дп вигризала з форуму неугодних
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?
nik

завтра встечаем.  (tu) десятка это вам не хрен собачий.

выходи, волька-пахан, построй тут всех  X(
   
Re: ну от хто на вольку стуканув?
nik

волька, не забудь звезды набить на плечах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія