Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Надати громадянство України іноземцям, які воюють за нашу державу в цій війні

Serg
@NHunter007
А можна, на фоні скандалів з українськими паспортами за кордоном, надати громадянство України іноземцям, які воюють за нашу державу в цій війні?

Особисто я знайомий з багатьма іноземцями з різних підрозділів, деякі з них хочуть отримати наше громадянство,

але часто бюрократія дуже сильно заважає, я думаю такі люди на це заслужили.
   
Для цього їм доведеться відмовиться від своїх громодянств. Сумніваюсь що хтось проміняє європейське або американське громодянство на наше
   
Serg
@NHunter007
А можна, на фоні скандалів з українськими паспортами за кордоном, надати громадянство України іноземцям, які воюють за нашу державу в цій війні?

Особисто я знайомий з багатьма іноземцями з різних підрозділів, деякі з них хочуть отримати наше громадянство,

але часто бюрократія дуже сильно заважає, я думаю такі люди на це заслужили.
заслужили, і  більше ніж багато українців, що виїхали до їх  країн. А от владі ні.
   
От навіть не знаю громадяни яких країн прям рвуться обміняти своє громадянство.
Білоруси чи що?
Грузини навряд, вони патріоти як правило.
А хто там ще більш менш кількісно воює з інших країн?
   
Для цього їм доведеться відмовиться від своїх громодянств. Сумніваюсь що хтось проміняє європейське або американське громодянство на наше

подвійне для таких громадян було б цілком ок
   
Ще з часу 1-ї  іракської війни штати так мотивували і надавали громадянство латиносам, може і раніше, но тоді так вже точно було.
Французський іноземний легіон також надає можливість, по завершенню контракту, стати громадянином Франції.
Чому б і нам таке не робити.
   
ці люди найперші мають отримати громадянство,при бажанні
   
Ну ми згодні. Далі що?
   
Закордонні ухилянти навіть дані бояться оновити маючи паспорт - а ту скількох ви думаєте це заохотить - тисячу чоловік?)
   
Та надають...

Тут трохи офтоп, але хто мені може пояснити як діти громадянина Нігерії та громадянки Уганди з просроченим дозволом проживати в Україні мають українські паспорти?
   
Та надають...

Тут трохи офтоп, але хто мені може пояснити як діти громадянина Нігерії та громадянки Уганди з просроченим дозволом проживати в Україні мають українські паспорти?
Мені взагалі цікаво що получиться при схрещуванні угандійця з нігерійцем)
   
Мені взагалі цікаво що получиться при схрещуванні угандійця з нігерійцем)

Два українця...  :gigi:
   
подвійне для таких громадян було б цілком ок


+
Окремим законом у ВР можно прийняти. Чі треба це нашій владі?
   
Два українця...  :gigi:
Чорне на чорне може дати біле - випадок один на мільйон)
   
я знаю, що росія надає всяким непальцям та африканцям на єсвео свій паспорт
   
Та надають...

Тут трохи офтоп, але хто мені може пояснити як діти громадянина Нігерії та громадянки Уганди з просроченим дозволом проживати в Україні мають українські паспорти?
може народилися в україні??
   
Я за те щоб усім іноземцям, які під час війни проживають, працюють чи навчаються в Україні надавати громадянство.
Якщо:

1. Вони самі цього хочуть.
2. Вони знають українську мову на належному рівні.

Не бачу причин відмовляти у такому випадку.
   
Мені взагалі цікаво що получиться при схрещуванні угандійця з нігерійцем)

угандійці і нігерійці не є певною етнічною народністю

коли колонізатори ділили Африку на країни вони взагалі питання національності не розглядали.
тільки ресурси, доступ до моря, паралелі і меридіани

правильно було б сказати щось типу
банту  і йоруба
   
Я за те щоб усім іноземцям, які під час війни проживають, працюють чи навчаються в Україні надавати громадянство.
Якщо:

1. Вони самі цього хочуть.
2. Вони знають українську мову на належному рівні.

Не бачу причин відмовляти у такому випадку.

Цим критеріям буде відповідати 1 чоловік)
   
Цим критеріям буде відповідати 1 чоловік)

Насправді більше, хоч, звісно, небагато.
Я особисто знаю кількох.
   
може народилися в україні??

Да, а что в Украине теперь "право почвы"? Я думал родителиу должны быть гражданами...
   
Да, а что в Украине теперь "право почвы"? Я думал родителиу должны быть гражданами...

"Відповідно до частини першої статті 7 цього Закону особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України. Місце народження особи в даному випадку не впливає на можливість набуття нею громадянства України: особа набуває громадянство України незалежно від того, народилася вона на території України чи за її межами. "
   
"Відповідно до частини першої статті 7 цього Закону особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України. Місце народження особи в даному випадку не впливає на можливість набуття нею громадянства України: особа набуває громадянство України незалежно від того, народилася вона на території України чи за її межами. "

Так отож. А там ни одного.
   
Я зовсім не проти якшо вони цього бажають. А ще хай вони отримують Презент, як СПРАВЖНІ наші захистники, а не ті, що назначила адмінсрація бувшої толстожопи
   
всі іноземці мають отримувати громадянство на загальних підставах, участь у війні на стороні україни як додатковий бал, а то договоримось до того, що всім тим кацодобровольцям з рускіх корпусів теж паспорти доведеться видавати, хоча воюють вони не за україну, а проти хуйла...
   
всі іноземці мають отримувати громадянство на загальних підставах, участь у війні на стороні україни як додатковий бал, а то договоримось до того, що всім тим кацодобровольцям з рускіх корпусів теж паспорти доведеться видавати, хоча воюють вони не за україну, а проти хуйла...
Оце   (tu) вафля припечатоло!!!
   
Так отож. А там ни одного.

Ну знасить мати домовилсь з якимось алкашем і батьком записали його.
   
То всьо х-ня, може хтось ше пам'ятає:
"Там сумма взрослая. Озвуч ему тридцать тысяч… Это минимум… Сделаем красиво, не подкопаешься!” – заступниця глави Міграційної служби Пімахова озвучує таксу за вирішення питання по наданню українського громадянства." :K
   
Про громадянство не треба забувати, що у 1991 році Україна дала його майже всім хто хотів. Мільйони москалів і інших екс совків із мінімальними зв'язками з Україною, без жодного знання української мови, української культури і історії стали громадянами.
Багато з них були завезені в Україну саме з метою недопущення незалежності. Українців дозволу при тому ніхто не питав.

Тож дивно коли деякі люди на ФУПі категорично не сприймають ідею мігрантів і громадянства для них. Чому українське громадянство для мільйонів москалів у 1991 році це було нормально, а українське громадянство тепер, скажімо, для південних індійців ні?
   
Так отож. А там ни одного.

Наші що мають український паспорт возять на програму і соціал багато кого - кацапи\африканці і т.д. гроші платять і при оформленні наші записують БУДЬ-КОГО як цивільних партнерів, а у вас то вже прирівнюється як законний шлюб і потім ніхто не перевіряє чи живуть разом ті "подружні пари".
То цілий бізнес вже. Знаю молодика, що вже був за кордоном до війни, то він вже не одну тьотку так посадив на програму в Ірландії і по ЄС - їде на кордон, там знаходить жінок без укр.паспортів, що виїхали з України по кацапським ще яким паспортам і їде з ними в країну де вони хочуть сісти на програму, покрутиться поки вони все пооформлюють і їде витягати наступних клієнтів.
Поки нема єдиного ЄСівського електронного реєстру ВСІХ хто сів на программу, де будуть відмічати всіх хто приїхав\виїхав, їх сімейний статус, дітей і все-все - буде бардак і будуть позорити Україну всі ті щури.
   
Про громадянство не треба забувати, що у 1991 році Україна дала його майже всім хто хотів. Мільйони москалів і інших екс совків із мінімальними зв'язками з Україною, без жодного знання української мови, української культури і історії стали громадянами.
Багато з них були завезені в Україну саме з метою недопущення незалежності. Українців дозволу при тому ніхто не питав.

Тож дивно коли деякі люди на ФУПі категорично не сприймають ідею мігрантів і громадянства для них. Чому українське громадянство для мільйонів москалів у 1991 році це було нормально, а українське громадянство тепер, скажімо, для південних індійців ні?

Нахер йди з тими "південними індійцями" - там такі уроди з Лєніним в головах і любов'ю до рашки, що наші крисяни і пр. ватани відпочивають.

"Керала - комуністичний штат, в якому ось уже 60 років при владі знаходяться послідовники ідей Леніна і Мао Цзедуна."
"Міста, обвішані червоними прапорами, серпи і молоти на кожному паркані, тук-туки, прикрашені червоними зірками. Молоді батьки називають дітей химерними іноземними іменами - Lenin, Brezhnev, Khrushchov. Чоловіки одягають до мунду (традиційна індійська пов'язка на стегнах) футболки із зображенням Сталіна. Далеко не всі вони розуміють, чию фотографію носять на грудях - він для них швидше абстрактний добрий дух справедливості або ж суворий дух відплати. Його пишні вуса і насуплені брови - оберіг від соціальної нерівності та надія на світле комуністичне майбутнє. Керальці не сприймають Сталіна як вождя або навіть "ефективного менеджера". Вони сприймають його як рок-зірку."

Ти саме про них турбуєшся - це вони і є твої "південні індійці" що завжди  вчитись їхали в совок, в рашку і до нас, бо ми для них теж расія.
   
Пані Комарик. Хочу нагадати Вам, що Ви проживаєте у Ірландії де є близько сотні тисяч індійців. Ці люди, на відміну від Вас, не сидять виключно на соціальній допомозі, а платять податки і в середньому більші податки, ніж інші жителі Ірландії.
Саме вони фактично Вас утримують, тож, мабуть, варто було б проявляти трохи більше поваги до своїх годувальників.

Та й у Львові, наприклад, є чимало студентів із південної Індії. Вони під час війни навчаються тут, оплачуючи навчання, проживають тут, здійснюючи постійні витрати і підтримуючи економіку. Ви ж виїхали і лише продовжуєте отримувати пенсії витягуючи кошти із країни у скруті. Вашу поведінку можна назвати не менше, ніж ганебною. Це нестерпно.
   
Я за те щоб усім іноземцям, які під час війни проживають, працюють чи навчаються в Україні надавати громадянство.
Якщо:

1. Вони самі цього хочуть.
2. Вони знають українську мову на належному рівні.

Не бачу причин відмовляти у такому випадку.

дурня  повна... 

50 мільйонів арабонегрів вже почали вчити українську мову і готові приїхати сюди  "проживати"...  що далі?

 звідки ви лібералістичні   ідіоти все  лізете і лізете?

   
Шо там, ірландські соціальники проти меду імміграції?
   
Пані Комарик. Хочу нагадати Вам, що Ви проживаєте у Ірландії де є близько сотні тисяч індійців. Ці люди, на відміну від Вас, не сидять виключно на соціальній допомозі, а платять податки і в середньому більші податки, ніж інші жителі Ірландії.
Саме вони фактично Вас утримують, тож, мабуть, варто було б проявляти трохи більше поваги до своїх годувальників.

Та й у Львові, наприклад, є чимало студентів із південної Індії. Вони під час війни навчаються тут, оплачуючи навчання, проживають тут, здійснюючи постійні витрати і підтримуючи економіку. Ви ж виїхали і лише продовжуєте отримувати пенсії витягуючи кошти із країни у скруті. Вашу поведінку можна назвати не менше, ніж ганебною. Це нестерпно.

Нестерпні саме ваші вперті намагання агітації за організований масовий переїзд в Україну саме мешканців штата Керала, яких ви називаєте південними індійцями.
Я дуже вдячна ірландцям які прийняли нас.   

ВСІХ АЗІАТІВ в Ірландії, це разом з китайцями, в'єтнамцями і пр., менше 2%, індійців серед них мізерна кількість і вони не їхали в Ірландію поки тут були голод, злидні, безробіття і масова еміграція місцевих - то ж індійці не мають ніякого стосунку до економічних успіхів ірландців і їх можливостей допомогти нашим біженцям.

Це індійцям треба теж дякувати ірландцям, які дозволяють громадянам країни, яка ніяким боком до ІЄС, до Ірландії, яка на відміну від Грейт Брітен ніколи не гнобила їх як колонію, а сама була окупована, приїздити і жити на острові,  користуватись результатами праці  самих ірландців. А то пожили тут, покористувались наданими можливостями вирватись з індійських злиднів і вже тичете і попрікаєте когось? А не обнагліли ви з тими індійцями?

І я відпрацювала чесно сплачуючи податки більше 40 років і мої гроші йшли і на навчання в совку студентів з Індії і саме отих любителів лєніна-сталіна і комуняцьких ідей з Керали. Але ж тепер індійські коммі не хочуть в рашку, відрізану від цивілізованого світу, хочуть через Україну в ЄС.
 В РАШКУ ХАЙ ІДУТЬ І ВЧИТИСЬ І ЖИТИ ОТІ ЛЮБИТЕЛІ - ТАМ ЇХ ПРИЙМУТЬ, ТАМ БУДУТЬ В РІДНОМУ СЕРЕДОВИЩІ.

А в Україні, як кричать кацапи, одні нацисти і фашисти і от ви теж саме так мене звинуватили.
Коммі з Керали йдуть нах, тобто в рашку

   
Нестерпні саме ваші вперті намагання агітації за організований масовий переїзд в Україну саме мешканців штата Керала, яких ви називаєте південними індійцями.
Я дуже вдячна ірландцям які прийняли нас.  

ВСІХ АЗІАТІВ в Ірландії, це разом з китайцями, в'єтнамцями і пр., менше 2%, індійців серед них мізерна кількість і вони не їхали в Ірландію поки тут були голод, злидні, безробіття і масова еміграція місцевих - то ж індійці не мають ніякого стосунку до економічних успіхів ірландців і їх можливостей допомогти нашим біженцям.

Це індійцям треба теж дякувати ірландцям, які дозволяють громадянам країни, яка ніяким боком до ІЄС, до Ірландії, яка на відміну від Грейт Брітен ніколи не гнобила їх як колонію, а сама була окупована, приїздити і жити на острові,  користуватись результатами праці  самих ірландців. А то пожили тут, покористувались наданими можливостями вирватись з індійських злиднів і вже тичете і попрікаєте когось? А не обнагліли ви з тими індійцями?

І я відпрацювала чесно сплачуючи податки більше 40 років і мої гроші йшли і на навчання в совку студентів з Індії і саме отих любителів лєніна-сталіна і комуняцьких ідей з Керали. Але ж тепер індійські коммі не хочуть в рашку, відрізану від цивілізованого світу, хочуть через Україну в ЄС.
 В РАШКУ ХАЙ ІДУТЬ І ВЧИТИСЬ І ЖИТИ ОТІ ЛЮБИТЕЛІ - ТАМ ЇХ ПРИЙМУТЬ, ТАМ БУДУТЬ В РІДНОМУ СЕРЕДОВИЩІ.

А в Україні, як кричать кацапи, одні нацисти і фашисти і от ви теж саме так мене звинуватили.
Коммі з Керали йдуть нах, тобто в рашку

Велика кількість маніпуляцій і відвертої брехні. Більшість азіатів у Ірландії якраз із Південної Азії, в першу чергу Індії. І вони загалом приносять країні велику користь на відміну від Вас і всієї вашої сім'ї, яка лише проїдає податки ірландців, зокрема значною мірою і людей індійського походження. І жодної вдячності.

І ще раз: наразі Ви лише тягнете гроші з України, нічого їй не даючи натомість, а індійські студенти вливають кошти в українську економіку. Думаю очевидно, хто приносить більшу користь.
   
Велика кількість маніпуляцій і відвертої брехні. Більшість азіатів у Ірландії якраз із Південної Азії, в першу чергу Індії. І вони загалом приносять країні велику користь на відміну від Вас і всієї вашої сім'ї, яка лише проїдає податки ірландців, зокрема значною мірою і людей індійського походження. І жодної вдячності.

І ще раз: наразі Ви лише тягнете гроші з України, нічого їй не даючи натомість, а індійські студенти вливають кошти в українську економіку. Думаю очевидно, хто приносить більшу користь.

Приносьте користь своїй Індії, бо засрались вже по вуха і злиднів забагато. Якось впораємся без "помічників" що всюди лізуть на вже готове.

Де були ті індійці коли Ірландія знелюднювала від злиднів, безробіття і міграції?  Лізли ГБ "відбудовувати чи США?

А тепер вже бач і Ірландію і Україну ощасливили, користі неміряно принесли.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія