Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Давід коли гроші віддала?

Не поспішай, нехай остаточні результати виборів будуть встановлені.
Я на початку травня повернуся в Україну і тоді вже поговоримо.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Пацанський, Кодекс Падваротні
не обов'язково. кодекс падваротні це пародія на джентльменські правила.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

самое интересное, что наверное денег и у первого и у второго субьекта спора нет.
Первого (С) дома поставят в угол лишат карманных расходов на год.
У второго, наверное в лучшем случае штаны запасные есть. В идеальном - пороходрочер в очках -7 из "ай ти" из "перспективных" но маладых. судя по манерам.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

а спір це який вид договору?))

Спір - за визначенням не є договором взагалі. "Спір" чи інші позначки явища договору (наприклад "парі") не змінюють його суть. Наприклад, суть вимагання грошей Рахою та сама у аналогії:
Йде дядько по базару та питає почому товар, йому відповідають 50 - він пропонує 40, та йде далі. Продавець малює цінник "50 доларів", ставить та біжить на інші ряди шукати дядька. Знаходить і каже: "ну що дядьку давай домовлятись, чи тобі товар не потрібний?". Дядько махнув рукою та відповідає: "ладно, погоджуюсь на твої умови, домовились". Тут продавець висуває вимоги сплатити дядьку 50доларів, пропонує піти подивитись цінник  та пояснює тому, що він сказав "погоджуюсь на твої умови" і його "схоплено за язика". Мало того, продавець зізнається всій публіці, що він схитрив, але дядько розвівся по честному, бо був неуважним.

ІМХО. Раха "намалював 50дол", щоб злитись з договору, бо "дядько" міг повернутись та погодитись "по 50", а потім він захтів потролити дядька і пішов на інші ряди, коли "дядько" погодився, він перед своїми друзями прикинувся крутим "кидалою", "попав на реал", незнає як вийти з ситуації та вимушений шлангувати до кінця, в надії що Фантамас людина публічна і не буде маратись "беспредєлом". Бо ж як можна наказувати це? Раха виглядає жалібно, жертвою "дядька". Публіка зазвичай стає на сторону жертви...тому для двох персонажів складна ситуація.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Спір - за визначенням не є договором взагалі. "Спір" чи інші позначки явища договору (наприклад "парі") не змінюють його суть. Наприклад, суть вимагання грошей Рахою та сама у аналогії:
Йде дядько по базару та питає почому товар, йому відповідають 50 - він пропонує 40, та йде далі. Продавець малює цінник "50 доларів", ставить та біжить на інші ряди шукати дядька. Знаходить і каже: "ну що дядьку давай домовлятись, чи тобі товар не потрібний?". Дядько махнув рукою та відповідає: "ладно, погоджуюсь на твої умови, домовились". Тут продавець висуває вимоги сплатити дядьку 50доларів, пропонує піти подивитись цінник  та пояснює тому, що він сказав "погоджуюсь на твої умови" і його "схоплено за язика". Мало того, продавець зізнається всій публіці, що він схитрив, але дядько розвівся по честному, бо був неуважним.

ІМХО. Раха "намалював 50дол", щоб злитись з договору, бо "дядько" міг повернутись та погодитись "по 50", а потім він захтів потролити дядька і пішов на інші ряди, коли "дядько" погодився, він перед своїми друзями прикинувся крутим "кидалою", "попав на реал", незнає як вийти з ситуації та вимушений шлангувати до кінця, в надії що Фантамас людина публічна і не буде маратись "беспредєлом". Бо ж як можна наказувати це? Раха виглядає жалібно, жертвою "дядька". Публіка зазвичай стає на сторону жертви...тому для двох персонажів складна ситуація.
лизнув фуфлогону фантамасу зачотно
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

За її словами, явка у другому турі виборів склала 18 491 837 виборців, тобто 61,37%.

Где мое бабло?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

За її словами, явка у другому турі виборів склала 18 491 837 виборців, тобто 61,37%.
Где мое бабло?

Фантамасу можно бабло не отдавать.

 :laugh:
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Я думю ця ряха - всьо. Попрощався.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Где баблоооооо????!!!

Пес пропал, гнида
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

За її словами, явка у другому турі виборів склала 18 491 837 виборців, тобто 61,37%.
Где мое бабло?
парі було не про відсоток явки, а про відсоток , хто проголосує за зе від кількості виборців,
хіба ні?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Где баблоооооо????!!!

Пес пропал, гнида

ну ти що надіявся на слово честі порохобота?)))))) ти взагалі з проявами честі в Україні зустрічався?)))
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Думаю больше мы порохобота ряху тут не увидим  :laugh:
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

ну ти що надіявся на слово честі порохобота?)))))) ти взагалі з проявами честі в Україні зустрічався?)))

Ну так он же тут сам тауие рамсы расписывал, умничал, и вот в конце обосрался
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Думаю больше мы порохобота ряху тут не увидим  :laugh:
чого б це?
дивимось пешу сторінку.

Ось умови парі:

Fantamaz, давай заб'ємося на 10'000€ , що Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року?
Приймаєш ставку? Можна підняти, якщо мало.

Ось пояснення, на що саме підписався Fantamaz:

Ти точно зрозумів умови? Цитую: Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року? Станом на 31 грудня 2018 року у Держреєстрі виборців значиться 35 мільйонів 602 тисячі 855 осіб, тобто ти згоден на парі та стверджуєш, що в другому турі виборів Президента України 2019 року Зеленський набере більше 17801427 голосів?. Ставка 10000 Євро. Все вірно?

Жодного разу не звучало, що мова лише про тих, хто буде голосувати, а спеціально наголошувалось, що мова про всіх виборців. Більш того, в його власній темі на пряме запитання була дана пряма відповідь з роз'ясненням які виборці маються на увазі: Тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу.
Все чесно, я слідкую за своїми словами, а хтось ні. Може Fantamaz і переможе, почекаємо чи набере Зеленський у другому турі більше 17801427 голосів.

а тепер результат

Раxуєм:
35 566 121 в списку
18 490 661- проголосувало, в т.ч.
за Зеленського
5 714 034 - 16,07%
за Порошенка
3 014 609 - 8,48%


   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

парі було не про відсоток явки, а про відсоток , хто проголосує за зе від кількості виборців,
хіба ні?

Оооооо, бляяяя, не надо писдеть, 61% и тут все ясно

Останнє редагування: 30 квітня 2019 15:29:15 від Fantamaz
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Раша сменил аккаунт
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Оооооо, бляяяя, не надо писдеть, 61% и тут все ясно
як то кажуть: не всрався ти, не всрався))
але ти таки програв ;)
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Гоша, никто толком не знает сколько избирателей в Украине.
Вот жулик Raha решил взять за базу 35 566 121, которое якобы где от на сайте ЦВК написано.
Само ЦВК с этой оценкой не согласно, так как написали что проголосовало 18 491 837 человек и явка было 61.37% , то есть по мнению ЦВК избирателей 30 121 721
На самом деле в последних 4 выборах принимало участие те же 18 миллионов человек (+-)
Так что можно предположить что избирателей не 30 миллионов а 21-22.
Просто в стране 19 лет не проводится перепись населения
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Гоша, никто толком не знает сколько избирателей в Украине.
Вот жулик Raha решил взять за базу 35 566 121, которое якобы где от на сайте ЦВК написано.
Само ЦВК с этой оценкой не согласно, так как написали что проголосовало 18 491 837 человек и явка было 61.37% , то есть по мнению ЦВК избирателей 30 121 721
На самом деле в последних 4 выборах принимало участие те же 18 миллионов человек (+-)
Так что можно предположить что избирателей не 30 миллионов а 21-22.
Просто в стране 19 лет не проводится перепись населения

От так Гоша, читай и обтекай
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Так что можно предположить что избирателей не 30 миллионов а 21-22.
це маячня.
є офіційні дані від цвк.
30 млн, так 30.
за зе 5700000
тобто 19%.
але не 51, про які вписався спорт
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

та навіть при 20 млн виходить, що за зе тільки 29% а не 51. )))
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

От так Гоша, читай и обтекай
навчись рахувати, спорте)
почни з 10000 ;)
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Вот жулик Raha решил взять за базу 35 566 121, которое якобы где от на сайте ЦВК написано.
Само ЦВК с этой оценкой не согласно, так как написали что проголосовало 18 491 837 человек и явка было 61.37% , то есть по мнению ЦВК избирателей 30 121 721

Нехилый задел для фальсификаций!  :facepalm1:
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

спорт не звязуйся з українцями))) там ні честі ні гідності. запий водою
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

спорт не звязуйся з українцями))) там ні честі ні гідності. запий водою
А ти хто за національністю?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

А ти хто за національністю?

я атеїст і в питаннях національностей)))))
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€
Bmx

це маячня.
є офіційні дані від цвк.
30 млн, так 30.
за зе 5700000
тобто 19%.
але не 51, про які вписався спорт

А чому ви подаєте абсолютні цифри 1-го туру у парі , що стосувалось 2-го туру?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Я ни на секунду не сомневался что никто никому ничего не отдаст
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Я ни на секунду не сомневался что никто никому ничего не отдаст

Откуда у рагуля из-под чернигова ряхи 10к евро? Он такие деньги видел только в кино  :weep: 

Это была последняя попытка сорвать куш. Ник все равно уже паленый, скоро или уже перекрасится и будет топить за новую власть под новым ником.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

читал условия на 1 странице... все четко написано, если спорт под этим подписался, то он по этим условиям проиграл. и не важно есть у рахи 10000 ойро или нет. спорт если не отдаст то трепло галимое....хотя ....зять от тестя недалеко падает (с)....
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

А чому ви подаєте абсолютні цифри 1-го туру у парі , що стосувалось 2-го туру?
помилково. адже я цитував дако2 про 73%
не догледів. вибачаюсь
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

але 13,5 млн - це також менше ніж 51% виборців.
адже спорили саме про виборців, а не тих, хто з них піде на вибори.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

саме  тому я бридую мати будь які справи з українцями)))))
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

за копійку))) в церкві перднуть а тут 10 к  ойрів))))
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Гоша, никто толком не знает сколько избирателей в Украине.
Вот жулик Raha решил взять за базу 35 566 121, которое якобы где от на сайте ЦВК написано.
Само ЦВК с этой оценкой не согласно, так как написали что проголосовало 18 491 837 человек и явка было 61.37% , то есть по мнению ЦВК избирателей 30 121 721
На самом деле в последних 4 выборах принимало участие те же 18 миллионов человек (+-)
Так что можно предположить что избирателей не 30 миллионов а 21-22.
Просто в стране 19 лет не проводится перепись населения
------
I навiть ясно чому не проводився перепис- дуже оглушлива переможенька может вийти! :(
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Откуда у рагуля из-под чернигова ряхи 10к евро? Он такие деньги видел только в кино  :weep: 

Это была последняя попытка сорвать куш. Ник все равно уже паленый, скоро или уже перекрасится и будет топить за новую власть под новым ником.
Фантамас продув всуху. а ти хто такий?  :lol:

Ім'я користувача:
    Gorgeous
Дата реєстрації:
    20 вересня 2018 15:34:01
Повідомлень:
    148 (~1 в день)
Вік:
    не зазначений
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

саме  тому я бридую мати будь які справи з українцями)))))
зафиксируем для истории
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Я сьогодні повернувся в Україну і дуже зручно, що саме сьогодні були оголошені офіційні результати виборів. Зараз після рейсу я дещо втомлений, тому тему з розрахунками по парі створю завтра, хоча і так зрозуміло, що пан Fantamaz програв парі, оскільки за Зеленського проголосувало менше 50% виборців України, хоча не вистачило для виграшу досить не багато, явка підвела. Поки Fantamaz має час заспокоїтись і подумати. Персональні образи тут нічим не допоможуть, вони не змінять умови парі.
   
Я сьогодні повернувся в Україну і дуже зручно, що саме сьогодні були оголошені офіційні результати виборів. Зараз після рейсу я дещо втомлений, тому тему з розрахунками по парі створю завтра, хоча і так зрозуміло, що пан Fantamaz програв парі, оскільки за Зеленського проголосувало менше 50% виборців України, хоча не вистачило для виграшу досить не багато, явка підвела. Поки Fantamaz має час заспокоїтись і подумати. Персональні образи тут нічим не допоможуть, вони не змінять умови парі.

Ти шулер та найопщик, який крутив умовами як циган сонцем :gigi:
Тому, якшо Спорт кине шулера, як лошару - то буде цілком справедливо))
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Я сьогодні повернувся в Україну і дуже зручно, що саме сьогодні були оголошені офіційні результати виборів. Зараз після рейсу я дещо втомлений, тому тему з розрахунками по парі створю завтра, хоча і так зрозуміло, що пан Fantamaz програв парі, оскільки за Зеленського проголосувало менше 50% виборців України, хоча не вистачило для виграшу досить не багато, явка підвела. Поки Fantamaz має час заспокоїтись і подумати. Персональні образи тут нічим не допоможуть, вони не змінять умови парі.
Вітаю з перемогою, але сумніваюся, що ти зможеш отримати свої законні 10к, рівно як і Зе покінчити з епохами бідності, жадібності та брехні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія