Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Большой брат слєдіт за тобой :S

Большой брат слєдіт за тобой :S

Як :S

Щойно помітив. Gps в мене увімкнений постійно. Для зручності Гугл мап, Андроїд авто. Тож може фіксувати мої переміщення. Бачити місця, навіть якщо я не прокладаю маршрут. Це зрозуміло. Але!
Як він розпізнає, на чому саме я переміщуюся? Ну добре, пішки чи на транспорті, це ще якось можна пояснити.
Як він знає на якому я транспорті- на авто чи на байку??  ;o

Як це працює?

   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

Єдине пояснення. Ага, якщо переміщення в межах ПДД, ага, значить на авто.
А якщо сигнал переміщується із надзвуковою швидкістю поміж рядів, певно байк.
Так?
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

По характеру руху (швидкість і т. д.). Деколи помиляється
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S
ATF

Якщо на машині підключений андроїд авто - воно відслідковує підключення до компа авто. А на мотоциклі його нема. От і все.
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

Як він знає на якому я транспорті- на авто чи на байку??
Гравісенсор. Він навіть без смартбраслету здатний рахувати кроки.
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

Якщо на машині підключений андроїд авто - воно відслідковує підключення до компа авто. А на мотоциклі його нема. От і все.
не зовсім, в мене до авто брата підключення нема (і не підключав) а пересування в авто фіксується (і ніколи не показувало мотоцикл). коли бігаю то може чогось вирішити що я на ровері їду  :D
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

Якщо на машині підключений андроїд авто - воно відслідковує підключення до компа авто. А на мотоциклі його нема. От і все.

Справа в тому, що одній машині я ним користуюся, на іншій ні. Тож мимо
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

Але ще не вміє розрізняти громадський транспорт і авто
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

В мене часто пише невідомий вид пересування
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

В мене відрізняє велосипед, але то мабуть дані беруться з програми трекера, коли вибираєш режим тренування на велосипеді.
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

Як :S

Щойно помітив. Gps в мене увімкнений постійно. Для зручності Гугл мап, Андроїд авто. Тож може фіксувати мої переміщення. Бачити місця, навіть якщо я не прокладаю маршрут. Це зрозуміло. Але!
Як він розпізнає, на чому саме я переміщуюся? Ну добре, пішки чи на транспорті, це ще якось можна пояснити.
Як він знає на якому я транспорті- на авто чи на байку??  ;o

Як це працює?



1 км за месяц пешком?  ;o
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

вопще-то GPS добряче висаджує батарею, нафіга його постійно тримати вімкненим?  ;o
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S
AI

Раніше всі подібні програми рахували за швидкістю. Машина-пішки-вел елементарно відрізнити. А моцик ніхто не вираховував, бо багато помилок видавало б.

Зараз мода пішла навіть 2x2 рахувати через машинне навчання, то ґуґль і компанія мають типові профілі для кожного транспорту і тупо підбирають найбільш схожий.
   
Re: Большой брат слєдіт за тобой :S

В прошлом году приезжал в Киев в отпуск. Поехал на такси проведать друга.
Таксист ехал по навигатору и заехал в "тупичок", через который можно только пешком спуститься по лесенке или на мопеде.
Оказывается, все эти навигаторские программы постоянно пополняют свои базы, где можно проехать, но не учитывают, установлен навигатор на автомобиле или на мопеде.
А так как киевские службы доставки пользуются навигаторами и ездят на мопедах где попало, то теперь таксисты на авто часто попадают в места, где на автомобиле проехать невозможно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія