Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зєлєнський звільнив Кривоноса

зєлєнський звільнив Кривоноса

Президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса від виконання обов'язків голови міжвідомчої робгрупи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави та вивів його зі складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Згідно з оприлюдненим на сайті глави держави у п'ятницю ввечері указом №869/2019, Зеленський вивів із персонального складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Кривоноса, звільнивши його від виконання обов'язків голови цієї комісії.

"Звільнити С.Кривоноса від виконання обов'язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави", - йдеться в другому пункті цього указу.

Цим самим указом Зеленський доручив визнати такими, що втратили чинність, укази та пункти указів, якими Кривоноса було введено до складу цих комісій.

Цей указ набуває чинності з дня його опублікування.

 :peremoga: Ура, один з останніх розбійників, усьо будет сивохо
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

бо нічого йому робити в тому кремлівському кодлі-був там як укрошпійон
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Бойовий генерал, особисто командував обороною аеропорту від сепарів.
Звісно, що такі в РНБО не потрібні.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Похоже, Кривонос отказывался сдавать Украину. Наверное из-за этого.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривоноса перед виборами ЗЕ планував в разі перемоги на начальника Генштабу, мав з ним розмову на цю тему і Кривонос поглдився. Видно був витік інформації. Після того його викликав Кн*ур, Кривонос на добу випав з зв'язку і потім виступив з заявою, що знімає свою кандидатуру на користь Порошенко. Зразу по тому Петро призначив Кривоноса в РНБО.

Так що ноги звідти ростуть. ЗЕ зраду не прощає і в цьому питанні я з ним згідна. Зрадивши один раз....
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Не вписувався.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос тупо і дешево продався перед виборами
якби не зробив тоді помилку, зараз міг би посісти високу посаду
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

всі більш-меньш адекватні звалюють

ніхто не хоче об капітулянтів шкваритись.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса
van

До бегался  до пенсии  я бы тоже  такого уволил  за что завилял.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

ЗЕ зраду не прощає


Зрадив зрадників  :D
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос тупо і дешево продався перед виборами
якби не зробив тоді помилку, зараз міг би посісти високу посаду

Помилку когда то сделал один батя одного  известного чувака не воспользовавшись контрацептивом, а не Кривонос
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос тупо і дешево продався перед виборами
якби не зробив тоді помилку, зараз міг би посісти високу посаду

Ні всі є блазнями за ради посад  :K
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос тупо і дешево продався перед виборами
якби не зробив тоді помилку, зараз міг би посісти високу посаду
Що значить "продався"? Кому і за що?
Він після "продажу" перестав бути толковим бойовим офіцером, такі не потрібні Україні? Компетентність пох, головне лояльність, стало бить.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос тупо і дешево продався перед виборами
якби не зробив тоді помилку, зараз міг би посісти високу посаду
Да ну как ему конкурировать с бывшим Луганским бандюком
Ватным концертмейстером Зе из того же Луганска
и таким же ватным алкашем из Донецка
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса
mar

Кривонос тупо і дешево продався перед виборами
якби не зробив тоді помилку, зараз міг би посісти високу посаду



Чого він так повів себе?. Хз..
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос тупо і дешево продався перед виборами
якби не зробив тоді помилку, зараз міг би посісти високу посаду
Аргумент для дегенератов...
Сегодня какое число?...
Фули он его тогда всё это время держал?...
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

ЗЕ зраду не прощає і в цьому питанні я з ним згідна. Зрадивши один раз. 8-:
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

ЗЕ зраду не прощає і в цьому питанні я з ним згідна. Зрадивши один раз. 8-:

не звертайте уваги
шосту палату знов не закрили, в санітарів вихідні, поциєнти скачуть на волі.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса
nik

петро дал ему секретным указом звание генерала- на дембель. вопросов нет, но только почему секретным? через час его уже все поздравляли в фейсбуке  :gigi:
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

А шо там бойовий генерал робив? З клоунами? Мабуть його місце на фронті, а не в цирку сидіти.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос має дякувати прихильники певної політсили що він звільнив його. Бо шкваритись у цій сепарні - не варто.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

А шо там бойовий генерал робив? З клоунами? Мабуть його місце на фронті, а не в цирку сидіти.
В тому цирку керують обороною, щоб ти знав. Пропонуєш покластись в цьому на блазнів?
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривонос має дякувати прихильники певної політсили що він звільнив його. Бо шкваритись у цій сепарні - не варто.

 (tu) тем более шо вот летит достойная замена

Онищенко собирается вернуться в Украину, - СМИ
Сьогодні о 22:08•Цензор.Нет

Об этом он сказал изданию Kyiv Post, информирует Цензор.НЕТ.

"Я считаю, что пришло время", - сказал он.

В качестве доказательства Онищенко прислал журналистам издания билет в эконом-классе на самолет компании Ryanair, который 13 декабря вылетает из Барселоны в Киев.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

А взагалі в мене якесь передчуття, що десь в тих кабінетах невдовзі вспливе кисле вусате хлєбало настоящого палковніка Анафтолія.
Кращої кандидата на роль єплом торгувати під час всяких розведень і демілітаризацій годі шукати.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

тем более шо вот летит достойная замена

Онищенко собирается вернуться в Украину, - СМИ

там ще квартальний кацап Жидков непристроєний.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

От тепер я впевнена в капітуляції нашого недомірка перед ху@лом... :(
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

В тому цирку керують обороною, щоб ти знав. Пропонуєш покластись в цьому на блазнів?
В них боєвий генерал за весільного! Вийшов і сказав-хлопці! Там клоуни керують! Мені з ними нема чого робити.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

До бегался  до пенсии  я бы тоже  такого уволил  за что завилял.
-----------------

Фупчеги, ось приклад форумного бота. Это машина.

Даже сверхбезграмотный  чел напишет - добегался.



   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Бойовий генерал, особисто командував обороною аеропорту від сепарів.
Звісно, що такі в РНБО не потрібні.

Дыбилы, Кривоноса из РНБО никто нэ звильняв.

 :laugh:
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Дыбилы, Кривоноса из РНБО никто нэ звильняв.

 :laugh:

Главное, шо ему комфортно

Секретар РНБО Олексій Данілов не бачить на посаді свого заступника Сергія Кривоноса. Однак рішення про його звільнення ухвалюватиме Президент Володимир Зеленський.

Про це в інтерв'ю виданню “Апостроф” розповів заступник секретаря РНБО України Сергій Кривонос.

“Олексій Мячеславович (Данілов — ред.) не бачить мене на посаді заступника секретаря РНБО. Чому? Не знаю. Але я вдячний, що він чесно мені про це сказав”, - зазначив Кривонос, додавши що самостійно не збирається подавати у відставку, а його подальшу долю вирішуватиме Президент.

 :bueee:
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса
van

-----------------

Фупчеги, ось приклад форумного бота. Это машина.

Даже сверхбезграмотный  чел напишет - добегался.
Сепар Донецкий   допрыгался  теперь на двушку пива собирает , не надо было на референдум ходить .
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Що значить "продався"? Кому і за що?
Він після "продажу" перестав бути толковим бойовим офіцером, такі не потрібні Україні? Компетентність пох, головне лояльність, стало бить.
Це совки.  (td)
Там совкова прошивка не зникає: головне не Україна, а лояльність до чергової дупи на табуретці.
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса
van

Дыбилы, Кривоноса из РНБО никто нэ звильняв.

 :laugh:
Это   порохоботы его уволили  :D
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Бгг, чом і не новина , давно . Просто офіційно об'явили
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Главное, шо ему комфортно

Секретар РНБО Олексій Данілов не бачить на посаді свого заступника Сергія Кривоноса. Однак рішення про його звільнення ухвалюватиме Президент Володимир Зеленський.

Про це в інтерв'ю виданню “Апостроф” розповів заступник секретаря РНБО України Сергій Кривонос.

“Олексій Мячеславович (Данілов — ред.) не бачить мене на посаді заступника секретаря РНБО. Чому? Не знаю. Але я вдячний, що він чесно мені про це сказав”, - зазначив Кривонос, додавши що самостійно не збирається подавати у відставку, а його подальшу долю вирішуватиме Президент.

 :bueee:
Секретар РНБО Олексій Данілов не бачить на посаді свого заступника Сергія Кривоноса
Эта писец
прихильники певної політсили вы хоть немного понимаете кто такой Данилов со своими помощниками Ткаченко и Сивохо
и кто такой Кривонос

   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Кривоноса перед виборами ЗЕ планував в разі перемоги на начальника Генштабу, мав з ним розмову на цю тему і Кривонос поглдився. Видно був витік інформації. Після того його викликав Кн*ур, Кривонос на добу випав з зв'язку і потім виступив з заявою, що знімає свою кандидатуру на користь Порошенко. Зразу по тому Петро призначив Кривоноса в РНБО.

Так що ноги звідти ростуть. ЗЕ зраду не прощає і в цьому питанні я з ним згідна. Зрадивши один раз....

Так, невдобно тоді вийшло, скільки людей підвів
Вони йому вірили, підтримували, хтось навіть грошима на передвиборчу кампанію ..
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Сепар Донецкий   допрыгался  теперь на двушку пива собирает , не надо было на референдум ходить .
------------
 я не розумію, ваня, можеш українською? ваня, ти машина?
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Дрыщи опять сбрехамши? Прочитали послезавтрашюю газету? B-)
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Секретар РНБО Олексій Данілов не бачить на посаді свого заступника Сергія Кривоноса
Эта писец
прихильники певної політсили вы хоть немного понимаете кто такой Данилов со своими помощниками Ткаченко и Сивохо
и кто такой Кривонос

А кто такой Кривонос?  Ну оборонял краматорский аэродром, лётчиков сбитых вытаскивал, рулил спецоперациями, да никто вообщем, а пацаны в это время кацапов по саунам развлекали жоп своих не жалея, Герои!
   
Re: зєлєнський звільнив Кривоноса

Дрыщи опять сбрехамши? Прочитали послезавтрашюю газету? B-)
Другіх газєт у ніх нєма  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія