Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де можна зараз подивитись "Кіборги"? (апд) Виклали на ютуб

Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Що в цьому правильного? Плюс ви забуваєте , що половина населення України живуть в селах та невеликих містечках ( як я , наприклад) , де кінотеатри були в минулому сторіччі. Що робити нам?


повинен бути онлайн продаж.

Нещодавно на щось подібне натикався. один раз переглянути - 10-20 грн. тиждень - 20-40 грн, назавжди без права перепродажуі т.д. - 50-60 грн. Думаю було б цілком нормально. Нажаль в цій сфері нас кацапи обігнали дуже сильно
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Що в цьому правильного? Плюс ви забуваєте , що половина населення України живуть в селах та невеликих містечках ( як я , наприклад) , де кінотеатри були в минулому сторіччі. Що робити нам?
Їхати в рай або облцентр. Нє? Надто складно?
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

повинен бути онлайн продаж.

Нещодавно на щось подібне натикався. один раз переглянути - 10-20 грн. тиждень - 20-40 грн, назавжди без права перепродажуі т.д. - 50-60 грн. Думаю було б цілком нормально. Нажаль в цій сфері нас кацапи обігнали дуже сильно

В нас багато чого ПОВИННО бути, але його немає. Починаючи з нормальної влади, як би комусь це подобалось чи ні.

Для дрищів повторюю. Готовий заплатити. Кому? Я готовий !!!!
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Їхати в рай або облцентр. Нє? Надто складно?

Смішний. Так. Дуже складно. В нашому райцентрі кіно вмерло разом з есесером. Облцентр. Насправді складно і дорого. І не завжди можливо. Це реальність. І якщо на Кіборгів я таки поїду, то часто так дивитись я не маю мождивості
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

У нас здається є онлайн кінотеатри, у Волі точно є, бо надсилає мені постійно пропозиції
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

У нас здається є онлайн кінотеатри, у Волі точно є, бо надсилає мені постійно пропозиції
Немає там цих фільмів.Там те ж, що і на торентах. Вони теж крадії
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Смішний. Так. Дуже складно. В нашому райцентрі кіно вмерло разом з есесером. Облцентр. Насправді складно і дорого. І не завжди можливо. Це реальність. І якщо на Кіборгів я таки поїду, то часто так дивитись я не маю мождивості
Хуець. Ти в пустелі?
Лубни далеко?
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Що в цьому правильного? Плюс ви забуваєте , що половина населення України живуть в селах та невеликих містечках ( як я , наприклад) , де кінотеатри були в минулому сторіччі. Що робити нам?

ну откуда мне знать почему ваш сельский клуб не может организовать просмотр этой картины

зы - мне хотелось послушать своего любимого исполнителя, я купила билеты через карабас, села в поезд и поехала в Киев. вот и вы так же действуйте
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

ну откуда мне знать почему ваш сельский клуб не может организовать просмотр этой картины

зы - мне хотелось послушать своего любимого исполнителя, я купила билеты через карабас, села в поезд и поехала в Киев. вот и вы так же действуйте
Так, це було варто того! До речі, якщо хочеш, познайомлю тебе з своєю подругою з квиткових кас)
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Так, це було варто того! До речі, якщо хочеш, познайомлю тебе з своєю подругою з квиткових кас)
ну ок, но я ведь фанат БГ другие меня не волнуют (вот когда он снова приедет, тогда маякну). вот еще Мери люблю так он скоро будет у нас выступать  :love:
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Це п***а. Я свою вісімдесятирічну маму, яка ледве з паличкою ходить, везла з села у Львів на Кіборгів. В мене нема коментарів про важко і дорого.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

я теж на інших співаків з раші не ходжу, міг би підтримати Макаревича фінансово, проте в нього якісь зовсім непомірні ціни на квитки
а так БГ здається приїздить двічі на рік, навесні знову повинен бути
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

ну ок, но я ведь фанат БГ другие меня не волнуют (вот когда он снова приедет, тогда маякну). вот еще Мери люблю так он скоро будет у нас выступать  :love:
Бг? Ну ну..)
Після його концерту в дкл луганську років 10-15 тому він перестав існувати для мене як артист.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Це п***а. Я свою вісімдесятирічну маму, яка ледве з паличкою ходить, везла з села у Львів на Кіборгів. В мене нема коментарів про важко і дорого.
(tu)
які її враження? мої батьки по 82 роки не схотіли їхати до Черкас, тепер кажуть, що дарма
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Це п***а. Я свою вісімдесятирічну маму, яка ледве з паличкою ходить, везла з села у Львів на Кіборгів. В мене нема коментарів про важко і дорого.
Так отож. Важко з донецька/луганська виїхати, важко з дивана в окоп на бп, важко і тп.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Має бути на 1+1 за пару тижнів, можна потерпіти
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Бг? Ну ну..)
Після його концерту в дкл луганську років 10-15 тому він перестав існувати для мене як артист.
и что он там такое учидил для вас шокирующего. Это был концерт в декабре как мне помнится, шикарный. много старого пел
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Це п***а. Я свою вісімдесятирічну маму, яка ледве з паличкою ходить, везла з села у Львів на Кіборгів. В мене нема коментарів про важко і дорого.

Наші люди і далі по узкомірній звичці замість шось робити будуть скиглити, нити і когось у чомусь постійно винити

 

Останнє редагування: 2 лютого 2018 21:43:40 від newyo
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?
Svitlana Bykova

Має бути на 1+1 за пару тижнів, можна потерпіти
?

22 серпня 2017
ICTV веде переговори про придбання телевізійних прав на фільм «Червоний» http://detector.media/production/article/129185/2017-08-22-ictv-vede-peregovori-pro-pridbannya-televiziinikh-prav-na-film-chervonii/

   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

(tu)
які її враження? мої батьки по 82 роки не схотіли їхати до Черкас, тепер кажуть, що дарма

Мама плакала. Але сказала мені, що дуже добре, що я її привезла. Вона взагалі плаче весь час, коли про хдопців на фронті репортажі, страшенно важко це все переживає.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Має бути на 1+1 за пару тижнів, можна потерпіти

Не зарано пускати на тв?
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

народ ви не вкурили.
кіборгів не буде в жодному варіанті ніж підняти сраку і піти в кінотеатр.
так само як нема війни поки не підняти сраку і не повоювати.
любителі відкупитись від війни за 20 баксів дівіді теж йдуть в сраку.
оті апдодисменти в крайніх титрах від школярів вартують сотні дівіді

і на закуску


Останнє редагування: 3 лютого 2018 07:00:56 від maksmm
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Мабуть кiно не дуже вдале якщо його познiмали з афiш всi крiм кiнотеатрiв категорii B у чорта на куличках.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Сходив сьогодні. Разом з дружиною. Тільки повернувся з Харкова.. Фільм хороший, немає чого заперечувати. Але... життя воно трішке інше. Забагато пропаганди. Хоча, можливо, це зараз і потрібно. Але сподобався фільм. І я плакав....мені 59 і я там був , але все рівно під Вакарчука плакав.....Мабуть тому я там і був.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?
Svitlana Bykova

Сходив сьогодні. Разом з дружиною. Тільки повернувся з Харкова.. Фільм хороший, немає чого заперечувати. Але... життя воно трішке інше. Забагато пропаганди. Хоча, можливо, це зараз і потрібно. Але сподобався фільм. І я плакав....мені 59 і я там був , але все рівно під Вакарчука плакав.....Мабуть тому я там і був.
(tu)
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

народ ви не вкурили.
кіборгів не буде в жодному варіанті ніж підняти сраку і піти в кінотеатр.
так само як нема війни поки не підняти сраку і не повоювати.
Брате, проблема якраз не в тому шоб підняти сраку і повоювати чи сходити в кіно.
Ну от для прикладу я зараз... ну не те шоб воюю, але і не сплю нормально.
А в кіно сходити я точно найближчі місяці не зможу.
А подивитися хочу.
От шо мені робити?
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Брате, проблема якраз не в тому шоб підняти сраку і повоювати чи сходити в кіно.
Ну от для прикладу я зараз... ну не те шоб воюю, але і не сплю нормально.
А в кіно сходити я точно найближчі місяці не зможу.
А подивитися хочу.
От шо мені робити?

Я про це писав ще на першій сторінці. В мене є багато знайомих які не поїдуть в Харків щоб подивитись. Бо далеко, дорого, після сеансу вже ввечері важко добиратись додому. Ще купа причин. Навіть для мене подивитись було не просто. Наприклад знаєте, як можна подивитись цей фільм мешканцю знаменитого вже містечка Щастя. Я вчора спілкувався з знайомим з цього містечка. Він абсолютно проукраїнський. То ми навскид порахували. Подивитись разом з дружиною. Квиток з Щастя до Харкова ( найближчий кінотеатр, де є в прокаті зараз фільм , в єдиному сеансі на добу в одному залі) коштує 400 грн. На двох 800. Сам квиток 80 х2 = 160.  Далі десь треба переночувати. Бо сеанс закінчується о 18-00. Наступний автобус до Щастя об 11 год наступного дня. Отже. Переночувати бюджетно це ще 500 грн. Далі квитки назад. Ще 800. Рахуєм . 800+800+500+160=2260 грн. Це без їжі та води. То він поїде дивитись кіно? Чому така дискримінація  мешканців невеликих та віддалених населенних пунктів? Кому це вигідно? Кому вигідно, щоб вони варились виключно в супутникових російських серіалах? Наш мінстець про це хоч трішки подумав?
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Счастье, Станица - да там никто и не думал показывать этот фильм. В Украине уже две недели шел этот фильм, а женщина с Рубежного писала что картины нет у них в прокате.

Почему???
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Счастье, Станица - да там никто и не думал показывать этот фильм. В Украине уже две недели шел этот фильм, а женщина с Рубежного писала что картины нет у них в прокате.

Почему???

ви це в кого питаєте. А згідно звичайній логіці там цей фільм потрібно показувати в першу чергу.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

ви це в кого питаєте. А згідно звичайній логіці там цей фільм потрібно показувати в першу чергу.

да так, вопрос в воздух
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

да так, вопрос в воздух

Я це питання підняв ще в перших постах. Бо коли цей фільм йшов першим екраном , я був у відрядженні. Саме в Щасті.  На мене тут накинулись що я жлоб і жалію гривню дати творцям картини.  Ну і дякую тим, хто підказав що ще йде в деяких кінозалах, хоч і мало. Але основний посил був таким, що ми жлоби і не хочем платити авторам. Але це не так. Зовсім не так. Чому заблоковано перегляд з дисків, або платно в інеті. Десятий раз повторюю що НЕ ВСІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ дивитисьв кінотеатрах
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Насправді фільм відображає погляд режисера на ті події, які відбувались тоді. Ну він так бачив чи бачить, відчував чи відчуває, ці події, які відбулись тоді.
В кожному фільмі присутній зміст і сюжет. Саме головне, думку чи картинку режисер хотів донести до глядача.
На хлопському рівні(моєму) режисер свою роботу виконав на тверду трієчку.
Думаю, що багато штріхів з обох таборів давно дали оцінку цій анімаційній роботі.
Додам, там було набагато важче, ніж собі уявляли хлопці, коли туди потрапляли.
Чистити зуби, вмиватись(це не про мене), посцяти, посрати, поспати, нажертись? Це незрозумілі примітивні інстинкти, якими ми керуємось, але режисер навіть не уявляє, що на цих речах базується основне біологічне існування людської істоти. Коли ти ситий (після успішної перестрілки ти живий), тоді колупаєшся в зубах патичком і про щось говориш з товаришем біля себе чи перекидуєшся матернимі і убійственнимі репліками до  ублюдошних тел через два десятки метрів, коли думаєш про своє існування на кілька секунд наперед, коли перекочуєшся, (насправді їх можуть відразу відібрати), цих реалій в фільмі немає.
Режисер навіть не уявляє, що там хлопці жили на останньмому інстинкті, тільки вижити любою ціною.



Останнє редагування: 6 лютого 2018 16:13:53 від sandrij
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Насправді фільм відображає погляд режисера на ті події, які відбувались тоді. Ну він так бачив чи бачить, відчував чи відчуває, ці події, які відбулись тоді.
В кожному фільмі присутній зміст і сюжет. Саме головне, думку чи картинку режисер хотів донести до глядача.
На хлопському рівні(моєму) режисер свою роботу виконав на тверду трієчку.
Думаю, що багато штріхів з обох таборів давно дали оцінку цій анімаційній роботі.

Насправді любий фільм відображає погляд режисера. Я також не зо всім згоден, бачу забагато пропаганди. Але то погляд саме режисера. Ваша справа сприймати його погляди на якусь річ або подію, чи не сприймати. Я в Кіборгах теж побачив купу недоліків та неточностей, але хоч щось. Так і навіть це не дають можливості подивитись всім бажаючим. Прикриваючись незрозумілими для мене відмазками
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Насправді любий фільм відображає погляд режисера. Я також не зо всім згоден, бачу забагато пропаганди. Але то погляд саме режисера. Ваша справа сприймати його погляди на якусь річ або подію, чи не сприймати. Я в Кіборгах теж побачив купу недоліків та неточностей, але хоч щось. Так і навіть це не дають можливості подивитись всім бажаючим. Прикриваючись незрозумілими для мене відмазками
І тут зрада.
Зі. "Жила в семье слепая девочка. Когда вся семья садилась за стол, девочка ощупывала свою порцию и говорила: — Опять мне меньше всех досталось. Думаете, что если я слепая, можно меня обманывать? Так продолжалось несколько месяцев, пока мать не пошла к врачу, чтобы спросить, что ей делать. Врач посоветовал сварить тазик пельменей и поставить девочке на стол. Мать так и сделала. И вот ощупав нехилую порцию пельменей дочка произнесла: — Блиин, представляю, сколько вы себе нахренячили."
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Счастье, Станица - да там никто и не думал показывать этот фильм. В Украине уже две недели шел этот фильм, а женщина с Рубежного писала что картины нет у них в прокате.

Почему???
В Лисичанске показывали. Желающие могли приехать.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

В Лисичанске показывали. Желающие могли приехать.
с Счастья? вы прикалываетесь сейчас?
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

Я це питання підняв ще в перших постах. Бо коли цей фільм йшов першим екраном , я був у відрядженні. Саме в Щасті.  На мене тут накинулись що я жлоб і жалію гривню дати творцям картини.  Ну і дякую тим, хто підказав що ще йде в деяких кінозалах, хоч і мало. Але основний посил був таким, що ми жлоби і не хочем платити авторам. Але це не так. Зовсім не так. Чому заблоковано перегляд з дисків, або платно в інеті. Десятий раз повторюю що НЕ ВСІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ дивитисьв кінотеатрах

ну да, согласна, платно можно было бы сделать

пиратские копии думаю сносят, так как даже на торрентах фильма нет
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

с Счастья? вы прикалываетесь сейчас?
У меня там в свое время подруга жила. Так я к ней через день мотался. Я вообще-то про Рубежное.
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

У меня там в свое время подруга жила. Так я к ней через день мотался. Я вообще-то про Рубежное.
в Счастье сейчас дорога тяжела, подруга вовремя уехала

ну ок, в Лисичанске показывали. До Рубежного картина так и не дошла, как и до Севера - столицы луганской области? Или дошла?
   
Re: Де можна зараз подивитись "Кіборги"?

в Счастье сейчас дорога тяжела, подруга вовремя уехала

ну ок, в Лисичанске показывали. До Рубежного картина так и не дошла, как и до Севера - столицы луганской области? Или дошла?
Не знаю, просто от знакомого вчера случайно узнал, что у нас в кинотеатре показывали. А дороги тут делали еще до войны, руки Гройсманоидов сюда еще не дошли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія