Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Похорон Навального, що мають відчувати Українці

tocha, обережно, вас старанно окучує найлипкіший найогидніший троль-україножер
на її марення тут мало хто реагує, адже все на що воно здатне - це влаштовувати срачі на форумах

Дякую за попередження. Але в срачах участі не прийматиму та їх не провокуватиму.
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Відповідаю з приводу брехні про "адвоката" та заклика про "ненадавати зброю": див. перше речення пункта 4 мого попередньго допису.
Тобто ви заперечуєте моє право на інше бачення, принаймні щоб не співати осанну цьому Навальному?

24 февраля 2022 года Алексей Навальный, выступая в ходе очередного судебного заседания, высказался против начавшегося вторжения России в Украину: «Я против этой войны. Я считаю, что эта война между Россией и Украиной развязана, чтобы прикрыть ограбление граждан России и отвлечь их внимание от тех проблем, что есть внутри страны, от деградации экономики»[39].


це ДУУУУУЖЕ вигідне трактування геноциду Українського народу, влаштованого кремлем, і палко підтриманого більшістю ущербного кацнародцю.
   
Тобто ви заперечуєте моє право на інше бачення, принаймні щоб не співати осанну цьому Навальному?
Де я тут заперечую ваше право на інше бачення?
Де я закликаю співати осанну Навальному?

Моя ідея - не витрачати ресурси на боротьбу з ворогом хуйла, тобто нашим союзником (можливо, тимчасовим). Просто забути про нього.
Задля того, щоб зекономити ресурси на боротьбу з реальним ворогом.
Невже, це важко зрозуміти?
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Де я тут заперечую ваше право на інше бачення?
Де я закликаю співати осанну Навальному?

Моя ідея - не витрачати ресурси на боротьбу з ворогом хуйла, тобто нашим союзником (можливо, тимчасовим). Просто забути про нього.
Задля того, щоб зекономити ресурси на боротьбу з реальним ворогом.
Невже, це важко зрозуміти?
Хіба я відводжу увагу від реального ворога? Ви правильно зрозуміли моє цитування висловлювання Навального у попередньому пості - як він майстерно заперечує провину всього того кривавого народцю, покладаючи її виключно на Хуйла, та ще й з такою дріб"язковою мотивацією.
Союзниками нам були Новодворська, Нємцов, з натяжкою Каспаров (якби не його просування тези про "хароших русскіх"). Добре працює на цивілізацію Нєвзоров, ІМХО.
   
Хіба я відводжу увагу від реального ворога? Ви правильно зрозуміли моє цитування висловлювання Навального у попередньому пості - як він майстерно заперечує провину всього того кривавого народцю, покладаючи її виключно на Хуйла, та ще й з такою дріб"язковою мотивацією.
Союзниками нам були Новодворська, Нємцов, з натяжкою Каспаров (якби не його просування тези про "хароших русскіх"). Добре працює на цивілізацію Нєвзоров, ІМХО.
Невзоров - в минулому руській фашист, який підтримував військову операцію у Вільнюсі (штурм телецентру) під час розпаду СРСР. Наразі він офійійний ворог та персона нон грата в Літві. Також, можете переглянути відео, де він вилізує дупу Лукашенко під час особистої зустрічи. Так шо тут він Навальному дасть 100 балів фори. Ненайкращий приклад з вашого боку.
Але. І він також наш великий союзник зараз, тут ви праві. Бо він є радикальним ворогом хуйло-режиму та має величезну аудіторію всередині Росії. Незважаючи на неоднозначне минуле.

Я ж це і намагаюсь донести, що непотрібно нехтувати будь-якими союзниками у цей важкий час, а витрачати сили на боротьбу з ними в деяких моментах, де ми не сходимось, то є просто дурість.
Ресурси не нескінченні. Якщо їх витрачати на Навального, то їх стане меньше для боротьби з хуйлом. Мають бути росставлені пріорітети в умовах обмежених можливостей. Як би вам емоційно не хотілось витратити їх на щось інше, менш важливе для загальної справи, але більш важливе для вас особисто. Треба мати волю діяти раціонально, інакше нас знищать.
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Я згодна з вами на всі 100% щодо минулого Невзорова, чудово пам"ятаю його палку підтримку совєцьких танків у Вільнюсі.
А ви зрозуміли, чому мій приклад не найкращий?
Та тому що кращих сьогодні нема!
Тож невже справа всього лише у спробах хуйлорежиму відвести увагу свого народцю від проблем у кацекономіці?
невже проблеми з корупцією всередині паРаші сьогодні спонукають пересічних парашників аплодувати черговому вбивству українських дітей у Одесі?
Собака-пошуковець, яка знайшла тільце вбитої рашендроном трирічної дитини, лягла поруч і ПЛАКАЛА!
Через проблеми у кацекономіці?
ІМХО, але це - шкідництво, обгорнуте у рожеву блискучу обгортку.
   
Ото слухаю Каца і навіть вірю.
А на ділі толку ніфіга
   
Я згодна з вами на всі 100% щодо минулого Невзорова, чудово пам"ятаю його палку підтримку совєцьких танків у Вільнюсі.
А ви зрозуміли, чому мій приклад не найкращий?
Та тому що кращих сьогодні нема!
Тож невже справа всього лише у спробах хуйлорежиму відвести увагу свого народцю від проблем у кацекономіці?
невже проблеми з корупцією всередині паРаші сьогодні спонукають пересічних парашників аплодувати черговому вбивству українських дітей у Одесі?
Собака-пошуковець, яка знайшла тільце вбитої рашендроном трирічної дитини, лягла поруч і ПЛАКАЛА!
Через проблеми у кацекономіці?
ІМХО, але це - шкідництво, обгорнуте у рожеву блискучу обгортку.
Я не вважаю за потрібне витрачати зараз ресурс на сперечання із Навальним із приводу його деяких тверджень. І вам пропоную не витрачати сили на це. Це не покращить становище України зараз. А це є головна ціль.

Створення та розгон таких кофліктів це, в тому числі, робота фсб. Що зробити Україну слабшою, змусити її витрачати сили на безліч кофліктів, які не є пріорітетними зараз. Накшалт, українці - "хароші руські", українці - полякі, чито угорці, і тд.

Так ведеться тотальна війна і треба це розуміти. Бути раціональними, а не діяти імпульсивно на емоціях.
   
Начало революції:

https://t.me/WarZoneInc/72405
згоден - болото не повстане
а надія помирає останньою

а от що мають відчувати Українці - так це надію сподівання - навіть якщо то фантастика
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Начало революції:

І кінець

   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Я не вважаю за потрібне витрачати зараз ресурс на сперечання із Навальним із приводу його деяких тверджень. І вам пропоную не витрачати сили на це. Це не покращить становище України зараз. А це є головна ціль.

Створення та розгон таких кофліктів це, в тому числі, робота фсб. Що зробити Україну слабшою, змусити її витрачати сили на безліч кофліктів, які не є пріорітетними зараз. Накшалт, українці - "хароші руські", українці - полякі, чито угорці, і тд.

Так ведеться тотальна війна і треба це розуміти. Бути раціональними, а не діяти імпульсивно на емоціях.
Так ніхто і не сперечається з Навальним. Наведенням прикладів його слизьких і неоднозначних висловлювань я хотіла сказати лише одне - не варто робити з нього ікону, він аж ніяк не тягне на ікону для нас, українців. Такий же імперець, але у гарній обгортці.
І навіть такий ніколи не стане президентом у тій ущербній недоімперії, там на зміну одному хуйлові прийде інше, не краще. Така природа того народу, від початку його створення і як бачимо до сьогодні.
   
За третій пункт проголосували ображені дибіли ))
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

За третій пункт проголосували ображені дибіли ))
З чого такий висновок?
   
Я не вважаю за потрібне витрачати зараз ресурс на сперечання із Навальним..

Створення та розгон таких кофліктів це, в тому числі, робота фсб.
саме так, тому всі, хто намагається порвати Навального на шматки, працюють на фсб.
І то не емоції а спланована робота аби не допустити щоб трон терориста похитнувся
і до влади в Росії прийшов Навальний та негайно припинив війну,
адже саме такі меседжі він публічно декларував з тюрми.

Так ведеться тотальна війна і треба це розуміти. Бути раціональними, а не діяти імпульсивно на емоціях.
жодних емоцій там нема, лише бізнес, брудний і підлий.     
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Смерть "бутерброда" в принципі на руку Україні. Вся ця історія з "бутербродом" показала ницість, безхребетність і боягузництво Заходу. На той момент коли він їхав "домів". Я впевнений, шо всі ці Меркелі, Джонсони, Макрони казали: Алекс, ми з тобов - бийся за демократію в Мордорі! А як хуйло мені погане зробить? Та ми, та ми його, та ми йому - сакнкції з пекла, во!
Алекс прилетів, хуйло його посадив, потім витягнув свій мінікуй і просто посцяв. На меркельшвайн, на альфонса Емануеля, любителя старих бабів, на Борьку Лондонського.
Ну зараз буде відповідь з пекла! Подумали навальнята і всі інші. Хуйлу куй відріжуть...або принаймі на гудз завяжуть!
Але Захід ввів "сакції". Типу відкрив парасольку і радісно відрапортував: Бачите, бачите, тепер коли хуйло сцить на нас, то деякі крапельки відбиваються і попадають хуйлу на штани! Вікторі!
Хуйло оцінив "твердість" і "рішучість" цих євротерпил і напав на Україну.
Зараз Захід в подібній ситуації як з "бутербродом". Наобіцяли всього. Але мають шанс не повторити ті самі помилки. І замість парасольки копнути хуйла в яйця. Як власних яєць вистачить...Макрон вроді замахнувся...але Шольц схопив його за пяту...поки шо.
   
Дякую за попередження.
то не попередження  :nea:
а публічне запрошення у срачі авторства Мирослави
в яких вона з такими ж чорноротими аморальними срачістками
намагається оббрехати і очорнити ненависну їй Кадру,
хз навіщо їй це потрібно але такий факт є.

Але в срачах участі не прийматиму та їх не провокуватиму.
А Мирослава так сподівалася! Ви її жорстко обламали :D 
   
Так ніхто і не сперечається з Навальним. Такий же імперець, але у гарній обгортці.
це твої хворі фантазії, тобто наклепи,
якими ти тут промишляєш багато років.

І навіть такий ніколи не стане президентом у тій ущербній недоімперії, там на зміну одному хуйлові прийде інше, не краще. Така природа того народу, від початку його створення і як бачимо до сьогодні.
якщо і прийде на рос трон таке саме як зараз,
то виключно через намальовані його бандою результати,
а не через чесні вибори яких ті злочинці
не допускали ніколи і не допустять надалі
саме тому що добре розуміють чим вони закінчаться для них.
   
Смерть Навального в принципі на руку Україні.
це на руку лише п уйлові і його банді,
а для України було б чудово мати такого сусіда-президента як Навальний.
     
   
І кінець

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/88718
революція в Росії неможлива не через поганий народ
ми ж бачимо що там є багато нормальних людей
які категорично проти п уйла і ніколи за нього не проголосують,
і на чесних виборах п уйло пролетіло б давно,
саме тому воно їх не допускає категорично
і завжди малює собі перемогу.
Революція там неможлива через те що терорист
не боїться Заходу як було у нас з янучарою,
і творить все що йому заманеться, не озираючись
ні на кого, шантажуючи світ ядерною кнопкою,
якої не було у янучари і тому він був змушений
рахуватися з Заходом, і не міг відірватися на повну.

Нема у росіян засобів і можливості вигнати нечисть з кремля,
вся надія у них на ЗСУ і західних союзників України.

   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Смерть "бутерброда" в принципі на руку Україні. Вся ця історія з "бутербродом" показала ницість, безхребетність і боягузництво Заходу.
!!!
   
Так ніхто і не сперечається з Навальним. Наведенням прикладів його слизьких і неоднозначних висловлювань я хотіла сказати лише одне - не варто робити з нього ікону, він аж ніяк не тягне на ікону для нас, українців. Такий же імперець, але у гарній обгортці.
І навіть такий ніколи не стане президентом у тій ущербній недоімперії, там на зміну одному хуйлові прийде інше, не краще. Така природа того народу, від початку його створення і як бачимо до сьогодні.

Тут повністю згоден.

Але ікону з нього роблять тільки всередині Россії. Але це їх справа, ми не маємо лізти до них зі своїми порадами та критикой їхньої ікони. Бо, все одно, це марно та не призведе до якіхось змін. Вони вирішують, в першу чергу, свої проблеми, а не наші.

В Україні ніхто з нього ікони не робить. До нього є різне відношеня: хтось віддає належне його волі та наполегливості, хтось не любить за його неоднозначні висловлювання, комусь він байдуже. Але це все оцінки політика ззовні. Ні для кого всередині України він не є іконою.

Всі ці кампанії по його дескридитації всередині України мають одну мету: розганяти конфлікт українці - "хароші руськи". А це нам не потрібно.
   
це на руку лише п уйлові і його банді,
а для України було б чудово мати такого сусіда-президента як Навальний.
     
Ну, чудово це занадто ) Краще такого як Б. Немцов. Але в будь-якому випадку Навальний краще за хуйла, бо він сучасна людина і ніколи не розпочав би безглузду війну с десятками тисяч загиблих та знищеними містами.
   
Ну, чудово це занадто )
що саме з цих 15 принципів занадто для України?
 
https://meduza.io/feature/2023/02/20/aleksey-navalnyy-opublikoval-15-printsipov-svoey-politicheskoy-platformy-o-voyne-i-poslevoennom-ustroystve-rossii



Краще такого як Б. Немцов.
Але в будь-якому випадку Навальний краще за хуйла, бо він сучасна людина і ніколи не розпочав би безглузду війну с десятками тисяч загиблих та знищеними містами.
Про Нємцова запам"яталося що він висловлювався погано про Юлю
і обожнював паскуду ющенка, це означає
що він неадекватно оцінював події в українській політиці,
хоча він теж був справжньою опозицією до п уйла,
і саме тому був убитий ним, і справді для України
було б краще мати такого президента в сусідній країні,
принаймні він не поліз би до нас війною, як і Навальний
та багато інших лідерів опозиційних партій.


   
https://meduza.io/feature/2024/03/04/mir-ne-znaet-kak-protivostoyat-zlu
  (tu) ось ще натрапила там же на розповідь про викладача:
https://meduza.io/feature/2024/03/05/smelye-lyudi-u-nas-v-tyurmah-sidyat-a-ya-prosto-neravnodushnyy-chelovek

респект таким людям, нехай пробуджують зазомбованих терористом росіян

дякую юзерам Вело і Bogkuz за лінки на медузу, я раніше чула цю назву
але не цікавилась що там за інфу подають.
   
що саме з цих 15 принципів занадто для України?
 Про Нємцова запам"яталося що він висловлювався погано про Юлю
і обожнював паскуду ющенка, це означає
що він неадекватно оцінював події в українській політиці,

хоча він теж був справжньою опозицією до п уйла,
і саме тому був убитий ним, і справді для України
було б краще мати такого президента в сусідній країні,
принаймні він не поліз би до нас війною, як і Навальний
та багато інших лідерів опозиційних партій.
З цими 15-ю твердженнями все норм. Але тре розуміти коли та при яких обставинах вони зроблені. Та чи б були вони такими, якщо б Навальний робив їх не у в'язниці без шансів вийти, а на волі перемагаючи на виборах президента? Тут є сумніви..

Так ні Б. Немцов ні інші рос політики не повинні розбиратись в українській політиці. Тут треба нарешті зрозуміти що Україна та Россія то різні країни. А у нас багато хто до сих пір вважають що то є 2 частини однієї країни. І рос політики мають бути в курсі деталей в українському політичному житті.
По факту нам неважливо як рос політики відносяться до наших. Нам важливо як вони будуть діяти по відношенню до нашої держави та чи визнають вони її взагалі. Б.Немцов - визнавав та не мав нічого проти України. Тому його відношення до, наприклад, ЮВТ мені нецікаво. То його справа.
А, наприклад, хуйло мав хороші відношення із ЮВТ, як і вона з ним. І пагане відношення до В.Ющенко. І шо?
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

хуйло мав хороші відношення із ЮВТ, як і вона з ним. І пагане відношення до В.Ющенко.
Ось так народжуються легенди...
А хуйло неполюбив Ющенка ДО чи ПІСЛЯ запрошення до Дрища до його гостинної родинної оселі, де останній подарував хуйлові українську реліквію - старовинну ікону?
І ще одне запитання. Чи вважаєте ви що Янучара - ставленик і вірний холуй хуйла?
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Щось я не зрозумів відповіді...
Так є приклади, де Навальний
чи нема, і це є брехня або якесь іпсо?
Це підійде?

   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Це підійде?

https://t.me/ukrainian_militant/21720

 (tu)
   
З цими 15-ю твердженнями все норм. Але тре розуміти коли та при яких обставинах вони зроблені. Та чи б були вони такими, якщо б Навальний робив їх не у в'язниці без шансів вийти, а на волі перемагаючи на виборах президента? Тут є сумніви..*
будь-які сумніви при великому бажанні
можна якось обгрунтувати,
але до фактів це не має відношення,
то лише припущення, а 15 пунктів - факт.
   
Це підійде?

https://t.me/ukrainian_militant/21720

Перший раз бачу цей допис. Якщо він аутентичний, то підійде.
   
Ось так народжуються легенди...
А хуйло неполюбив Ющенка ДО чи ПІСЛЯ запрошення до Дрища до його гостинної родинної оселі, де останній подарував хуйлові українську реліквію - старовинну ікону?
І ще одне запитання. Чи вважаєте ви що Янучара - ставленик і вірний холуй хуйла?
Те, що хуйло приходив до ВАЮ на його запрошення та приймав його подаруки (пам'ятаю ці кадри), то не означає що хуйло його поважав. Для чекістів нема проблем говорите одне, думати інше.

Янукович то ставленник Кучми. Зараз, мабуть, є холуєм хуйла.
   
Так ні Б. Немцов ні інші рос політики не повинні розбиратись в українській політиці. Тут треба нарешті зрозуміти що Україна та Россія то різні країни. А у нас багато хто до сих пір вважають що то є 2 частини однієї країни. І рос політики мають бути в курсі деталей в українському політичному житті.
Повинні чи ні, але них це нереально -
бути не в курсі чим дихають політики в сусідній країні,
тому я була шокована заявами Нємцова,
він однозначно підтримував паскуду і вважав Юлю неправою,
але якщо теоретично припустити що він дійсно не знав деталей
то тим більше не варто було робити такі категоричні висновки.

Це було його помилкою, можливо не єдиною,
але попри все це, було б ідіотизмом
кричати що він такий самий як п уйло,
як тут неадеквати верещать про Навального.
Обидва ці опозиціонери, на жаль нині покійні,
були б хорошими президентами Росії,
і для України це було б чудово - війни точно не було б,
а всі проблемні питання вирішувались би цивілізовано.
 
   
Мій пункт - співчуваю жінці і дітям. Все.
   
будь-які сумніви при великому бажанні
можна якось обгрунтувати,
але до фактів це не має відношення,
то лише припущення, а 15 пунктів - факт.
Добре, це факт. Але це слова не президента, а зк у якого практично немає шансів ці пункти реалізувати. Тобто це просто слова, а не програма дій. Ось що я мав на увазі.
   
Те, що хуйло приходив до ВАЮ на його запрошення та приймав його подаруки (пам'ятаю ці кадри), то не означає що хуйло його поважав. Для чекістів нема проблем говорите одне, думати інше.

Янукович то ставленник Кучми. Зараз, мабуть, є холуєм хуйла.
Та досить демонізувати "геній" хуйла.
Кончений схиблений старий дегенерат.
Тих самих "результатів" людина розумна досягла б за на порядки менші гроші і значно менший час.
Хуйло - звичайний кримінальник, весь "геній" якого визначається абсолютною байдужістю до законів і домовленостей.
В свою чергу, хуйло це "обличчя" кацапоеліт і відзеркалення кацапського деградованого манюпасу.
   
Перший раз бачу цей допис. Якщо він аутентичний..
:D У постах Мирослави аутентичне ВСЕ, 
особливо багаторічні наклепи на неугодних юзерів
та хворі фантазії про їхніх дітей :facepalm:
така аморальна істота цілком здатна опускатися
до тягання по інтернету різноманітних фейків
п уйло-пропаганди бо насправді є послідовницею п уйла
адже дублює на форумах всі його підлі мерзотні методи -
агресія, бруд, брехня, наклепи,
посягання на чуже право,
жага знищити неугодних і непокірних,
не гребуючи аморальними вчинками.
В цьому можна легко пересвідчитись
зазирнувши в її профіль, і аби зекономити час,
не звертати уваги на її культурні дописи
в яких вона намагається показати себе
пристойною людиною і патріоткою України,
то все фальшива ширма.
Читати варто лише її пости в яких вона
демонструє справжнє своє обличчя,
яке описане на початку цього мого допису.
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Це підійде?

https://t.me/ukrainian_militant/21720

Файно! Підари Serge_D і Вело шо за "бутерброда" дупу рвали - в студію!  :D
   
Повинні чи ні, але них це нереально -
бути не в курсі чим дихають політики в сусідній країні,
тому я була шокована заявами Нємцова,
він однозначно підтримував паскуду і вважав Юлю неправою,
але якщо теоретично припустити що він дійсно не знав деталей
то тим більше не варто було робити такі категоричні висновки.

Це було його помилкою, можливо не єдиною,
але попри все це, було б ідіотизмом
кричати що він такий самий як п уйло,
як тут неадеквати верещать про Навального.
Обидва ці опозиціонери, на жаль нині покійні,
були б хорошими президентами Росії,
і для України це було б чудово - війни точно не було б,
а всі проблемні питання вирішувались би цивілізовано.
 

Так я ж про це і кажу. Він може мати свою думку про українських політиків. Ця позиція може бут для вас неприйнятною або хибною. А для інших  - норм. Тут немає проблеми. Це просто його оцінка процессів в іншій країні. Він може помилятись, а може й ні. Головне, щоб він робив та чого б не робив будучи, потенційно, президентом Россії.

З приводу "..бути в курсі чим дихають політики в сусідній країні...":
А ми чи наші політики багато знають, чим дихають політичні процесси, наприклад, в Словаччині?
Не думаю, шо багато людей розуміють процесси, що там відбуваються..
   
Re: Похорон Навального, що мають відчувати Українці

Перший раз бачу цей допис. Якщо він аутентичний, то підійде.
Думаю, що автентичний. Інакше був би вже сто разів спростований. Та і не поодинокий він насправді.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія