Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Популярні стереотипи

Популярні стереотипи

Страуси риють у піску нору для яєць власних. Потім їх відкопують час від часу і перевертають для рівномірного прогріву. Звідти - засунути голову у пісок. Але не для того, що більшість думає. Джерело англомовне. Але я його загубив.
   
Re: Популярні стереотипи

Страуси риють у піску нору для яєць власних. Потім їх відкопують час від часу і перевертають для рівномірного прогріву. Звідти - засунути голову у пісок. Але не для того, що більшість думає. Джерело англомовне. Але я його загубив.
"... А это наш страус - зароет свои яйца в землю и что то шепчет.
- а что шепчет ?
- зароете свои ... Узнаете ...  :snoozer1:
   
Re: Популярні стереотипи

Страуси риють у піску нору для яєць власних. Потім їх відкопують час від часу і перевертають для рівномірного прогріву. Звідти - засунути голову у пісок. Але не для того, що більшість думає. Джерело англомовне. Але я його загубив.

Насправді страус ніколи не зариває голову у пісок. Бо нічим дихати буде  :gigi:
   
Re: Популярні стереотипи

Так і не зрозумів що є стереотипом
Те що страус ховає голову в пісок
Чи те що він перевертає закопані в пісок яйця.
   
Re: Популярні стереотипи

Так і не зрозумів що є стереотипом
Те що страус ховає голову в пісок
Чи те що він перевертає закопані в пісок яйця.
Так, ховати голову у пісок - сталий стереотип про страусів. Насправді вони досить вдало, до смерті відбиваються лапами від хижаків. До смерті хижаків. Або втікають. Залежить від ситуації.
   
Re: Популярні стереотипи

Мені здається, про те що страус не ховає голови в пісок діти дізнаються приблизно тоді ж коли перестають вірити у Св. Миколая.
   
Re: Популярні стереотипи

А правда, что когда коту делать нечего он себе бубенцы лижет?
   
Re: Популярні стереотипи

довгі роки москалі приховували від нас правду про нелегке життя побратимів страусів
   
Re: Популярні стереотипи

Так, ховати голову у пісок - сталий стереотип про страусів. Насправді вони досить вдало, до смерті відбиваються лапами від хижаків. До смерті хижаків. Або втікають. Залежить від ситуації.

Колись читав, що страуси близькозорі, тому у небезпечних ситуаціях опускають голову до землі, щоб краще бачити хижаків/змій які наближаються до них знизу, а потім відбиваються ногами.
Оце опускання голови донизу, люди сприйняли як боягузтво, а насправді страуси дуже войовничі птахи.
   
Re: Популярні стереотипи

довгі роки москалі приховували від нас правду про нелегке життя побратимів страусів

Старий глист висунув головку зі сраки якогось москаля.
Вауу. Ти глист путлєра.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія