Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

пецік-реваншист і розколює суспільство

пецік-реваншист і розколює суспільство

і підсилює таким чином нео-нацистські тенденції, які ми вже спостерігаємо, зокрема, на заході україни.
вчора нам тут демонстрували різні товари нео-нацистського толку, виконані вже за результатами виборів.
оці 25% у вигляді свастики і тому подібне.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Ця гілка має якиймь зв'язок з іншою Вашою гілкою про маріхуану?
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Вєра
ти з печі впала?
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

це просто чергове підтверження незаперечного факту що парашенко - то янукович у вишиванці    :facepalm1:
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Ця гілка має якиймь зв'язок з іншою Вашою гілкою про маріхуану?

тільки в тому сенсі, шо його так звана міністерка так званої охорони здоров'я громадянка сша з неліцензованим дипломом уля супрун пропагандує наркотики в україні в тому числі.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Вєра
ти з печі впала?

пецік казав, шо "я повернуся на банкову?"
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

тільки в тому сенсі, шо його так звана міністерка так званої охорони здоров'я громадянка сша з неліцензованим дипломом уля супрун пропагандує наркотики в україні в тому числі.
Ну так у фармацевтиці левова частка препаратів - наркотики, власне кажучи. Питання лиш у дозах.
Але я не про те питав. Ви що, вирішили спробувати-таки маріхуану?
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Ему майно надо защищать и наворованное, конечно хряк и его кодла будут отбиваться и визжать изо всех сил. Если бы смог вату заагитировать, то сделал бы 25 в колорадке. Не тратьте нервы, ему в любом случае конец. 
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

якщо петя не заспокоїться то може бути новий майдан
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Нема чого розколювати, вся країна згуртувалася навколо Презедента. Він перша людина, яку визнала Вся Україна.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Vera, курка,причьому тут Пеця? Я взагалі не порохобот. Просто ми не любимо бидло і не дамо вам зруйнувати та продати Державу. :fuck:  Все тільки починається.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

прихильники певної політсили намагаються маніпулювати 25% тих, хто не піддався зомбуванню по тіві, інету, однабабасказала  і праскам за 2-3 роки?
Бити на емоції, щоб ми полюбили ватну соплю?
Ви серйозно?  :weep:
Це опозиційний проукраїнський електрорат, звикайте.
Його не так багато, він не може нікого розколоти, всі в єдином паривє за торчка-вавана, що вам ще треба?
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

і підсилює таким чином нео-нацистські тенденції, які ми вже спостерігаємо, зокрема, на заході україни.
вчора нам тут демонстрували різні товари нео-нацистського толку, виконані вже за результатами виборів.
оці 25% у вигляді свастики і тому подібне.

Свободу як лошар )) хоче бути радікалом - націоналістом, навіть кури з того вчора сміялися )
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Vera, курка,причьому тут Пеця? Я взагалі не порохобот. Просто ми не любимо бидло і не дамо вам зруйнувати та продати Державу. :fuck:  Все тільки починається.
(tu)
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

прихильники певної політсили намагаються маніпулювати 25% тих, хто не піддався зомбуванню по тіві, інету, однабабасказала  і праскам за 2-3 роки?
Бити на емоції, щоб ми полюбили ватну соплю?
Ви серйозно?  :weep:
Це опозиційний проукраїнський електрорат, звикайте.
Його не так багато, він не може нікого розколоти, всі в єдином паривє за торчка-вавана, що вам ще треба?
Де ти 25 знайшло брехло ? ))
   
І чого ж так тим 73 альтернативним муляє 25%.
Блазні, у вас перемога , стоп тарифи, стоп війна, кінець зубожіння...  радійте, вже завтра будете процвітати і пахнути.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

і підсилює таким чином нео-нацистські тенденції, які ми вже спостерігаємо, зокрема, на заході україни.
вчора нам тут демонстрували різні товари нео-нацистського толку, виконані вже за результатами виборів.
оці 25% у вигляді свастики і тому подібне.

Зеля приде - порядок наведе
так?


   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Vera, курка,причьому тут Пеця? Я взагалі не порохобот. Просто ми не любимо бидло і не дамо вам зруйнувати та продати Державу. :fuck:  Все тільки починається.

6 - 8 областей по Збручу ? Іди проспись , ти агресивно хамиш, нарвешся на  :dopovid:
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

І чого ж так тим 73 альтернативним муляє 25%.
Блазні, у вас перемога , стоп тарифи, стоп війна, кінець зубожіння...  радійте, вже завтра будете процвітати і пахнути.
Можна посилання на 25 ? )
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

А хто у нас нео-нацисти?
   
якщо петя не заспокоїться то може бути новий майдан
И как этот майдан называться будет?
В 2004 был Оранжевый Майдан
В 2014 - Революция Достоинства
А в 2019 - Революция 25%?
Называли бы уже прямо - революция чекушек, или мерзавчиков, ну в крайнем случае - революция фунфыриков.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство


А в 2019 - Революция 25%?
Называли бы уже прямо - революция чекушек, или мерзавчиков, ну в крайнем случае - революция фунфыриков.


Хрін вам а не майдан.
Сама, сама, давай сама.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

И как этот майдан называться будет?
В 2004 был Оранжевый Майдан
В 2014 - Революция Достоинства
А в 2019 - Революция 25%?
Называли бы уже прямо - революция чекушек, или мерзавчиков, ну в крайнем случае - революция фунфыриков.


шоколадний майдан...   хоча насправді шоколадним він може здаватись тільки здалеку, якщо не принюхуватись
   
і підсилює таким чином нео-нацистські тенденції, які ми вже спостерігаємо, зокрема, на заході україни.
вчора нам тут демонстрували різні товари нео-нацистського толку, виконані вже за результатами виборів.
оці 25% у вигляді свастики і тому подібне.

Це ще раз доказує, що він гідний 1,5% - бо займається НЕ ТИМИ ідеями і справами.

Коротко: краще би був конструктивістом і запобіжником політикуму України.
А сам займається РЕВАНШИЗМОМ.

Тобто Порошенко - зараз реваншист, а не опозиціонер, бо ще не передав президентське крісло.... а вже істерічка і неадекватний у всій красі.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

На майдан ми завжди виходили з протестом  проти чогось конкретного. А чого зараз нам виходити? Проти Зелі? Так його НЕМА.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство
Via

А хто у нас нео-нацисти?
Тепер Петя :)
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

шоколадний майдан...   хоча насправді шоколадним він може здаватись тільки здалеку, якщо не принюхуватись
Латентні синякі, які ви сцитесь Майдану та розвели кучу тем з незрозумілою метою .
То їм Петя муляє, то ті хто не голосував за Голобородька/Голубкова, то форумні дописувачі що не сприймають клована в якості спроможної на проукраїнські дії.
Прохання Не Хвилюватися.
Все буде добре.

   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Ну так у фармацевтиці левова частка препаратів - наркотики, власне кажучи. Питання лиш у дозах.
Але я не про те питав. Ви що, вирішили спробувати-таки маріхуану?

я вже спробувала один раз в амстердамі, ми попросили в кофі-шопі найслабкіші сорти. мені було дуже погано, я думала, шо помру. були ще й галюцінації і я ще й ригала потім в аеропорту. увесь цей один з найнеприємніших станов в моєму житті длився біля п'яти годин, і після цього в мене ще шлунок заболів. мій супутник отримав те саме, тільки шо він в два рази більший за мене і швидко побачив, як мені погано стало.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

для того щоб Петра заспокоїти треба посадить все його сімейство на кічу.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Ему майно надо защищать и наворованное, конечно хряк и его кодла будут отбиваться и визжать изо всех сил. Если бы смог вату заагитировать, то сделал бы 25 в колорадке. Не тратьте нервы, ему в любом случае конец. 

шо значить "не тратьте нерви"? тут йдеться про дуже небезпечні тенденції, які ми вже бачимо.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Vera, курка,причьому тут Пеця? Я взагалі не порохобот. Просто ми не любимо бидло і не дамо вам зруйнувати та продати Державу. :fuck:  Все тільки починається.

доповідь.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство


Все буде добре.


vse bude horror show
   
якщо петя не заспокоїться то може бути новий майдан

Коли вийшли проти президента, під АП (під Адміністрацію Президента) щодо "Ротердам +" ,
то я їм там прямо на місці заперечував:
"ви прийшли під АП, що саме вихочете зараз від президента, що конкретного у вас до нього є пред'явити"!?

Просто так робити революції на інститут президенства - це і є просто "розхитування".



---
Тепер з прикладу повернемося до нашої сучасної, нової ситуації:
Петро Олексійович (Порошенко) готує супротив між виборцями, можливо як для нового Майдану, для емоцій,
проте кожен крок такого курсу - це "розхитування ним самим" соціальної напруги замість вирішення питань, які і є напругою в суспільстві (не вирішені в державі).

Пєтя тут: "порєшалово".
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Тепер Петя :)
Дожились, капец, Петя - український нацист  :weep: А ще рік тому був пархатим Вальцманом  :weep:
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

якщо петя не заспокоїться то може бути новий майдан

після другого він казав, шо знає технологію і ми бачили, як він закінчився розстрілом українців. так шо питання роздмухування пеціком ситуації очевидне.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

Дожились, капец, Петя - український нацист  :weep: А ще рік тому був пархатим Вальцманом  :weep:
От і розкажіть, як ви до такого дожилися )
Правда порохобот вже потер ту наліпку, але ж скріни не горять )) У Шора там розрив мозку був  :lol:
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство
Via

Дожились, капец, Петя - український нацист  :weep: А ще рік тому був пархатим Вальцманом  :weep:
А я ж про що. Свобода тепер центристи, а Порох - праворадикал.
Незбагненні шляхи українського парламентаризму.
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

для того щоб Петра заспокоїти треба посадить все його сімейство на кічу.

йому треба прислати якихось медіаторів, шоби він припинив таку ганебну поведінку для початку і шоби в суспільстві зберігався мир і спокій. вибори відбулися з розгромним результатом, навіщо тепер погрожувати всьому суспільству "поверненням на банкову" за свою поразку? він ще там на тій банковій сидить до інавгурації наступного президента і керує процесами. чи то не він керує? може хуйло керує і роздмухує ворожнечу і хаос?
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

А я ж про що. Свобода тепер центристи, а Порох - праворадикал.
Незбагненні шляхи українського парламентаризму.

а хіба нео-нацики в парламенті вже?
   
Re: пецік-реваншист і розколює суспільство

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія