Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Допоможіть! Утеплення будинку.

Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

То (x), це ж просто.
То poзрaxyй, це ж просто.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Не кажіть паропроникність, бо в багатошарових конструкціях важлива не паропроникність, а супротив паропроникненню, що є похідним від паропроникності матеріалу та товщини його шару.  Я за точні формулювання, щоб за язик не ловили ;)

"спротив паропроникненню" - це більш коректно і коефіцієнт μ для матеріалів визначає якраз "спротив паропроникненню", але писати/говорити довше.
тому навіть професійні будівельники частіше використовують слово "паропроникність" (паропроницание).
   
в америці далеко не тільки вата. просто в америці 90% будинків - каркасники, а в каркасниках дійсно вата доцільніше. хоча будинки з пінопластових панелей теж будують аж бігом:
http://www.e-dach.com.ua/izolyatsionnie_materiali/utepleniya/doma_iz_penoplasta_alabama_ssha-398.html

Щодо Європи:
https://archi.ru/tech/news_45277.html
В Европе среди других теплоизоляционных материалов пенополистирол занимает нишу в  26%  (по данным Sinergy Consulting). Лидером по потреблению пенополистирола являются Германия, Франция и Италия. Статистика Европейской Ассоциации Association pour la promotion du PSE dans la construction показала, что 8 из 10 частных домов в Европе утеплены качественным вспененным и формованным полистиролом. В Германии, где экологичность и энергоэффективность – обязательные характеристики строительства и ремонта, доля потребления вспененного полистирола достигает 4 кг на человека, в то время как в России не доходит даже до 1 кг.

тому дійсно, краще мовчіть.

значит - слушай насюда
пенопласт
даже экструзионный
в европе здоровый на голову человек себе на хату не замастырит никогда
вкурил?

а теперь нарыхался на куй, продавец дешевого гранулированого пенопласта цука   :laugh:
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

То poзрaxyй, це ж просто.

Ти вкрай не уважний: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017163.msg21678415#msg21678415 Дані для розрахунку, домовимось про оплату і буде тобі щастя усіма формулами, посиланнями на першоджерела та таке інше. Хоча дешевше буде замовити розрахунок у якійсь проектній організації.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

В одношаровій конструкції питання точки роси не розглядається взагалі, то виключно для багатошарових конструкцій. Так що я не настільки дурний, щоб рахувати те що взагалі не розраховується. Йдіть вчиться, вам ще зарано сперечатися на цю тему з дорослими хлопчиками, краще слухайте уважно що вам karuby каже.
:facepalm1:
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

в европе здоровый на голову человек себе на хату не замастырит никогда
вкурил?

Факти річ уперта і вони якось не корелюють з вашим твердженням, скоріше навпаки.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ти вкрай не уважний: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017163.msg21678415#msg21678415 Дані для розрахунку, домовимось про оплату і буде тобі щастя усіма формулами, посиланнями на першоджерела та таке інше. Хоча дешевше буде замовити розрахунок у якійсь проектній організації.
Ти з теми не з'їзжай.
Скажи що не можеш порахувати, або порахуй.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Точка роси (в будівельній теплрфізиці) -- температура внутнішньої поверхні стіни, за якої на ній (поверхні) з&являється роса. З вологи, що є в повітрі в приміщенні.
В теплрфізичних рознахунках ОБОВ'ЯЗКОВО викоеується перевірка на предмет того, щоб температура внутпішньої поверхні стіни була вищою точки роси.
   
Факти річ уперта і вони якось не корелюють з вашим твердженням, скоріше навпаки.

ты забыл ссылу кинуть на твои факты
я подожду конечно
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

значит - слушай насюда
пенопласт
даже экструзионный
в европе здоровый на голову человек себе на хату не замастырит никогда
вкурил?

а теперь нарыхался на куй, продавец дешевого гранулированого пенопласта цука   :laugh:


я тобі дав статистику, яка спростовує твої брехні, а ти мене за це фуями обклав. це типу ти ставп переконливішим в дискусії, коли почав матюкатися?
ти на голову хворий? чи тобі 10 років?


пінопласт не зовсім екологічно безпечний, так і мінвата не краща.
на почитай:

https://housediz.ru/naskolko-bezopasna-mineralnaya-vata-v-kachestve-uteplitelya/
"На основе исследований свойств минеральной ваты законодательством Германии введены нормативы строительства, которые запретили использовать многие ее сорта."

http://prof-teplo.com.ua/articles/102
Особую угрозу минеральная вата несет органам дыхания: пыль минеральных волокон, попадая в легкие и задерживаясь там, может стать причиной онкологических заболеваний. Степень риска зависит от размера и формы волокон. Наибольшую опасность имеют частицы толщиной менее 3 и длиной более 5 микрон.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ты забыл ссылу кинуть на твои факты
я подожду конечно

я тобі посилання давав. але ти почав матюкатися.
цитата:
"В Европе среди других теплоизоляционных материалов пенополистирол занимает нишу в  26%  (по данным Sinergy Consulting). Лидером по потреблению пенополистирола являются Германия, Франция и Италия. Статистика Европейской Ассоциации Association pour la promotion du PSE dans la construction показала, что 8 из 10 частных домов в Европе утеплены качественным вспененным и формованным полистиролом. "

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 16:33:38 від karuby
   
RU


эти ссылки ты можешь употребить по их прямому назначению

я жду фактов из еврозоны
ну например - из дойчланда
желательно официоз, а не рекляма
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

RU


эти ссылки ты можешь употребить по их прямому назначению

я жду фактов из еврозоны
ну например - из дойчланда
желательно официоз, а не рекляма

а ти сам які факти по статистиці використання мінвати/пінопласту в Європі навів? тільки матюки? ІМХО, цього недостатньо.
дай хоч щось спрочатку з зони РУ чи ЮА. якщо твої факти будуть будуть суперечити тому, що наводив я, то тоді пошукаю англомовні джерела.
   
да кстати
почем сейчас в Украине экструзионный полистирол и минвата?

зы
не нужно путать гранулят с эктрузионкой
пс-пс-пс
   
а ти сам які факти по статистиці використання мінвати/пінопласту в Європі навів? тільки матюки? ІМХО, цього недостатньо.
дай хоч щось спрочатку з зони РУ чи ЮА. якщо твої факти будуть будуть суперечити тому, що наводив я, то тоді пошукаю англомовні джерела.

тоись фактов у тебя нету

ну ты свободен
больше вопросов нэт

 :pooh_lol:
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ти з теми не з'їзжай.
Скажи що не можеш порахувати, або (x).

Можу розрахувати, є деякий досвід. Але не цікаво і все правильно робити то час, наприклад мало хто знає, що має сенс ще товщину швів брати до уваги, тому лише за гроші і то буде дуже не дешево і при реальній зацікавленості тобі дешевше буде звернутись до профільної контори.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

тоись фактов у тебя нету

ну ты свободен
больше вопросов нэт

 :pooh_lol:

я факти наводив. а тільки матюкався і казав "ваши доказательства нє доказательства".
сам наведи хоч один факт з посиланням на зону РУ чи ЮА.

не можеш - гуляй. мені з брехуном і хамом говорити нема про що.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

:lol:
З такими професіоналами аматорів не треба.
Лірник описав правильну конструкцію, стіна буде сама сушитися назовні, крізь мінвату. Взимку повітря зовні дуже сухе.
Внизу я б ще перестрахувався, до того жовтого пінопласту що на цоколі, по периметру хати покласти цей же жовтий пінопласт шириною 2 метри на глибині пів метра.

Але якщо вже клеїти білий пінопласт на стіни, то дуже товстий (десь 25. Це товстий?), і тоді в хаті має бути добра вентиляція, бо волага буде мати шанс лише через вентиляцію покинути стіни і простір хати. Товстий пінопласт щоб точка роси обовязково була в пінопласті при любому морозі.

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 16:59:58 від хутір
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

статистика по мінваті і пінопласту в США:


https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/insulation-market
пінопласт мало чим поступається мінваті.


в Європі:

http://www.insul-eco.eu/competitors/

plastic foam це не виключно пінопласт, але думаю відсотків на 90 - пінопласт.
поступається мінваті+скловаті на 5 відсотків.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ты забыл ссылу кинуть на твои факты
я подожду конечно

Важко уявити що саме вам потрібно, але ось натрапив на статистику за 2013 рік по Німеччині: 76.47% утеплення робилося саме пінопластом https://de.statista.com/statistik/daten/studie/310349/umfrage/anteil-der-verbauten-daemmstoffarten-in-deutschland/ , а свіжу важко знайти. Але системи утеплення EPS к були в Німеччині так і залишились, техкарти на таке утеплення не рідкість. Про заборону чув лише для будинків висотою понад 22 поверхи.

   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Лірник описав правильну конструкцію, стіна буде сама сушитися назовні, крізь мінвату. Взимку повітря зовні дуже сухе.
Внизу я б ще перестрахувався, до того жовтого пінопласту що на цоколі, по периметру хати покласти цей же жовтий пінопласт шириною 2 метри на глибині пів метра.

Але якщо вже клеїти білий пінопласт на стіни, то дуже товстий (десь 25. Це товстий?), і тоді в хаті має бути добра вентиляція, бо волага буде мати шанс лише через вентиляцію покинути стіни і простір хати. Товстий пінопласт щоб точка роси обовязково була в пінопласті при любому морозі.

в цій гілці вже 100 разів писалося:
фасадний пінопласт є паропроникним
у ТС стіни з голубого вапняника, у якого паропроникність менша ніж у фасадного пінопласта, тому точка роси при утепленні пінопластом (не ЕППС) його взагалі турбувати не повинна

   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

в цій гілці вже 100 разів писалося:
фасадний пінопласт є паропроникним
у ТС стіни з голубого вапняника, у якого паропроникність менша ніж у фасадного пінопласта, тому точка роси при утепленні пінопластом (не ЕППС) його взагалі турбувати не повинна
Не буду категорично заперечувати, бо я також вже десь чув про такий закон, про бажаність збільшення паропроникності матеріалів конструкції в напрямку від внутрішньої частини до зовнішньої частини, то в такому випадку справді точка роси можлива і в стіні.
Але якщо паропроникність матеріалів не в тому напрямку, то не можна допускати точку роси в стіні.

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 18:23:32 від хутір
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Точка роси (в будівельній теплрфізиці) -- температура внутнішньої поверхні стіни, за якої на ній (поверхні) з&являється роса. З вологи, що є в повітрі в приміщенні.
В теплрфізичних рознахунках ОБОВ'ЯЗКОВО викоеується перевірка на предмет того, щоб температура внутпішньої поверхні стіни була вищою точки роси.
А так звана "точка роси" якою оперують псевдоспеціалісти з продажу теплоізоляційних матеріалів може бути всередині стіни або утеплювача?
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

статистика по мінваті і пінопласту в США:

Показати зображення...
https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/insulation-market
пінопласт мало чим поступається мінваті.


в Європі:
Показати зображення...
http://www.insul-eco.eu/competitors/

plastic foam це не виключно пінопласт, але думаю відсотків на 90 - пінопласт.
поступається мінваті+скловаті на 5 відсотків.
В Штатах практично нема нових кам'яних будинків. А сендвіч гарантовано буде з пінопласту.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

І, доречі, хто з дописувачів закінчив ПЦБ/ПГС?
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Ну тоді додай зсередини 150мм базальтової вати із щільністю 39 кг/м куб. та (x), якщо ти дорослий і закінчив хоча б будівельний технікум.

В австрії яка температура взимку.?

Якщо 10, то можна буде і зсередини.
А Якщо мінус 30, то зсередини буде текти вода...
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

В австрії яка температура взимку.?

Якщо 10, то можна буде і зсередини.
А Якщо мінус 30, то зсередини буде текти вода...
З якого дива?
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

З якого дива?

Порахyй і побачиш.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

З якого дива?

значно більший парціальний тиск.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

значно більший парціальний тиск.
Не парціальний, а сістоличний.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Порахyй і побачиш.
Так порахувати, чи побачити? Бо, при -25С вода по стінах не біжить.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Так порахувати, чи побачити? Бо, при -25С вода по стінах не біжить.

Залежить, ще яка у тебе стіна, матеріал, товщина.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Залежить, ще яка у тебе стіна, матеріал, товщина.
ще температура ззовні/всередині, атмосферний тиск, волога в приміщенні та назовні і, найголовніше, вентиляція в хаті.

А тут розповідають про точку роси всередині стіни.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Не парціальний, а сістоличний.

ні, парціальний. водяного пару. на стіну.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ще температура ззовні/всередині, атмосферний тиск, волога в приміщенні та назовні і, найголовніше, вентиляція в хаті.

А тут розповідають про точку роси всередині стіни.

Треба так розраховувати, щоб найгірші показники температури, тиску, вологості і вентиляції,
Не давали бігти воді по стінах.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

ні, парціальний. водяного пару. на стіну.
І який тиск водяної пари (в українській мові цей агрегатний стан речовини жіночого роду, доречі, яку пару ти маєш на увазі?: насичену вологу, насичену суху, ненасичену, перенасичену, недонасичену?
Чи може перегріту?) буде в приміщенні з вологістю 50%?
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

Треба так розраховувати, щоб найгірші показники температури, тиску, вологості і вентиляції,
Не давали бігти воді по стінах.
Правильно! І все це розраховано емпіричним шляхом ще 6 тисяч років тому.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

поляки все  пинопластом теплятся 50 мм и все ок ;)
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

поляки все  пинопластом теплятся 50 мм и все ок ;)

100 теж не рідкість і навіть більше.
   
Re: Фзв! Допоможіть. Утеплення будинку.

По результатах дискусіі вирішив утеплюватися пінопластом десяткою. Зверху декоративна штукатурка.

Скажіть яку щільність пінопласту брати?

Дякую всім хто прийняв участь у цій дискусіі!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія