Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Саме так мислю. І не приховую цього. Сепарсько-кацапський ФУП треба зтерти з лиця землі. І що? Я так думаю. І причину називав не раз. Саме цю. Це абсолютно ворожий, антиукраїнський форум. Як цугундєр і сєвасінфо. І модератори тут виконують просто відповідну роль. Все, чи ще питання?

Поясни чому ти так думаєш або виклади посилання на свої дописи, в яких ти виклав таку свою думку.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Поясни чому ти так думаєш або виклади посилання на свої дописи, в яких ти виклав таку свою думку.

Що? :)))
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Що? :)))

Ти не розумієш, про що я тебе запитався?

Поясни, чому ти вважаєш ФУП -- "абсолютно ворожим, антиукраїнським форумом."
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Ти не розумієш, про що я тебе запитався?

Поясни, чому ти вважаєш ФУП -- "абсолютно ворожим, антиукраїнським форумом."

Тобі персонально?
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Тобі персонально?

Мені все рівно, як ти будеш пояснювати: можеш персонально пояснювати або -- не персонально.

Може твоє пояснення ще когось на форумі зацікавить.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Мені все рівно, як ти будеш пояснювати: можеш персонально пояснювати або -- не персонально.

Може твоє пояснення ще когось на форумі зацікавить.


Справа в тому, що мені до сраки, зацікавить це когось, чи ні. Я вже неодноразово пояснював і навіть отримав два бани за це по 999 днів на цьому ресурсі. Так що...не бачу сенсу аж ніякого.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Справа в тому, що мені до сраки, зацікавить це когось, чи ні. Я вже неодноразово пояснював і навіть отримав два бани по 999 днів на цьому ресурсі. Так що...не бачу сенсу аж ніякого.

Тоді покажи, де це ти пояснював. Дай посилання на ці свої пояснення.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Тоді покажи, де це ти пояснював. Дай посилання на ці свої пояснення.


Шукай, починаючи з 2008 року. У мене навіть є посилання на одну з тих гілочок про Олену Юр'євну Притулу - хозяйку ресурсу. Але знову, справа в тому, що в мої плани абсолютно не входило зараз вступати з тобою в полеміку будь яку.. Чому? Знову саме тому, що мені до сраки. ФУП треба прихлопнути назавжди. Ось що я написав знову і знову. І, підкреслюю, не тобі я це написав. Хто мене давно знає по форуму, знає ПРО ЩО Я.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Slawv. Тобі подобається ФУП? Та нема ніяких питань. А моя думка...воно тобі взагалі треба? Так...попі*дєть ні о чьом? Та ну...Ліньки.

Тому, не бачу взагалі ніякого приводу мені тут розкладатися на запчастини ні перед ким.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Я вважаю, що форум треба реформувати, особливо треба реформувати модерацію  форума. Тоді цей форум буде нормальним українським форумом.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Я вважаю, що форум треба реформувати, особливо треба реформувати модерацією форумах.

Вважай. Маєш повне право вважати будь що і як завгодно.

 :beach:
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

2Geo - це даремна трата нашого часу.
на жаль.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Я вважаю, що форум треба реформувати, особливо треба реформувати модерацію  форума. Тоді цей форум буде нормальним українським форумом.

1. так. модерація така модерація.
2. які теми ти піднімав і вони мали обговорення про політику ? 
шось я не пригадую.
ти писав про якусь єблівушку і про те шо тебе ображають. :D
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

2Geo - це даремна трата нашого часу.
на жаль.

Та й пофіг. Даремна, так даремна. Таке життя.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Та й пофіг. Даремна, так даремна. Таке життя.

але вони шось шкрябають. сотнями постів у день. як дятли довбуть цю смереку  :D
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

1. так. модерація така модерація.
2. які теми ти піднімав і вони мали обговорення про політику ? 
шось я не пригадую.
ти писав про якусь єблівушку і про те шо тебе ображають. :D

1. Модерацію треба реформувати. Ще треба вияснити, чи модератори взагалі читають теми "Адмінфоруму". Якщо вони не читають теми "Адмінфоруму", то взагалі немає змісту що-небуть писати з рекомедаціями і проханнями до модераторів на цьому "Адмінфорумі".
Що стосується образ і хамства на форумі, до них повинна бути нульова терпимість без будь-яких винятків.


2. Ти не знаєш, як можна переглянути всі дописи будь-якого фупчика на форумі? Навчити тебе?

Я писав в багатьох політичних темах. Недавно я відкрив теми:

Телеграм-блог рафінованого нациста Дмитрия Медведєва. Його треба читати ВСІМ !!! [M] :bueee:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131274.0

Цікава думка стрелкова-гіркіна проти застосування є-ю ядерної зброї проти України :butcher:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131304.0

Ці теми модератори перенесли в передбанник.

За цю останню тему мене забанили на місяць з формулюванням "ворожа пропаганда" при тому, що думки стрелкова-гіркіна неодноразово викладали фупчики на цьому форумі і його думки викладали в текстах головної сторінки УП.

Про є******ку я писав, бо я ніяк не можу зрозуміти, чому дуже багатьом не подобається ця моя назва паРаші (  зокрема див: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131281.0https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131304.0 ).




Останнє редагування: 6 квітня 2023 01:56:15 від Slawv
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

1. Модерацію треба реформувати.
Візьметеся? Вважайте ето комсомольскім поручєнієм.

Смішні люди.. :facepalm1:
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Візьметеся? Вважайте ето комсомольскім поручєнієм.

Смішні люди.. :facepalm1:

Я би почав реформування ФУПу з відкриття теми: "Модератори, чи ви читаєте "Адмінфорум"?? Дайтеся знати!".
Але ж мене відразу забанять за цю тему, навіть її не читаючи...
Таке враження, що модератори майже не читають тем "Адмінфоруму" і тому нема змісту що-небуть їх просити.

Останнє редагування: 6 квітня 2023 02:18:51 від Slawv
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Я би почав реформування ФУПу з відкриття теми: "Модератори, чи ви читаєте "Адмінфорум"?? Дайтеся знати!".
Я вам можу відповісти. Скоріш за все, читають.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

1.Візьметеся? Вважайте ето комсомольскім поручєнієм.

2.Смішні люди..
1. Він не впораєця, тому не варто йому доручати цю важливу місію.
2. Дійсно, крім тебе нікому не під силу відібрати кнопку у "неправильного" модера.
Тому логічно було б зайнятися модерською реформою саме тобі
(Олдбоя і Марсера таки реформувала)
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Я вам можу відповісти. Скоріш за все, читають.
Ти не можеш відповісти бо не знаєш достеменно,
а припускати щось можуть всі - "ймовірно", "скоріш за все" і тд.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

1. Він не впораєця, тому не варто йому доручати цю важливу місію.
2. Дійсно, крім тебе нікому не під силу відібрати кнопку у "неправильного" модера.
Тому логічно було б зайнятися модерською реформою саме тобі
(Олдбоя і Марсера таки реформувала)

До мене вже і так на форумі модератори ставляться упереджено,
бо обзивальників мене словом "єблівушка" модератори не банять, а мене банять, якщо я їх у відповідь називаю цим словом.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Ти не можеш відповісти бо не знаєш достеменно,
а припускати щось можуть всі - "ймовірно", "скоріш за все" і тд.

І тим не менш, ВЧОРА в одній з "запальних бригадних" гілок, трохи коли підглюкнуло...з*явився останній допис "admin", який на моїх очах ЧЕРЕЗ СЕКУНДУ....перетвор ився в..?...в Myroslava. Цікаве було секундне видовище.

Останнє редагування: 7 квітня 2023 13:11:26 від Geo
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Якщо тут модератори Д+Д і Мирослава, то форум можна не задумуючись однозначно підривати 100 кг. тротіла.

Тут ці двоє вже звиздець...а ще й якщо ця фрау в додаток...".Болівар троіх нє винєсєт" ©  :laugh:
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

І тим не менш, ВЧОРА в одній з "запальних бригадних" гілок, трохи коли підглюкнуло...з*явився останній допис "admin", який на моїх очах ЧЕРЕЗ СЕКУНДУ....перетвор ився в..?...в Myroslava. Цікаве було секундне видовище.
Щооооооооо?????? ;o  :facepalm1:
Гео, поза жартами. З тобою щось подібне раніше траплялося? Я цілком серйозно питаю.
пильнуй, це може бути передвісником чогось значно серйознішого, ніж побачити нік адмін, а потім у тому самому місці побачити нік Мирослави.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Якщо тут модератори Д+Д і Мирослава, то форум можна не задумуючись однозначно підривати 100 кг. тротіла.
А загалом не переймайся. Колись за чутками навіть тебе, бездумного порохобота, обрали тут президентом. І нічо - ніхто ФУП не підривав тротилом, встояв навіть за такого катаклізму)))
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

А загалом не переймайся. Колись за чутками навіть тебе, бездумного порохобота, обрали тут президентом. І нічо - ніхто ФУП не підривав тротилом, встояв навіть за такого катаклізму)))

Я не переймаюсь.

Коли мене обрали президентом, ти ще не знала, що існує інтернет.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Щооооооооо?????? ;o  :facepalm1:
Гео, поза жартами. З тобою щось подібне раніше траплялося? Я цілком серйозно питаю.
пильнуй, це може бути передвісником чогось значно серйознішого, ніж побачити нік адмін, а потім у тому самому місці побачити нік Мирослави.

Так і було. І я абсолютно не здивуюсь. Тобі саме місце бути модератором на ватних форумах. В цьому є абсолютна логіка.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Я не переймаюсь.

Коли мене обрали президентом, ти ще не знала, що існує інтернет.
І в якому році то було? Бо вдома у мене інтернет з 2004 року, а на роботі значно раніше.
Так і було. І я абсолютно не здивуюсь. Тобі саме місце бути модератором на ватних форумах. В цьому є абсолютна логіка.
Абсолютна логіка тобі президентствувати на ватяних форумах. Ти ж президент на СУПі, чи не так?
Я переглянула у профілі свої пости за вчора-позавчора. Наче не знайшла жодного не свого.
Чи не будете ви настільки люб"язним, пане президенте, показати той начебто мій пост, який спочатку був не моїм, а потім став моїм?
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

І в якому році то було? Бо вдома у мене інтернет з 2004 року, а на роботі значно раніше.
Абсолютна логіка тобі президентствувати на ватяних форумах. Ти ж президент на СУПі, чи не так?
Я переглянула у профілі свої пости за вчора-позавчора. Наче не знайшла жодного не свого.
Чи не будете ви настільки люб"язним, пане президенте, показати той начебто мій пост, який спочатку був не моїм, а потім став моїм?

Президентом мене обрати на ФУПі. На СУПі я був модератором.

Пост не пам'ятаю. Я не з Ваших фанатів, щоб пам'ятати, де саме це було. Але було прикольно. В якійсь з гілок про Юща.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Президентом мене обрати на ФУПі. На СУПі я був модератором.

Пост не пам'ятаю. Я не з Ваших фанатів, щоб пам'ятати, де саме це було. Але було прикольно. В якійсь з гілок про Юща.
а то нічого, що адмін має право переносу постів, у тому числі і своїх? Написав, переплутав гілки, переніс той свій пост на смітник, а в цей час відправила свій пост у ту ж гілку і Мирослава. Нє?
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

а то нічого, що адмін має право переносу постів, у тому числі і своїх? Написав, переплутав гілки, переніс той свій пост на смітник, а в цей час відправила свій пост у ту ж гілку і Мирослава. Нє?

Згоден. Саме так і було, мабуть. Хтось щось переносив, хтось щось написав в цей момент. Помилки модераторів, вони такі. Буває. Все буває. :)
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Президентом мене обрати на ФУПі. На СУПі я був модератором.

Пост не пам'ятаю. Я не з Ваших фанатів, щоб пам'ятати, де саме це було. Але було прикольно. В якійсь з гілок про Юща.
Знаєш, що перше я запитала у Марсера, коли він тут змушений був публічно визнати що є модератором?
Я запитала, чи не ворухнувся всередині якийсь дисонанс, коли - сидячи у безпечній і затишній Швейцарії - він погодився, за його ж власним висловом, "гасити паніку і панікерів" серед українців в Україні? Чи попередив Аміда, який запропонував йому модераторство, що "гасити панікерів" в Україні зі Швейцарії не є цілком моральним?
Марсер очевидно не зрозумів мого питання.
А от чи зрозумієш ти, що якби навіть світ перевернувся і сталося неймовірне - тобто мені хтось запропонував модерити тут під час війни в Україні (а я зараз в силу певних обставин знаходжуся за її межами), я поза найменшими сумнівами відмовилася би від такої пропозиції ?
Гео, тобі щось привиділося з тими начебто змінами автора поста. Можеш не вірити. але це напевно так.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Може хтось з модераторів забув перелогінітись. Теж буває...Коли там переносять, тут дописують, там банять, тут підчищають, там зносять...буває всяке. Спєшка...мать єйо. :)
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Знаєш, що перше я запитала у Марсера, коли він тут змушений був публічно визнати що є модератором?
Я запитала, чи не ворухнувся всередині якийсь дисонанс, коли - сидячи у безпечній і затишній Швейцарії - він погодився, за його ж власним висловом, "гасити паніку і панікерів" серед українців в Україні? Чи попередив Аміда, який запропонував йому модераторство, що "гасити панікерів" в Україні зі Швейцарії не є цілком моральним?
Марсер очевидно не зрозумів мого питання.
А от чи зрозумієш ти, що якби навіть світ перевернувся і сталося неймовірне - тобто мені хтось запропонував модерити тут під час війни в Україні (а я зараз в силу певних обставин знаходжуся за її межами), я поза найменшими сумнівами відмовилася би від такої пропозиції ?
Гео, тобі щось привиділося з тими начебто змінами автора поста. Можеш не вірити. але це напевно так.


Вірю. Відмовилась би. Я взагалі тобі вірю, що аж їсти і спати не можу. Така Віра Велика в мене. Будь яке найболючіше життєве питання в мене закінчується однією думкою: а що на це скаже Благочєстівая Мірослава, цікаво?
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Може хтось з модераторів забув перелогінітись. Теж буває...Коли там переносять, тут дописують, там банять, тут підчищають, там зносять...буває всяке. Спєшка...мать єйо. :)
Але це добре, що ти сказав. А то пішла би дурна слава))) "Гасити паніку і панікерів" з Німеччини так само не комільфо   :(
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

Вірю. Відмовилась би. Я взагалі тобі вірю, що аж їсти і спати не можу. Така Віра Велика в мене. Будь яке найболючіше життєве питання в мене закінчується однією думкою: а що на це скаже Благочєстівая Мірослава, цікаво?
Отето ти даремно. Пітаться надо.  :laugh:
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Але це добре, що ти сказав. А то пішла би дурна слава))) "Гасити паніку і панікерів" з Німеччини так само не комільфо   :(


Та просто капєц.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?
Geo

Отето ти даремно. Пітаться надо.  :laugh:


шо мінє надо, я сам знаю.
   
Re: Модедерація фупу яка нині є, вона яка ?

шо мінє надо, я сам знаю.
ти мене заспокоїв)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія