Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бойкот польских товарів

Re: Бойкот польских товарів

робити треба полякам, не сприймаю їх довбоєбізм.
 Хоча вже в нього вірю, їх долбойобів. Хуйло заразив бацилою.

Ну їхнє прагнення торгувати з кацапурою як бодґжий день

Об'єм українського продовольчого ринку - мільярди. І поляци нормально так до нас жрачки експортують. Ми це можемо їм перекрити. Потрібна адекватна і болюча відповідь

Об'єм українського продовольчого ринку - мільярди. І поляци нормально так до нас жрачки експортують. Ми це можемо їм перекрити. Потрібна адекватна і болюча відповідь
ну перекрий ще ремонт нашої техніки в поляцах.
Так,  вони деруть три шкури.
 Це наш спільний долбоєбізм.
 Апетити в обох сторін занадто.

Мова йде лише про продукти харчування

Але сука, битого ще б'ють. Полаки ви цо пердолчєте?

Ну що, момент настав

Ну що, момент настав
Показати зображення...

Нехай віддають брюсельські Джони і беруть собі хуйло білоруси.

Нехай віддають брюсельські Джони і беруть собі хуйло білоруси.

Нє, вони сильно хитровиєбані. Хочуть і далі мати модні трактори та продавати свої продукти харчування до України

Стосовно продуктів для тих хто хоче дуже якісне і натуральне - наші мініфермери зараз все виробляють самі. І масло і сири...

Нє, вони сильно хитровиєбані. Хочуть і далі мати модні трактори та продавати свої продукти харчування до України

На дуже хитрих завжди можна знайти адекватну відповідь. Нехай наш люд виїжджає із тої бідосі. Краще жити в Німеччині, Нідерландах, Норвегії, Швеції, Данії...

На дуже хитрих завжди можна знайти адекватну відповідь. Нехай наш люд виїжджає із тої бідосі. Краще жити в Німеччині, Нідерландах, Норвегії, Швеції, Данії...

То інше, зараз мова про те, аби виїпсти рольнікув. А Україна може це зробити лише так

Наші зварювальники за копійки гнуться в Польщі, нехай їдуть у розвинені країни світу, там аналогічна робота коштує в 4 рази більше. Всі можливості для цього є - право на працевлаштування. А влаштуватись на подібні роботи через посередницьку фірму - справа декількох хвилин.

Ну що, момент настав
Показати зображення...
а вам не здається, панове, що це відомий кацапський наратив на польський лад

пам'ятаєте - хутін прийді, порядок наведі (с)
це ж воно.

То інше, зараз мова про те, аби виїпсти рольнікув. А Україна може це зробити лише так

Одне другому не перешкоджає. Стосовно продуктів - писав багато раз: українські продукти одні із найкращих у світі, кому те польське лайно потрібне. Просто розкрутили рекламою, а наш нАрід повівся.

PAL

Ну що, момент настав
Показати зображення...

ну тут же за кілометр кацапнею тхне!
де, млять, служба безпеки? Вони там взагалі нюх втратили?

я все думала, що то якась фантазія якогось конспіролога, що в німеччині хуйло готував переворот.
ну реально, який може бути  державний переворот в успішній, заможній, цивілізованій країні.
ну маячня ж...
кому і навіщо таке взагалі може прийти до голови?

а виявилося правдою. плть, плть, плть, як так то? як? ЯЯЯК? )
А просто. Гроші-гроші-гроші і марнославство. знайшли якогось герцога-барона і примітивно купили.

п.с. то чому з цима блокадами в Польщі так само не може бути? може бути! Є!

PAL

я все думала, що то якась фантазія якогось конспіролога, що в німеччині хуйло готував переворот.
ну реально, який може бути  державний переворот в успішній, заможній, цивілізованій країні.
ну маячня ж...

А просто. Гроші-гроші-гроші і марнославство. знайшли якогось герцога-барона і примітивно купили.

так з блокадами навіть дешевше виходить
відсипали трохи грошенят пару десяткам "буйних" - й все.

Одне другому не перешкоджає. Стосовно продуктів - писав багато раз: українські продукти одні із найкращих у світі, кому те польське лайно потрібне. Просто розкрутили рекламою, а наш нАрід повівся.

Ну багато хто купує через "якість" - жировисько  з ЄС, то ж всякої хімії там менше. Бо наші нібито пхають невідомо що

Ну багато хто купує через "якість" - жировисько  з ЄС, то ж всякої хімії там менше. Бо наші нібито пхають невідомо що
---
Не тільки пхають,а ще й етикетки підробляють.
І виходить-офігезне масло з щирої технічної пальмової олії. :facepalm:
Про цукерки та печиво з морозивом взагалі мовчу- немає ні одного виду де б була відсутня пальмова олія. :facepalm1:
Ну і смак тих же цукерок відповідний- лайно повне.
Я і про АВК і про Рошен.

про АВК і про Рошен.

Вони ніби як в єс продаються, то ж мають відповідати їх нормам

Вони ніби як в єс продаються, то ж мають відповідати їх нормам

в будапеште начебто є і рошен підприємство.

До речі що з нашим заводом Кока Кола? чомусь кока в нас з польщі 54 штрихкод

ну маячня ж...

я вам більше скажу у всьому бундесфері  45- 50% війскових не є єтнічні німці..
у так званих дшб(десант) там зовсім швах-кажуть 60-70 відсотків це вихідці з совка  або їх діти...у казармах спокійно висять російські прапори та прапорт вдв..

якщо війна за кого вони будуть воювати?

+===============================================+
На продуктовий в селі відмовився від продуктів з Польши.

Треба перестати також купувати в інтернеті у польськіх ZARA та інших магазинах у польщі.

Треба перестати також купувати в інтернеті у польськіх ZARA та інших магазинах у польщі.

+10000000000
Це лайно у зара - паршива Туреччина. Все те саме, але в 10 разів дешевше в Сінсеї :)))

якщо не помиляюсь то польща тільки краби ремонтує..
все їнше словакія..чехія..та балтія.
в америку відправили хаймерси.

Надо идти дальше. Обязуюсь набить морду одному поляку в неделю  до конца блокады.
   Не знаю, как у меня это получится, но буду стараться. Если начинание будет поддержано, через пару месяцев все поляки будут ходить с битыми мордами

Надо идти дальше. Обязуюсь набить морду одному поляку в неделю  до конца блокады.
   Не знаю, как у меня это получится, но буду стараться. Если начинание будет поддержано, через пару месяцев все поляки будут ходить с битыми мордами

Не треба писати дурниць в серйозній темі

Не треба писати дурниць в серйозній темі

Їм там весело в Грейт Британії. Капець як весело.

Чомусь після початку війни польських товарів в нас стало до нєпрілічія багато. Спантеличені громадяни ще казали "гуманітарку продають"
Мабуть якісь мита зняли?? чи гонять контрабанду.
Ви (польські змі) ж передайте тим йобаним рольникам що їх продукція продається в Україні у великих обємах

Чомусь після початку війни польських товарів в нас стало до нєпрілічія багато. Спантеличені громадяни ще казали "гуманітарку продають"
Мабуть якісь мита зняли?? чи гонять контрабанду.
Ви ж передайте тим йобаним рольникам що їх продукція продається в Україні

Думаєш вони того не знають? Куди йде їх сировина? Ою'єм продовольчого імпорту з Польщі - мільярди баксів в рік. Рольніци ще будуть на колінах повзати

Вражає що нема реакціі польського суспільства. Де поляки що кажуть ганьба , так не можна , у сусідів горе, що ми робимо.

Це дуже видно на контрасті коли Ліндсі Грем тіки рота відкрив йому самі американці напхали що так не можна робити, де твоя гідність..

5 міллірдів євро імпорт з Польщі в Україну. Це не копійки

Вражає що нема реакціі польського суспільства. Де поляки що кажуть ганьба , так не можна , у сусідів горе, що ми робимо.

Це дуже видно на контрасті коли Ліндсі Грем тіки рота відкрив йому самі американці напхали що так не можна робити, де твоя гідність..

Доречі - так. А чому так ? хто знає краще польське суспільство ? Їм реально нас рать на нас ? Аби тільки молоде м'ясо отримати з України ?

Ото допобачення увесь той польське харчове сміття.
А оселедець в сметані і з яблуком я й сама зроблю.

Мені на очі траплялась цифра 6. Думаю, що ще десь половина завозиться контрабандою і реалізується за кеш на базарах. Рольнікам є що втрачати

Цитувати
Переговори щодо блокування українського кордону ведуться і в Польщі, і в інституціях Євросоюзу, однак швидкого вирішення цього питання не буде.

Таку думку в телеефірі висловив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Він пояснив, що влада Польщі веде переговори з великими та малими об’єднаннями фермерів, які протестують.

«Швидкого резв’язання цього питання бути не може… Не можна сказати, що переговори з владою одразу призводять до якихось зрушень. Ці переговори з протестувальниками надскладні», — сказав міністр.

Він нагадав, що сьогодні, 20 лютого, ще одна велика організація фермерів «Солідарність» анонсувала акції протесту на кордоні з Україною.

Також, за словами Сольського, сьогодні відбудеться засідання координаційної платформи ЄС у Брюсселі, де будуть обговорюватися додаткові вимоги Польщі.

Він зазначив, що Єврокомісія на цю ситуацію реагує відповідно до своїх правил.

«Є певні процедури, які розглядаються і застосовуються. У більшості випадків вони нешвидкі, і це слід мати на увазі», — сказав міністр.

І підкреслив, що загальна ситуація з фермерами у Європі, яка впливає на Брюссель, зараз надто складна.

З прочитаного я зрозумів, що по суті міністру сказати нічого, з пустого в порожнє.

---
Не тільки пхають,а ще й етикетки підробляють.
І виходить-офігезне масло з щирої технічної пальмової олії. :facepalm:
Про цукерки та печиво з морозивом взагалі мовчу- немає ні одного виду де б була відсутня пальмова олія. :facepalm1:
Ну і смак тих же цукерок відповідний- лайно повне.
Я і про АВК і про Рошен.
+====================================+
А що такого страшного в пальмовій олії???
Бо насичені жирні кислоти у складі жирів м"яса
ніхто не вважає шкідливими...

Мені на очі траплялась цифра 6. Думаю, що ще десь половина завозиться контрабандою і реалізується за кеш на базарах. Рольнікам є що втрачати

З бусіками з бедронкі точно ще пару мільярдів плюс

З бусіками з бедронкі точно ще пару мільярдів плюс
Ну виходить, що ті рольніки самі собі в ногу стріляють. Навіть без нашого бойкоту. Якщо вони перекрили увесь рух в обидві сторони, то дуже швидко у них почнуть падати прибутки

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія