Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий правопис залишається: суд скасував рішення ОАСК


Шостий апеляційний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо відміни нового правопису.
Як передає Укрінформ, про це заявила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць, ідеться на сторінці Мін’юсту у Фейсбуці.

«Шостий апеляційний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення ОАСК щодо відміни нового правопису. Тобто, апеляцію Кабінету Міністрів України у цій справі повністю задоволено. Тому, шановні учні, студенти, абітурієнти, – можете й надалі вчитися та готуватися до іспитів за правописом 2019 року. Його норми були та залишаються чинними», - зауважила Коломієць.

Як повідомляв Укрінформ, Окружний адміністративний суд міста Києва 28 січня 2021 року задовольнив позов та скасував урядову постанову «Питання українського правопису», якою було схвалено нову редакцію «Українського правопису».
   
По украински не писал и не буду: какая благодать, наплевать на все правописы!  :dance3:
   
Ну як "залишається", він і не збирався нікуди йти.
Але добре, що скасували рішення.
   
По украински не писал и не буду: какая благодать, наплевать на все правописы!  :dance3:

ну вот видишь, а грёбана вата на говно исходит, шо их раскацапливают  :laugh:
   
По украински не писал и не буду: какая благодать, наплевать на все правописы!  :dance3:
тебя угнетают, ты забыл
   
По украински не писал и не буду: какая благодать, наплевать на все правописы!


ось вони, страждання русскоязьічного під бандерівським гньотом
серце розривається від співчуття
   
По украински не писал и не буду: какая благодать, наплевать на все правописы!  :dance3:
Вася ,якщо ти такий тупий ,що  не знаєш мову - не пиши .Знайшов чим хизуватись .Дитячий садок .
   
Re: Новий правопис залишається: суд скасував рішення ОАСК

Чекайте, панове, не так швидко. Необхідно вислухати нашу думку - думку ковбасників з приводу того, як вам слід любити Україну. Я вважаю, що товариш Велесів недостатньо палко її любить. Товаришу Велесів, вам догана!
   
По украински не писал и не буду: какая благодать, наплевать на все правописы!  :dance3:

Сирожа, ти ж і російської не петраєш. Поналіпив знакі прєпінанія як попало
   
а что там с правописом такое? Что за новый правопыс? Чем отличается от старого?
   
а что там с правописом такое? Что за новый правопыс? Чем отличается от старого?
Директорка лікарка поширилася на інші професії
Индик
І т.д. ,
   
По украински не писал и не буду: какая благодать, наплевать на все правописы!  :dance3:
Тупе кацапське бидло. :comando:
   
Директорка лікарка поширилася на інші професії
Индик
І т.д. ,

Немає индика (на превеликий жаль)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія