Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1000 у.е. :facepalm1: олени на низком старте

Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Какая, на фиг разница? Кто хочет, такой телефон и покупает по своим нуждам или финансовым возможностям.
Я тоже отношусь к тем, что считает ай-фоны - неоправданными понтами. Но я не осуждаю тех, кто их покупает и радостно ими пользуется. Та на здоровье!
Мне моего "ведра" с головой хватает.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте
Geo

Прощай вторая почка.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Samsung S8 26999 грн
чому дивуєтесь?
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте
Geo

ОН ХАКНУЛ АЙФОН X

   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Samsung S8 26999 грн
чому дивуєтесь?

а який краще?
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

а який краще?
хз, просто мені цікаво чому одні - "олені", а інші - "благородні дони"
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

сектантів огризка знову на бабло пострижуть ?  :lol:
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

хз, просто мені цікаво чому одні - "олені", а інші - "благородні дони"

понти наше фсьо ? правда раста ?
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Samsung S8 26999 грн
чому дивуєтесь?

Белый S8 уже по 22999 грн. Серые по 18-19 тысяч грн
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

"Сраная тища баксів" - це, на хвилинку, заробітна платня пересічного українця в провінції за 5 місяців, у великому промисловому місті - за 3-4 місяці.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Какая, на фиг разница? Кто хочет, такой телефон и покупает по своим нуждам или финансовым возможностям.
Я тоже отношусь к тем, что считает ай-фоны - неоправданными понтами. Но я не осуждаю тех, кто их покупает и радостно ими пользуется. Та на здоровье!
Мне моего "ведра" с головой хватает.

Нормальный коммент.Если вещь приносит человеку радость и удовольствие,то почему бы не купить.Каждый заморачивается на своём и смешно слушать советы от посторонних людей на что кому тратить деньги.Брать в кредит или на последние это конечно идиотизм и это касается не только айфонов,а во всех других случаях на здоровье
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

"Сраная тища баксів" - це, на хвилинку, заробітна платня пересічного українця в провінції за 5 місяців, у великому промисловому місті - за 3-4 місяці.

гадаєте --пересічному українцю конче потрібен айфон?  а також рейндж-ровер(теж дофіга коштує) й т.д. :S
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

База відбитків пальців уже зібрана, на черзі база облич. В наступних версіях айфон мабуть збиратиме аналіз ДНК.

 (tu)
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

понти наше фсьо ? правда раста ?
для кого понти, а для кого непоганий комунікатор
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте




Taras Stadnytskyy

2 год. · Kharkov, Kharkiv Oblast ·

..
вчора краєм ока дививсі презентацію нового АйФона. якісь троє тіпів в светрах і потертих джинсах шось показували, розказували... повний зал якихось молодих людей, невимушено посміхаються, аплодують...
а де представники райдержадміністраці ї Сан Хосе, мер, голова облдержадміністраці ї, віршики дітей "хай стелеться, айфоне, дорога рушниками, шоб був ти в моїх і у тата, і в мами!!!", де це все???
ну і в кінці то всьо мав покропити священник!
не презентація, а якась херня
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Какая, на фиг разница? Кто хочет, такой телефон и покупает по своим нуждам или финансовым возможностям.
Я тоже отношусь к тем, что считает ай-фоны - неоправданными понтами. Но я не осуждаю тех, кто их покупает и радостно ими пользуется. Та на здоровье!
Мне моего "ведра" с головой хватает.

а в чому там понт ?
смартфон як смартфон.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

"Сраная тища баксів" - це, на хвилинку, заробітна платня пересічного українця в провінції за 5 місяців, у великому промисловому місті - за 3-4 місяці.

та розслабся.
Епл взагалі не постачає свою продукцію в Україну. ми для них не ринок взагалі.
все завозиться сірим методом. дещо навіть розмитнюється :)
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Славу надо такой купить  :gigi:  заодно и узнаем, насколько живучий огрызок Х  :gigi:
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

та розслабся.
Епл взагалі не постачає свою продукцію в Україну. ми для них не ринок взагалі.
все завозиться сірим методом. дещо навіть розмитнюється :)
70% контрабас, решту возять два дистрибутори
при чому контрабас живе і квітне при будь-якій владі
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

70% контрабас, решту возять два дистрибутори
при чому контрабас живе і квітне при будь-якій владі

х.з.  бачив у фокстроті вільно лежить на прилавку весь набір айфонів(найдорожчий 24 чи 26 тис.) --- вони нелегальні?
   
купляти телефон за 1000+ у.е. - це єбанатизм.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

купляти телефон за 1000+ у.е. - це єбанатизм.

чому ?
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

купляти телефон за 1000+ у.е. - це єбанатизм.
Только в том случае, если это чисто имиджевый для понтов девайс, вроде Верту.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

1. людина купила айфона за 1 тис.дол  й користується й їй пох на все
2.людина не має таких грошей - не купила
3.людина має 1тис. дол , хотілося б купити,але жаба душить витрачати їх не телефон
------------------------------------------
хто з них єбанат :S
   
тому що це квінтесенція суспільства споживання.
більшості людей, що його куплять, саме такий гаджет з такими функціями просто не потрібен.
тим більше, що є значно дешевші аналоги плюс-мінус пара непотрібних знову ж таки функцій.

ну і в будь-який момент ваша штука баксів може просто впасти на підлогу і розбитися нахуй.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

купляти телефон за 1000+ у.е. - це єбанатизм.
ну чому, тобі що, шкода буде третину зарплатні віддати за телефон?
навіщо тоді ті гроші заробляти.  ;o
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

х.з.  бачив у фокстроті вільно лежить на прилавку весь набір айфонів(найдорожчий 24 чи 26 тис.) --- вони нелегальні?
в рітейлі офіційні
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

тому що це квінтесенція суспільства споживання.
більшості людей, що його куплять, саме такий гаджет з такими функціями просто не потрібен.
тим більше, що є значно дешевші аналоги плюс-мінус пара непотрібних знову ж таки функцій.

ну і в будь-який момент ваша штука баксів може просто впасти на підлогу і розбитися нахуй.

ну, розбилася...буває.. . купив нового -- що не так?
   
1. людина купила айфона за 1 тис.дол  й користується й їй пох на все
2.людина не має таких грошей - не купила
3.людина має 1тис. дол , хотілося б купити,але жаба душить витрачати їх не телефон
------------------------------------------
хто з них єбанат :S

якщо в тебе є зайві гроші, віддай їх краще якійсь дитині з онкологією, а не годуй і без того жирні корпорації.
так буде краще і для дитини і для твоєї карми.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

я за. в 2010-м я купил аймак 27 за 2500. он 7 лет стоит дома, и у меня не возникает желание его менять. я точно уверен, что если бы я купил говноблок от асуса или НР, я бы точно их поменял за 7 лет раза 3. так же и с айфонами. айфон берется на 3 года, он вполне себе хорошо будет работать эти 3 года без тормозов или глюков в отличии от ведроидов.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

якщо в тебе є зайві гроші, віддай їх краще якійсь дитині з онкологією, а не годуй і без того жирні корпорації.
так буде краще і для дитини і для твоєї карми.

а бувають зайві?
айфона не маю  -бо не знаю навіщо він мені
допомагаю  , щоправда, не з онкологією - бо маю досвід (не має сенсу  :( )
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

я за. в 2010-м я купил аймак 27 за 2500. он 7 лет стоит дома, и у меня не возникает желание его менять. я точно уверен, что если бы я купил говноблок от асуса или НР, я бы точно их поменял за 7 лет раза 3. так же и с айфонами. айфон берется на 3 года, он вполне себе хорошо будет работать эти 3 года без тормозов или глюков в отличии от ведроидов.

+1

Именно срок жизни устройств Apple и привлекает.  Причем даже на 5-ти летний iPhone 5 приходят обновления ПО, тогда как Android и 3 летние устройства без поддержки оставляет.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

Обновлюсь, коли вийде айФон  XS, а поки шостий S+, ще попрацює.
Бо новий айФон замінює 100 грамову цепуру в плані іміджу.  :gigi: 
   
а бувають зайві?

в людей, що купляють айфони за штуку-півтори баксів - так.
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

в людей, що купляють айфони за штуку-півтори баксів - так.

ну, не думаю -що це погано
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

купляти телефон за 1000+ у.е. - це єбанатизм.

А зачем вам 3 комнтаная квартира,когда всем можно поместиться в однушке?Зачем вам машина с кондиционером,когда можно открыть окно или поливаться водой?Зачем вам холодильник если можно вывешивать продукты за окно,а летом покупать на один день?Какие то странные рассуждения честное слово.Телефоном пользуются постоянно и целый день и в нём должно быть всё идеально и максимально приятно.Для кого-то это Самсунг,для кого-то Айфон,а кому-то и 33 нокии хватит.Но судить кого-то называть ебанатом за то что он себе что то купил просто глупо.Конечно если для вас 1к баксов это целое состояние,то вам тяжело это понять,но если это всего лишь часть вашего месячного дохода,то почему бы не купить при том что пользоваться это вещью будешь 3 года и все года будешь получать от  этого удовольствие?
   
Re: 1000 у.е.  :facepalm1:  олени на низком старте

А зачем вам 3 комнтаная квартира,когда всем можно поместиться в однушке?Зачем вам машина с кондиционером,когда можно открыть окно или поливаться водой?Зачем вам холодильник если можно вывешивать продукты за окно,а летом покупать на один день?Какие то странные рассуждения честное слово.Телефоном пользуются постоянно и целый день и в нём должно быть всё идеально и максимально приятно.Для кого-то это Самсунг,для кого-то Айфон,а кому-то и 33 нокии хватит.Но судить кого-то называть ебанатом за то что он себе что то купил просто глупо.Конечно если для вас 1к баксов это целое состояние,то вам тяжело это понять,но если это всего лишь часть вашего месячного дохода,то почему бы не купить при том что пользоваться это вещью будешь 3 года и все года будешь получать от  этого удовольствие?
отож, єбанатізм за айфон нирку продавати, але коли твої доходи дозволяють без напрягу купити айфон, то чому себе не порадувати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія