Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киев отдал деньги местной власти, а они их... на депозит.





Один з самих смачних слайдів сьогоднішнього звіту голови Казначейства.
   
я считаю,  это правильно. резервный фонд должен быть всегда. Если еще и проценты капают - вообще прекрасно. Другое дело, что банк наверняка дружественный и без коррупции во время выыбора банка не обошлось.
   
я считаю,  это правильно. резервный фонд должен быть всегда. Если еще и проценты капают - вообще прекрасно. Другое дело, что банк наверняка дружественный и без коррупции во время выыбора банка не обошлось.
а ещё эти банки скоро резко обанкротятся :D
   
Re: Киев отдал деньги местной власти, а они их... на депозит.

я считаю,  это правильно. резервный фонд должен быть всегда. Если еще и проценты капают - вообще прекрасно.
так, закопати банку баксів на городі в розрахунку на підвищення курсу, а самому жувати сухарі під дахом, що протікає
   
Ну сразу здраду, я бы не искал. Вариантов масса.
Есть подряд на дорогу, осветление и тд.

Город подрядчику
-Где фонари?
Так их еще не затоможили
-И че?
Ну закроем в следующем году.
-Та вы там че офигели, конец года?
А шо мы, мы же не таможня.
-Ладною.

Куда деньги девать по этой статье на Депо.
   
так, закопати банку баксів на городі в розрахунку на підвищення курсу, а самому жувати сухарі під дахом, що протікає
еще раз. Я говорю про резервный фонд. Из которого выделяются деньги на ликвидацию чрезвычайных происшествий и тд.
   
то хуйня
а какой процент?   B-)
   
так, закопати банку баксів на городі в розрахунку на підвищення курсу, а самому жувати сухарі під дахом, що протікає
Так, краще  під дахом, що не протікає сидіти навіть без сухарів.
   
Re: Киев отдал деньги местной власти, а они их... на депозит.
ska

Оно то конечно лучше бы типа освоили в конце года
   
  в Чернівецькій обл. ухитрилися відправити на депозит гроші з перевиконання плану зборів на митниці, котрі повинні б були піти на будівництво доріг...

  як на мене,то найкраще що можна зробити це - розпустити всі ті місцеві ради та ОДА, котрі не використали кошти, бо робити вони нічого не будуть незалежно від того є гроші на рахунках чи їх немає - всі ці чиновники прийшли в місцеву владу лиш для того щоб торгувати дозволами та вимагати відкати....

   якщо в цьому році їх все ж примусять використати гроші з депозитів на будівництво/ремонти доріг, то ці дороги розваляться на протязі року....

  робити вони нічого не хочуть, не вміють і не будуть...
   
я считаю,  это правильно. резервный фонд должен быть всегда. Если еще и проценты капают - вообще прекрасно. Другое дело, что банк наверняка дружественный и без коррупции во время выыбора банка не обошлось.
Это не совсем правильно. Деньги должны работать в экономике и как можно активнее.
А банки наверняка пускают средства на потребительское кредитование, которое стимулирует контрабас и поднимает цену на товар.
   
  в Чернівецькій обл. ухитрилися відправити на депозит гроші з перевиконання плану зборів на митниці, котрі повинні б були піти на будівництво доріг...

  як на мене,то найкраще що можна зробити це - розпустити всі ті місцеві ради та ОДА, котрі не використали кошти, бо робити вони нічого не будуть незалежно від того є гроші на рахунках чи їх немає - всі ці чиновники прийшли в місцеву владу лиш для того щоб торгувати дозволами та вимагати відкати....

   якщо в цьому році їх все ж примусять використати гроші з депозитів на будівництво/ремонти доріг, то ці дороги розваляться на протязі року....

  робити вони нічого не хочуть, не вміють і не будуть...

Погоджуюсь - обирались і обирали люди таких, що не вміють працювати. Вони лише красти і то, тупо, можуть.
   
Если госбанк то пусть ....
   
А банки наверняка пускают средства на потребительское кредитование, которое стимулирует контрабас и поднимает цену на товар.

Де це в нас , цікаво, розквітло споживче кредитування? :gigi:

А взагалі , тема  фуйзна прощо. То не Київ не віддав,  а то Київ зараз не забирає з регіонів.

Останнє редагування: 21 лютого 2018 09:53:00 від птах Сорока
   
В Чернівцях при виборі між двома державними банками— вибрали банк з меншим процентом, але з зв"язками— преференціями для представників певних партій— сил.
   
раніше «освоювали» без проблем, бо були напрацьовані схеми і відкати, тепер бояться, бо вкрасти страшно, а пустити всі кошти на реалізацію проектів жаба давить, класична ситуація і хочеться і колеться
   
А кому відсотки?
   
раніше «освоювали» без проблем, бо були напрацьовані схеми і відкати, тепер бояться, бо вкрасти страшно, а пустити всі кошти на реалізацію проектів жаба давить, класична ситуація і хочеться і колеться

Десь так воно і є. "Міцним господарникам" шкода витрачати гроші без захмарних відкатів  B-)
   
Десь так воно і є. "Міцним господарникам" шкода витрачати гроші без захмарних відкатів
Просто схеми зараз уповільнилися, бо потрібно  гнати через прозорро. Мутити купу підставних спдшників та контор, щоб усе було формально чисто.
Це затягує строки, поки зіграти тендер, поки оформити.

Та й навіть те, що без корупції мутиться, також уповільнилось, бо поки кожну фуйню проведеш через прозоррро (а по багатьом позиціям тупо буває що нема учасників, ото й проводиться по 100500 разів) - закінчується бюджетний рік..))
   
ото раніше було добре. розпиздили б усе в кінці року і ніяких депозитів.

щодо будівництва доріг, то зараз в україні вже просто не встигають будувати ту кількість на яку є фінансування. вже навіть щебня не вистачає,багато фірм хапаються за купу підрядів, а потім просто фізично не встигають все збудувати

до того ж ці 20 мільярдів гривень розпорошені між сотнями бюджетів різних рівнів - обласні, міські, районні, сільські. якщо в сільській раді залишилось декілька тисяч гривень в бюджеті, то краще до них додати кошти в наступному бюджетному році і зробити щось вагоміше, ніж витратити їх на закупівлю олівців заради того щоб просто використати
   
В Чернівцях при виборі між двома державними банками— вибрали банк з меншим процентом, але з зв"язками— преференціями для представників певних партій— сил.

  пропонувалися Ощадбанк та Приватбанк, останній - з високими відсотками, але тоді ще Приват не був націоналізований і була велика ймовірність, що гроші чернівецької громади опиняться десь там на островах у Бені...
   
Так не кому і чим робити дороги це пісдец
   
Если кто опять про "перемоги в дорогостроении" начнет рассказывать - сразу нахуй, пока не будет дороги Днепр-Киев и Днепр-Одесса.
   
Государственные деньги на депозит - это экономическое преступление перед народом.
Всех арестовать и расстрелять.
   
ото раніше було добре. розпиздили б усе в кінці року і ніяких депозитів.

щодо будівництва доріг, то зараз в україні вже просто не встигають будувати ту кількість на яку є фінансування. вже навіть щебня не вистачає,багато фірм хапаються за купу підрядів, а потім просто фізично не встигають все збудувати

до того ж ці 20 мільярдів гривень розпорошені між сотнями бюджетів різних рівнів - обласні, міські, районні, сільські. якщо в сільській раді залишилось декілька тисяч гривень в бюджеті, то краще до них додати кошти в наступному бюджетному році і зробити щось вагоміше, ніж витратити їх на закупівлю олівців заради того щоб просто використати

  ну в Чернівецькій облраді та ОДА і не пробували використовувати кошти з митниці на будівництво доріг, обурені митники навіть писали скарги з цього приводу....

   а з постачанням будматеріалів дійсно були проблеми - в кінці року ми чергували вночі щоб зустріти, та щоб інші не перехватили, вагони з дефіцитними будматеріалами - аж згадалася совкова система "штовхачів"...

   
   
А шо, зимою дороги робити? Полежать пару місяців на депо, прийде тепло і підуть в роботу.
   
Если кто опять про "перемоги в дорогостроении" начнет рассказывать - сразу нахуй, пока не будет дороги Днепр-Киев и Днепр-Одесса.

Днепр-Киев в этом году начнут бетонку строить.

А Днепр-Одесса пока забудь.  Есть важнее направления чем тебе на море
   
є ще питання: а кому роздадуть ці депозити в якості кредитів?

ось така є цікава статистика:

До початку 2018 року обсяг непрацюючих кредитів банківської системи досяг 595 млрд грн, збільшившись за грудень на 14,45 млрд грн.
Найбільше зростання обсягу непрацюючих кредитів в грудні 2017 року відбулося у Приватбанку – на 26,07 млрд грн, до 236,21 млрд грн.
У держбанках проблемні кредити в грудні зросли на 5,41 млрд грн (до 161,35 млрд грн), у банках з приватним капіталом – на 1,31 млрд грн (30,17 млрд грн).
Скоротився обсяг непрацюючих кредитів в банках іноземних банківських груп – на 10,64 млрд грн (до 156,83 млрд грн), і в неплатоспроможних банках – на 7,69 млрд грн (10,43 млрд грн).
У відсотковому співвідношенні до обсягу виданих кредитів проблемний портфель становить 54,54%.
Зокрема, у Приватбанку – 87,64%, в інших держбанках – 55,75%, в банках іноземних банківських груп – 41,01%, з приватним капіталом – 24,08%.


я не зовсім розумію, за рахунок чого існує банківська система, якщо 55% відсотків виданих кредитів не повертаються?
сьогодні намалякали "страшну" цифру - держборг україни перевищив 2 трильйони грн.
але мені значно страшнішою здається безнадійний борг банкам по кредитах 0.6 трильйона грн, або 22 млрд баксів
тобто за посередництва банків вкрадено 22 млрд баксів. бо левова доля цих кредитів була одразу видана під неповернення.
бізнесменів та приватних персон, які брали кредит з наміром повернути, але в них не склалося, там мізер.

якщо в цю цифру трохи вдуматися, то вона просто шокує.
це не якісь відкати та розпили, коли оцінили будівництво в одну суму, а зробили на іншу. й т.п.
це просто тупо спиздили, ані трохи нічого не мудруючи.
це п***а якийсь
   
до речі, якщо хтось планує в цьому році будуватись/ремонтуваись, то закуповуйте цемент, бо буде те що із щебнем - дефіцит і як наслідок зростання ціни
   
Днепр-Киев в этом году начнут бетонку строить.

А Днепр-Одесса пока забудь.  Есть важнее направления чем тебе на море

Алежка, ты вроде не ебанутый, причем тут море и я?
Из Днепра нет дороги в том направлении, от слова ВООБЩЕ.

А все эти "начнут строить".
Вилкул тоже "начинал".
Так что я пас пока.
   
Алежка, ты вроде не ебанутый, причем тут море и я?
Из Днепра нет дороги в том направлении, от слова ВООБЩЕ.

А все эти "начнут строить".
Вилкул тоже "начинал".
Так что я пас пока.

Я знаю что нет дороги. Но пока важнее дорога Днепр-Киев. На все сразу нет ни денег, ни нормальных подрядчиков
   
Алежка, ты вроде не ебанутый, причем тут море и я?
Из Днепра нет дороги в том направлении, от слова ВООБЩЕ.

А все эти "начнут строить".
Вилкул тоже "начинал".
Так что я пас пока.

  тю, так написали ж тобі - шукай гроші на депозитах місцевої влади,

   ми так знайшли безхозних 300 млн. гр.

   у вас область більша і знайти грошей можна також більше - якраз вистачить для ремонту твоєї дороги...

   

Останнє редагування: 21 лютого 2018 13:07:31 від Чжан
   
проблема у відсутності необхідної техніки. доя видобування того ж щебню.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія