Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

Строк дії вакцини - 12 місяців. Сертифікату теж.
у меня стоит до 23.02 срок годности сертификата в дии
   
у меня стоит до 23.02 срок годности сертификата в дии
Згенерується новий, ще на 6 міс.
   
счас попробовал - подписалось по фото сразу, но видало такое сообщение

вакциннировался 2-20 августа, централизовано в компании, заранее подавались все данные для внесения в базу
я полагал, что это семейный врач подтягивает данные из той базы, а не наоборот  :S  8-:

мой семейный врач открыла частную практику, в данный момент я без врача
Штурмуйте свого сімейного. Можливо не вніс в систему. Таке буває. При чому, навіть внесений в хелсі може не відображатись, а Дія повинна підтягнути.
   
Штурмуйте свого сімейного. Можливо не вніс в систему. Таке буває. При чому, навіть внесений в хелсі може не відображатись, а Дія повинна підтягнути.
Навіть не сімейного, а того, хто проводив щеплення - вони мають вносити в систему. Я коловся в двох різних лікарів (не в свого), то перша привика зразу висвітлилась в хелсі, а друга там не появлялась. Надзвонював дохтору, що коловм мене  другий раз, вніс за третім разом, бо щрсь глючило. В хелсі друга таки не підтягнулась, але Дія дала сертифікат.
   
Лікарі користуються системою eHealth.

а Дія ще якоюсь іншою ?  :S
   
Хто стикався? В тещі в хелсі є два щеплення, а Дія не генерує сертиф, каже що щеплень менше, ніж два. Що за лажа?
   
Потрібно, щоб сімейний лікар в себе на комп'ютері натиснув кнопку "Додати" і об'єднав дані з інших баз. Їх там кілька десятків, і в Хелсі спочатку може не бути інформації про всі щеплення
   
Хто стикався? В тещі в хелсі є два щеплення, а Дія не генерує сертиф, каже що щеплень менше, ніж два. Що за лажа?
нехай сімейний подивиться в базу чи вносили 2е щеплення
   
Re: Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

В цій б.лядській  Дії хоть щось працює?

Крок 3, підписання.


   
нехай сімейний подивиться в базу чи вносили 2е щеплення
Семейный к попаданию инфы в дию вообще отношения не имеет
   
Семейный к попаданию инфы в дию вообще отношения не имеет
Мені в центрі вакцинації пояснювали, що якраз має. У них там було видно обидві мої вакцинації, а Дія однієї не бачила. Потрібно було об'єднати записи всіх баз, і це зробив саме сімейний лікар
   
Мені в центрі вакцинації пояснювали, що якраз має. У них там було видно обидві мої вакцинації, а Дія однієї не бачила. Потрібно було об'єднати записи всіх баз, і це зробив саме сімейний лікар
Мне они такое говорили про Хэлси
К семейному я вообще не ходил. Инфа в Дии есть
   
 У меня семейного врача нет, сертификат получил.
   
Згенерується новий, ще на 6 міс.
вчера писали что вот вот для андроидов сделают и будет на год и не нужно будет фейсом крутить само подтянется как и все остальные документы
   
получил. кстати срока действия в нем нет
   
Зробили можливість підписати іншим ключем, але і вона не працює  :facepalm: Похоже, там у тій "Дії" проблема - патологічна неспроможність зробити що-небудь працююче  :facepalm:
   
Може хтось знає, чого в сертифікаті в дії не вказано номер закордонного паспорту ?




   
Може хтось знає, чого в сертифікаті в дії не вказано номер закордонного паспорту ?


Показати зображення...
має бути. Спробуй видалити та згенерувати новий
   
має бути. Спробуй видалити та згенерувати новий

В якому сенсі згенерувати? А як його видалити, щоб згенерувати новий ?
   
В якому сенсі згенерувати? А як його видалити, щоб згенерувати новий ?
не видалята, а зайти в меню ковід-сертифікати  і знову підписати. Сформуються нові
   
Може хтось знає, чого в сертифікаті в дії не вказано номер закордонного паспорту ?


Показати зображення...
до речі
В мене теж не відображається
   
Зробили можливість підписати іншим ключем, але і вона не працює  :facepalm: Похоже, там у тій "Дії" проблема - патологічна неспроможність зробити що-небудь працююче  :facepalm:

Тут радили зробити все через комп, отримати сертифікат у вигляді pdf-файлу (з куар-кодом), і роздрукувати. Можна і скопіювати файл в телефон.
Підпис генерує банк у вигляді jsk-файлу.
Переваги - сертифікат не злетить при перезавантаженні.
У мене все вийшло.
   
не видалята, а зайти в меню ковід-сертифікати  і знову підписати. Сформуються нові

Ні, пепепідписав, номер закордонного не з'явився.

Може хтось знає як ?
   
Може це якось пов'язано із випискою і друком сертифікату у лікаря , там вона вносить номер закордонного КУДИСЬ
   
навіщо номер закордонного?
сертифікат має власний унікальний номер
   
навіщо номер закордонного?
сертифікат має власний унікальний номер

А навіщо ця позиція ?

Тільки у одного колеги на роботі є, у всіх інших немає чомусь
   
Ні, пепепідписав, номер закордонного не з'явився.

Може хтось знає як ?

В нових сертифікатах його немає (у ЄСівських теж, до речі).

Відповідь є десь тут:
19:48 Чи має бути в міжнародному СOVID-сертифікаті номер та серія закордонного паспорта? (Кажуть, що має бути, але в моєму новому сертифікаті теж немає номера паспорта, у старому був. Певно, за QR-кодом видно)



Останнє редагування: 1 жовтня 2021 15:24:57 від Navas
   
Re: Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

А навіщо ця позиція ?

Тільки у одного колеги на роботі є, у всіх інших немає чомусь

 :S
може версії сертифіката різні...
   
В нових сертифікатах його немає (у ЄСівських теж, до речі).

Відповідь є десь тут:
19:48 Чи має бути в міжнародному СOVID-сертифікаті номер та серія закордонного паспорта? (Кажуть, що має бути, але в моєму новому сертифікаті теж немає номера паспорта, у старому був. Певно, за QR-кодом видно)

https://www.youtube.com/watch?v=iUElSC1fWOs


Так цей тип сказав "серія та номер є ОБОВ'ЯЗКОВИМ".

   
Re: Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

Апну, може хто підкаже?
   
не видалята, а зайти в меню ковід-сертифікати  і знову підписати. Сформуються нові
А як сертифікат зберегти, щоб роздрукувати?
   
Вакциновувався в центрі вакцинації. Заповнив анкету але паспорт не питали. Сертифікат дадуть?
   
Штурмуйте свого сімейного. Можливо не вніс в систему. Таке буває. При чому, навіть внесений в хелсі може не відображатись, а Дія повинна підтягнути.
смейный никаким образом не может влиять на дию. только на хелси
   
Вакциновувався в центрі вакцинації. Заповнив анкету але паспорт не питали. Сертифікат дадуть?
нет. забудьте. вам что мало что вас вакцинировали?
   
А як сертифікат зберегти, щоб роздрукувати?
Отримати на сайті Дії в браузері на компі.

Вчора-сьогодні Дія мене трохи вибісила.
Міняв кведи діяльності, видаляв нафуй роздрібну торгівлю й додав айтішних кведів.
Півдня не вдавалось підписати файл, а коли підписав, надіслав, опрацювали й подали до податкової, то виявилось що кведи видалили, а нові ніфуя не добавили.
Накатав їм в опитувальник щодо якості послуг, що все на рівні п***а "погано".
Сьогодні по новій додав кведи, й, о диво-дивне, все підписалось, пройшло по реєстрах й навіть до податкової зайшло й підтвердилось там в кабінеті платника.   :gigi:
   
Re: Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

Отримати на сайті Дії в браузері на компі.

Вчора-сьогодні Дія мене трохи вибісила.
Міняв кведи діяльності, видаляв нафуй роздрібну торгівлю й додав айтішних кведів.
Півдня не вдавалось підписати файл, а коли підписав, надіслав, опрацювали й подали до податкової, то виявилось що кведи видалили, а нові ніфуя не добавили.
Накатав їм в опитувальник щодо якості послуг, що все на рівні п***а "погано".
Сьогодні по новій додав кведи, й, о диво-дивне, все підписалось, пройшло по реєстрах й навіть до податкової зайшло й підтвердилось там в кабінеті платника.   :gigi:


Да ти якийсь шаман :)

Номер паспорту у сертифікаті, в додатку світиться ?
   
Да ти якийсь шаман :)

Номер паспорту у сертифікаті, в додатку світиться ?
Паспорт тільки в старих сертифікатах, ті що на пів року були. В нових, на рік, нема вже паспорта.
   
В якому сенсі згенерувати? А як його видалити, щоб згенерувати новий ?
сертифікат можно видалити та згенерувати новий
   
Номер паспорту у сертифікаті, в додатку світиться ?
В нових нема, скоріш за все особисті дані по максимуму загнали в QR-код
   
Re: Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

сертифікат можно видалити та згенерувати новий

Не можно його видалити.

А згенерувати новий, так.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія