Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 06:01
Можно вас спросить, а вы верите властям на 100%?
Я не довіряю владі на 100 відсотків. Але шаблезубам я вірю значно менше, ніж владі
Петро иногда пишет шокирующие вещи. Может мы просто не готовы к такой информации?

Шаблезуб здебільшого несе маячню, яка не пройде навіть простий smell test
2
cьогодні в 05:58
У VAERS може хто завгодно запостити що завгодно.
нє, ну кажу кляті антиваксери шоб використовувати такий слайд в офіційній презентації FDA  :X

Важливо, що доповідач сказав, коли показав цей слайд.
3
cьогодні в 05:55
100% недовіра до всього що виходить від "властей"
Можно вас спросить, а вы верите властям на 100%?

Я не довіряю владі на 100 відсотків. Але шаблезубам я вірю значно менше, ніж владі
4
cьогодні в 05:54
У VAERS може хто завгодно запостити що завгодно.
5
16 вересня 2021 18:48:36
Більше того - у Сингапурі з початку серпня помер один вакцинований літній пацієнт. Також померло 27 здається невакцинованих. При тому, що вісім з десяти жителів (і близько 9 з 10 дорослих) є вакцинованими. Так що робіть самі висновки про те, чи допомагають вакцини вижити при цій хворобі.
у Сингапурі взагалі феноменально мало людей помирає від ковіду, так само було і до вакцинації в цій країні

Півтора роки в масках, дистанція, жорсткий карантин на в’їзді, відслідковування контактів, більше п’яти не збиратися, половину цього літа ресторани працювали лише на виніс і доставку… крім того, переважна більшість минулорічних випадків - іноземні робітники, які живуть у окремих гуртожитках. Молоді більш-менш здорові люди, які не помирають від ковіду.
6
16 вересня 2021 18:11:38
Більше того - у Сингапурі з початку серпня помер один вакцинований літній пацієнт. Також померло 27 здається невакцинованих. При тому, що вісім з десяти жителів (і близько 9 з 10 дорослих) є вакцинованими. Так що робіть самі висновки про те, чи допомагають вакцини вижити при цій хворобі.
7
16 вересня 2021 18:06:46
Коли всіх вакцинують, то в реанімації одні вакциновані будуть.
для антиваксів це занадто складна думка
То вакцинованими же обіцяли легкий перебіг захворювання, нє?
Чому ж тоді вони в реанімації?

Знову дані з Сингапуру. Важкий перебіг хвороби (за місцевим визначенням - коли пацієнт потребує кисню) настає у приблизно 0.5% вакцинованих. У невакцинованих - у 7-9 разів частіше. У реанімацію потрапляють вакциновані, які є літніми людьми, як правило з іншими факторами ризику. То є життя, на жаль. Такі люди мали б приблизно такий же, а може і більший шанс потрапити до реанімації з грипом, навіть після вакцинації.
8
16 вересня 2021 15:44:37
Коли всіх вакцинують, то в реанімації одні вакциновані будуть. Але їх буде на порядок менше, ніж якби нікого не вакцинували. У Сингапурі зараз у реанімації троє вакцинованих, шестеро - ні. При цьому 9 з 10 дорослих вакциновані. От можете підрахувати, скільки зараз було б людей у реанімації у Сингапурі, якби ніхто з дорослих не був вакцинований. Можете навіть робити припущення, що вакциновані інфікуються з такою ж частотою, як не вакциновані
9
16 вересня 2021 11:00:17
Показати зображення...
https://www.zerohedge.com/covid-19/life-has-not-improved-much-we-hoped-singapore-outbreak-worsens-80-vaccinated

до сраці ваксини в сінгапурі признали шо життя неналагодилося так як вони надіялися   :shuffle:

A curious thing has happened since Singapore hit 80%, Cook reminds us: "The community cases have actually gone up since reaching 80 per cent coverage  8-) , in part because we're allowing more social events for those who are vaccinated and, I dare say, more fatigue at the control measures," Cook told the ABC.


It's a lesson that's not unique to Singapore; "One main lesson from across South-East Asia is that it is incredibly hard to prevent Delta's  :lol:  spread and, as Singapore shows, even high vaccination rates will not help that much," Cook added.


Another scientist said the continued spread is merely a sign that 80% vaccinated is still "too low for delta"  :weep: . Leong Hoe Nam, an infectious diseases expert from Singapore's Rophi Clinic, said the Delta strain had moved the goalposts, in terms of what level of community vaccination was necessary.

В Сингапурі слідкують за заповненістю лікарень. Поки норм - 9 людей в реанімації всього. По факту 10 відсотків невакцинованих дорослих дають дві третини важких випадків. Літні вакциновані іноді теж важко хворіють, але за останніми даними вакцинація знижує ймовірність важкого перебігу хвороби в 7-9 разів.
10
16 вересня 2021 10:27:07
Ну шо,Обнулёныш таки запечатался в бункере..И типа руководит оттуда
Цыплят по осени считаютНормальные люди судят о руководстве страны по итогам ее развития. Какая разница как и откуда руководит человек если результат хороший? Если кому-то вместо результата нужен президент-шоумэн, тот может выбрать себе для проживания другую страну. Границы открыты.

1. Снижение ВВП России , вследствие пандемии, в целом соответствовало мировым тенденциям и меньше чем в ЕС и США
2. Наблюдается рост обрабатывающей промышленности и производства сельского хозяйства
3. Прибыль банков составила 1,3 трлн. рублей
4. Государственный долг России снизился на 10 млрд. долларов
5. Фонд Национального достояния значительно вырос и составляет более 15 трлн. рублей
6. 70% российского бюджета формируется не за счет сырья
7. Газопровод СП-2 построен и с 1 октября вводится в эксплуатацию
8. Уровень новейших вооружений в российской армии превысил 70%. Это самый высокий процент среди всех армий мира

Прєстіж крєпчайєт, мощно возрастаєт
День ото дня процент жирів у маслі.
Довольні хами, ситі в них йєппала …
11
16 вересня 2021 02:35:37
Да к велосипедистам их на дорожки вместе с моноколёсами и прочими самоходами

В Сингапурі до речі так і зробили
12
15 вересня 2021 07:33:52
Так ви надали доказ якраз того, що я сказав - Росія просто всілася у крісло СРСР, і їй ніхто нічого не сказав. Але у Статуті ООН постійним членом РБ залишається СРСР, а не РФ
13
15 вересня 2021 02:18:48
Росія - ніхєра не «прєйємнік»; вона просто прийшла і сіла на місце СРСР. І ніхто їй не став заперечувати. Наприклад, у Статуті ООН нічого немає про те, що Росія має статус постійного члена РБ. Там цей статус закріплено за СРСР до цього часу. І немає жодного навіть Мумурандуму, за яким можна було б стверджувати, що міжнародна спільнота хоча б формально дала згоду на те, що Росія може себе поводити так, ніби СРСР - це тепер вона.

Після закінчення холодної війни треба було переформатовувати архітектуру світової безпеки. Росію - нахєр, Німеччину і Японію включити до неї на повних правах. Величезна помилка, що цього не було зроблено.

Що було фактично закріплено - взаємне визнання кордонів на момент розпаду СРСР. І виходячи лише з цього Росія з Кримом йде наxyй. Всі інші аргументи можете засунути собі самі знаєте куди.
14
12 вересня 2021 06:59:55
Той хлоп - бувший премєр-міністр Австралії. Має показувати приклад всім іншим австралійцям

Вовчик, ти якось незрозуміло поставив запитання
Кількість смертей від ковіду на 1 млн населення в Австралії - одна із найнижчих в світі - 10 чел на 1 млн
В США - 2033
В Британії - 1964
Австралійський уряд береже своїх громадян
а в Сингапурі?
В Сінгапурі - 6 смертей на 1 млн населення
Але в Сінгапурі - ти там не був, а я бував дуже багато разів - (це як центр Нью-Йорка) людей під час карантину запирали наглухо по квартирах - майже як в Китаї заварювали двері домов
В Австралії - єпать той карантин - сиди дома і готов в своєму садочку шашлики чи що там хочеться
Вирощуй квіти, фрукти, овощі.
ТВ, інтернет, різномаітна їжа і випивка

Влада допомагала і до цих пір допомагає грошима
Потім нам за це мало не покажеться - інфляція, те-се
Ми ніколи не були закриті
Були огранічені
Не можна на рибалку, по гриби, на охоту, на пляж
Все остальне - можна.

Про Сингапур ви трохи перебільшуєте. Я тут всю пандемію знаходжуся. Під час карантину навесні минулого року ми з малим гуляли майже весь день - я зранку, дружина у другій половині дня. Причому оскільки від нас до Gardens by the Bay пішки півгодини, ми гуляли саме там. Вільний від людей Gardens by the Bay - найкращий спогад пандемії. Ми не могли зустрічатися з друзями, але магазини працювали, і на виніс або з доставкою працювали всі ресторани.

Найбільші незручності зараз від фактичної неможливості подорожувати. Причому враховуючи рівень вакцинації і наявність дельти у Сингапурі, у обмеженнях на подорожі, принаймні для вакцинованих, немає сенсу.
16
11 вересня 2021 07:40:58
Сінгапур.
В три рази спочатку вересня скакануло. Злітають як ракета. Без бустера стата буде поганючою.
Так, випадків багато, буде ще більше. Очікують 2000 на день за місяць. Проте якщо не зростатиме навантаження на лікарні (поки що цього не спостерігається), закручувати гайки не будуть. Більше того - перестали міряти температуру і скоротили карантин до 10 днів з 14. Підхід змінився - оскільки переважна більшість населення вакцинована, кількість випадків сама по собі вже не відіграє вирішального значення для прийняття рішень щодо контролю.
17
11 вересня 2021 07:27:44
У Сингапурі 80 відсотків вакциновано. З останніх 20 померлих від ковіду - 19 невакцинованих. А так - вакцина не діє ні разу
18
10 вересня 2021 06:38:30
Зайіппали вже. Для кацапів спорт - це і є політика. Для них спорт - зброя. Вони взагалі ВСЕ перетворюють на зброю. Зараз у світі популярним стало тримати дистанцію 1-2 метри. Від кацапів треба триматися подалі, якщо ти українець і представляєш свою країну будь-де
19
10 вересня 2021 03:56:13
Отаке порахували сьогодні

Нещеплені індивідууми коштують в 6 разів більше ніж нарід що одружує від інфаркту - 50 тис долл

В середньому 15 днів в реанімації
Кожен п’ятий з тих хто потрапив в реанімацію з неї вже не виходить

https://www.cbc.ca/news/health/cihi-covid19-canada-hospital-cost-1.6168531

The report released Thursday says those with COVID-19 remain in hospital for about 15 days, twice as long as the typical pneumonia patient, whose treatment cost is about $8,000, and that more of those sick with COVID-19 are admitted to ICU and ventilated. One out of every five of them dies in intensive care.

The agency estimated the cost of COVID-19-related hospitalization in Canada, excluding Quebec, at nearly $1 billion between January 2020 and March 2021, the period covered by the report. It said the cost tripled between November 2020 and March of this year.
Типичный жлоб, падло козломордое и кацапская балалайка. маму родную похоронит что бы дешевле было. Редчайшее говно

Не варто так нервуватися під час вагітності
20
8 вересня 2021 16:34:16
Деталі: За словами одного з джерел, Зінічев загинув під час зйомки, послизнувшись на краю обриву. Коли намагався утримати співробітника знімальної групи, який також послизнувся.
Скала была смазана Новичком?

Салом. Мазав особисто Ярош.

До речі, за старим стилем у пацаків все ще серпень
22
7 вересня 2021 03:44:43
При всій повазі до Аркадія, мене дуже вже зайіппали кацапи, які постійно притягують за вуха якихось фашистів і гестапо для опису того, що відбувається на Росії. Ніби - ми хороші, але влада використовує чужі методи. А ось ніxyя - це гестапо у вас вчилося, а не ви у них. Поки росіяни не подивляться на себе у дзеркало і не скажуть - це ми, ось ці всі тортури, це є частина ісконно русскага общества, надії на зміни немає.
23
5 вересня 2021 07:29:28
За даними з Сингапуру, вакцинація зменшує ризик важкого перебігу хвороби (коли пацієнт як мінімум потребує додатково кисню) у вісім разів. З 18 померлих від ковіду за минулий місяць (що становить третину всіх смертей від цієї хвороби у Сингапурі від початку пандемії) лише один був вакцинованим. Так що вакцина робить свою справу.
24
1 вересня 2021 18:18:07
я в институте всегда был рад исправить доцента на лекции по высшей математике)) это прикольно)
Коли мене поправляють студенти (я доцент), я сміюся і кажу - молодці, слухаєте і намагаєтеся зрозуміти. Іноді навіть спеціально можу зробити помилку, і запитати, що не так.
25
1 вересня 2021 07:30:01
Трамп прийде порядок наведе
Дай би Бог

При Трампі талібан сидів тихенько в норах

Нелегали не лізли мільйонами через кордон

Безробіття було найменше в історіі

Китаю показали де його місце.

Тепер прийшли до влади вокнуті прикриваючись сенільним дідком, результати наліцо.

Талібан сидів так тихо, що трампону довелося з ними особисто домовлятися, щоб вони не вбивали американців.

Нелегали йшли до кордону цілими караванами, особливо перед виборами - це зі слів Трампа.

Безробіття було найменшим в історії на інерції з років правління Обами. Коли почалася пандемія, Трамп своїм ігноруванням проблеми призвів до найвищого рівня безробіття з часів Великої Депресії.

Китай чітко зрозумів своє місце - однієї з двох наддержав найближчого майбутнього.
26
31 серпня 2021 17:15:16
Дякуйте тому божеству, у яке вірите, зо ви не в Азії з їхніми йіппучими карантинами.

А мруть дійсно не вакциновані. У Сингапурі за серпень померло 18, з них лише один вакцинований (і то йому було вже багато років).

Коїм того, тут підрахували, що без вакцинації ймовірність важкого перебігу хвороби (пацієнт потребує кисню або гірше) майже 10 відсотків. З вакцинацією - 1.3 відсотки.
27
31 серпня 2021 07:42:34
Трохи про ситуацію у Сингапурі. За серпень померло від ковіду 18 людей (що становить третину від померлих з початку пандемії). З них вакцинованих - один літній чоловік. Ймовірність важкого перебігу хвороби (пацієнт потребує кисню або гірше) для вакцинованих - 1.3%, для невакцинованих - 9.8%. Всього вакциновано 80 відсотків населення.
28
27 серпня 2021 19:04:10
А тепер час впасти якомусь військово-транспортному з як мінімум генерал-майором на борту. Давайте, не підведіть, братья!!!
29
25 серпня 2021 19:38:18


іхтамнет виявляється іхтамєсть

Іхтамбольшенєт
30
9 серпня 2021 19:53:38
Отже, кількість померлих від оцієї самої зарази за вчорашній день, при 20-30 тисячах нових зареєстрованих випадків:
США - 129
Британія - 39
Франція - 30
Туреччина - 108
Московія - 787

А тепер вгадайте - в якій з цих країн немає нормальної вакцини?
31
2 серпня 2021 18:36:05
Я як він з громадянством ЮК працює на держслужбі в Україні?

У нього немає іншого громадянства. Є американська зелена карта - пошукайте його допис про те, як він прилетів до США і його допитувалися на кордоні, чи справді він там живе  :gigi:

32
28 липня 2021 06:31:59
Те, що вони сімейні, нічого не означає. Мій знайомий одного разу спостерігав сцену в готелі у Бахрейні. Заходить араб (1шт), дружина (1шт) і діти (2шт). Араб саджає всіх крім себе у ліфт, потім дзвонить в мобіло. За п’ять хвилин з’являються тайки (2шт), і араб сідає у ліфт з ними
33
25 липня 2021 06:57:59
Дайте мокшанам можливість отримувати американські паспорти, і ви одразу зрозумієте, що наробив хуйло
34
24 липня 2021 10:16:12
Їм там у мордокнизі вже насували у коментарях
35
23 липня 2021 11:07:13
Ой, а де був той сенатор Круз, коли за каденції президента Трампа той самий газогін будувався, аж гай шумів.
36
4 липня 2021 15:02:20
Мій старший грав у регбі. Цей спорт значно менше комерціалізований, і в принципі регбі - це більше про дружбу, соціалізацію, і карбування характеру юнаків. Хоча хлопці з клубу мого сина подавали м’ячі на іграх місцевої команди вищої ліги протягом двох сезонів.
37
1 липня 2021 11:48:43
Можна простіше було: ми вашу вотку називаємо не вотка, а горілка. Який ми в сраку адіннарот з вами?
38
30 червня 2021 19:20:31
це правда шо укр вперше у четверті?  :S

На Євро - так. У 2006 на чемпіонаті світу виходили в 1/4, програли Італії, яка потім стала чемпіоном
39
30 червня 2021 05:37:27
Я за Україну (зараз не в Британії, але паспорт маю). Англія нам ще з Євро-2012 гол винна.
40
30 червня 2021 02:13:41
кацы теперь акцентируют, что гол
забитый именно в Сенкт-Петербурге
помог СБУ пройти дальше)
Так еще, чего доброго, нами гардицца начнут

Гол, забитый в Санкт-Петербурге, помог Украине попасть в четвертьфинал Евро. Он поменял все расклады плей-офф
Унылый город этот Питер.

Сжечь нах, или утопить... там одна вата жывёт пусть едут в Сочи. Аврора, Эрмитаж и Зимний пусть стоят.

Нє, Аврора най ще раз стрільне  :gigi:

Повна версія