Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Достал реально этот пи...ол.

Re: Достал реально этот пи...ол.

В молдові три тарифа. За повне споживання. За споживання лише від стояка (зрізані радіатори). І за ізольований стояк під пломбою - там теж платиться але якісь копійки.

На разбалансіровку мені посрать, як і на слизьку трасу, як і на собаку з бабушкой на субсидії. Це не моі проблеми які чомусь вішають на мене. Хоча я їх тепло не замовляв. Це якийсь виходить додатковий податок який має вирішити хер зна що крім моєї нужди.

Это варварство.
Это то же самое, что резать несущие стены и говорить: а мне посрать, что хочу то и ворочу, мне так удобно.
Приобрел квартиру в доме с ЦО - значит согласился на такие условия. Не нравится - пестуй в коттедж.
Прикидыааю, как в Европе посмотрели бы на такое уебанство.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Думаю на местных опобойко наберет 70% на востоке и 30% в центре.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Думаю на местных опобойко наберет 70% на востоке и 30% в центре.
врядли с таким успехом и бабця наберет и ляшко и все остальные. На зубажинни только дурак не пиарился. Хотя местные выборы не значат ничего в принципе. Микродеребан своих болот, как всегда.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Думаю на местных опобойко наберет 70% на востоке и 30% в центре.

Значит восток пойдет (х) вместе с оппобойкой.

   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Підсвинки не залишили вибору  :K Обісрали всіх крім Зе... Зе просто не встигли  :facepalm1:
Ось і результат. 

 :facepalm1:
П'ять років всі бєня-канали обсирали Порошенка, всі журналісти, всі ЗМІ обсирали Порошенка, зебiл у своєму гівнокварталі обсирав Порошенка, зрадошобла на фупі обсирала Порошенка - і раптом виявляеться, що то якісь міфічні підсвинки обісрали всіх крім зе, і ось результат  :facepalm1:

Які ж ви тупі чмошні зелені тварючки, бує  :bueee:
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

всі бєня-канали обсирали Порошенк

Петра обсирали усі. І беня і шабуньки і садовий і лещенко...він продав усе суспільство. Крав гроші а взамін посипав опіумом-релігією. Таке гидке сполучення призвело до найпозорнішої поразки. Вигнали кнура як якусь мразь чумну.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Петра обсирали усі. І беня і шабуньки і садовий і лещенко...він продав усе суспільство. Крав гроші а взамін посипав опіумом-релігією. Таке гидке сполучення призвело до найпозорнішої поразки. Вигнали кнура як якусь мразь чумну.
з тб каналів олігархів прямо нон-стоп конання було - "дайош деолігархізацію!", "просто конче необхідно деоліграхіззацію провести.  а олігарх барига цього не зробить. треба вибрати кіллера олігархів" вдумайтеся, це з каналів олігархів лунало.
:facepalm1:
а шо зараз? тиша і благоденствіє, всі олігархи в шоколаді. і вже ніде не почуєш, що на повістці дня деолігархізація першим пунктом має стояти.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Думаю на местных опобойко наберет 70% на востоке и 30% в центре.
восток за опоблок проголосует за улю запад. "хорошие времена" нас ждут
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Значит восток пойдет (х) вместе с оппобойкой.
хороший анекдот  :laugh: это вы восток в пешее эротическое собрались посылать? ахахаха
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

ну так я батареи дома и выключил. Но топят то дом и платить все равно приходится.

так піди у підвали і там прикрути цілому дому
   
Re: Достал реально этот пи...ол.
a49

или продай собаку как советуют нардепы от СН в настоящее время  :laugh:
Это ЗЕ нардепов нужно продать куда подальше! Щоб не отсвечивали!
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Татарське падло дере як липку на чергову вілу, а 3.14бол Зеленський.
Дивна логіка у поросят.
А чого тоді підстрибувало то нєдоразумєніє і верещало- зменшу комуналку, зменшу комуналку...
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Достал реально этот зеленый п***а.
Который тут обещал комуналку уменьшить.

Прошлая платежка была 1000 грн за отопление
Сегодня в личном кабинете посмотрел. Счет за отопление.
1600 грн.

Это при том что зимы как таковой нет. На улице + температура.
Порохоботи тут 5 років всім пропонували "прикрутити тепло", чи продати житло та купити менше за площею. :K
Гарні поради, то виконуйте!
Що ви всі скиглите як "зубожилі" покидьки?
Через вас ахметку з фірташем недоїдають.. :K
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

тут дело не в деньгах. Заплатить я могу.

Дело в откровенном п***а этой шлюхи коломойского.
Шлюха фірташа тобі 5 років тринділа що "покращення прийде папізже". Що, не сподобалося?
Я інша "шлюха фірташа" зараз Київ руйнує та перетворює у Лахор...
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Если раньше на тарифах зарабатывал Порошенко с ахметовым, то поскольку тарифы не изменились, значит  теперь на тарифах зарабатывает Зеленский с Ахметовым.
Логично?
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Мишеган походу штабний.
Навіть дімец вже прозріває, а цей на своєй волнє, як глухар на току.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Если раньше на тарифах зарабатывал Порошенко с ахметовым, то поскольку тарифы не изменились, значит  теперь на тарифах зарабатывает Зеленский с Ахметовым.
Логично?
Ні, бо щось я не чув що Зеленський має якесь відношення до ДТЕК, а ось потрох з ахметкою так, чи нє?
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Мишеган походу штабний.
Навіть дімец вже прозріває, а цей на своєй волнє, як глухар на току.
А що раптом відбулося, що у вас, порохоботи, така "попа-боль" намалювалася? :S
Платіжки?
Через дуже теплу зиму те що було "заПотроха" 2600-2800 за опалення (порошочки тут розповідали, що нічого не вдієш, продавай нирку, але "треба платіть"), стало 1200 грн.
То про що ви зараз "женете хвилю"?
Звичайно заслуги ніякої Зелі тут нема, бо просто споживання газу менше разів у 2, а може навіть й більше.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Ні, бо щось я не чув що Зеленський має якесь відношення до ДТЕК, а ось потрох з ахметкою так, чи нє?

Николы я нэ чув, шо Порошенко имеет какое-то отношение к дтэк
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

стало 1200 грн.

 :fool:

Точно штабний
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

А що раптом відбулося, що у вас, порохоботи, така "попа-боль" намалювалася? :S
Платіжки?
Через дуже теплу зиму те що було "заПотроха" 2600-2800 за опалення, стало 1200 грн.
То про що ви зараз "женете хвилю"?
Звичайно заслуги ніякої Зелі тут нема, бо просто споживання газу менше разів у 2, а може навіть й більше.
в порохоботів все нормально, тому що як мінімум нічого не змінилося зі зміною влади, а щось і гірше стало. і тепер вони стібуться над прихильники певної політсили. а от ви на шпагатах, як ті жаби мусіте сидіти. бо зараз треба відмазувати те, що за передвиборчими метдичками носили в режимі нон стоп тут і істерики роздували.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Николы я нэ чув, шо Порошенко имеет какое-то отношение к дтэк
тому що ти взагалі не дуже розумний, порохобот
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

:fool:

Точно штабний
на зміну Стабілу випустили сьогодня.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

:fool:

Точно штабний
Тобто?
Тобі платіжку сфотографути?
Що було зараз за грудень 2019 та за грудень 2018 та порівняти? :fool:
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

в порохоботів все нормально, тому що як мінімум нічого не змінилося зі зміною влади, а щось і гірше стало. і тепер вони стібуться над прихильники певної політсили. а от ви на шпагатах, як ті жаби мусіте сидіти. бо зараз треба відмазувати те, що за передвиборчими метдичками носили в режимі нон стоп тут і істерики роздували.
взагалі не знаю про що ви говорите.
Шпагати якісь.
Я просто констатую, що як поносили поросята "зрадойобів та жебраків" ще рік тому раптом стало таким великим concern'ом зараз.
Неозброєнним оком видно, що на свинофермі тупо "міняються методички".
Те що раніше було "терпіть жебраки, продавайте майно та почки та платіть за комуналку", зараз перетворилося на "тяжкий тягар комуналки добиває петройобів". :lol:
Звідки ви лізете всі? З тієї рузкоязикої клоаки в ФБ "Что нового у ПоПи?"?
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

хороший анекдот  :laugh: это вы восток в пешее эротическое собрались посылать? ахахаха

А что, интегрировать єтих дебилов ?
На (х) значит на (х).

   
Re: Достал реально этот пи...ол.

в порохоботів все нормально, тому що як мінімум нічого не змінилося зі зміною влади, а щось і гірше стало. і тепер вони стібуться над прихильники певної політсили. а от ви на шпагатах, як ті жаби мусіте сидіти. бо зараз треба відмазувати те, що за передвиборчими метдичками носили в режимі нон стоп тут і істерики роздували.

Над чем вьі стебетесь, дурики ?
Думаете кто-то жалеет о своем вьіборе настолько, что хочет Петра вернуть ? :weep:
Не оправдает Зе надежд -- уйдет, будет кто то другой.
Но не Петро.

   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Над чем вьі стебетесь, дурики ?
Думаете кто-то жалеет о своем вьіборе настолько, что хочет Петра вернуть ? :weep:
Не оправдает Зе надежд -- уйдет, будет кто то другой.
Но не Петро.
Вони цього не розуміють.
Тупорилі від природи.
Мижка-Наружка мабуть на ікону з Педром молиться 5 разів на день
На оцю :lol:

   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Штабні того петра усі 5 років тягати будуть  :facepalm:
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

П'ять років всі бєня-канали обсирали Порошенка
От дура. Перші 2 роки юля була в кааліції, Колома губернатором. Але Петро почав душити всіх конкурентів з демократичного табору.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Штабні того петра усі 5 років тягати будуть  :facepalm:
Відішь лі, тут нема опоблока, нічого не чути за юлю. Тут тільки ви дрищете без упину. От про вашого Педра і мусимо говорити.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Штабні того петра усі 5 років тягати будуть  :facepalm:
Перші два роки свого "президенства" Педра взагалі не стикався з будь-якою критикою, бо був "бойовий президент".
Пригадуєш?
Тільки коли він вже відверто почав лізти в кишеню громадян у змові з Ахметкою та Валькою-Уггі, тільки тоді почався вже "гомін", що це, сцуко, війною вже не прикриєш, всі ці грабіжницькі ціни на газ, вугілля, та знищення депозитів у банках.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Вони цього не розуміють.
Тупорилі від природи.
Мижка-Наружка мабуть на ікону з Педром молиться 5 разів на день
На оцю :lol:
Показати зображення...

Как думаете, хто там наверху ?
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Відішь лі, тут нема опоблока, нічого не чути за юлю. Тут тільки ви дрищете без упину. От про вашого Педра і мусимо говорити.
про Петра майже всі дрищання йдуть від юльків-зелюків.
Самі хуліюки про Мадурівну вже майже і не згадують.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Перші два роки свого "президенства" Педра взагалі не стикався з будь-якою критикою, бо був "бойовий президент".
Ага, канєшна. Тут не в всіх пам'ять, як в гупі.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

тому що ти взагалі не дуже розумний, порохобот


Конечно нэ дужэ.
Однако же достаточно для того, чтобы поймать тебя на пистеже про ДТЭК и Порошенко :K
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

От про вашого Педра і мусимо говорити.

Я його на кую крутив цілу його каденцію, аж до березня. Тому він такий самий "мій", як і "твій". Хоча за тебе я не певен, мені покуй, а  у тебе явно якійсь чуйства

Останнє редагування: 4 лютого 2020 13:52:26 від andry
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Над чем вьі стебетесь, дурики ?
Думаете кто-то жалеет о своем вьіборе настолько, что хочет Петра вернуть ? :weep:
Не оправдает Зе надежд -- уйдет, будет кто то другой.
Но не Петро.
та отож, ні баризі ні тімашонці один дідько нічого не світить.
вони вже відпрацьований матеріал.
   
Re: Достал реально этот пи...ол.

та отож, ні баризі ні тімашонці один дідько нічого не світить.
вони вже відпрацьований матеріал.

тут главное чтобы избирателям зеленых мудаков
псиса обломинго отсосиновики исправно приносила )
так сказать обратная связь работала ))


   
Re: Достал реально этот пи...ол.

Как думаете, хто там наверху ?
Кіля Азіров?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія