Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохосрань почала відверто використовувати кацапські фейки

Я теперь с этой ветки не слезу
каждый день у меня будешь сосать гнида хуйловская
   
Кацапчик Мишиган пішов в псіхічєскую атаку.
   
Фейк
Хуйловские слуги пи-расы
Нет не правильно - конченные пи-расы

Ексголова делегації в ПАРЄ Ясько заявляє про "попередження" від колег
ЧЕТВЕР, 14 СІЧНЯ 2021, 15:41
Колишня очільниця делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи, народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько отримувала "попередження" через свої голосування від колег по фракції, керівництва Офісу президента та Верховної Ради.
Деталі: Ясько заявила про співпрацю "Слуги народу" із фракцією "Опозиційна платформа – За життя" під час голосувань і про вплив проросійських поглядів на роботу делегації в ПАРЄ.
Депутатка заявила, що тиск на неї почався після того, як вона не голосувала за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки, а також за представників Верховної Ради у конкурсній комісії з обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Пряма мова Ясько: "По САП там же ж були кандидати, яких конкретно пропихували "ОПЗЖ" з моїми колегами зі "Слуг народу", вони всі були зацікавлені самі, щоб захищати цю корупцію, а не, навпаки, боротися за те, щоб не було корупції.
Ось після всього цього в мене були такі різні попередження, дружні поради від різних сторін. Це й колеги по фракції, і конкретно керівництво Офісу президента, високопосадове, назвемо це так, керівництво, там є різні люди. І також керівництво Верховної Ради".


Пістєть, нє мєшкі ворочать...

Так підкнурятники давно з жопоблоком в одну дудку дмуть... :fool:





 
   
Я теперь с этой ветки не слезу
каждый день у меня будешь сосать гнида хуйловская

Аутофелляція?

Це ти до себе ?  :fool: 
   
Как считаю нужным,так и пишу!
 Раздражает?- замечательно!
 Так лучше впихивается тебе в голову то, что я хочу туда впихнуть!
Правду кажуть, що іноді старість приходить окремо від мудрості.
Валяй, ще є інструменти "колір" і "розмір шрифту".
Навряд чи це допоможе "впіхнуть" комусь ту інфантильну дурню, котру пишеш, але хоч увагу привернеш.
Ок, Георгіу, ти непоганий дядько, по суті, але говорити тут нема про що.
   
Я теперь с этой ветки не слезу
каждый день у меня будешь сосать гнида хуйловская
Навпаки, це я тобі кац-пітару буду тут завжди нагадувати, що ти лайнюк лахтінський сюди всіляке кацапське гівно в зубах тягаєш й навіть тебе від цього не воротить.

Заробиш свої 100 фублей (tu)  :K
Вибачаюсь за назву гілки, але редагувати не можу.
Вадік - це не порохосрань, Вадік - це донбасюче кацапське гівно на палкє.
   
Навпаки, це я тобі кац-пітару буду тут завжди нагадувати, що ти лайнюк лахтінський сюди всіляке кацапське гівно в зубах тягаєш й навіть тебе від цього не воротить.

Заробиш свої 100 фублей (tu)  :K
Вибачаюсь за назву гілки, але редагувати не можу.
Вадік - це не порохосрань, Вадік - це донбасюче кацапське гівно на палкє.
Вы хуесосы рыговские
Это уже не я говорю а функционер из СН
которая рассказала про  про співпрацю депутатів ОПЗЖ з ОП та координацію між каналами Медведчука та адміністрацією Зеленського.
   
Только такая гнида как ты может бегать сюда и вылизывать зад этой мразоте
за две копейки
   
Правду кажуть, що іноді старість приходить окремо від мудрості.
Валяй, ще є інструменти "колір" і "розмір шрифту".
Навряд чи це допоможе "впіхнуть" комусь ту інфантильну дурню, котру пишеш, але хоч увагу привернеш.
Ок, Георгіу, ти непоганий дядько, по суті, але говорити тут нема про що.
Ты против мощного Среднего класса в Украине? Дающего 50 % ВВП Украины?
   
А скажите, vadim, в свете последней информации про Илларионова, насколько Вы доверяете его утверждениям?
   
А скажите, vadim, в свете последней информации про Илларионова, насколько Вы доверяете его утверждениям?
ё
Про какие утверждения речь
   
Если про несогласие с демократами и уход из института
то это его личное дело и дело его убеждений
Его всегда заносило хотя дядька он умный
но у некоторых людей есть внутренний бздык что поделаеш
был бы он приспособленцем до сих пор работал бы в советниках у хуйла
   
У меня есть знакомый учились вместе в Харьковском универе на мехмате
умнейший человек (еврей харьковский ) так вот именно он мне первым рассказал про борцов с коммунизмом украинских националистов ( еще в начале 80-х)
Он давно уже живет в Штатах
Мы год назад списались по фейсбуку так вот меня просто поразило что он писал на украинском языке
и в друзьях у него полно ребят из ПС ( говорит помогал материально во время войны )
Сам пламенный сторонник Трампа ( я как то намекнул ему что тот хуйловсая консерва ) так он обиделся
Вот такие вот противоречивые люди есть
А вы про Илларионова спрашиваете
   
«Крымская платформа» – информационный инструмент

Политолог Виктор Таран отмечает, что Украина постоянно делает шаги, направленные на удержание ситуации в Крыму в фокусе мирового внимания.

«И недавнее голосование по ситуации с правами человека в Крыму на Генассамблее ООН – этому лучшее свидетельство. «Крымская платформа», как информационный инструмент, очевидно, будет удерживать внимание мирового сообщества на гуманитарной повестке в отношении оккупированного полуострова», – говорит Виктор Таран корреспонденту Русской службы «Голоса Америки».

По его словам, для деоккупации Крыма необходимы геополитические изменения в мире.

Вместе с тем он считает, что вопрос подачи воды на оккупированную территорию, не может быть тем рычагом, который усадит Россию за стол переговоров по деоккупации Крыма.

«Интересы людей для Кремля никогда не были чем-то важным, и «фактор воды» не сможет повлиять на деоккупацию. Более того, он может привести к усилению эскалации конфликта, Россия может попробовать силовым методом захватить поставку воды и оккупировать еще часть территории Украины», – отмечает Виктор Таран.

Такой вариант, политолог считает, нельзя отбрасывать, учитывая «слабость украинской власти»
.(с)

https://www.golosameriki.com/a/ukraine-crimean-platform/5709125.html

от жеж порохосрань(с) такая  :D
   
Вы хуесосы рыговские
Это уже не я говорю а функционер из СН
которая рассказала про  про співпрацю депутатів ОПЗЖ з ОП та координацію між каналами Медведчука та адміністрацією Зеленського.

Ну давай гнидо підхуйляцька,  показуй співпрацю.

А ось тобі співпраця педроскота з жопоблоком...  :punish:

   
«Крымская платформа» – информационный инструмент

Политолог Виктор Таран отмечает, что Украина постоянно делает шаги, направленные на удержание ситуации в Крыму в фокусе мирового внимания.

«И недавнее голосование по ситуации с правами человека в Крыму на Генассамблее ООН – этому лучшее свидетельство. «Крымская платформа», как информационный инструмент, очевидно, будет удерживать внимание мирового сообщества на гуманитарной повестке в отношении оккупированного полуострова», – говорит Виктор Таран корреспонденту Русской службы «Голоса Америки».

По его словам, для деоккупации Крыма необходимы геополитические изменения в мире.

Вместе с тем он считает, что вопрос подачи воды на оккупированную территорию, не может быть тем рычагом, который усадит Россию за стол переговоров по деоккупации Крыма.

«Интересы людей для Кремля никогда не были чем-то важным, и «фактор воды» не сможет повлиять на деоккупацию. Более того, он может привести к усилению эскалации конфликта, Россия может попробовать силовым методом захватить поставку воды и оккупировать еще часть территории Украины», – отмечает Виктор Таран.

Такой вариант, политолог считает, нельзя отбрасывать, учитывая «слабость украинской власти»
.(с)

https://www.golosameriki.com/a/ukraine-crimean-platform/5709125.html

от жеж порохосрань(с) такая  :D


Так порохосрань як раз про Крим і не згадувала... чому?

Це тільки зараз про нього згадали . І не порохосрань  :fool:
   
Так порохосрань як раз про Крим і не згадувала... чому?

Це тільки зараз про нього згадали . І не порохосрань
а зараз задача цих адвокатів диявола якраз і полягає у тому, щоб відвести увагу від таких фактів
Саме зараз пішов якийсь рух навколо Крима і його окупації паРашею, а задачею Педроклімкіних якраз і було підставити, принизити Україну
пам"ятаєш, як Жмурук з євротрибуни демонстрував якісь корочки від кацпаспортів невідомого походження?
І як після цього над нами відверто реготали всі кому не ліньки..
Але про Крим - ні пари з вуст! Чому у Мінських нема згадки? Отож.
   
Я теперь с этой ветки не слезу
каждый день у меня будешь сосать гнида хуйловская
(tu) давай, вадим!
   
(tu) давай, вадим!
вадив вважає П. О. Порошенка скотиною
   
а зараз задача цих адвокатів диявола якраз і полягає у тому, щоб відвести увагу від таких фактів
Саме зараз пішов якийсь рух навколо Крима і його окупації паРашею, а задачею Педроклімкіних якраз і було підставити, принизити Україну
пам"ятаєш, як Жмурук з євротрибуни демонстрував якісь корочки від кацпаспортів невідомого походження?
І як після цього над нами відверто реготали всі кому не ліньки..
Але про Крим - ні пари з вуст! Чому у Мінських нема згадки? Отож.

реготали тільки таки придурки, як арендовані юльки

читай уважно, стажер:

20 січня 2020, 14:37
Свобода замість в’язниці: кого Україна віддала бойовикам під час обміну


 Відпустили і Руслана Гаджиєва – його вважають винним у загибелі восьми українських військових. Танкіста взяли в боях біля Санжарівки в 2015-му. Тоді він говорив, що на Донбас потрапив через проблеми з законом у Росії.
«Паспорти забрали в Ростові, а віддали, як приїхали в Донецьк», – свідчив бойовик Гаджиєв.
«Мій паспорт возив Порошенко по Євросоюзу, скрізь показував. Тикав в обличчя всім», – розповів в інтерв’ю російським ЗМІ бойовик.(с)

https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/30387066.html

а у вашого нового орендатора є пряма зацікавленість у воді до криму
лівадійськи апартаменти в ціні втрачають без водопостачання

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/16/7215185/
   
реготали тільки таки придурки, як арендовані юльки

читай уважно, стажер:
але було зовсім не смішно, коли за Жмурука-головнокомандувача всіх наловлених коцапів віддавали "бєз шуму і пилі"
Скільки разів ми чули від наших вояків : " Взяли у полон - передали СБУ - далі вони зникають безслідно"  ?
Двоє ГРУшників теж зникли би так само, якби вояки відразу не здійняли галас навколо цього моменту.
Корочки від паспортів демонстрував? Типу коцапи на танку, і обов"язково з кацпаспортом для полегшення подальшої ідентифікації ?
Що і кому могли довести ті корочки, які демонстрував Жмурук? А от "зворотній ефект" (насправді те, чого і добивався цей служка Хуйла) - запросто.
   
а у вашого нового орендатора є пряма зацікавленість у воді до криму
лівадійськи апартаменти в ціні втрачають без водопостачання

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/16/7215185/
вже і в кацапськму газі з гешефтами.
   
Чому vadymа  записали в "Порохосрань"? :-o
   
Чому vadymа  записали в "Порохосрань"? :-o
можливо за тим же "принципом", за яким порохосрань всіх, хто недостатньо оцінює велич Жмурука, записує у прихильники певної політсили?
   
можливо за тим же "принципом", за яким порохосрань всіх, хто недостатньо оцінює велич Жмурука, записує у прихильники певної політсили?
вадима, а49, крек файнда, валета, кнопа, степ бай степа, вантажника, Вал, і ще багато кого, в прихильники певної політсили  не записували.
   
але було зовсім не смішно, коли за Жмурука-головнокомандувача всіх наловлених коцапів віддавали "бєз шуму і пилі"
Скільки разів ми чули від наших вояків : " Взяли у полон - передали СБУ - далі вони зникають безслідно"  ?
Двоє ГРУшників теж зникли би так само, якби вояки відразу не здійняли галас навколо цього моменту.
Корочки від паспортів демонстрував? Типу коцапи на танку, і обов"язково з кацпаспортом для полегшення подальшої ідентифікації ?
Що і кому могли довести ті корочки, які демонстрував Жмурук? А от "зворотній ефект" (насправді те, чого і добивався цей служка Хуйла) - запросто.

оце стажера рве
на родіну
 :lol:

читай ще раз
З полону бойовиків звільнено 3,2 тисячі осіб - ЗМІ
НЕДІЛЯ, 10 БЕРЕЗНЯ 2019, 20:57

З початку збройного конфлікту на Донбасі з полону бойовиків було звільнено 3233 людини.

"За даними інформаційного обліку військовослужбовців та цивільних осіб, які були протиправно позбавлені волі або зникли безвісти у зоні проведення АТО, починаючи з 7 квітня 2014 року значаться як знайдені або звільнені 3233 людини", - заявили в Антитерористичному центрі.(с)

https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/10/7208812/

   
(tu) давай, вадим!

Готова смоктати?  :pooh_lol:
   
вадив вважає П. О. Порошенка скотиною

А я зрозумаів, що наружка готова смоктати...

 (tu) давай, вадим!, каже...  :pooh_lol:
   
вадима, а49, крек файнда, валета, кнопа, степ бай степа, вантажника, Вал, і ще багато кого, в прихильники певної політсили  не записували.
А давайте запитаємо...наприкл ад... у СтепБайСтепа? Він багато чого цікавого розкаже.
Але зрештою...Краще бути записаним у "прихильники певної політсили", ніж би хтось немовчки запідозрив нормальну людину у схильності до педроцтва.
Тоді з ганьби не виплутатися )))
ПЄСдюки всіх, хто не оцінив їхнього богоПедра як найвеличнішу постать сучасності, навіть у коцапів, а то й ще гірше - в ольгінців-кремлядів записують!
і це після Педриного жмурукання з Хуйлом  :lol:
   
А я зрозумаів, що наружка готова смоктати...

 (tu) давай, вадим!, каже...  :pooh_lol:
боже-боже, дідус, ну і асоціації в вас  :facepalm1: . дуже співчуваю, що при слові "давай" ви починали смоктати. може люди іншого від вас чекали.
   
А давайте запитаємо...наприкл ад... у СтепБайСтепа? Він багато чого цікавого розкаже.
що спитаємо? степ гоне на зєпу і зевладу. при цьому порохоботом  його не називають.
   
боже-боже, дідус, ну і асоціації в вас  :facepalm1: . дуже співчуваю, що при слові "давай" ви починали смоктати. може люди іншого від вас чекали.

Асоціаціїї у тебе....

Тобі запропонували відсмоктати...

Ти зразу згодилась...

 (tu) давай, вадим! 

 :pooh_lol:

Як це ще можна зрозуміти...


(tu) давай, вадим!

 :pooh_lol:
   
не знаю может было, а может новына - очередной кацапський фейк
кацапоканал стс запускает Лигу Смеха, как оказывается это не просто "пиратская" копия, а франшиза, которая как заявляют фейкометы, официально куплена "в Украине" (простите, но это цитата). Как заявляют фейкометы куплена уже давно.
запись стрима с 2,45 по 3,20 брэшуть совлочи и не краснеют


насколько давно можно было купить права, наверно может намекнуть дата подачи заявки на торговую марку
https://iprop-ua.com/tm/ghjzfb5k/

Номер свідоцтва
213903
(210)
Номер заявки
m201502163
(151)
Дата реєстрації знака
11.07.2016
(181)
Очікувана дата закінчення строку дії свідоцтва
19.02.2025
(220)
Дата подання заявки
19.02.2015
(450)
Дата публікації та номер бюлетеня
11.07.2016, бюл. № 13/2016
(731)
Заявники

Зеленський Володимир Олександрович;
Шефір Борис Нахманович;
Шефір Сергій Нахманович;
Баруля Наум Йосипович;
Яковлев Андрій Володимирович;
Чивурін Андрій Петрович;

Власники

Зеленський Володимир Олександрович;
Шефір Борис Нахманович;
Шефір Сергій Нахманович;
Баруля Наум Йосипович;
Яковлев Андрій Володимирович;
Чивурін Андрій Петрович;

 
   
не знаю может было, а может новына - очередной кацапський фейк
кацапоканал стс запускает Лигу Смеха, как оказывается это не просто "пиратская" копия, а франшиза, которая как заявляют фейкометы, официально куплена "в Украине" (простите, но это цитата). Как заявляют фейкометы куплена уже давно.
запись стрима с 2,45 по 3,20 брэшуть совлочи и не краснеют
https://www.youtube.com/watch?v=vj5BKEEPNMg
насколько давно можно было купить права, наверно может намекнуть дата подачи заявки на торговую марку
https://iprop-ua.com/tm/ghjzfb5k/

Номер свідоцтва
213903
(210)
Номер заявки
m201502163
(151)
Дата реєстрації знака
11.07.2016
(181)
Очікувана дата закінчення строку дії свідоцтва
19.02.2025
(220)
Дата подання заявки
19.02.2015
(450)
Дата публікації та номер бюлетеня
11.07.2016, бюл. № 13/2016
(731)
Заявники

Зеленський Володимир Олександрович;
Шефір Борис Нахманович;
Шефір Сергій Нахманович;
Баруля Наум Йосипович;
Яковлев Андрій Володимирович;
Чивурін Андрій Петрович;

Власники

Зеленський Володимир Олександрович;
Шефір Борис Нахманович;
Шефір Сергій Нахманович;
Баруля Наум Йосипович;
Яковлев Андрій Володимирович;
Чивурін Андрій Петрович;
X(
   
вадима, а49, крек файнда, валета, кнопа, степ бай степа, вантажника, Вал, і ще багато кого, в прихильники певної політсили  не записували.
мене регулярно в «зелень» записують й нічого. Що з хворих дєдулєк й бабулєк візьмеш які до своєі пенсіі ще трохи на свиноферму «пєтькіно» підробляють?
   
(tu) давай, вадим!
це він до тебе звертався? Тобі подобаються такі «залицяльники»? :lol:
Вадік - це щіра кацапська гнида, яку колись завезли на Донбас, ось він так й спілкується.
   
що спитаємо? степ гоне на зєпу і зевладу. при цьому порохоботом  його не називають.
точно не називають?
Він це підтверджує?
   
 Парисятки!
 Годі!
 Зє=По. B-)
   
Колишня "регіоналка" Бондаренко в ефірі ТК "Наш" звинуватила ЗСУ в злочинах.

Где это дерьмо носорога
Пусть нам расскажет это фейк или не фейк
   
Michiganчик пососни музыкальный палец своего ЗЕ-чма.

 Тебе, срани, не впервой! :fuck:  Вы все ЗЕ-лень предатели и изменники. Ничего...вспомнят.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія