Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

A.I., безробіття і коронавірус

Re: A.I., безробіття і коронавірус

ото чуваку кришу знесло від однієї ЦИТАТИ!

costashu ти коли когось цитуєш теж вважаєш, що це твої слова і думки? Упоротість просто зашкалює.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

ото чуваку кришу знесло від однієї ЦИТАТИ!

costashu ти коли когось цитуєш теж вважаєш, що це твої слова і думки? Упоротість просто зашкалює.
що тут цитата?
читав 2 роки назад, що розвиток штучного інтелекту позбавить мільйони людей роботи в усьому світі.  Цей процес не зупинити і автоматизацію давно б вже запровадили але бояться бунтів безробітних. Пропонувалося, як вирішення проблеми бунтів - видавати безумовний базовий дохід. Але це не сподобалось олігархам. Вірус - влаштував всіх: і політиків і олігархів. B-)
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

що тут цитата?

усе що я написав. Це я прочитав 2 роки назад. Перша ж фраза, для тебе персонально виділив жирним.

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

усе що я написав. Це я прочитав 2 роки назад. Перша ж фраза, для тебе персонально виділив жирним.
коронавірус теж був 2 роки назад?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

коронавірус теж був 2 роки назад?

Я так розумію питання риторичне. Що хотів спитати?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Я так розумію питання риторичне. Що хотів спитати?
не риторичне. Ну ти давай, покрутись тут, а я спатки, зранку поміряю упоротість
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

не риторичне. Ну ти давай, покрутись тут, а я спатки, зранку поміряю упоротість

Я так розумію по суті то сказати немає чого.
Ну тоді міряй і в світлі останніх подій температуру не забудь заодно поміряти. А краще випий щось від упоротості.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Люди добрі, роботи не потрібні ,якщо товари буде купляти нікому. Невже це не зрозуміло ?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Люди добрі, роботи не потрібні ,якщо товари буде купляти нікому. Невже це не зрозуміло ?

Ви думаєте що всі вимруть  :S
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Ось і торгівля харчами зміниться. Принаймі на час епідемії:

Uber Eats вперше випробував доставку їжі дронами у місті
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Люди добрі, роботи не потрібні ,якщо товари буде купляти нікому. Невже це не зрозуміло ?
ну от бачиш, є такі, що не можуть скласти докупи навіть 2 речі, що вже казати про 3
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Ті хто розумніші вже давно все автоматизували:

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Ті хто розумніші вже давно все автоматизували:

https://www.youtube.com/watch?v=ZU02BffbX0k

Для кого тут роботи клепають автомобілі?  Упороті, ауууу!!!
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Яким світ буде в 2020 році по версії журнала Economist. Є такі слова A.I., recession

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

“Если бы мировые лидеры и законодатели оказались должным образом подготовлены к ситуации, расходы на предотвращение кризиса могли бы быть ниже на многие триллионы долларов. В будущем правительства должны держать наготове диагностические инструменты, обширные библиотеки антивирусов и системы раннего оповещения”, - заявил Гейтс.

По мнению миллиардера, США вернутся к нормальной жизни не ранее 2021. А полностью отказаться от карантинных мер можно будет лишь после проведения массовой вакцинации.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Ті хто розумніші вже давно все автоматизували:

https://www.youtube.com/watch?v=ZU02BffbX0k
аха, до сих пір еталоном мерседеа зокрема та автомобіля взагалі є
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

аха, до сих пір еталоном мерседеа зокрема та автомобіля взагалі є
Показати зображення...

Не зрозумів навіщо це фото? І що ви хотіли цим сказати?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Не зрозумів навіщо це фото? І що ви хотіли цим сказати?
це авто робили ЛЮДИ!
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

це авто робили ЛЮДИ!

Таких мерседесів на вулицях майже не бачу. Час бере своє. Ручна праця завжди витісняється автоматизацією
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Таких мерседесів на вулицях майже не бачу. Час бере своє. Ручна праця завжди витісняється автоматизацією
при чім тут автоматизація? :facepalm:
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

при чім тут автоматизація? :facepalm:

Ви чітко думки можете висловлювати, чи у вас в голові хаос?
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Не зрозуміло про що ви сперечаєтеся?
Є факт, що людство у своєму розвитку підійшло до проблеми нестачі ресурсів. Так званий режим потреблятства.
Тож потрібно систему перевести в інший режим, - умовно кажучи в режим Північної Кореї з системою безумовного гарантованого доходу. Щоб не було бунтів та непорозуміння від зажратої та дурної частини людства введено вірус та карантин. Економіку штучно уповільнюють, людей саджають на мінімальні потреби.  При споживанні мінімуму економіка більшості країн готова до такої системи та впорається.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Ви чітко думки можете висловлювати, чи у вас в голові хаос?
куди вже чіткіше?
Нехай та автоматизація робить для людей і по-людськи!  :gigi:
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Є факт, що людство у своєму розвитку підійшло до проблеми нестачі ресурсів.

Не факт. Чого не вистачає?

Тож потрібно систему перевести в інший режим, - умовно кажучи в режим Північної Кореї

Всім пропонувальникам такої системи - однозначно ------>

Економіку штучно уповільнюють, людей саджають на мінімальні потреби.  При споживанні мінімуму економіка більшості країн готова до такої системи та впорається.

Такий собі світовий ГУЛАГ. Нормально, чьо.  :facepalm1:
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Не факт. Чого не вистачає?

Всім пропонувальникам такої системи - однозначно ------>

Такий собі світовий ГУЛАГ. Нормально, чьо.  :facepalm1:

Не вистачає води, газу, нафти, чистого повітря, здорового глузду, планета не встигає переробляти сміття та інше.
Якщо зараз і вистачає, то потім ні.
Якщо припустити, що десь є глобальний Уряд який на компьютерах моделює процеси та запроваджує їх в життя, то як його послати нах, він вже всі реакції спротиву прорахував та буде гнути свою стратегію. Для нього спротив не те що однієї людини не помітно, а цілої країни фігня.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Не вистачає води, газу, нафти, чистого повітря, здорового глузду, планета не встигає переробляти сміття та інше.
Якщо зараз і вистачає, то потім ні.
Якщо припустити, що десь є глобальний Уряд який на компьютерах моделює процеси та запроваджує їх в життя, то як його послати нах, він вже всі реакції спротиву прорахував та буде гнути свою стратегію. Для нього спротив не те що однієї людини не помітно, а цілої країни фігня.

Насправді нічого окрім хаосу і смерті Державні рагулятори принести не можуть.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Насправді нічого окрім хаосу і смерті Державні рагулятори принести не можуть.
DIN, ASA, ISO, IEC... разруха ти разруха... B-)
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

В ООН прогнозують скорочення 195 мільйонів робочих місць через пандемію  ;o

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.УНІАН/m/economics/finance/koronavirus-i-kriza-v-oon-prognozuyut-skorochennya-195-mln-robochih-misc-10975646.html

https://news.un.org/en/story/2020/04/1061322
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

от скажи, нащо оце роботам, га?

косташу, ось чим ти можеш займатись в майбутньому - хлопати по спині  :D

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Ну що, те про що я говорив, починає справджуватися.
Працюватимуть роботи а людям - безумовний базовий дохід.

От будущих пандемий экономику защитят роботы


http://new.minfin.com.ua/myr-posle-karantyna-4
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

https://www.youtube.com/watch?v=sV8uaoFy3B4

гугль і еппл вже опублікували готовність поставити шпіонські короно-додатки 22 країнам. вас не питатимуть вже, чи ви його хочте мати, чи ні. отримаєте з апдейтом. 
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

гугль і еппл вже опублікували готовність поставити шпіонські короно-додатки 22 країнам. вас не питатимуть вже, чи ви його хочте мати, чи ні. отримаєте з апдейтом. 

Google вже має такий сервіс: Covid-19 контакти. Поки питають.


https://support.google.com/android/answer/9888358?hl=ru
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

За час карантину, який триває вже другий місяць, рівень реального безробіття в Україні подвоївся. Так, за підрахунками Торгово-промислової палати, в перші два тижні карантину кількість безробітних виросла на 500-700 тисяч, а за наступні два тижні – в квітні – додалося ще 500-600 тисяч осіб. І загалом сьогодні безробітних в Україні не менше 2,5-2,8 млн. громадян.

"За оцінками Торгово-промислової палати України, рівень безробіття сьогодні складає 13,7-15,4%. Це найвищий показник за останній 15 років", – зазначив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.
   
Re: A.I., безробіття і коронавірус

Поспілкувався щойно з A.I. нової пошти. Віртуальна помічниця Єва. Мене вразила ця програма. Це не просто банальне IVR або бот. Розказала мені все ще краще ніж жива консультант.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія