Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де подівся Олексій Порошенко?

Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Громадянка, в Україні президентом стала випадкова людина, кловун-фігляр, ні разу не патріот (пам'ятаємо його кепкування про Україну-повію), людина без жодного політичного досвіду, син викладача, який ненавидить українську мову - але ж Вас це ні разу не хвилює?

Чому Ви за це не переживете?

Ніт: це нормально. Навіть подобається. Ги-ги.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Але ж не я Вас за язика тягнула про сина пороха від 13-28.
Тю. Тема про сина Пороха. Я зайшов бачу якісь наркомани вата барикади.  От і думаю, ну не може ж бути у такому благословенному місті як Маріуполь таке дно? Туди навіть сам ЗК приїжджав лікувати замучену душу!  То точно цуко син Пороха і Хома навели безлад!
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Ніт: це нормально. Навіть подобається. Ги-ги.

Нє, ну я розумію ейфорію 2019 року - нарешті скинули ненависного жидоромбаро, прийшов такий чистий єврейський хлопчик з полум'яним серцем, нє лох, такий собі Данко, ні ху фіга собі, все - людям!

Але ж пройшло два роки. Маска полум'яного чистого хлорчика давно звалилася з обличчя, натомість ми бачимо на троні ненаситного крихітку Цахеса, який ще й притягнув до влади майже весь 95 квартал.

І багато людей, які раділи Зеленському в 2019 році, вже досить критично та скептично відносяться до його фіглярства.

Навіть Косташу здався та пішов тепер працювати, як повія-многостаночниця : спочатку тицяє мармеладні новини від ОП кловуна про те, як в Україні збільшилися надої та жити стало краще та вєсєлєй, а через п'ять хвилин друкує новини від Тимошенко, де вона призиває рішуче боротися з зеленою моносранью.

А тут так нєзамутньонна любов у Громадянки... Ніби і не було цих двох років просерів та помилок від кловуна.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Що, зелені знов обісрались зі спробою відволікти увагу від того, що Зеленський злив хуйло та Лукашенку спецоперацію США по вагнерівцям, а до цього брехав, що ніякої операції не було?
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Я своє право жити в Україні як Громадянка України виборювала майже не кожниий день, почінаючі з кінця лютого 2014.
А при Зеленському деградувала до відкриття тем з питаннями, zrs можна нагуглити за хвилину.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Громадянка, в Україні президентом стала випадкова людина, кловун-фігляр, ні разу не патріот (пам'ятаємо його кепкування про Україну-повію), людина без жодного політичного досвіду, син викладача, який ненавидить українську мову - але ж Вас це ні разу не хвилює?

Чому Ви за це не переживете?

Як виявилось, те що в 2014 в Україні вибрали клоуна президента, то я вже нічьому не дивуюся.

Я переживала в 2015-2016, коли на суди ходила по ділам Жака, Гала і Колмогорова.

То то, по твоьому,були правільні суди і правільний президент???

Дай відповідь.

Останнє редагування: 25 червня 2021 14:03:58 від Громадянка даунбасу
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Громадянка, йди вчи матчасть від свого вождя-кловуна.

він сказав, що Порох його взагалі вже не хвилює і він навіть забуває, як того Пороха звали.

Тож попустись і слідкуй за успіхами Юзіка, наприклад, і всього його сімейства, що він притягнув до влади.

Ото політик, правда, Громадянка?

а Вірастюк - ото сила та моща! однією лівою свіх кловунських недругів завалить в Раді!

А Коля-катлєта, він же Коля-жопотряс! Ото політик! Причому активний такий!

сподіваюсь, ти слідуєш за їх успіхами?

Ведеш щоденний календар? відмічаєш перемоги та програши зеленої моносрані?

Останнє редагування: 25 червня 2021 14:14:21 від шуша
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Як виявилось, те що в 2014 в Україні вибрали клоуна президента, то я вже нічьому не дивуюся.

Я переживала в 2015-2016, коли на суди ходила по ділам Жака, Гала і Колмогорова.

То то, по твоьому,були правільні суди і правільний президент???

Дай відповідь.

Безперечно, самий правильний президент у нас зараз! А який чесний і який демократ! Славімо Вову-президента!

оно захотів зробити Вірасюка депутатом - і зробив! попри те, що та гора м'язів програла вибори.

Ото правильний президент! Шануймо його! :weep:

Пи. Си. Уявляю, як посіпаки Зеленського будуть рахувати голоси на наступних президентських виборах. дай Боже, щоб Вова набрав всього 99 процентів, а не 103, як це було на деяких виборчих ділянках за Януковича.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Громадянка, йди вчи матчасть від свого вождя-кловуна.

він сказав, що Порох його взагалі вже не хвилює і він навіть забуває, як того Пороха звали.

Тож попустись і слідкуй за успіхами Юзіка, наприклад, і всього його сімейства, що він притягнув до влади.

Ото політик, правда, Громадярка?

а Вірстюк - ото сила та моща! однією лівою свіх кловунських недругів завалить в Раді!

А Коля-катлєта, він же Коля-жопотряс! Ото політик! Причому активний такий!

сподіваюсь, ти слідуєш за їх успіхами?

Ведеш щоденний календар? відмічаєш перемоги та програши зеленої моносрані?

Що намагався довести мені і всім українцям порох, коли проводив суди над Жакм, Галом і Колмогоровим?

Ми що, не повинні були себе захищати в 2014?

Останнє редагування: 25 червня 2021 14:12:20 від Громадянка даунбасу
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

в Україні президентом стала випадкова людина, кловун-фігляр, ні разу не патріот (пам'ятаємо його кепкування про Україну-повію), людина без жодного політичного досвіду, син викладача, який ненавидить українську мову
і це є правдою
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Що намагався довести мені і всім українцям порох, коли проводив суди над Жако, Галом і Колмогоровим?
Ти взагалі тут, чи десь в паралельній реальності?
До чого тут суди, чого офтопиш у власній гілці про сина Порошенка, котрий хз чого почав тобі муляти раптово?
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

і це є правдою
і Ви його  обрали
На жаль :(
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

і Ви його  обрали
На жаль :(
так, на жаль іншого варіанту вибору ви, Ламер, мені не залишили  :weep:
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

так, на жаль іншого варіанту вибору ви, Ламер, мені не залишили  :weep:
8-:
я залишав Вам чіткий варіант:
замісь голосувати заЗЕ - просто піти на пиво! :)
Але Ви таки обрали ЗЕ :(
   
Скажіть вже мені, куди подівся справжній патріот України Олексій Петрович Порошенко.

З березня 2019 про нього взагалі нічього не чути.

За Михаіла Петровича чула, вишивав с Фединою під ВР. А Олексій Петроаічь навідь на похорон свого діда Олексія не прийшов.

Куди ви засунулули старшОго сина найвеличнішього?

Сатрапи якійсь зелені :weep:

"Чому барига піарився на смерті батька!?", коли Порошенко просто з ним прощався як будь-яка нормальна людина.
"Чому онук не з'явився на похороні діда!?"

Так ви визначтеся, що вам треба. І взагалі поведінка зелепнів нагадує картинку про сутність суспільної думки - що б не зробили Порошенки, все буде не так.
   
десь є
А в чім праблєма? :)

В існуванні сім'ї Порошенків, як і до того була.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Хлопці і дівчатка ФУПу.

Я в цій гілці спитала куди подівся патриот України Олексій Порошенко.

Невинне таки собі питання.

І що я в відповідь побачила?


То де подівся Олексій, дайте вже відповідь нарешті.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Хлопці і дівчатка ФУПу.

Я в цій гілці спитала куди подівся патриот України Олексій Порошенко.

Невинне таки собі питання.

І що я в відповідь побачила?


То де подівся Олексій, дайте вже відповідь нарешті.

Та накуя він нам ??
Мене більше цікавлять діти поточного Президента.
Чи його прізвище Порошенко ??
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Я в цій гілці спитала куди подівся патриот України Олексій Порошенко.
Ми відповіли, що деградантам, які не вміють користуватись гуглом, допомагати немає сенсу.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Ми відповіли, що деградантам, які не вміють користуватись гуглом, допомагати немає сенсу.

 :laugh:
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Я в цій гілці спитала куди подівся патриот України Олексій Порошенко.

Куди подівся ЗВІДКИ?
Де саме він був-був і потім "подівся"  ?
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Куди подівся ЗВІДКИ?
Де саме він був-був і потім "подівся"  ?
Гадив у Маріуполі
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?



напомнило
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Та накуя він нам ??
Мене більше цікавлять діти поточного Президента.
Чи його прізвище Порошенко ??

А от це дійсно геніально навіть як для Бяки.


В мене питаннь більше не має.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

В існуванні сім'ї Порошенків, як і до того була.
Багато шкоди наробила ця сімейка, еге ж? Ще від часів героїчного свинопапашки
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

А от це дійсно геніально навіть як для Бяки.


В мене питаннь більше не має.

Злилася, убога  :weep:   Буль-буль. Щасливого плавання !  :D
p.s. зесрань якось убого затикає пистець, що витворила учора зєлупа....Ну такі вже гілки - ну просто на голову не налазять  :facepalm:
p.s. а шо там тімашонка ? жива ще, старушка ? Чи вже пох на неї ?  :laugh:

Останнє редагування: 25 червня 2021 14:40:47 від Бяка
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Як тут вили коли дітей зеленого спробували сфоткати? Тіпа дітей не трогати, і вата це правило порушує сама.
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

8-:
я залишав Вам чіткий варіант:
замісь голосувати заЗЕ - просто піти на пиво! :)
Але Ви таки обрали ЗЕ :(
Пиво слабо допомогло би зміцненню мого переконання, що я таки долучилася до святої для кожного українця справи
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Як тут вили коли дітей зеленого спробували сфоткати? Тіпа дітей не трогати, і вата це правило порушує сама.

про зєлупо-богданівсих отприсків - анічичирк. Не існує таких в природі  :weep:
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Злилася, убога  :weep:   Буль-буль. Щасливого плавання !  :D
p.s. зесрань якось убого затикає пистець, що витворила учора зєлупа....Ну такі вже гілки - ну просто на голову не налазять  :facepalm:
p.s. а шо там тімашонка ? жива ще, старушка ? Чи вже пох на неї ?  :laugh:
ти якась надміру збуджена сьогодні...аж трохи тривожно..Що сталося, Бякусю?  :(
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Пиво слабо допомогло би зміцненню мого переконання, що я таки долучилася до святої для кожного українця справи

Та вже долучилася - радій: власними руками привела дегенерата-маріонетку до влади  :facepalm1:
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

А от це дійсно геніально навіть як для Бяки.


В мене питаннь більше не має.
ну не знаю, де тут у Вас геніальність :)
Бо й справді, кого зараз ажтакдуже хвилюють діти/внуки Кравчука/Кучми/Ющенка...та навіть Януковича?!
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

ти якась надміру збуджена сьогодні...аж трохи тривожно..Що сталося, Бякусю?  :(

Ну давай і про тебе поговоримо: ти відучора заговорюєшся, брешеш (ну це як завжди) - шотакоє ? у штабі кондішен вимкнули  - перегріваєшся ?  :D
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Спробую в останнє.

Чім сьогодні на життя заробляє Олексій Порошенко 2 останніх роки.
Його батько, як депутат ВР, в своїй декларації повинен завітуватись за свого повнолітнього сина чи ні?
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Як тут вили коли дітей зеленого спробували сфоткати? Тіпа дітей не трогати, і вата це правило порушує сама.
Олексійко, щоб ти знав, це не діти. Це, як стверджує Вікіпедія, " український політик та дипломат. Народний депутат України 8-го скликання"
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Ну давай і про тебе поговоримо: ти відучора заговорюєшся, брешеш (ну це як завжди) - шотакоє ? у штабі кондішен вимкнули  - перегріваєшся ?  :D
Я? "Заговорююся"??? "Цинічнібандери"??? "Чобіт українського окупанта"? Бути такого не може !!!
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Пиво слабо допомогло би зміцненню мого переконання, що я таки долучилася до святої для кожного українця справи
обрати Зеленського - це свята для кожного українця справа? :)
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Так Олексій - депутат ?? а на засідання не ходить....от гад !
ну тепер зрозуміло, чого його Громадянка розшукує !  :D
   
Re: Де подівся Олексій Порошенко?

Та вже долучилася - радій: власними руками привела дегенерата-маріонетку до влади  :facepalm1:
Альтернативою дегенератові було породження пекла. Що було робити?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія