Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Порошня!?

Вы б такую в жёны взяли?

 B-)

Донч, а она что, твой конкурент ? Думаю, что тебя навряд ли в жены кто-то возьмет, даже не проси.

   
подивився,  ще  глибше  стало  абсолютно покуй  шо з нею  буде.
Посмотрел твой профиль, почитал твои посты пришел к выводу, что ответ от тебя не полный...
от тебя должно быть вот так:
 
Цитувати
абсолютно покуй  шо з нею  буде... как и со страной
   
Донч, а она что, твой конкурент ? Думаю, что тебя навряд ли в жены кто-то возьмет, даже не проси.

Повторяю вопрос: ТЫ Б ТАКУЮ В ЖЁНЫ ВЗЯЛ?

( это я так говорю... шоб её сильно не обижать :shuffle: )
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
Via

Підсумок дня печальний, у Фейсбуці всі люто матюкаються - АТОшників Марченкоі  Грищенко (Пуму) не випустили, натомість випустили Беркута.
   
Бо неможливо бути настільки тугим

я на роздорiжжi. То думаю, що таки неможиво,
то читаю деяких юзерiв i в цьому починаю сумнiватися       
   
Посмотрел твой профиль, почитал твои посты пришел к выводу, что ответ от тебя не полный...
от тебя должно быть вот так:
 
абсолютно  покуй  кацапе  на  твою страну
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Повторяю вопрос: ТЫ Б ТАКУЮ В ЖЁНЫ ВЗЯЛ?

( это я так говорю... шоб её сильно не обижать :shuffle: )

Во-первых, я не порошок, хотя и голосовал за Пороха, во-вторых, я тебе ответил (это так, чтобы тебя сильно не обидеть).
   
Підсумок дня печальний, у Фейсбуці всі люто матюкаються - АТОшників Марченкоі  Грищенко (Пуму) не випустили, натомість випустили Беркута.
То нехай далі матюкаються в ФБ, аби під ОПу не виходили.
зєлєнюків такі матюки влаштовують...
   
Підсумок дня печальний, у Фейсбуці всі люто матюкаються - АТОшників Марченкоі  Грищенко (Пуму) не випустили, натомість випустили Беркута.


Ты про того Беркута,который просидел в СИЗО и вышел по закону Савченко?
   
То нехай далі матюкаються в ФБ, аби під ОПу не виходили.
зєлєнюків такі матюки влаштовують...

А що Цікава ти ніде не ходиш? Зручно чужими руками жар загрібати?  :shuffle:

Апд. Вія, твій ФБ, це твої підписки і френди, як і мій, так що кожен вариться в своєму соку, всі - то перебільшення. А беркутню випускали всі 5 років, Югик Луценко пам'ятаєш що про них сказав? Хоча кому я, пам'ять у вас відбирає зразу ж, на невдобних питаннях
   
Та за кого ж вирувати, коли героїня волає ви мєня ніправільно понялі, ето какаято ашіпка ))

на якій хвилині відео вона волає?
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

я на роздорiжжi. То думаю, що таки неможиво,
то читаю деяких юзерiв i в цьому починаю сумнiватися     
В мене один такий персонаж, простой рускій парєнь ваньша. :D
Єйбоґу не вдуплю, троляка чи повний клінічний.
   
на якій хвилині відео вона волає?

панi Свiтлана фантазьорка.
Щоб не сказати брехуха)
   
Во-первых, я не порошок, хотя и голосовал за Пороха, во-вторых, я тебе ответил (это так, чтобы тебя сильно не обидеть).

" Я голосовал за Пороха..но я не порошок.."  :facepalm1:

А кто?
   
на якій хвилині відео вона волає?

Дивіться відео) воно чудове)) вирвалі с кантєкста  :weep: і Пєтьку згадала, і Федину, а її русскаязичная щелепа то така мілота  :laugh:
Ви там Зєлю травили за мову, так він красавчєг в порівнянні)
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Підсумок дня печальний, у Фейсбуці всі люто матюкаються - АТОшників Марченкоі  Грищенко (Пуму) не випустили, натомість випустили Беркута.

ну я вот перечитываю УП, много нового узнаю:

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/7/7231292/

Буча та Пума. Як арешт добровольців може бути пов'язаний зі справою Шеремета



Останнє редагування: 28 листопада 2019 19:59:03 від kasia
   
панi Свiтлана фантазьорка.
Щоб не сказати брехуха)

Іди флудер профіль три)) тепер ти знаєш що твій вік бачать всі бажаючі  :laugh:  а ще, там по повідомленням пройтись можна  ;)
   
В мене один такий персонаж, простой рускій парєнь ваньша. :D
Єйбоґу не вдуплю, троляка чи повний клінічний.

щодо ваньки-кацацапа в мене без варiантiв - троль.
А щодо панi Свiтлани, то iнодi думаю, що не бува таких клiнiчних,
а iнодi, що таки хз
   
Дивіться відео) воно чудове)) вирвалі с кантєкста  :weep: і Пєтьку згадала, і Федину, а її русскаязичная щелепа то така мілота  :laugh:
Ви там Зєлю травили за мову, так він красавчєг в порівнянні)

я подвився відео, але так і не знайшов, щоб вона волала "ви мєня ні так понялі". тому і уточнюю таймкод.
   
Іди флудер профіль три)) тепер ти знаєш що твій вік бачать всі бажаючі  :laugh:  а ще, там по повідомленням пройтись можна  ;)

пане Рамблер, ну от хто це?? ;o
Я хз чи можна так талановито
людину несповна розуму зiграти
   
ну я вот перечитываю УП, много нового узнаю:

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/7/7231292/

Владислав Грищенко – неодноразово опинявся на лаві підсудних, вперше у 17 років, востаннє – 8 років тому.
У 1995 році його засудили до 4,5 років ув’язнення та конфіскації майна за крадіжку, 3 роки потому – до 5 років за шахрайство та вимагання.

У 2003 році Грищенко знову отримав термін – 7 років за хуліганство та побиття, за сім місяців йому накинули ще 7 років за грабіж.

На початку 2009 року майбутній АТОвець вийшов за умовно достроковим звільненням, але ненадовго – вже за два з половиною роки чоловіка знову ув’язнили за крадіжку. Грищенко мав просидіти 4 роки, але у кінці 2013 року, у розпал Революції гідності, звільнився раніше строку.
У 2017 році "Буча" попросив достроково зняти останню судимість, посилаючись на службу добровольцем, військові нагороди і позитивну характеристику.

Однак суд Грищенку відмовив, згадавши, що він був засуджений багато разів, і строки погашення його попередніх судимостей не встигали сплисти, бо кожного разу переривались новим злочином.

Серед аргументів, які тоді наводив чоловік, була його допомога поліції у розкритті злочину. Йдеться про вбивство 2016 року на Дніпропетровщині, точніше – планування вбивства. Сам злочин так і не стався, бо кілер-Грищенко здав замовника правоохоронцям.

Сходи на сторінку Лілі Кравченко, якщо дійсно цікаво, хоча публікації можуть бути закриті для всіх, лише для френдів
   
я подвився відео, але так і не знайшов, щоб вона волала "ви мєня ні так понялі". тому і уточнюю таймкод.

Вирвалі с кантєкста якщо дослівно, я маю лише цитатами спілкуватись? Що ти чіпляєшся як какаха до штанів  :facepalm1:

Лісника вбивали на очах малої дитини, потім ще й забрали її від сім'ї, вам всім насрать було, а тут, чом й не горе, обшук
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

" Я голосовал за Пороха..но я не порошок.."  :facepalm1:

А кто?
Той хто вважав Зе більш неприйнятним. НМД.
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Сходи на сторінку Лілі Кравченко, якщо дійсно цікаво, хоча публікації можуть бути закриті для всіх, лише для френдів

может в постах за прошлые месяцы. в свежих не вижу на эти темы ничего.

Lili Kravchenko почувається змученою разом із Lili Sova.
27 жовтня ·
Граждане Украины!
Граждане?...

Т.е. унижение и обзывание самыми грязными способами президентов, не важно какая у них фамилия в данный момент, - это вы считаете нормально?

Т.е. мировое сообщество будет в восторге от вашего дебилизма и кинется помогать стране в которой война, хаос и дебилы? Да проще оставить вас сожрать друг друга и потом заселить чернозем адекватными.
Или вы специально это все делаете?
Ну чтоб уже хуйло вполне обоснованно сказал, что х@хлы невменяемые и надо реально вводить войска?
................... ................... ................... .........

Ааааа! Я поняла!
Я умерла. И попала в Ад...
Умерла еще в 14-ом. Где-то под обстрелом...
Мне были тогда пофиг фамилии, мне важна была Украина...
Но я умерла... И попала в Ад.
Просто не поняла тогда, что умерла...

Останнє редагування: 28 листопада 2019 20:19:51 від kasia
   
Вирвалі с кантєкста якщо дослівно


о, значить вона сказала "вирвалі з контєкста" замість "ви мєня ні так понялі". значить одну брехню ми спростували.
тепер дайте мені таймкод, де Звіробій "волає", бдлск
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
Via

ну я вот перечитываю УП, много нового узнаю:

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/7/7231292/

Буча та Пума. Як арешт добровольців може бути пов'язаний зі справою Шеремета
Та бачила я це ще пару тижнів тому. Не хотіла на ФУПі це обговорювати, бо для Притули це дуже болюча тема.
Перечитай сама уважно - що там з доказів проти Пуми? Три дні не дописувала у Фейсбуці? Погодься, що це звинувачення висмоктано з пальця.
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
Via

Вирвалі с кантєкста якщо дослівно, я маю лише цитатами спілкуватись? Що ти чіпляєшся як какаха до штанів  :facepalm1:

Лісника вбивали на очах малої дитини, потім ще й забрали її від сім'ї, вам всім насрать було, а тут, чом й не горе, обшук
Тобто те, що Марусю сьогодні не розстріляли, свідчить про нову гуманну владу?
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Тобто те, що Марусю сьогодні не розстріляли, свідчить про нову гуманну владу?

У нас нет смертной казни.
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Та бачила я це ще пару тижнів тому. Не хотіла на ФУПі це обговорювати, бо для Притули це дуже болюча тема.
Перечитай сама уважно - що там з доказів проти Пуми? Три дні не дописувала у Фейсбуці? Погодься, що це звинувачення висмоктано з пальця.

там столько видео,что если это не они - то их никто и не тронет.
а если они - по этим записям с камер однозначно докажут.
сравнят фигуры и все.
   
Незрозуміла останній накид із "срокамі".

Це дійсно ті ж люди, що обирали цілим ПРЕЗИДЕНТОМ двічі несудімого?   :facepalm:   
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
Via

У нас нет смертной казни.
Читай попередній діалог, ми говорили в контексті розстрілу Лісника. Світлана каже, що нинішня влада хоча б не розстрілює, ми маємо цьому дуже радіти.
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
Via

там столько видео,что если это не они - то их никто и не тронет.
а если они - по этим записям с камер однозначно докажут.
сравнят фигуры и все.
Не сміши мої тапки. Два "свободівця" вже шостий рік сидять в СІЗО за "кидання гранати". Преси там було неміряно, відео завались. Просто хлопець був низенького зросту, за це і сидить.
З Пумою така сама історія - фігури схожі, вона трошки нижче чоловіка зростом. Все.
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

Четвертые сутки пылали пуканы... :lol:
Какая все таки неприятная баба эта Маруся.
Именно баба, а не женщина. Хабалка рыночная.
И это я чтоб ее снова не сильно обидеть. :shuffle:
   
Тобто те, що Марусю сьогодні не розстріляли, свідчить про нову гуманну владу?

Тобто ти перебріхуєш і маніпулюєш, як завжди. Чого її мали стріляти? Це ж не мародерисько за якого ти голосувала
Яка вона Маруся, чоколатка Альонка)
   
Не сміши мої тапки. Два "свободівця" вже шостий рік сидять в СІЗО за "кидання гранати". Преси там було неміряно, відео завались. Просто хлопець був низенького зросту, за це і сидить.
З Пумою така сама історія - фігури схожі, вона трошки нижче чоловіка зростом. Все.

І після цього ти пішла голосувати і рвати сраку за Пєтьку  :facepalm1:
Я так розумію, якщо Зєля почне відстрілювати і саджати, ви і його полюбите, вам просто нужен крєпкій батя 
   
может в постах за прошлые месяцы. в свежих не вижу на эти темы ничего.
Lili Kravchenko почувається змученою разом із Lili Sova.
27 жовтня ·
Граждане Украины!
Граждане?...

Т.е. унижение и обзывание самыми грязными способами президентов, не важно какая у них фамилия в данный момент, - это вы считаете нормально?

Т.е. мировое сообщество будет в восторге от вашего дебилизма и кинется помогать стране в которой война, хаос и дебилы? Да проще оставить вас сожрать друг друга и потом заселить чернозем адекватными.
Или вы специально это все делаете?
Ну чтоб уже хуйло вполне обоснованно сказал, что х@хлы невменяемые и надо реально вводить войска?
................... ................... ................... .........

Ааааа! Я поняла!
Я умерла. И попала в Ад...
Умерла еще в 14-ом. Где-то под обстрелом...
Мне были тогда пофиг фамилии, мне важна была Украина...
Но я умерла... И попала в Ад.
Просто не поняла тогда, что умерла...

Прогортайте дати тоді як ту Інну затримали
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.

І після цього ти пішла голосувати і рвати сраку за Пєтьку  :facepalm1:
Я так розумію, якщо Зєля почне відстрілювати і саджати, ви і його полюбите, вам просто нужен крєпкій батя 
Дрын им нужен по сракам.  B-)
   
о, значить вона сказала "вирвалі з контєкста" замість "ви мєня ні так понялі". значить одну брехню ми спростували.
тепер дайте мені таймкод, де Звіробій "волає", бдлск

Це по твоєму не одне й те ж?)
Поросята, ви розберіться чого хочете, кидаєш скріни щоб пряма мова була - флуд і картинки, пишеш своїми словами - ета всьо ніправда  :laugh:
   
Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
Via

І після цього ти пішла голосувати і рвати сраку за Пєтьку  :facepalm1:
Я так розумію, якщо Зєля почне відстрілювати і саджати, ви і його полюбите, вам просто нужен крєпкій батя 
Сміюся. Так, після цього я пішла голосувати за Пороха, бо вважаю Зе-бі-ла паскудним окупантом і знаю, що Україні під москалями буде значно гірше.
Що і підтверджує твоє зелене лайно цими арештами АТОшників, обшуками і дебільними законами.
А ти плекай дитячу мрію про чарівника. Хоча, що тобі пояснювати, ти звичайна ФСБшниця на прокормі Кремля
   
Та бачила я це ще пару тижнів тому. Не хотіла на ФУПі це обговорювати, бо для Притули це дуже болюча тема.
Перечитай сама уважно - що там з доказів проти Пуми? Три дні не дописувала у Фейсбуці? Погодься, що це звинувачення висмоктано з пальця.
Може вибуховий пристрiй однаковий що в Косовi що в КиевI?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія