Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Допоможіть! Утеплення будинку.

Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Хіба людина писала про цеглу/гаобетон?
Мова йде про камінь.

ще раз - камінь це і цегла і газобетон.
а людина писала конкретно про вапняник, який накопичує вологу аж бігом.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

вату теж забороняють. в ЄС переходять на PIR-плити. але це досить дорого.
Та хрін там. Базальт рулить.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ще раз - камінь це і цегла і газобетон.
а людина писала конкретно про вапняник, який накопичує вологу аж бігом.
Блакитний вапняк?
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Констатую - ти дурень
От і добре... надіюсь як такий як ти спец поїде в Польшу. Там вправлять мізки...

 :facepalm1:

Хоча і Польша вас не врятує вас просто навіть не підсобні роботи не візьмуть.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Та нехай фарбона цегла стане "комбінацією матеріалів", мені то що до цього?

та нічого. просто думки треба формулювати коректно, коли справа стосується інженерії або будівництва.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ще раз - камінь це і цегла і газобетон.
а людина писала конкретно про вапняник, який накопичує вологу аж бігом.
камінь- це камінь, а цегла і бетон (любий) - то тучні матеріали.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

та нічого. просто думки треба формулювати коректно, коли справа стосується інженерії або будівництва.
Мені смішно на тебе, інженер.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Блакитний вапняк?

так. просто оскільки щільність у нього досить висока а паропроникність досить низька, то руйнуватися буде стіна у точці дотику до внутрішньої ізоляції. ну і грибок і проча радість майже гарантована.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

камінь- це камінь, а цегла і бетон (любий) - то тучні матеріали.

штучний камінь.
в будівництві поняття камяний будинок включає і цегляні, і газобетонні і інші будинки зі штучного каменю.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Мені смішно на тебе, інженер.

а мені з тебе.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

це так само як сказати: чи зміниться теплопровідність цегли, якщо її покрити поліуретаном?
відповідь - ні. бо теплопровідність, так само як і морозостійкість - характеристика матеріалу.

а от комбінація матеріалів може мати інші характеристики ніж один метеріал.
Блін, зря я зайшов у цю гілку... Гнати всіх в Польшу  як чорноробочих...

керпіч буде мати різні харектеристки залежно від вологості  він гарно вбирає з  повітря вологість, і характеристка його наводиться діапазон тепло передачі який міняється, якщо покрити стну тоюж цементною штукатуркою, то характеристика керпіча поміняєтсья бо в ньому буде менше вологи....

В Польшу всіх гнати.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

От і добре... надіюсь як такий як ти спец поїде в Польшу. Там вправлять мізки...

Ти не зрозумів як саме ти обісрався, я не просто так кажу, що ти дурень, я можу довести це. Так от, що до щільності пінополістеролу та його характеристик -  тут треба дивитись... держстандарт, наприклад ГОСТ "15588-86 Пенопласт полистирольный". В стандарті для пінополістеролу різної щільності вказано яким фізико-механічним властивостям вони мають відповідати і різняться не тільки міцністю, пінкт 2.5 стандарту тобі у допомогу. До речі - міцність там є і на стискання і на згин, а ще відрізняються в залежності від щільності водопоглинання та теплопровідність.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Блін, зря я зайшов у цю гілку... Гнати всіх в Польшу  як чорноробочих...

керпіч буде мати різні харектеристки залежно від вологості  він гарно вбирає з  повітря вологість, і характеристка його наводиться діапазон тепло передачі який міняється, якщо покрити стну тоюж цементною штукатуркою, то характеристика керпіча поміняєтсья бо в ньому буде менше вологи....

В Польшу всіх гнати.

та ти капєц америку відкрив.
таблиці теплопровідності даються для матеріалів при вказаній відносній вологості. і звичайно може вказуватися зміна теплопровідності в залежності від відносної вологості (крім матеріалв які не накопичують вологу - як наприклад піноскло або пінопласт/ЕППС). для газобетону наприклад це чітко вказується продавцями.

але характеристика "теплопровідність при такій-то відносній вологості" є сталою.

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 12:16:50 від karuby
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

камінь- це камінь, а цегла і бетон (любий) - то тучні матеріали.

Зрозуміло, ви просто не володієте будівельною термінологію. Що до каменю karuby вам вірно все пояснив, цегла, газобетон та таке інше то теж камінь в будівництві. Скористайтесь отриманою інформацією, станьте розумнішим.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Муляр російською - Каменщік. Це щоб усіх помирити :)
Цегла - то така штучна каменюка
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ти не зрозумів як саме ти обісрався, я не просто так кажу, що ти дурень, я можу довести це. Так от, що до щільності пінополістеролу та його характеристик -  тут треба дивитись... держстандарт, наприклад ГОСТ "15588-86 Пенопласт полистирольный". В стандарті для пінополістеролу різної щільності вказано яким фізико-механічним властивостям вони мають відповідати і різняться не тільки міцністю, пінкт 2.5 стандарту тобі у допомогу. До речі - міцність там є і на стискання і на згин, а ще відрізняються в залежності від щільності водопоглинання та теплопровідність.
В Польшу їдь в Польшу і там будуй...
 І доводь все що хочеш...


 :facepalm1: Зря я читаю вас... Навіть не розумієте що читали, читав книгу і зрозумів фігу.  :facepalm1:

В ПОЛЬШУ..

   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ТС, моя порада.
беріть пінопласт, якщо хочете дешевше. або газобетон малої щільності, якщо хочете екологічніше, пожежобезпечніше, мишобезпечніше і т.д.
товщина 15 см (і те і інше).

це про стіни. про інше - окрема розмова.

П.С. можете звичайно PIR-плити взяти, якщо гроші є.

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 12:28:27 від karuby
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

беріть пінопласт, якщо хочете дешевше. або газобетон малої щільності, якщо хочете екологічніше, пожежобезпечніше, мишобезпечніше і т.д.
товщина 15 см (і те і інше).

Це треба розраховувати, не можна ось так от сказати який шар утеплювача йому буде потрібен. Ну і базальтову вату теж не варто списувати, вона десь посередині між D150 газобетоном та пінопластом. Ну і якщо робити, то пиріг утеплення має бути правильний, церезитівські поради можна взяти до уваги.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

:facepalm1: Зря я читаю вас... Навіть не розумієте що читали, читав книгу і зрозумів фігу.  :facepalm1:

А я не тільки витчизняну літературу вивчав, але і профільну німецьку, їх техкарти та таке інше.
Враховуючи ваш печерний рівень ваші підколки про Польщу навіть не смішні.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

штучний камінь.
в будівництві поняття камяний будинок включає і цегляні, і газобетонні і інші будинки зі штучного каменю.
Ну людина пише про камінь (вапняк), до чого тут цегла та газобетон?
До "точки роси"?
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Це треба розраховувати, не можна ось так от сказати який шар утеплювача йому буде потрібен. Ну і базальтову вату теж не варто списувати, вона десь посередині між D150 газобетоном та пінопластом. Ну і якщо робити, то пиріг утеплення має бути правильний, церезитівські поради можна взяти до уваги.

а я розрахував.
https://www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=609&rt=0&ct=0&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=80&ld0=5000&le0=1&lt0=0&mm0=219&ld1=1500&le1=1&lt1=0&mm1=592&ld2=200&le2=1&lt2=0&mm2=149
штукатурка правда трішки не та, і щільність голубого вапняника трохи вища, але то не суттєво.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ну людина пише про камінь (вапняк), до чого тут цегла та газобетон?
До "точки роси"?

Вапняк - то паропроникний матеріал і відповідно при утепленні має враховуватись паропроникність шарів системи утеплення і розраховуватись точка роси. З точки зору паропроникності вапняк не дуже сильно відрізняється від газобетону.

   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ну людина пише про камінь (вапняк), до чого тут цегла та газобетон?
До "точки роси"?

Точка роси, це точка, в якій випадає роса.
Якщо ця точка буде в кімнаті, то не тільки відсирівати,
Текти вода буде.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ну людина пише про камінь (вапняк), до чого тут цегла та газобетон?
До "точки роси"?

так.
утеплення камяних будинків має ті самі принципи, маже незалежно від виду каменю.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Тут потрібно розуміти, що стіна- несуча конструкція, а не теплоізолятор.

Зробити теплоізоліцію на стіні можна двома методами: 1. Ззовні, тобто ми будемо гріти стіну будинка, а теплоізоляція буде захищати теплу стіну від холодного зовнішнього середовища.
2. Зсередини, тобто ми будемо ізолювати тепле приміщення від холодної стіни.
Кожен з методів має право на існування, але перший дорожчий в плані обігріву, а другий дорожчий в плані внутрішньго оздоблення.
Ну і третій метод- побудова стіни із теплоізолятора- сендвіч-панель, керамзито/піно/газо- бетон.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ось що буде, якщо утеплити знутрі...

   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Та вже давно всім відомо 10 пінопласт більше ніж достатньо в наших краях, миші не гризуть , бо заштукатурено , вони не знають що там лафа. Це якщо пінопласт за сайдінгом та можна залізти , тоді є варіанти.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Тут потрібно розуміти, що стіна- несуча конструкція, а не теплоізолятор.

Зробити теплоізоліцію на стіні можна двома методами: 1. Ззовні, тобто ми будемо гріти стіну будинка, а теплоізоляція буде захищати теплу стіну від холодного зовнішнього середовища.
2. Зсередини, тобто ми будемо ізолювати тепле приміщення від холодної стіни.
Кожен з методів має право на існування, але перший дорожчий в плані обігріву, а другий дорожчий в плані внутрішньго оздоблення.
Ну і третій метод- побудова стіни із теплоізолятора- сендвіч-панель, керамзито/піно/газо- бетон.

Зсередини не можна ні в якому разі...
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Та вже давно всім відомо 10 пінопласт більше ніж достатньо в наших краях, миші не гризуть , бо заштукатурено , вони не знають що там лафа. Це якщо пінопласт за сайдінгом та можна залізти , тоді є варіанти.

за сайдінгом пінопласт не можна. це ж горючий матеріал. а за сайдінгом тяга така, що все згорить за кілька хвилин.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Точка роси, це точка, в якій випадає роса.
Якщо ця точка буде в кімнаті, то не тільки відсирівати,
Текти вода буде.

є вже люди, яким не пощастило
пройшло 5 років й на шпалерах зеленуваті плями, роса на відкосах з"явилася
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Зсередини не можна ні в якому разі...

можна, але з паронепроникних матеріалів: ЕППС, піноскло (ні в якому випаду не з мінвати).
це звичайно значно гірше ніж утеплення ззовні, але коли нема виходу - то можна.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Вапняк - то паропроникний матеріал і відповідно при утепленні має враховуватись паропроникність шарів системи утеплення і розраховуватись точка роси. З точки зору паропроникності вапняк не дуже сильно відрізняється від газобетону.
Ну порахуйте точку роси у вапняковій стіні: товщина стіни 850, щільність 2800кг/м куб., темпертура повітря всередини 18С, ззовні -18С Атмосферний тиск 746мм рт.ст., вологість повітря ззовні 72%, вологість повітря всередині 50%.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

А ось так, якщо ззовні.

   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

за сайдінгом пінопласт не можна. це ж горючий матеріал. а за сайдінгом тяга така, що все згорить за кілька хвилин.

Не можна,  на шулявці висотний будинок вже декілька разів горів так, але в приватному будинку ризиків меньше
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.


так у вас в одних кімнатах підлога по грунту, а в інших по лагах? чи я щось не зрозумів?

Все вірно. Дві кімнати по грунту залита стяжка бетон і все. А в одній кімнаті по грунту лаги і деревяна підлога буде. Лаги вже є готові і догки.

Питання шо положити під дошки шоб утеплити?
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ТС, моя порада.
беріть пінопласт, якщо хочете дешевше. або газобетон малої щільності, якщо хочете екологічніше, пожежобезпечніше, мишобезпечніше і т.д.
товщина 15 см (і те і інше).

це про стіни. про інше - окрема розмова.

П.С. можете звичайно PIR-плити взяти, якщо гроші є.


Я зрозумів. Дякую за кваліфіковану пораду. Власне на вашій думці і зупинюся!

Ше вивчу питання газобетону і прийму рішення.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Тут потрібно розуміти, що стіна- несуча конструкція, а не теплоізолятор.

Перше речення і одразу принципова помилка - тут не робиться вибір або/або, несуча стіна одночасно є і теплоізолятором. Інколи хорошим, інколи поганим і будинок потребує додаткової теплоізоляції. Виходячи з цього елементарного факту усі подільші ваші висновки, які базуються на цьому хибному твердженні, банально безглузді.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ну порахуйте точку роси у вапняковій стіні: товщина стіни 850, щільність 2800кг/м куб., темпертура повітря всередини 18С, ззовні -18С Атмосферний тиск 746мм рт.ст., вологість повітря ззовні 72%, вологість повітря всередині 50%.

В одношаровій конструкції питання точки роси не розглядається взагалі, то виключно для багатошарових конструкцій. Так що я не настільки дурний, щоб рахувати те що взагалі не розраховується. Йдіть вчиться, вам ще зарано сперечатися на цю тему з дорослими хлопчиками, краще слухайте уважно що вам karuby каже.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Все вірно. Дві кімнати по грунту залита стяжка бетон і все. А в одній кімнаті по грунту лаги і деревяна підлога буде. Лаги вже є готові і догки.

Питання шо положити під дошки шоб утеплити?

якщо деревяні лаги, то взагалі то потрібна вентиляція під лагами, а то запріють. у вашому випадку вентиляція (нормальна вентиляція) наскільки я розумію неможлива.
якщо вентиляція неможлива, то порадив би таки відмовитися від лаг і залити бетонну стяжку.

якщо все ж хочете по деревяним лагам, то можу порадити хіба таке:

зробити підбетонку
здобити пароізоляцію по грунту/підбетонці (пароізоляцію зєднати/спаяти з гідроізоляцією між фундаментом і стіною)
потім лаги
потім лаги по самий верх засипати керамзитом або вермикулітом або гранулованим піносклом (я б мабуть вибрав керамзит - дешевший, якщо товщина маленька - то вермикуліт, можна ще битим піносклом - і дешево і вологу не накопичує, але утилізація проблематична, на відміну від керамзиту і вермикуліту, якиі можна просто на город винести повисипати).
потім кладіть деревяну підлогу

це трішки збочення, але нічого кращого зараз придумати не можу.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Зсередини не можна ні в якому разі...
19 років зсередини. Тепло та сухо взимку, прохолодно та сухо влітку. Базальт Rockwool 150мм під гіпсокартон 120мм для щільного контакту. Шпалери Rash.
Так що, не лякайте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія