Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

теплый ламповый

Re: теплый ламповый

Это произведение технического искусства.. памятник. Он и должен столько стоить.
   
Re: теплый ламповый

Это произведение технического искусства.. памятник. Он и должен столько стоить.

ностальжи

   
Re: теплый ламповый

Раз в жизни слушал такую штучку в 89, только Сони. Впечетляет. Еще очень не плох был студийник Тембр-2.
   
Re: теплый ламповый

Re: теплый ламповый

карасивая ностальгия
   
Re: теплый ламповый

Вот штучка из высшей линейки. А тот что продает Дживу за полтора куска, просто ипанашка.
https://www.olx.ua/obyavlenie/telefunken-hi-fi-studio-1-m-IDkgeu8.html#ff820b5ff7
   
Re: теплый ламповый

вы меня канешна извиняйте
ну кому это надо и кто это может купить
я пару мешков бобин лет 10 назад на мусорник отвез со слезами на глазах..
они же просто сыпятся, как труха..

ну а про ламповый теплый звук исписано переписано..
как вы его слышите?
я ни разу..
или оно звучит или оно говно, хоть ламповый хоть за ламповый
уж я то их сотни перекрутил
   
Re: теплый ламповый

А шо на йому слухати?
   
Re: теплый ламповый

вы меня канешна извиняйте
ну кому это надо и кто это может купить
я пару мешков бобин лет 10 назад на мусорник отвез со слезами на глазах..
они же просто сыпятся, как труха..

ну а про ламповый теплый звук исписано переписано..
как вы его слышите?
я ни разу..
или оно звучит или оно говно, хоть ламповый хоть за ламповый
уж я то их сотни перекрутил
Во-во, де взяти ті магнітоальбоми
   
Re: теплый ламповый

А шо на йому слухати?
Радиво
   
Re: теплый ламповый

А шо на йому слухати?

ламповый теплый звук, шо не ясно?
   
Re: теплый ламповый

вы меня канешна извиняйте
ну кому это надо и кто это может купить
я пару мешков бобин лет 10 назад на мусорник отвез со слезами на глазах..
они же просто сыпятся, как труха..

ну а про ламповый теплый звук исписано переписано..
как вы его слышите?
я ни разу..
или оно звучит или оно говно, хоть ламповый хоть за ламповый
уж я то их сотни перекрутил
Не знаю, что вы слушали сотнями ... старые магнитолы высшей линейки по звуку уделывают все новоделы. Разницу в звуке слышат даже глухие.
   
Re: теплый ламповый

Не знаю, что вы слушали сотнями ... старые магнитолы высшей линейки по звуку уделывают все новоделы. Разницу в звуке слышат даже глухие.

конечно уделают все китайское говно до 300 баксов
но если на комп который ты юзаешь дать приличную звуковую и с не менее приличной акустикой
старые добрые магнитолы тихо стоят в стороночке..
во времена старых магнитол саундбуфер как то не отсвечивал, по отсутствию такового
   
Re: теплый ламповый

конечно уделают все китайское говно до 300 баксов
но если на комп который ты юзаешь дать приличную звуковую и с не менее приличной акустикой
старые добрые магнитолы тихо стоят в стороночке..
во времена старых магнитол саундбуфер как то не отсвечивал, по отсутствию такового

Якраз комп у вашому списку непотрібний. Треба плеєр для raw формату аудіо.
   
Re: теплый ламповый

Кому ну дуже треба "тьоплий і ламповий",
на це є ексайтери.
   
Re: теплый ламповый

Ну от реально, частина тракту до ЦАП може бути якою завгодно, хоч комп, хоч CD плеєр, хоч телефон.
   
Re: теплый ламповый

конечно уделают все китайское говно до 300 баксов
но если на комп который ты юзаешь дать приличную звуковую и с не менее приличной акустикой
старые добрые магнитолы тихо стоят в стороночке..
во времена старых магнитол саундбуфер как то не отсвечивал, по отсутствию такового
Суть звука "старичков" в самих динамиках, которые уже никто не выпускает лет 30. И говорим сейчас не о звуковых картах и прочее, а о чистом аналоговом звуке.
   
Re: теплый ламповый

Такие вещи покупают не ради звука. Такие вещи покупают ради "бабы молодые и куй стоял". И пох как оно звучит. Ну и "у кого в детстве не было велосипеда, а теперь Феррари не радует"....
ЗЫ  там даже дело не столько в деньгах и звуке. Его же еще нужно куда то поставить...
   
Re: теплый ламповый

Вініл №1.
Плівка №2.

Ніякий інший носій не здатен забезпечити таку якість звуку.

Ви про це не знали ? :)
   
Re: теплый ламповый


Акай у стартопіку має динамічний діапазон кращий ак у пересічноґо CD плеєра . Як не крути, а все ще залишається невелика аналоґова частина на виході CD плеєра. І якість DSP теж не дається даром. Хороший DSP теж коштує грошей.

Для фанатів аудіо розробили формат Super Audio CD (SACD) , я ще памятаю рекламу початку 2000-х про однобітпві ЦАП, але він не взлетів, широкі маси були задоволені якістю МР3 і йоґо доступністю керез різноґо виду пір-ту-пір на той час.
   
Re: теплый ламповый

 Нова порція холівару.  B-)
   
Re: теплый ламповый

Суть звука "старичков" в самих динамиках, которые уже никто не выпускает лет 30. И говорим сейчас не о звуковых картах и прочее, а о чистом аналоговом звуке.

випускають.
від 3000 доларів за пару.
погугли собі.
і ше ламповий підсилювач в комплект.
   
Re: теплый ламповый

Ну от реально, частина тракту до ЦАП може бути якою завгодно, хоч комп, хоч CD плеєр, хоч телефон.

Якщо китайози впаяють кварцовий резонатор на 200 ppm то ви отримаєте відповідну базарну якість незалежно який добрий ЦАП чи ваш аудіо формат.
   
Re: теплый ламповый

Суть звука "старичков" в самих динамиках, которые уже никто не выпускает лет 30. И говорим сейчас не о звуковых картах и прочее, а о чистом аналоговом звуке.

поверте мне на слово
я сам из тех кто вспоминает те времена с трепетом..
и автора и Вас понимаю всей душой..
сколько времени бабла потрачено еще в 80 годах от штекера до голосовых установок..

я просто написал по факту, теплые аналоговые и прочие звуки все они присутствуют, они все есть эти звуки.. крути ручки, получай звуки
дело только в том как правильно купить аппарат и для чего..
и динамики сейчас на голову выше, и технологии ..

"вот раньше мы играли" -  забудте
:)

сори..
   
Re: теплый ламповый

Якщо китайози впаяють кварцовий резонатор на 200 ppm то ви отримаєте відповідну базарну якість незалежно який добрий ЦАП чи ваш аудіо формат.
Куди впаяють? Мені дійсно цікаво, я завжди думав, що на вході ЦАП має бути відповідний бітрейт, і все... Якщо цифрові носії забезпечують цілісність програмних даних (де відсутність одного байту зведе нанівець роботу програми), то для передачі аудіоінформації їх повинно вистачати!?
   
Re: теплый ламповый

есть сайты музыкантов, в историях лет десять пятнадцать холивар стоял по сто страниц, сейчас утихли и забыли..
ламповые, теплые, ванил и тд..
цифра может все.. обсалютно
ну не слушайте мп3 , если уши у вас очень очень требовательные.
   
Re: теплый ламповый

поверте мне на слово
я сам из тех кто вспоминает те времена с трепетом..
и автора и Вас понимаю всей душой..
сколько времени бабла потрачено еще в 80 годах от штекера до голосовых установок..

я просто написал по факту, теплые аналоговые и прочие звуки все они присутствуют, они все есть эти звуки.. крути ручки, получай звуки
дело только в том как правильно купить аппарат и для чего..
и динамики сейчас на голову выше, и технологии ..

"вот раньше мы играли" -  забудте
:)

сори..

+1
   
Re: теплый ламповый

Куди впаяють? Мені дійсно цікаво, я завжди думав, що на вході ЦАП має бути відповідний бітрейт, і все... Якщо цифрові носії забезпечують цілісність програмних даних (де відсутність одного байту зведе нанівець роботу програми), то для передачі аудіоінформації їх повинно вистачати!?

У кожного цифрового аудіо девайсу є та сама проблема що і вініловоґо програвача - нестабільність частоти обертів або тактовоґо генератора. Якшо нестабільність частоти у вінілу ще можан пережити- звичайно то дуже низькочастотні коливання по причині високоіі інерціі диcку, то коливання частоти синхронузаціі ЦАП лежать у дуже широкому діапазоні і це призводить до специфічних цифровиx спотворень. По шляху цифровоґо аудіо може бути кілька тактових ґенераторів, кожен зі своім характером, розділені FIFO.
   
Re: теплый ламповый

Є і украінські виконавці у записах Super Audio CD, правда проґравачі цьоґо формату рідкісні і випускаються майже ексклюзивно Соні плюс кілька високопрофільних вендорів по ліцензіі.

   
Re: теплый ламповый
den

Фігня
Цифру жоден аналог не переб'є
Для цього достатньо послухати альбоми 60
   
Re: теплый ламповый

Є і украінські виконавці у записах Super Audio CD, правда проґравачі цьоґо формату рідкісні і випускаються майже ексклюзивно Соні плюс кілька високопрофільних вендорів по ліцензіі.

Показати зображення...


Непоганий такий програвач Marantz SA-10, не теплий і не ламповий, правда :)

http://us.marantz.com/us/Products/Pages/ProductDetails.aspx?CatId=referenceseries&ProductId=SA10
   
Re: теплый ламповый

В 60, в студіях писали цифру?
   
Re: теплый ламповый

Фігня
Цифру жоден аналог не переб'є
Для цього достатньо послухати альбоми 60

Цифра різна буває.
   
Re: теплый ламповый

   
Re: теплый ламповый

Фігня
Цифру жоден аналог не переб'є
Для цього достатньо послухати альбоми 60

але-
вініл майже дорівнює оригіналу

ну якщо оригінал фуфло..то ясно
   
Re: теплый ламповый

Хз для мене що одне що друге бринчить однаково))))
не маю слуху чи шо? :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія